Losowy produkt
Notebook SONY SVS1311E3E
Notebook SONY SVS1311E3E
Film TIM FILM STUDIO Sala samobójców (Kino Festiwalowe) Sala samobójców
Sala samobójców to dramat - thriller polskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Jan Komasa. W rolach głównych wystąpili: Agata Kulesza, Jakub Gierszał, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński i Roma Gąsiorowska.
Film TIM FILM STUDIO Sala samobójców (Kino Festiwalowe) Sala samobójcówpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Moneyball
Moneyball to dramat biograficzny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Bennett Miller. W rolach głównych wystąpili: Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour, Hoffman i Robin Wright.
Film IMPERIAL CINEPIX Moneyballpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Prestiż (Premium Collection) The Prestige
Prestiż to amerykański film dramatyczny zawierający elementy thrillera. Jego reżyserem jest Christopher Nolan. W rolach głóenych wystąpili: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Scarlett Johansson i David Bowie.
Film GALAPAGOS Prestiż (Premium Collection) The Prestigepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Sponsoring Elles
Sponsoring to dramat francusko-niemiecko-polskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserką jest Małgorzata Szumowska. W rolach głównych wystąpili: Juliette Binoche, Anais Demoustier, Joanna Kulig, Krystyna Janda i Andrzej Chyra.
Film KINO ŚWIAT Sponsoring Ellespełny opis produktu
Film IMAGOFILM Moskitiera La mosquitera
Moskitiera to dramat hiszpańskiej produkcji z 2010 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Agusti Vila. W filmie wystąpili: Emma Suarez, Eduard Fernandez, Martina Garcia, Fermi Reixach, Geraldine Chaplin.
Film IMAGOFILM Moskitiera La mosquiterapełny opis produktu
Film CDP.PL Kiedy mężczyzna kocha kobietę (Kolekcja Filmowe Przeboje) When a Man Loves a Woman
Kiedy mężczyzna kocha kobietę to dramat obyczajowy w reżyserii Luisa Mandoki. W filmie wystąpili: Meg Ryan, Andy Garcia, Philip Seymour Hoffman, Tina Majorino, Mae Whitman.
Film CDP.PL Kiedy mężczyzna kocha kobietę (Kolekcja Filmowe Przeboje) When a Man Loves a Womanpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Róża
Róża to polski dramat wyreżyserowany przez Wojciecha Smarzowskiego. W rolach głównych wystąpili: Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Kinga Preis i Jacek Braciak.
Film MONOLITH VIDEO Różapełny opis produktu
Film CDP.PL Ciemna strona miasta (Kolekcja Filmowe Przeboje) Bringing Out the Dead
Ciemna strona miasta to dramat obyczajowy amerykańskiej produkcji z 1999 roku, którego reżyserem jest Martin Scorsese. Główne role zagrali: Nicholas Cage, John Goodman, Patricia Arquette.
Film CDP.PL Ciemna strona miasta (Kolekcja Filmowe Przeboje) Bringing Out the Deadpełny opis produktu
Film ADD MEDIA Jeden dzień One Day
Jeden dzień to dramat produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Lone Scherfig, twórcą scenariusza David Nicholls, a w rolach głównych występują Anne Hathaway, Jim Sturgess i Patricia Clarkson.
Film ADD MEDIA Jeden dzień One Daypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen The Jane Austen Book Club
Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen to melodramat produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Robin Swicord, a w rolach głównych występują Emily Blunt, Kathy Baker oraz Hugh Dancy.
Film IMPERIAL CINEPIX Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen The Jane Austen Book Clubpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zakochać się
Zakochać się to melodramat, którego reżyserem jest Ulu Grosbard. W filmie wystąpili: Robert De Niro, Meryl Streep, Harvey Keitel, Jane Kaczmarek.
Film IMPERIAL CINEPIX Zakochać siępełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Honey
Honey to muzyczny dramat obyczajowy amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Bille Woodruff. W rolach głównych występują Jessica Alba, Mekhi Phifer, Lil' Romeo, Joy Bryant, Missy Elliott i David Moscow.
Film TIM FILM STUDIO Honeypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Żądło (Wielka Kolekcja Filmowa) The Sting
Żądło to kryminalny dramat komediowy amerykańskiej produkcji z 1973 roku. Jego reżyserem jest George Roy Hill. Główne role zagrali: Paul Newman, Robert Redford, Robert Shaw.
Film TIM FILM STUDIO Żądło (Wielka Kolekcja Filmowa) The Stingpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Przyjeżdża orkiestra
Przyjeżdża orkiestra to dramat komediowy izraelsko-francusko-amerykańskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserem jest Eran Kolirin. Główne role zagrali: Ronit Elkabetz, Sasson Gabai, Uri Gavriel.
Film KINO ŚWIAT Przyjeżdża orkiestrapełny opis produktu
Film BEST FILM Krótki film o zabijaniu
Krótki film o zabijaniu to dramat psychologiczny polskiej produkcji z 1988 roku, którego reżyserem jest Krzysztof Kieślowski. Główne role zagrali: Mirosław Baka, Krzysztof Globisz, Zbigniew Borek.
Film BEST FILM Krótki film o zabijaniupełny opis produktu
W lepszym świecie
Czy bardziej ludzkie jest nadstawić policzek, czy oddać cios? Film sprawi, że będziecie nad tym dyskutować długo po wyjściu z kina. Robert W. Butler, Kansas City Star. Christian wraca do Danii po śmierci matki. Jest pełen buntu i nie lubi ludzi, którzy dają za wygraną. Jego ojciec przegrał, pozwalając umrzeć żonie. Rodzice Eliasa są w separacji, ojciec jeździ regularnie do Afryki, gdzie w dramatycznych warunkach pracuje w szpitalu dla uchodźców. Ojciec Eliasa to mięczak - pozwolił się spoliczkować nieznajomemu mężczyźnie. Życieprzytłacza, więc Christian myśli tylko o zemście. Elias, zbyt spokojny i wrażliwy, jeszcze nie ma na nią pomysłu. Kiedy chłopcy zasiądą razem w szkolnej ławie, losy obu rodzin splotą się nieodwracalnie, a dziecięca niewinność nabierze zupełnie nowego znaczenia. Przemoc, zbrodnia i kłamstwo przykryte cienką warstwą miłości to nierzadko świat, w którym przyszło żyć dorosłym. W rzeczywistości dalekiej od ideału swojego miejsca szukają również dzieci. Kiedy relacje dorosłych są napięte do granic wytrzymałości, to właśnie dzieci szukają wyjścia z psychicznej pułapki. Chcą sprawiedliwości, od której zaczynają się wojny.

    Nagrody / Festiwale m.in.
  • 2011 - Academy Awards - OSCAR - Najlepszy Film Nieanglojęzyczny
  • 2011 - ZŁOTY GLOB w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny
  • 2011 - 17. Festiwal Filmowy i Artystyczny Lato Filmów (Warszawa) - Nagroda Publiczności
W lepszym świeciepełny opis produktu
Historia niemoralna (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Reżyserka Magda pracuje nad montażem filmu, którego fabuła jest historią prywatnego życia aktorki Ewy. Po zdobyciu nagrody za granicą Ewa przybiera pozę gwiazdy. Odrzuca rolę w telewizji z powodu nieporozumień z ekipą i zbyt niskiej gaży. Głęboko przeżywa śmierć ojca i rozstanie z kochankiem. Zaczyna nadużywać alkoholu. Brak propozycji zawodowych mobilizuje ją do przygotowania własnego recitalu piosenkarskiego, w czym pomaga jej Marek. Wkrótce jednak rozstają się.
Historia niemoralna (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Adwokat
Adwokat to dramat amerykańskiej produkcji z 1998 roku, której reżyserem jest Steven Zaillian. Główne role zagrali: John Travolta, Robert Duvall, Tony Shalhoub.
Film IMPERIAL CINEPIX Adwokatpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Cienka czerwona linia
Cienka czerwona linia to dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest Terrence Malick. Główne role zagrali: George Clooney, Woody Harrelson, Nick Nolte, Ben Chaplin, Sean Penn, John Travolta, John Savage, John Cusack.
Film IMPERIAL CINEPIX Cienka czerwona liniapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dramat w głębinach
Dramat w głębinach to dramat wojenny amerykańskiej produkcji 1958 roku, którego reżyserem jest Robert Wise. Główne role zagrali: Clark Gable, Burt Lancaster, Jack Warden.
Film IMPERIAL CINEPIX Dramat w głębinachpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kraina tygrysów (Lektor)
Kraina tygrysów to dramat wojenny amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2000 roku, którego reżyserem jest Joel Schumacher. Główne role zagrali: Colin Farrell, Matthew Davis, Clifton Collins Jr.
Film IMPERIAL CINEPIX Kraina tygrysów (Lektor)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Moulin Rouge
Moulin Rouge to dramat, zawierający elementy musicalu, amerykańsko-autralijskiej produkcji z 2001 roku, którego reżyserem jest Baz Luhrmann. Główne role zagrali: Nicole Kidman, Ewan McGregor, Jim Broadbent.
Film IMPERIAL CINEPIX Moulin Rougepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rozrachunek
Rozrachunek to dramat wyreżyserowany przez Pieter'a Jana Brugge'a. W filmie wystąpiła plejada gwiazd amerykańskiego kina z Robertem Redfordem, Helen Mirren, Willem'em Dafoe na czele. W pozostałych rolach można zobaczyć między innymi Matta Craven'a.
Film IMPERIAL CINEPIX Rozrachunekpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sekretne życie pszczół
Sekretne życie pszczół to dramat wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood, w którym wystąpili Dakota Fanning, Paul Bettany, Hilarie Burton, Jennifer Hudson i Alicia Keys. Film jest ekranizacją powieści Sue Monk Kidd.
Film IMPERIAL CINEPIX Sekretne życie pszczółpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Skandalista Larry Flynt (Złota Kolekcja)
Skandalista Larry Flynt to dramat biograficzny w reżyserii Milosa Formana. W filmie wystąpili: Woody Harrelson, Courtney Love, Edward Norton, Brett Harrelson, James Cromwell.
Film IMPERIAL CINEPIX Skandalista Larry Flynt (Złota Kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Spacer w chmurach (polski lektor)
Spacer w chmurach to dramat, który wyreżyserował Alfonso Arau. W rolach głównych wystąpili Keanu Reeves, Aitana Sanchez-Gijon, Anthony Quinn, Giancarlo Giannini, Evangelina Elizondo.
Film IMPERIAL CINEPIX Spacer w chmurach (polski lektor)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wielki Gatsby
Wielki Gatsby to amerykański dramat z 1974 roku, którego reżyserem jest Jack Clayton. W filmie wystąpili Robert Redford, Mia Farrow, Bruce Dern, Karen Black, Scott Wilson.
Film IMPERIAL CINEPIX Wielki Gatsbypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wrzesień
Wrzesień to amerykański dramat z 1987 roku, którego reżyserem jest Woody Allen. W filmie wystąpili Sam Waterston, Elaine Stritch, Mia Farrow, Dianne Wiest, Denholm Elliott.
Film IMPERIAL CINEPIX Wrzesieńpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Niepokonani The Way Back
Niepokonani to dramat w reżyserii Petera Weira. W rolach głównych wystąpili: Colin Farrell, Jim Sturgess, Ed Harris, Mark Strong i Saoirse Ronan.
Film MONOLITH VIDEO Niepokonani The Way Backpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dzieci Ireny Sendlerowej
Dzieci Ireny Sendlerowej to dramat biograficzny amerykańsko-polskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest John Kent Harrison. Główne role zagrali: Anna Paquin, Marcia Gay Harden, Goran Visnjić.
Film TIM FILM STUDIO Dzieci Ireny Sendlerowejpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]