Film CDP.PL Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł Secret of the Wings
Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł to amerykański film animowany z 2012 roku, którego reżyserką jest Peggy Holmes. W polskiej wersji językowej bohatrerom głosów użyczyły Natalia Rybicka, Weronika Książkiewicz, i Katarzyna Glinka.
Film CDP.PL Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł Secret of the Wingspełny opis produktu
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Jak Bob został budowniczym? Bob the Builder
Bob Budowniczy: Jak Bob został budowniczym? to film animowany brytyjskiej produkcji z 1999 roku, którego reżyserami są Sarah Ball, Brian Little i Liz Whitaker. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Artur Kaczmarski, Barbara Bursztynowicz, Joanna Orzeszkowska.
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Jak Bob został budowniczym? Bob the Builderpełny opis produktu
Listonosz Pat: Futbolowy szał
 • Futbolowy szał
 • Julian i Pat grają mecz piłki nożnej dzieci kontra rodzice w Greendale. Julian martwi się, że Pat nie będzie grał za dobrze, ponieważ minęły lata odkąd Pat grał po raz ostatni.

 • Uciekający latawiec
 • bardzo wietrzny dzień w Greendale Ajay zorganizował wyjątkowy Festiwal Uciekającego Latawca. Nagły poryw wiatru wznosi latawiec z Jess do góry. Pat i Ted rzucają się w pogoń.

 • Głodna koza
 • Pat dostarcza pocztę Dorocie i Alfowi Thomson, podczas gdy ich nieposłuszna koza zjada etykiety z jego paczek i ucieka. Pat i Alf rzucają się w pogoń, a w międzyczasie głodna koza powoduje szkody w całym miasteczku.

 • Maszyna do lodów
 • Ted wynalazł szczególną maszynę do lodów. Obiecał wszystkim dzieciom lody na popołudniowy piknik, ale pojawiają się problemy.

 • Wielki wyścig
 • Mieszkańcy miasteczka decydują się na przeprowadzenie wyścigu, aby wyłonić najlepszy pojazd. Każdy swój przyprowadza, ale kto wygra?

 • Kiermasz rzeczy używanych
 • To Narodowy Tydzień Recyklingu i w miasteczku prowadzony jest kiermasz rzeczy używanych. Każdy szybko zdaje sobie sprawę, że chociaż coś może być bezwartościowe dla jednej osoby, ma ono wielką wartość dla kogoś innego.
  Listonosz Pat: Futbolowy szałpełny opis produktu
  Film CASS FILM Noddy: Noddy i nowa taksówka
  Noddy: Noddy i nowa taksówka to brytyjski film animowany dla dzieci z 1998 roku, którego reżyserem jest Wayne Moss. W wersji oryginalnej postaciom głosów użyczyli Jayne Eastwood, Lauren Collins, Max Morrow, Sean McCann, Teryl Rothery. Autorami scenariusza są Enid Blyton i Jill Golick, a muzykę skomponowała Stacey Hersh.
  Film CASS FILM Noddy: Noddy i nowa taksówkapełny opis produktu
  Film CASS FILM Noddy: Spadająca Gwiazdka
  Noddy: Spadająca Gwiazdka to brytyjski film animowany dla dzieci z 1998 roku, którego reżyserem jest Wayne Moss. W wersji oryginalnej postaciom głosów użyczyli Lauren Collins, Daniel Madger, Gina Sorell, Shadia Simmons. Autorami scenariusza są Enid Blyton i Jill Golick, a muzykę skomponowała Stacey Hersh.
  Film CASS FILM Noddy: Spadająca Gwiazdkapełny opis produktu
  Film CASS FILM Miś Rupert: Rupert i śnieżna kula Rupert Bear
  Rupert i śnieżna kula to film dla dzieci produkcji brytyjskiej z 2006 roku. Reżyseria Gary Hurst i Dale Schott, scenariusz Bruce Robb, Ken Ross i inni, a głównym bohaterom w p0olskiej wersji językowej głosów użyczyli Brygida Turowska, Grzegorz Drojewski oraz Beata Wyrąbkiewicz.
  Film CASS FILM Miś Rupert: Rupert i śnieżna kula Rupert Bearpełny opis produktu
  Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Nowy domek Tobika Thomas & Friends
  Tomek i Przyjaciele to film animowany produkcji brytyjskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Greg Tiernan, twórcą scenariusza Britt Allcroft, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Grzegorz Drojewski oraz Cezary Kwieciński.
  Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Nowy domek Tobika Thomas & Friendspełny opis produktu
  Film CASS FILM Troskliwe Misie: Odważne misie Care Bears
  Troskliwe Misie: Odważne misie to film dla dzieci produkcji amerykańskiej. Film w polskiej wersji językowej. Płyta zwiera 7 epizodów.
  Film CASS FILM Troskliwe Misie: Odważne misie Care Bearspełny opis produktu
  Film CDP.PL Miki, Donald, Goofy. Trzej muszkieterowie (Magiczna Kolekcja) Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers
  Miki, Donald, Goofy. Trzej muszkieterowie to pełnometrażowy film animowany wyreżyserowany przez Donovana Cooka w studiu Walta Disneya. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Kacper Kuszewski, Krzysztof Tyniec i Jarosław Boberek.
  Film CDP.PL Miki, Donald, Goofy. Trzej muszkieterowie (Magiczna Kolekcja) Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeerspełny opis produktu
  Film CDP.PL Psiaki: Świąteczne psiaki / Gwiezdny zaprzęg / Kudłaty zaprzęg BOX Space Buddies | Snow Buddies | Santa Buddies
  Psiaki to pakiet filmów familijnych produkcji amerykańskiej z 2008 i 2009 roku. Reżyseria i scenariusz Robert Vince, współtwórcami scenariusza są Paul Tamasy i Anna McRoberts, a w rolach głównych występują Josh Flitter, Cainan Wiebe oraz Michael Teigen.
  Film CDP.PL Psiaki: Świąteczne psiaki / Gwiezdny zaprzęg / Kudłaty zaprzęg BOX Space Buddies | Snow Buddies | Santa Buddiespełny opis produktu
  Film DISNEY Złomka bujdy na resorach Mater's Tall Tales
  Złomka bujdy na resorach to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest John Lasseter, twórcą scenariusza Scott Morse, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Witold Pyrkosz, Piotr Adamczyk i Krzysztof Kowalewski.
  Film DISNEY Złomka bujdy na resorach Mater's Tall Talespełny opis produktu
  Sekrety dzwonnika z Notre Dame
  Wieża dzwonnicza katedry Notre Dame jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Paryżu. Tu rozgrywa się najbardziej magiczna i poruszająca historia, jaka kiedykolwiek została opowiedziana, a która przeniesie Cię w czasy dawnego Paryża i pozwoli na nowo przeżywać przygody dobrotliwego Quasimodo.
  Pewnego razu, podczas miejscowego święta, Quasimodo odważył się opuścić bezpieczne mury katedry, poza którymi roztaczał się nieznany mu dotąd świat. Niestety szybko okazało się, że miał rację, obawiając się tych nowych doświadczeń. Został aresztowany przez złego szeryfa i trafił do więzienia razem z piękną cyganką Esmeraldą. I tu rozpoczyna się jego wielka niezwykła przygoda, podczas której będzie musiał ocalić siebie, swoich przyjaciół, a także katedrę przed złowrogim szeryfem, odkrywając przy okazji niesamowitą tajemnicę.
  Sekrety dzwonnika z Notre Damepełny opis produktu
  Film GALAPAGOS Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów sezon 2 cz. 3 Star Wars: The Clone Wars
  Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów to film animowany produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyseria Rob Coleman i Dave Filoni, scenariusz George Lucas, Henry Gilroy i Scott Murphy, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Tomasz Bednarek, Mariusz Czajka oraz Jacek Kopczyński.
  Film GALAPAGOS Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów sezon 2 cz. 3 Star Wars: The Clone Warspełny opis produktu
  Bajki Bolka i Lolka: Złota rybka
  Kolejna część przygód dwóch przesympatycznych bohaterów kreskówek. W skład płyty wchodzą odcinki:
  1. Złota rybka
  2. Czerwony Kapturek
  3. Brzydkie kaczątko
  4. Czarodziejskie lustro
  5. Latający kufer
  6. Tomcio Paluch
  Bajki Bolka i Lolka: Złota rybkapełny opis produktu
  W krainie Czarnoksiężnika Oza: Niezwykły lot
  Wszyscy doskonale znają Czarnoksiężnika Oza i jego zaczarowaną krainę. Wędrując po tej baśniowej krainie, Dorotka i jej przyjaciele: Stracha na Wróble, Blaszany Drwal i Tchórzliwy Lew napotykają wiele niesamowitych przygód, które czasem są straszne, a czasem bardzo zabawne. Zobacz sam jak wygląda ta kraina i przeżyj te przygody wraz z Dorotką i jej przyjaciółmi.

  Płyta zawiera odcinki:
  1. Co za spotkanie
  2. Oblężenie
  3. Niezwykły lot
  W krainie Czarnoksiężnika Oza: Niezwykły lotpełny opis produktu
  Przygody Bolka i Lolka: Muzykanci
  Tytuły odcinków:
  - Zimowe zawody
  - Źrebak
  - Kowboj i indianie
  - Muzykanci
  - Wakacje nad morzem
  - Wycieczka kajakiem
  - Zawody latawców
  Przygody Bolka i Lolka: Muzykancipełny opis produktu
  Reksio kompozytor
  Tytuły odcinków:
  1. Reksio magik
  2. Reksio malarz
  3. Reksio śpiewak
  4. Reksio kompozytor
  5. Reksio wychowawca
  6. Reksio medalista
  7. Reksiowa jesień
  Reksio kompozytorpełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Alvin i wiewiórki 2
  Alvin i wiewiórki 2 to kontynuacja amerykańskiego filmu familijnego z 2007 pod tytułem Alvin i wiewiórki. Reżyserią zajęła się Betty Thomas, a scenariusz napisali artyści, którzy uczestniczyli w produkcji pierwszej części.
  Film IMPERIAL CINEPIX Alvin i wiewiórki 2pełny opis produktu
  Jak krecik podróżował koleją
  Krecik wraz ze swoimi wiernymi przyjaciółmi dostarcza wiele radości, uczy szlachetności i dobroci, poznaje świat i nowych przyjaciół, pomaga w potrzebie innym, a przede wszystkim uczy pokonywać różne trudności i zawsze znajduje mądre rozwiązanie każdego problemu.
  1. Weekend krecika
  2. Jak krecik poznał przyjaciół
  3. Jak krecik uratował jaskółkę
  4. Krecik i mała rybka
  5. Krecik i myszka
  6. Krecik i żabka
  7. Magiczne farby krecika
  8. Krecik i czarodziejski flet
  9. Jak krecik podróżował kolejką
  10. Jak krecik odbierał poród
  Jak krecik podróżował kolejąpełny opis produktu
  Film TIM FILM STUDIO Barbie i 12 Tańczących Księżniczek Barbie in the 12 Dancing Princesses
  Barbie i 12 tańczących księżniczek to film animowany produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyserem filmu jest Greg Richardson, twórcami scenariusza są Elana Lesser i Cliff Ruby, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Katarzyna Łaska oraz Małgorzata Socha.
  Film TIM FILM STUDIO Barbie i 12 Tańczących Księżniczek Barbie in the 12 Dancing Princessespełny opis produktu
  Film TIM FILM STUDIO Barbie i trzy muszkieterki Barbie and the Three Musketeers
  Barbie i Trzy Muszkieterki to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest William Lau, twórcą scenariusza Amy Wolfram, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Paweł Szczęsny oraz Katarzyna Łaska.
  Film TIM FILM STUDIO Barbie i trzy muszkieterki Barbie and the Three Musketeerspełny opis produktu
  Film TIM FILM STUDIO Barbie w Opowieści Wigilijnej Barbie In A Christmas Carol
  Barbie w Opowieści Wigilijnej to film animowany produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest William Lau, twórcą scenariusza Elise Allen, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Anna Apostolakis i Joanna Węgrzynowska.
  Film TIM FILM STUDIO Barbie w Opowieści Wigilijnej Barbie In A Christmas Carolpełny opis produktu
  Film TIM FILM STUDIO Biała i Strzała podbijają kosmos (etui w formie ramki na zdjęcie) Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki
  Biała i Strzała podbijają kosmos to rosyjski film animowany w reżyserii Swiatosława Uszakowa i Inny Jewłannikowej. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant, Jarosław Boberek, Marcin Wójcik i Michał Wójcik.
  Film TIM FILM STUDIO Biała i Strzała podbijają kosmos (etui w formie ramki na zdjęcie) Belka i Strelka. Zvezdnye sobakipełny opis produktu
  Baśnie i bajki polskie
  Seria filmów animowanych dla dzieci na motywach znanych baśni, bajek i legend polskich.
  Spis tytułów:
  • O kowalu i diable.
  • Żywa woda.
  • O królewnie zaklętej w żabę.
  • Szklana góra.
  • Smok wawelski.
  • Szewczyk dratewka.
  • O Bartku doktorze.
  • Lodowa góra.
  • Zaczarowane pantofelki.
  • Bazyliszek.
  • Dwanaście miesięcy.
  • Złota kaczka.
  • Krawiec niteczka.
  Baśnie i bajki polskiepełny opis produktu
  Miś Kudłatek: Przygoda w lesie
  Płyta zawiera odcinki:
  1. Podwórko
  2. W parku
  3. Przygoda w lesie
  4. Na wsi
  5. Na strychu
  Miś Kudłatek: Przygoda w lesiepełny opis produktu
  Król Maciuś Pierwszy
  Animowana ekranizacja powieści Janusza Korczaka "Król Maciuś Pierwszy", powstała przy udziale m.in. Disney Channel France.
  Jest to jedna z najpiękniejszych polskich bajek. Opowieść o chłopcu, który zostaje królem podbiła serca czytelników na całym świecie. Niezwykle pogodny film dla najmłodszych pokazuje historię Maciusia, który tuż przed swoimi ósmymi urodzinami ma objąć rządy w kraju. Chłopiec chce uczynić wszystkie dzieci szczęśliwymi, dać im prawo decydowania o sobie. Jednak gdy powierza im obowiązki dorosłych, świat przewraca się do góry nogami, a na drodze do spełnienia dziecięcych marzeń staje zły Generał.
  Król Maciuś Pierwszypełny opis produktu
  Awantura o Basię. Film 2DVD
  Dziecięca fantazja i poczucie humoru, szlachetne postawy i miłość w telewizyjnej ekranizacji powieści Kornela Makuszyńskiego. Kilkuletnia dziewczynka po śmierci matki trafia do nieznanych opiekunów. Urocza i rozbrajająca, nie tylko rozkochuje w sobie wszystkich, ale potrafi połączyć serca dwojga rywalizujących o nią ludzi, u których znajduje dom i rodzinne ciepło. Co przyniesie los dorastającej ślicznej, acz szalonej pannicy?
   Lista awantur:
  • Awantura pierwsza: czyli rzecz o przerwanej podróży
  • Awantura druga: czyli rzecz o rozmazanej kartce
  • Awantura trzecia: czyli rzecz o teatrze i niezwykłym psie
  • Awantura czwarta: czyli rzecz o salomonowym wyroku
  • Awantura piąta: czyli rzecz o spisku prawdziwych kobiet
  • Awantura szósta: czyli rzecz o idolu i siedmiu kołnierzykach
  • Awantura siódma: czyli rzecz o dwóch takich…
  • Awantura ósma: czyli rzecz o poszukiwaniu utraconej przeszłości
  • Awantura dziewiąta: czyli rzecz o niespodziewanym spadku
  • Awantura dziesiąta: czyli rzecz o niezwykłej wyprawie
  • Awantura jedenasta: czyli rzecz o metodzie leczenia sercem
  • Awantura dwunasta: czyli rzecz o literackim podstępie Kornela Makuszyńskiego
  Awantura o Basię. Film 2DVDpełny opis produktu
  Lilo i Stich (seria Magiczna Kolekcja)
  Lilo, samotna dziewczynka z Hawajów, marzy, by poznać prawdziwego przyjaciela. Na swej drodze spotyka Sticha - uciekiniera z obcej planety, który wylądował na Ziemi. Lilo adoptuje Sticha, którzy przybiera postać małego, dziwnie wyglądającego psa. Dzięki jej niezachwianej wierze w potęgę miłości i siłę ohana (hawajskie słowo oznaczające rodzinę) Stich odnajdzie coś, czego nigdy wcześniej nie znał - rodzinę.
  Lilo i Stich (seria Magiczna Kolekcja)pełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]