Film IMPERIAL CINEPIX Pan Popper i jego pingwiny Mr. Popper's Penguins
Pan Popper i jego pingwiny to komedia familijna amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jej reżyserem jest Mark Waters. W rolach głównych wystąpili: Jim Carrey, Carla Gugino i Angela Lansbury.
Film IMPERIAL CINEPIX Pan Popper i jego pingwiny Mr. Popper's Penguinspełny opis produktu
Film CDP.PL Zakochany kundel Lady and the Tramp
Zakochany kundel to film animowany produkcji amerykańskiej z 1955 roku. Reżyseria Hamilton Luske i Wilfred Jackson, scenariusz Erdman Penner i Don DaGradi, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Cezary Pazura, Radosław Pazura oraz Magdalena Zawadzka.
Film CDP.PL Zakochany kundel Lady and the Tramppełny opis produktu
Film CDP.PL Lis i Pies 2 The Fox and the Hound 2
Lis i Pies 2 to amerykański film animowany z 2006 roku. Jego reżyserem jest Jim Kammerud. W polskiej wersji jezykowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Wit Apostolakis, Beniamin Lewandowski, Arkadiusz Bazak i Zdzisław Wardejn.
Film CDP.PL Lis i Pies 2 The Fox and the Hound 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Kopciuszek ( Ze Skarbca Disney'a) Cinderella
Kopciuszek to amerykański film animowany dla dzieci z 1950 roku, którego jednym reżyserem jest Hamilton Luske. Postaciom, w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Alina Janowska, Teresa Lipowska i Marcin Mroziński. Współautorem scenariusza jest Ted Sears.
Film CDP.PL Kopciuszek ( Ze Skarbca Disney'a) Cinderellapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Speed Racer
Speed Racer to familijny film akcji amerykańskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserami są Andy Wachowski i Larry Wachowski. Główne role zagrali: Emile Hirsch, Matthew Fox, Christina Ricci.
Film GALAPAGOS Speed Racerpełny opis produktu
Film CDP.PL Dawno temu w trawie A Bug's Life
Dawno temu w trawie to amerykański film animowany z 1999 roku, którego reżyserem jest John Lasseter. W polskiej wersji językowej postaciom głosów użyczyli Tomasz Bednarek, Magdalena Wójcik, Tomasz Grochoczyński. Autorem scenariusza jest między innymi Andrew Stanton, a muzykę skomponował Randy Newman.
Film CDP.PL Dawno temu w trawie A Bug's Lifepełny opis produktu
Film CDP.PL Toy Story Edycja Specjalna (Blu-ray + DVD)
Toy Story to amerykański film animowany z 1995 roku, którego reżyserem jest John Lasseter. W polskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli Robert Czebotar, Tomasz Sapryk, Emilian Kamiński, Edyta Jungowska. Współautorem scenariusza jest miedzy innymi Joss Whedon, a muzykę skomponował Randy Newman.
Film CDP.PL Toy Story Edycja Specjalna (Blu-ray + DVD)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa
Epoka lodowcowa to animowana komedia przygodowa amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jej reżyserem jest Chris Wedge. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Piotr Fronczewski, Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Jarosław Boberek.
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rio 3D
Rio to animowany film familijny z 2011 roku, którego reżyserem jest Carlos Saldanha. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Grzegorz Drojewski, Agnieszka Dygant, Agata Buzek, Wojciech Paszkowski i Miłogost Reczek.
Film IMPERIAL CINEPIX Rio 3Dpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 2
Shrek2 to film animowany amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserami są Andrew Adamson, Conrad Vernon, Kelly Asbury. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Happy Feet: Tupot małych stóp 2 Happy Feet Two
Happy Feet: Tupot małych stóp 2 to film animowany produkcji australijskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest George Miller, współtwórcami scenariusza są Warren Coleman i Gary Eck, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Bartosz Obuchowicz, Sonia Bohosiewicz oraz Cezary Pazura.
Film GALAPAGOS Happy Feet: Tupot małych stóp 2 Happy Feet Twopełny opis produktu
Film CDP.PL Lis i Pies The Fox and the Hound
Lis i pies to pełnometrażowy film animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1981 roku. Obraz został wyreżyserowany przez Teda Bermana, Richarda Richa i Arta Stevensa. Bohaterom głosu użyczyli: Leszek Zduń, Marcin Przybylski, Krystyna Tkacz, Arkadiusz Bazak i Joanna Węgrzynowska.
Film CDP.PL Lis i Pies The Fox and the Houndpełny opis produktu
Film CDP.PL Pocahontas 2: Podróż do Nowego Świata Pocahontas II: Journey to a New World
Pocahontas 2: Podróż do Nowego Świata to amerykański film animowany z 1998 roku. Jego reżyserami są Bradley Raymond oraz Tom Ellery. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Katarzyna Tatarak, Tomasz Stockinger, Jacek Rozenek i Krzysztof Kołbasiuk.
Film CDP.PL Pocahontas 2: Podróż do Nowego Świata Pocahontas II: Journey to a New Worldpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kung Fu Panda 2 3D Kung Fu Panda 2
Kung Fu Panda 2 to film animowany amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Jennifer Yuh. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Marcin Hycnar, Jan Peszek, Brygida Turowska, Krzysztof Banaszyk i Izabella Bukowska.
Film IMPERIAL CINEPIX Kung Fu Panda 2 3D Kung Fu Panda 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 3D Shrek
Shrek to film animowany amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Andrew Adamson. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska, Anna Apostolakis.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 3D Shrekpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Forever Ostatni Rozdział 3D Shrek Forever After
Shrek Forever to film animowany amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Mike Mitchell. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska, Wojciech Malajkat, Cezary Pazura.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Forever Ostatni Rozdział 3D Shrek Forever Afterpełny opis produktu
Film CDP.PL Piorun
Piorun to komediowy film animowany z 2008 roku, którego reżyserami są Chris Williams i Byron Howard. W oryginalnej wersji językowej głównym bohaterom głosów użyczyli John Travolta i Miley Cyrus, a w polskiej Borys Szyc, Julia Kunikowska oraz Sonia Bohosiewicz.
Film CDP.PL Piorunpełny opis produktu
Film CDP.PL Gdzie jest Nemo? Finding Nemo
Gdzie jest Nemo? to przygodowy film animowany z 2003 roku, którego reżyserem jest Andrew Stanton. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Krzysztof Globisz, Joanna Trzepiecińska, Kajetan Lewandowski i Olaf Lubaszenko.
Film CDP.PL Gdzie jest Nemo? Finding Nemopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Madagaskar 2 Madagascar: Escape 2 Africa
Madagaskar 2 to amerykański film animowany wyreżyserowany przez Erica Darnella i Toma McGratha. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Artur Żmijewski, Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Klaudiusz Kaufmann oraz Jarosław Boberek.
Film IMPERIAL CINEPIX Madagaskar 2 Madagascar: Escape 2 Africapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Shrek
Shrek to film animowany amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Andrew Adamson. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska, Anna Apostolakis.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Shrekpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory Where the Wild Things Are
Gdzie mieszkają dzikie stwory to amerykański film przygodowy z 2009 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Spike Jonze. W filmie wystąpili Max Records, Catherine Keener, Steve Mouzakis, Pepita Emmerichs i Mark Ruffalo. Muzykę skomponował Carter Burwell.
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory Where the Wild Things Arepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Piekło Dantego: Epicka Animacja Dante's Inferno: An Animated Epic
Piekło Dantego: Epicka Animacja to animowany dramat akcji z 2010 roku. Jego reżyserami są Victor Cook oraz Mike Disa. Główne role zagrali: Mark Hamill, Steve Blum, Kevin Michael Richardson.
Film IMPERIAL CINEPIX Piekło Dantego: Epicka Animacja Dante's Inferno: An Animated Epicpełny opis produktu
Film CDP.PL Auta Cars
Auta to film animowany amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest John Lasseter. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Piotr Adamczyk, Daniel Olbrychski, Dorota Segda, Witold Pyrkosz i Jerzy Kryszak.
Film CDP.PL Auta Carspełny opis produktu
Film CDP.PL Bambi
Bambi to film animowany z 1942 roku. Jego reżyserem jest David Hand. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Sergiusz Żymełka, Karina Szafrańska i Adam Pluciński.
Film CDP.PL Bambipełny opis produktu
Film CDP.PL Bambi 2
Bambi 2 to amerykański film animowany z 2006 roku. Jego reżyserem jest Brian Pimental. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Beniamin Lewandowski, Marcel Dworczyk i Agata Buzek.
Film CDP.PL Bambi 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Dumbo
Dumbo to pełnometrażowy film animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1941 roku. Obraz został wyreżyserowany przez Bena Sharpsteena. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Kazimierz Brusikiewicz, Maria Ciesielska i Zofia Grabowska.
Film CDP.PL Dumbopełny opis produktu
Film CDP.PL Dzwoneczek i uczynne wróżki Tinker Bell and the Great Fairy Rescue
Dzwoneczek i uczynne wróżki to film animowany amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Bradley Raymond. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Natalia Rybicka, Marcin Hycnar, Katarzyna Glinka, Kaja Paschalska, Maria Niklińska i Tamara Arciuch.
Film CDP.PL Dzwoneczek i uczynne wróżki Tinker Bell and the Great Fairy Rescuepełny opis produktu
Film CDP.PL Świąteczne psiaki Santa Buddies
Świąteczne psiaki to kanadyjsko- amerykański film familijny z 2009 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Robert Vince. W filmie wystąpili Charisse Baker, Field Cate, Tim Conway, Chris Coppola, Nico Ghisi. Muzykę skomponował Brahm Wenger.
Film CDP.PL Świąteczne psiaki Santa Buddiespełny opis produktu
Film SONY Sezon na misia 3D Open Season
Sezon na misia 3D to film animowany produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyseria Roger Allers, Jill Culton, scenariusz Steve Bencich i Ron Friedman, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jarosław Boberek, Dariusz Toczek oraz Joanna Węgrzynowska-Cybińska.
Film SONY Sezon na misia 3D Open Seasonpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Trzeci
Shrek Trzeci to film animowany amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserami są Chris Miller i Raman Hui. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska, Wojciech Malajkat.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Trzecipełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]