Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Film IMPERIAL CINEPIX Pamięć absolutna + Książka Total Recall
Pamięć absolutna to film science fiction produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria Len Wiseman, scenariusz Kurt Wimmer i Mark Bomback, a w rolach głównych występują Colin Farrell, Kate Beckinsale i Jessica Biel.
Film IMPERIAL CINEPIX Pamięć absolutna + Książka Total Recallpełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Powrót wilczycy
Powrót wilczycy to horror polskiej produkcji z 1990 roku, którego reżyserami są Marek Piestrak i Haider Rizvi. Główne role zagrali: Jerzy Zelnik, Marzena Trybała, Joanna Trzepiecińska-Anderman.
Film GM DISTRIBIUTION Powrót wilczycypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX American Psycho
American Psycho to thriller produkcji amerykańsko-kanadyjskiej w reżyserii Mary Harron. W filmie wystąpili: Christian Bale, Reese Whiterspoon, Willem Dafoe, Samantha Mathis, Jared Leto oraz Chloe Sevigny.
Film IMPERIAL CINEPIX American Psychopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Styczniowy człowiek
Styczniowy człowiek to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Pat O'Connor. Główne role zagrali: Alan Rickman, Harvey Keitel, Kevin Delaney Kline, Susan Sarandon.
Film IMPERIAL CINEPIX Styczniowy człowiekpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Bal maturalny
Bal maturalny to horror w reżyserii Nelsona McCormicka. W filmie wystąpili: Brittany Snow, Scott Porter, Jessica Stroup, Dana Davis, Collins Pennie, Kelly Blatz, James Ransone, Johnathon Schaech.
Film IMPERIAL CINEPIX Bal maturalnypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Na własną rękę Collateral Damage
Na własną rękę to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest Andrew Davis. Główne role zagrali: Arnold Schwarzenegger, Francesca Neri, Elias Koteas.
Film GALAPAGOS Na własną rękę Collateral Damagepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Afera Thomasa Crowna (Złota kolekcja)
Afera Thomasa Crowna to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest John McTiernan. Główne role zagrali: Pierce Brosnan, Rene Russo, Denis Leary.
Film IMPERIAL CINEPIX Afera Thomasa Crowna (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Niewidzialny Stealth
Niewidzialny to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Rob Cohen. Główne role zagrali: Josh Lucas, Jessica Biel, Jamie Foxx.
Film IMPERIAL CINEPIX Niewidzialny Stealthpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Replikant Replicant
Replikant to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Ringo Lam. Główne role zagrali: Jean-Claude Van Damme, Michael Rooker, Catherine Dent.
Film IMPERIAL CINEPIX Replikant Replicantpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Córka The New Daughter
Córka to horror produkcji amerykańskiej z 2009 roku, którego reżyserem jest Luis Berdejo. W filmie wystąpili Ivana Baquero, Kevin Costner, Samantha Mathis, Noah Taylor oraz Gattlin Griffith.
Film MONOLITH VIDEO Córka The New Daughterpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pocałunek smoka Kiss of the Dragon
Pocałunek smoka to thriller kryminalny francusko-amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Chris Nahon. Główne role zagrali: Jet Li, Bridget Fonda, Tcheky Karyo.
Film MONOLITH VIDEO Pocałunek smoka Kiss of the Dragonpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO No-Do. Wezwani No-Do
No-Do. Wezwani to horror produkcji hiszpańskiej z 2009 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Elio Quiroga, w rolach głównych występują Ana Torrent, Francisco Boira, Hector Colome i Rocío Muñoz.
Film TIM FILM STUDIO No-Do. Wezwani No-Dopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anakondy: Krwawe ślady Anaconda 4: Trail of Blood
Anakondy: Krwawe ślady to horror produkcji amerykańsko-rumuńskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Don E. FauntLeRoy, natomiast autorem scenariusza David C. Olson. W głównych rolach występują Crystal Allen, Linden Ashby, Danny Midwinter i John Rhys-Davies.
Film IMPERIAL CINEPIX Anakondy: Krwawe ślady Anaconda 4: Trail of Bloodpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek trzynastego 3 Friday the 13th Part III
Piątek trzynastego 3 to horror amerykańskiej produkcji z 1982 roku. Jego reżyserem jest Steve Miner. Scenariusz napisali Martin Kitrosser oraz Carol Watson. Główne role zagrali: Rachel Howard, Dana Kimmell, Paul Kratka.
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek trzynastego 3 Friday the 13th Part IIIpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ptaki The Birds
Ptaki to horror produkcji USA z 1963 roku. Reżyserem filmu jest Alfred Hitchcock, a scenarzystą jest Evan Hunter. W rolach głównych występują Rod Taylor, Jessica Tandy i Tippi Hedren.
Film TIM FILM STUDIO Ptaki The Birdspełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Deadgirl
Deadgirl to oryginalny i wstrząsający horror produkcji USA, w reżyserii Gadi Harel i Marcela Sarmiento. W filmie wystąpili Jenny Spain, Michael Bowen, Noah Segan, Shiloh Fernandez.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Deadgirlpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Komórka Cellular
Komórka to thriller kryminalny amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest David R. Ellis. Główne role zagrali: Kim Basinger, Chris Evans, Richard Burgi.
Film GALAPAGOS Komórka Cellularpełny opis produktu
Wejdź w moją skórę
Alberta ma poważne kłopoty - jest winna pieniądze swojemu byłemu chłopakowi, więc zostawia swoje życie i ucieka do dużego miasta. Tam jednak nie ma się gdzie podziać. Postanawia odnaleźć dawną znajomą i zamieszkać u niej, dopóki nie stanie na własnych nogach. Alberta z przerażeniem odkrywa, że jej przyjaciółka Celene pracuje jako profesjonalna dominatrix. Szybko jednak widzi, że może w łatwy sposób zagarnąć dla siebie część zysków z tego dochodowego zajęcia. Pożycza więc jej tożsamość. Tylko jak odnajdzie się w nowej roli, zwłaszcza, gdy po piętach będą jej deptać bandyci, chcący odebrać pieniądze.
Wejdź w moją skórępełny opis produktu
Kret
Zaliczony przez selekcjonerów 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni do ścisłego grona "ekstraklasy polskiego kina" obraz Rafaela Lewandowskiego "Kret" to rarytas krajowej kinematografii - thriller atrakcyjnie opowiadający o współczesnych bohaterach zmagających się z mrocznymi tajemnicami swoich najbliższych.

Pełna niespodziewanych zwrotów akcji historia Pawła, którego rodzinne szczęście z dnia na dzień zatruwa artykuł szkalujący dobre imię jego ojca i wspólnika w interesach. Paweł rozpoczyna prywatne śledztwo, by odkryć prawdę i oczyścić ojca z zarzutów. Wszystkie tropy prowadzą do zagadkowego człowieka, który skrywa odpowiedzi na nurtujące Pawła pytania i od dawna zdaje się kierować losami jego rodziny. Jak daleko posunie się Paweł, aby ochronić swoich bliskich?

Wspaniała kreacja aktorska Mariana Dziędziela została uhonorowana na 36. FPFF w Gdyni nagrodą w kategorii Najlepsza Drugoplanowa Rola Męska.
Kretpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Na zabójczej ziemi On Deadly Ground
Na zabójczej ziemi to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1994 roku. Jego reżyserem jest Steven Seagal. Scenariusz napisali: Ed Horowitz oraz Robin U. Russin. Główne role zagrali: Steven Seagal, Michael Caine, Joan Chen.
Film GALAPAGOS Na zabójczej ziemi On Deadly Groundpełny opis produktu
Film MEDIASERVICE Rok 2000 Y2K
Rok 2000 to thriller produkcji USA z 1999 roku. Reżyserem filmu jest Richard Pepin, autorami scenariusza są Terry Cunningham i Mick Dalrymple, w rolach głównych występują Jaimz Woolvett, Louis Gossett Jr., Malcolm McDowell i Sarah Chalke.
Film MEDIASERVICE Rok 2000 Y2Kpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Najwyższy wyrok Maximum Conviction
Najwyższy wyrok to thriller amerykańskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem jest Keoni Waxman. W rolach głównych wystąpili Steven Seagal oraz Steve Austin.
Film MONOLITH VIDEO Najwyższy wyrok Maximum Convictionpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Kronika opętania The Possession
Kronika opętania to horror amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem jest Ole Bornedal. W rolach głównych wystąpili Natasha Calis, Jeffrey Dean Morgan, Kyra Sedgwick.
Film MONOLITH VIDEO Kronika opętania The Possessionpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Grabarz Beneath the Darkness
Grabarz to thriller amerykańskiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserem jest Martin Guigui. W rolach głównych wystąpili Tony Oller, Dennis Quaid oraz Aimee Teengarden.
Film MONOLITH VIDEO Grabarz Beneath the Darknesspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Władza absolutna Absolute Power
Władza absolutna to thriller produkcji amerykańskiej z 1997 roku. Reżyserem filmu jest Clint Eastwood, twórcą scenariusza William Goldman, a w rolach głównych występują Clint Eastwood, Gene Hackman i Ed Harris.
Film GALAPAGOS Władza absolutna Absolute Powerpełny opis produktu
Film GALAPAGOS W sieci Disclosure
W sieci to thriller produkcji amerykańskiej z 1994 roku. Reżyserem filmu jest Barry Levinson, twórcą scenariusza Paul Attanasio, a w rolach głównych występują Michael Douglas, Demi Moore i Donald Sutherland.
Film GALAPAGOS W sieci Disclosurepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Straceni chłopcy The Lost Boys
Straceni chłopcy to horror produkcji amerykańskiej z 1987 roku. Reżyserem filmu jest Joel Schumacher, twórcami scenariusza są James Jeremias, Jeffrey Boam i Janice Fischer, a w rolach głównych występują Kiefer Sutherland, Dianne Wiest oraz Corey Haim.
Film GALAPAGOS Straceni chłopcy The Lost Boyspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Strach nad miastem Scar City
Strach nad miastem to thriller produkcji amerykańskiej z 1998 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Ken Sanzel, w rolach głównych występują Stephen Baldwin, Chazz Palminteri oraz Tia Carrere.
Film MONOLITH VIDEO Strach nad miastem Scar Citypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 2 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2 to amerykański film fabularny z 2012 roku, którego reżyserem jest Bill Condon. W rolach głównych wystąpili: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner.
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 2 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]