Astrid Lindgren: Rasmus i włóczęga
Rasmus jest sierotą. Zmęczył się czekaniem w sierocińcu na adopcję. Postanawia sam znaleźć sobie rodziców. Wkrótce poznaje wielu przyjaciół którzy odtąd będą towarzyszami wielu wspólnych zabaw.
Film na podstawie książki Astrid Lindgren.
Astrid Lindgren: Rasmus i włóczęgapełny opis produktu
Calineczka
Film oparty na motywach bajki Christiana Andersena.Wspaniały Czarodziej, wysłany przez Wielkiego Spełniacza Marzeń - darowuje samotnej, bezdzietnej kobiecie magiczne ziarenko jęczmienia. kwiatku wyrosłym z ziarenka kobieta znajduje maleńką dziewczynkę - Calineczkę Żyja szczęśliwie do momentu, kiedy pewnej nocy Ropuch porywa Calineczkę na żonę dla swojego syna Tobiego. Po wielu niezwykłych, czesto niebezpiecznych przygodach, po zawarciu znajomości z Panią Pająk, Myszką, Panem Kretem - Calineczka dzięki pomocy Pana Jaskółki trafia do krainy Kwiatowych Dzieci.
Calineczkapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie jako Roszpunka Barbie As Rapunzel
Barbie jako Roszpunka to film animowany produkcji amerykańskiej z 2002 roku. Reżyserem filmu jest Owen Hurley, twórcami scenariusza są Elana Lesser i Cliff Ruby, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Jacek Kopczyński oraz Jarosław Boberek.
Film TIM FILM STUDIO Barbie jako Roszpunka Barbie As Rapunzelpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie Mariposa Barbie Mariposa
Barbie Mariposa to film animowany produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Conrad Helten, twórcą scenariusza Elise Allen, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Dominika Sell, Katarzyna Łaska i Anna Apostolakis-Gluzińska.
Film TIM FILM STUDIO Barbie Mariposa Barbie Mariposapełny opis produktu
Pan Samochodzik i Templariusze
Pan Tomasz, z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania detektyw-amator, postanawia zgłębić zawiłe dzieje zakonu Templariuszy. Właśnie przy tej pracy zastają go znajomi harcerze, przynosząc gazetę z sensacyjnym artykułem "Czy skarby Templariuszy znajdują się w Polsce?". Ile osób mogło przeczytać artykuł? Zapada błyskawiczna decyzja: cała czwórka wyrusza na wyprawę, której celem jest odnalezienie skarbu Templariuszy. Pan Tomasz przygotowuje do podróży swój dziwaczny pojazd (stąd przydomek - Pan Samochodzik) i wraz ze swoimi młodymi przyjaciółmi jedzie na spotkanie przygody, nie przypuszczając nawet, że on i chłopcy staną się uczestnikami sensacyjnych zdarzeń.

Płyta zawiera:
 • Po przygodę
 • Fałszywy brodacz
 • Tajemnica Mahometa
 • Podziemny labirynt
 • Skarb templariuszy
Pan Samochodzik i Templariuszepełny opis produktu
Miś Fantazy cz.2
Przygody niebieskiego Misia Fantazego i gromadki jego wesołych przyjaciół : Prospera, Żaby Kapy Kapy, Żuczka Wesołka i Julki.
Serial animowany dla dzieci na podstawie powieści Ewy Karwan – Jastrzębskiej "Miś Fantazy w Krainie Wiecznego Słońca", oraz "Miś Fantazy poznaje tajemnicę Kryształu"

Płyta zawiera odcinki:
 • Złamana pieczęć
 • Wyspa kotów
 • Kraina zielonych pagórków
 • Kostka zagadki
 • Busola Latariusza
 • Imieniny Fantazego
Miś Fantazy cz.2pełny opis produktu
Walentynki, Charlie Brown
Miłość czuć w powietrzu! Charlie Brown cały czas marzy tylko o tym, by zdobyć się na odwagę i zaprosić małą rudowłosą dziewczynkę na walentynkowe tańce. Peppermint Patty natomiast postanawia, że to właśnie Charlie będzie towarzyszył jej podczas tanecznej zabawy. Zakochaj się w walentynkowych przygodach Fistaszków!
Walentynki, Charlie Brownpełny opis produktu
Film CASS FILM Świąteczne życzenia We Wish You a Merry Christmas
Świąteczne życzenia to amerykański film animowany zrealizowany w 1999 roku. Opowiada on o trzech pomysłowych dzieciach, które postanowiły przypomnieć bardzo zapracowanym mieszkańcom miasteczka o tradycji Świąt Bożego Narodzenia!
Film CASS FILM Świąteczne życzenia We Wish You a Merry Christmaspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ben 10 Ultimate Alien, część 4
Ben 10 Ultimate Alien, część 4 to siedem kolejnych odcinków serialu animowanego wyreżyserowanego przez Duncana Rouleau w Studiu Cartoon Network.
Film GALAPAGOS Ben 10 Ultimate Alien, część 4pełny opis produktu
Film BEST FILM Mikołajek: Nowe przygody Mikołajka Le Petit Nicolas
Mikołajek: Nowe przygody Mikołajka to film animowany produkcji francuskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Arnaud Bouron, twórcami scenariusza są Nicolas Robin, Diane Morel i Hervé Benedetti, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Joanna Domańska, Jacek Wolszczak oraz Ewa Serwa.
Film BEST FILM Mikołajek: Nowe przygody Mikołajka Le Petit Nicolaspełny opis produktu
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki MIki: Miki ratuje Mikołaja Mickey Mouse Clubhouse
Klub Przyjaciół Myszki MIki: Miki ratuje Mikołaja to animowany film familijny z serii Disney Junior, przeznaczonej dla dzieci w wieku 2-7 lat.
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki MIki: Miki ratuje Mikołaja Mickey Mouse Clubhousepełny opis produktu
Wiosna panie sierżancie (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Akcja filmu rozgrywa się w małym, nadwiślańskim miasteczku w latach pięćdziesiątych. Bohaterem jest sympatyczny, powszechnie lubiany sierżant milicji, który ofiarnie walczy z przestępczością, pilnuje porządku, lecz rozterki sercowe nie dają mu spokoju.
Wiosna panie sierżancie (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo Pakiet Piracki Scooby-Doo Pirates Boxset
Scooby-Doo Pakiet Piracki to pakiet filmów animowanych wyprodukowanych w 2012 roku w USA, ponad 140 minut straaasznie fajnej zabawy!
Film GALAPAGOS Scooby-Doo Pakiet Piracki Scooby-Doo Pirates Boxsetpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Calineczka / Dzielna Pani Brisby 2 Thumbelina / The Secret of NIMH 2: Timmy to the Rescue
Calineczka / Dzielna Pani Brisby 2 to pakiet filmów animowanych produkcji amerykańsko - irlandzkiej z lat 1994 i 1998. Reżyseria Gary Goldman i Don Bluth, scenariusz Sam Graham i Don Bluth, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Jacek Wójcicki oraz Robert Rozmus.
Film IMPERIAL CINEPIX Calineczka / Dzielna Pani Brisby 2 Thumbelina / The Secret of NIMH 2: Timmy to the Rescuepełny opis produktu
Film CDP.PL W.I.T.C.H. Czarodziejki. Przygoda 2 W.I.T.C.H.
W.I.T.C.H. Czarodziejki to film animowany produkcji francusko - amerykańskiej z 2005 roku. Reżyseria Marc Gordon-Bates, scenariusz Jaime Becker i Trey Callaway, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Izabella Malik, Magdalena Korczyńska i Konrad Ignatowski.
Film CDP.PL W.I.T.C.H. Czarodziejki. Przygoda 2 W.I.T.C.H.pełny opis produktu
Film CDP.PL W.I.T.C.H. Czarodziejki. Przygoda 3 W.I.T.C.H.
W.I.T.C.H. Czarodziejki to film animowany produkcji francusko - amerykańskiej z 2005 roku. Reżyseria Marc Gordon-Bates, scenariusz Jaime Becker i Trey Callaway, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Izabella Malik, Magdalena Korczyńska i Konrad Ignatowski.
Film CDP.PL W.I.T.C.H. Czarodziejki. Przygoda 3 W.I.T.C.H.pełny opis produktu
Film CDP.PL 101 dalmatyńczyków 1+2 One Hundred and One Dalmatians 101 Dalmatians II: Patch's London Adventure
101 dalmatyńczyków 1+2 to pakiet filmów animowanych produkcji amerykańskiej z 1961 i 2003 roku. Reżyseria Hamilton Luske, Clyde Geronimi, Jim Kammerud i Brian Smith, scenariusz Bill Peet, Jim Kammerud i Brian Smith, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jarosław Boberek, Zbigniew Suszyński oraz Jacek Bończyk.
Film CDP.PL 101 dalmatyńczyków 1+2 One Hundred and One Dalmatians 101 Dalmatians II: Patch's London Adventurepełny opis produktu
Przygody Myszki: Koncert świerszcza
Płyta zawiera 7 historyjek:
- Zimowa wycieczka
- Myszka i włóczęga
- Myszka i bocian
- Koncert świerszcza
- Myszka i sowa
- Awantura z kretem
- Imieniny cioci
Przygody Myszki: Koncert świerszczapełny opis produktu
Mała księżniczka
Wzruszająca historia małej Sary która mieszka wraz z ojcem w kolonialnych Indiach. Niestety wojna rozdziela nierozłączną dotąd parę i Sara trafia do nowojorskiego pensjonatu dla dziewcząt. Tam przeżywa trudne chwile, gdy z panienki z dobrego domu staje się służącą. Jednak nawet wtedy, gdy los ciężko ją doświadcza znajdują się ludzie, którzy jej pomogą i wesprą.
Mała księżniczkapełny opis produktu
Przygody Bolka i Lolka: Morska wyprawa
Tytuły odcinków:
1. Bocian
2. Morska wyprawa
3. Zabawa w chowanego
4. Wagary
5. Wakacyjne szlaki
6. Wiosenne porządki
7. Szerokiej drogi
Przygody Bolka i Lolka: Morska wyprawapełny opis produktu
Reksio aktor
Tytuły odcinków:
1. Reksio aktor
2. Reksio terapeuta
3. Reksio pocieszyciel
4. Reksio wybawca
5. Reksio i bocian
6. Reksio czyścioch
7. Reksio swat
Reksio aktorpełny opis produktu
Reksio ratownik
Tytuły odcinków:
1. Reksio pielęgniarz
2. Reksio Marzyciel
3. Reksio Ratownik
4. Reksio Rozjemca
5. Reksio i sowa
6. Reksio i jamnik
7. Reksio dentysta
Reksio ratownikpełny opis produktu
Wim Wenders 1980-1984 (zestaw 4 filmów)
Przedstawiamy wyjątkową kolekcję filmów jednego z najwybitniejszych i najbardziej wszechstronnych twórców współczesnego kina. Zasłynął jako reżyser, scenarzysta, producent, bywa też aktorem, operatorem i fotografem. Retrospektywa obejmuje 22 filmy fabularne i dokumentalne wyreżyserowane lub wyprodukowane przez Wima Wendersa w latach 1973–2005.

Drugi pakiet zawiera następujące pozycje:

Film Nicka
Reżyser Nicholas Ray bardzo pragnie ukończyć swój ostatni film. Ma świadomość, że niedługo umrze, dopadła go bowiem choroba nowotworowa i musi się bardzo śpieszyć. Pracujący nad własnym filmem w Holywood Wim Wenders przylatuje do Nowego Jorku, aby pomóc Ray`owi w realizacji jego marzenia. Umierający weteran zamierza stworzyć film opowiadający fikcyjną historię umierającego już malarza, który wyrusza do Chin z nadzieją uleczenia swej choroby. Omawia z Wendersem przed kamerą swój projekt, którego już nie zdąży zrealizować. Dzięki temu powstaje fascynujący dokument, będący zapisem ostatniego okresu z życia Ray`a.

Stan rzeczy
Niemiecki reżyser stojący na czele amerykańskiej ekipy filmowej usiłuje w Portugalii zrealizować remake filmu science fiction The Day the Word Ended. Film jest niskobudżetową produkcją i niestety widać to na każdym kroku. Brakuje nie tylko taśmy w kamerach w pewnym momencie boleśnie odczuwalna staje się nieobecność producenta, który oddala się w nieznane zabierając ze sobą wszystkie przeznaczone na realizacje filmu pieniądze.... Stan rzeczy zawiera bardzo wyraźne wątki autobiograficzne. Wenders jednoznacznie nawiązuje do problemów, z jakimi borykał się podczas kręcenia swojego pierwszego amerykańskiego filmu Hammett.

Pokój 666
Jest rok 1982. W Cannes odbywa się coroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy - jedna z najważniejszych imprez kulturalnych w roku. Wim Wenders tworzy tam ciekawy dokument. Zaprasza wielu znanych na całym świecie reżyserów do hotelowego pokoju (stąd tytuł). Tam, w samotności i skupieniu, każdy z nich odpowiada na proste pytanie: "Jaka jest przyszłość kina?

Paryż, Teksas
Historia dotknietego amnezją człowieka, któremu brat stara się pomóc odnaleźć ponownie własną tożsamość. Przypomina mu, że 4 lata temu opuścił on swoją żonę i syna i od tamtej pory słuch o nim zaginął.
Wim Wenders 1980-1984 (zestaw 4 filmów)pełny opis produktu
Edi i Miś: Duży i mały i inne historie
 • Duży i Mały
 • Ryś nie mógł przejechać się w Lunaparku, bo jest za niski. Teraz razem z Misiem wyobrażają sobie, jakby to było, gdyby Miś był malutki, a Ryś duży.

 • Rycerze kuchennego stołu
 • Ryś bawi się w rycerza i szuka kogoś, z kim mógłby walczyć. Namawia on do zabawy Misia. Pojawia się wyzwanie – muszą uratować kotka przed smokiem.

 • Nie szata zdobi Misia
 • Miś chce nosić ubrania jak Ryś. Chłopiec znajduje dla niego strój, ale Zdzisiowi nie jest łatwo.

 • Nie ma jak w domu
 • Ryś odchodzi z domu, ponieważ robi za dużo hałasu. Miś dołącza do chłopca. Rozpoczynają zabawę w odkrywców i wyruszają po skarby.

 • Co w kuchni piszczy?
 • Ryś przynosi Misiowi cieplutkie ciasteczka. Przyjaciele marzą o ciasteczkowym drzewie. Wracają do domu chłopca i razem z tatą pieką ciastka.

 • Królowie Lasu
  Ryś i Miś bawią się w Króla Lasu. Obaj mają korony. Ustanawiają Dzień Zabawy w Królestwie.
 • Edi i Miś: Duży i mały i inne historiepełny opis produktu
  Scooby-Doo (zestaw 2 filmów z szalikiem)
  Pakiet dwóch filmów z przygodami psiego detektywa Scooby-Doo:

  Ahoj piraci!
  Scooby-Doo i jego brygada stają twarzą w twarz z pirackim postrachem siedmiu mórz! Aż włos się jeży! Obierają przerażający kurs na jedno z najbardziej tajemniczych miejsc świata : Trójkąt Bermudzki. Wszyscy na pokład! Przygoda czeka! Ahoj piraci!

  Scooby-Doo i śnieżny stwór
  Całkeim nowy pełnometrażowy film. Kudłaty i Scooby-Doo zmieniają nieoczekiwanie plany wakacji w Parażu i trafiają w sam środek śnieżnej ekspedycji w Himalajach. Paczka musi zmierzyć się ze Śnieżnym stworem, przemierzyć jaskinie i zmykac przed lawiną.
  Scooby-Doo (zestaw 2 filmów z szalikiem)pełny opis produktu
  Plastusiowy pamiętnik
  Film na podstawie książki dla dzieci, wydanej po raz pierwszy w roku 1936, autorstwa Marii Kownackiej.Film opowiada o Plastusiu - ludziku z plasteliny - ulepionym przez pierwszoklasistkę Tosię. Narracja jest pierwszoosobowa, z punktu widzenia Plastusia, który spisuje wydarzenia związane z nim, jego przyjaciółmi z piórnika Tosi (m.in. ołówkiem, scyzorykiem i stalówkami) oraz samą dziewczynką."Plastusiowy pamiętnik" to doskonale wszystkim znana lektura szkolna, w której mały ludzik z plasteliny uczestniczy wraz z dziećmi w pierwszych szkolnych doświadczeniach i wzruszeniach. Z Tosią i jej klasą przeżywa przeróżne perypetie, a także poznaje prawa i obowiązki ucznia."Na pierwszej lekcji zaraz po wakacjach było lepienie z plasteliny. Leżałem gdzieś tam na ławce jako niepozorna plastelinowa bryłkai nie wiedziałem, czy będę kwiatkiem, grzybkiem, czy samolotem. Każdy uczeń lepił co chciał. Tosia od razu wiedziała co chce zrobić. Jak mi przykleiła uszy to od razu zacząłem słuchać co się w klasie dzieje. Jak mi przykleiła oczy to zaraz zacząłem rozglądać się na wszystkie strony. A kiedy poczułem, ze wreszcie jestem gotowy to nie mogłem wytrzymać i z radości poruszyłem uszami. Dzieci nazwały mnie Plastusiem, bo cały byłem z plasteliny i zamieszkałem sobie w piórniku Tosi." jako narrator wystąpił Andrzej Zaorski.
  Plastusiowy pamiętnikpełny opis produktu
  Film CDP.PL Księżniczka i żaba The Princess and the Frog
  Księżniczka i żaba to film animowany amerykańskiej produkcji z 2009 roku, który został wyreżyserowany przez Rona Clementsa i Johna Muskera. W oryginalnej werskji językowej bohaterom głosów użyczyli: Anika Noni Rose, Bruno Campos, Keith David i Jennifer Cody.
  Film CDP.PL Księżniczka i żaba The Princess and the Frogpełny opis produktu
  Bob Budowniczy: Skuter przybywa na ratunek
  W Dolinie Słoneczników odbędzie się zimowa zabawa, do której wszyscy starannie przygotowują się. Bob buduje salę koncertową i wystawienniczą, a jego rodzice mają przywieźć z gór wielką niespodziankę. Zaczyna już padać pierwszy śnieg. Nazajutrz wszystko jest zasypane. Potrzebna jest koparka, ale niestety zostawiła pług śnieżny w dolinie. Pojawia się Błysk, który dowiezie jej pług wysoko w góry. Niestety nie zna on drogi do Zabawkarza, dlatego zazdrosny Skuter będzie jego przewodnikiem. Oba pojazdy bardzo rywalizują ze sobą do momentu aż... gubią pług śnieżny!!! Czy nauczą się w końcu współpracować ze sobą i czy rodzice Boba przyjadą na zabawę na czas?
   Dodatkowe odcinki:
  • Skuter i buda dla Reksia
  • Ważne zadanie dla Benia
  • Supermechanik Strach
  Bob Budowniczy: Skuter przybywa na ratunekpełny opis produktu
  Film CDP.PL Tygrys i przyjaciele The Tigger Movie
  Tygrys i przyjaciele to film animowany produkcji japońsko - amerykańskiej z 2000 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jun Falkenstein, współtwórcą scenariusza Eddie Guzelian, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Włodzimierz Bednarski, Jacek Czyż oraz Joanna Jeżewska.
  Film CDP.PL Tygrys i przyjaciele The Tigger Moviepełny opis produktu
  Film GALAPAGOS Tom i Jerry, Robin Hood i jego księżna mysz Tom & Jerry: Robin Hood and his Merry Mouse
  Tom i Jerry, Robin Hood i jego księżna mysz to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria i scenariusz Dongyoung Lee i Youngmin Kwon, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jacek Bursztynowicz, Waldemar Barwiński oraz Lucyna Malec.
  Film GALAPAGOS Tom i Jerry, Robin Hood i jego księżna mysz Tom & Jerry: Robin Hood and his Merry Mousepełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]