Losowy produkt
Notebook DELL XPS 14
Notebook DELL XPS 14
Film GALAPAGOS Stosunki międzymiastowe (Zakochane Kino) Going the Distance
Stosunki międzymiastowe to amerykańska komedia romantyczna z 2010 roku. Jej reżyserem jest Nanette Burstein. W głównych rolach wystąpili Drew Barrymore i Justin Long.
Film GALAPAGOS Stosunki międzymiastowe (Zakochane Kino) Going the Distancepełny opis produktu
Film BEST FILM Whisky dla aniołów The Angels' Share
Whisky dla aniołów to film komediowy z 2012 roku, którego reżyserem jest Ken Loach. W rolach głównych wystąpili: Roger Allam, Paul Brannigan, John Henshaw, Charlie Maclean, Gary Maitland.
Film BEST FILM Whisky dla aniołów The Angels' Sharepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Nieme wakacje
Nieme wakacje to francuski film komediowy z 2011 roku, którego reżyserem jest Pascal Rabate. W rolach głównych wystąpili Jacques Gamblin, Maria de Medeiros oraz Francois Damiens.
Film KINO ŚWIAT Nieme wakacjepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Robot i Frank
Robot i Frank to dramat komediowy amerykańskiej produkcji z 2012 roku, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Reżyserem filmu jest Jake Schreier. W rolach głównych wystąpili: Frank Langella, James Marsden, Liv Tyler, Susan Sarandon.
Film IMPERIAL CINEPIX Robot i Frankpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Frankie i Johnny (polski lektor)
Frankie i Johnny to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 1991 roku. Jej reżyserem jest Garry Marshall. Główne role zagrali: Al Pacino, Michelle Pfeiffer, Nathan Lane.
Film IMPERIAL CINEPIX Frankie i Johnny (polski lektor)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Dwa dni w Paryżu 2 Days in Paris
Dwa dni w Paryżu to niemiecko-francuska komedia romantyczna z 2007 roku, której reżyserką i scenarzystką jest Julie Delpy. W rolach głównych wystąpili Julie Delpy i Adam Goldberg.
Film KINO ŚWIAT Dwa dni w Paryżu 2 Days in Parispełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wtyczka Bad Apple
Wtyczka to komedia produkcji amerykańskiej z 2004 roku. Reżyserem filmu jest Adam Bernstein, twórcą scenariusza Howard Korder, a w rolach głównych występują Chris Noth, Dagmara Dominczyk i Colm Meaney.
Film IMPERIAL CINEPIX Wtyczka Bad Applepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Cała naprzód - Wakacje! do dzieła (Świat się śmieje)
Cała naprzód - Wakacje! Do dzieła to komedia brytyjskiej produkcji z 1969 roku. Reżyserem produkcji jest Gerald Thomas. Główne role zagrali: Sid James, Charles Hawtrey, Joan Sims.
Film MONOLITH VIDEO Cała naprzód - Wakacje! do dzieła (Świat się śmieje)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Taxi 3 Taxi 3
Taxi 3 to komedia sensacyjna produkcji francuskiej z 2003 roku. Reżyserem filmu jest Gérard Krawczyk, twórcą scenariusza Luc Besson, a w rolach głównych występują Samy Naceri, Frédéric Diefenthal i Bernard Farcy.
Film TIM FILM STUDIO Taxi 3 Taxi 3pełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Futro
Futro to komedia polsko-niemieckiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem jest Tomasz Drozdowicz. Główne role zagrali: Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Leszek Piskorz, Michał Czernecki.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Futropełny opis produktu
Film GALAPAGOS Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość New York Minute
Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość to komedia produkcji amerykańskiej z 2004 roku. Reżyseria Dennie Gordon i Condrad E. Palmisano, scenariusz Roger Kumble i Adam Cooper, a w rolach głównych występują Mary-Kate i Ashley Olsen oraz Jared Padalecki.
Film GALAPAGOS Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość New York Minutepełny opis produktu
Film GALAPAGOS W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas Vegas Vacation
W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas to amerykańska komedia z 1997 roku, której reżyserem jest Stephen Kessler. W filmie wystąpili: Chevy Chase, Beverly D'Angelo, Randy Quaid, Wayne Newton, Ethan Embry.
Film GALAPAGOS W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas Vegas Vacationpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ostatnie wakacje Last Holiday
Ostatnie wakacje to komedia produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyserem filmu jest Wayne Wang, twórcami scenariusza są Jeffrey Price i Peter S. Seaman, a w rolach głównych występują Queen Latifah, Gérard Depardieu oraz LL Cool J.
Film IMPERIAL CINEPIX Ostatnie wakacje Last Holidaypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Piękna i Borys Bestia Beautician and the Beast
Piękna i Borys Bestia to komedia produkcji czesko - amerykańskiej z 1997 roku. Reżyserem filmu jest Ken Kwapis, twórcą scenariusza Todd Graff, a w rolach głównych występują Timothy Dalton, Fran Drescher i Lisa Jakub.
Film IMPERIAL CINEPIX Piękna i Borys Bestia Beautician and the Beastpełny opis produktu
Film MEDIASERVICE Parada oszustów The White River Kid
Parada oszustów to komedia produkcji amerykańskiej z 1999 roku. Reżyserem filmu jest Arne Glimcher, twórcą scenariusza David Leland, a w rolach głównych występują Antonio Banderas, Bob Hoskins i Ellen Barkin.
Film MEDIASERVICE Parada oszustów The White River Kidpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT O północy w Paryżu (DVD + książka) Midnight in Paris
O północy w Paryżu to komedia romantyczna produkcji hiszpańsko-amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Woody Allen, a w rolach głównych występują Owen Wilson, Rachel McAdams oraz Kathy Bates.
Film KINO ŚWIAT O północy w Paryżu (DVD + książka) Midnight in Parispełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Książę i ja The Prince & Me
Książę i ja to komedia romantyczna produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyserem filmu jest Martha Coolidge, twórcami scenariusza Katherine Fugate, Jack Amiel i Michael Begler, a w rolach głównych występują Julia Stiles, Luke Mably oraz Miranda Richardson.
Film MONOLITH VIDEO Książę i ja The Prince & Mepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dziewczyny z St. Trinian St. Trinian's
Dziewczyny z St. Trinian to komedia brytyjskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserami są Oliver Parker oraz Barnaby Thompson. Główne role zagrali: Rupert Everett, Colin Firth, Jodie Whittaker.
Film MONOLITH VIDEO Dziewczyny z St. Trinian St. Trinian'spełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Intensywna terapia Critical Care
Intensywna terapia to komedio - dramat produkcji australijsko - amerykańskiej z 1997 roku. Reżyserem filmu jest Sidney Lumet, twórcą scenariusza Stefan Schwartz, a w rolach głównych występują James Spader, Kyra Sedgwick oraz Colm Feore.
Film IMPERIAL CINEPIX Intensywna terapia Critical Carepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Druhny Bridesmaids
Druhny to amerykańska komedia romantyczna z 2011 roku. Jej reżyserem jest Paul Feig. W rolach głównych wystąpiły Kristen Wiig, Maya Rudolph oraz Rose Byrne.
Film TIM FILM STUDIO Druhny Bridesmaidspełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Wyjazd integracyjny [DVD]+[KSIĄŻKA] Wyjazd integracyjny
Wyjazd integracyjny to komedia produkcji polskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Przemysław Angerman, współtwórcą scenariusza Adam Karolewski, a w rolach głównych występują Jan Frycz, Tomasz Karolak, Tomasz Kot oraz Katarzyna Glinka.
Film KINO ŚWIAT Wyjazd integracyjny [DVD]+[KSIĄŻKA] Wyjazd integracyjnypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Angry Kid
Angry Kid to to brytyjska komedia animowana ze studia Aardman, w której obok plastelinowych lalek pojawiają się też aktorzy. W kolejnych odcinkach serii poznajemy codzienne problemy z jakimi zmaga się dorastający 15 letni chłopak, który ma trudności z przystosowaniem się do otaczającego go świata.
Film TIM FILM STUDIO Angry Kidpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Beethoven (Mini Kolekcja)
Beethoven to amerykańska komedia familijna z 1992 roku, której reżyserem jest Brian Levant. W rolach glównych wystąpili: Charles Grodin, Bonnie Hunt, Dean Jones.
Film TIM FILM STUDIO Beethoven (Mini Kolekcja)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Babe - świnka w mieście Babe: Pig in the City
Babe - świnka w mieście to familijny film komediowy z 1998 roku, którego reżyserem jest George Miller. W drugiej części przygód tytułowa bohaterka wyrusza wraz panią Hogett i kaczorem Ferdym do miasta na doroczną wystawę, by ratować gospodarzy farmy przed bankructwem.
Film TIM FILM STUDIO Babe - świnka w mieście Babe: Pig in the Citypełny opis produktu
Film BEST FILM Rejs (Kanon filmów polskich)
Rejs to komedia polskiej produkcji z 1970 roku w reżyserii Marka Piwowarskiego. Główne role zagrali: Stanisław Tym, Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach.
Film BEST FILM Rejs (Kanon filmów polskich)pełny opis produktu
Film GUTEK FILM Historie kuchenne
Historie kuchenne to komedia dramatyczna norwesko-szwedzkiej produkcji z 2003 roku. Jej reżyserem jest Bent Hamer. Główne role zagrali: Joachim Calmeyer, Tomas Norstrom, Reine Brynolfsson.
Film GUTEK FILM Historie kuchennepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Ja cię kocham a ty z nim
Ja cię kocham a ty z nim to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jej reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Peter Hedges. Główne role zagrali: Steve Carell, Juliette Binoche, Dane Cook, John Mahoney.
Film KINO ŚWIAT Ja cię kocham a ty z nimpełny opis produktu
Film HAGI Nic do oclenia Rien a Declarer
Nic do oclenia to komedia produkcji belgijsko - francuskiej z 2010 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Dany Boon, a w rolach głównych występują Dany Boon, Julie Bernard oraz Olivier Gourmet.
Film HAGI Nic do oclenia Rien a Declarerpełny opis produktu
Film GUTEK FILM Obsługiwałem angielskiego króla
Obsługiwałem angielskiego króla to komedia dramatyczna czesko-słowacko-węgiersko-niemieckiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem jest Jiri Menzel. Główne role zagrali: Oldrich Kaiser, Ivan Barnev, Julia Jentsch.
Film GUTEK FILM Obsługiwałem angielskiego królapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Piłki z jajami
Piłki z jajami to komedia amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest Robert Ben Garant. Główne role zagrali: Dan Fogler, Christopher Walken, George Lopez.
Film KINO ŚWIAT Piłki z jajamipełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]