Losowy produkt
Notebook SONY VPCSB4L1E
Notebook SONY VPCSB4L1E
Film MONOLITH VIDEO Sky fighters Les chevaliers du ciel
Sky fighters to sensacyjny film przygodowy francuskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Gerard Pires. Scenariusz napisał Gilles Malencon. Główne role zagrali: Benoit Magimel, Clovis Cornillac, Geraldine Pailhas.
Film MONOLITH VIDEO Sky fighters Les chevaliers du cielpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Szybcy i wściekli The Fast and the Furious
Szybcy i wściekli to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2001 roku, którego reżyserem jest Rob Cohen. Główne role zagrali: Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez.
Film TIM FILM STUDIO Szybcy i wściekli The Fast and the Furiouspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wrogowie publiczni Public Enemies
Wrogowie publiczni to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Michael Mann. Główne role zagrali: Johnny Depp, Christian Bale, Channing Tatum.
Film TIM FILM STUDIO Wrogowie publiczni Public Enemiespełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Za szybcy, za wściekli (Edycja specjalna) 2 Fast 2 Furious
Za szybcy, za wściekli to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2003 roku, którego reżyserem jest John Singleton. Główne role zagrali: Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes.
Film TIM FILM STUDIO Za szybcy, za wściekli (Edycja specjalna) 2 Fast 2 Furiouspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Życie Carlita: Początek Carlito's Way: Rise to Power
Życie Carlita: Początek to sensacyjny dramat produkcji USA z 2005 roku. Reżyseria i scenariusz Michael Bregman. W rolach głównych występują Jay Hernandez, Mario Van Peebles, Luis Guzmán, Sean 'P. Diddy' Combs i Burt Young.
Film TIM FILM STUDIO Życie Carlita: Początek Carlito's Way: Rise to Powerpełny opis produktu
Gangsterzy i Filantropi
Dwie nowele filmowe, bardzo realnie i dowcipnie przedstawiające rzeczywistość lat 60-tych. W więziennej karetce spotykają się oskarżeni w dwóch sprawach. Przestępcy pod wodzą eleganckiego i niezwykle inteligentnego "Profesora" dokonali napadu na furgonetkę bankową. Zdesperowany chemik, któremu wymówiono pracę, zrozpaczony udał się do lokalu na tzw. jednego, gdzie wzięto go za kontrolera PIH-u, oskarżony jest o przyjmowanie łapówek. Po ogłoszeniu wyroku gangsterzy trafią na wiele lat do więzienia, chemik został uniewinniony, ponieważ sąd uznał, że otrzymywał jedynie darowizny. Jego szczęście nie trwa jednak długo - z radości zapomina zapłacić podatku od dochodów.
Gangsterzy i Filantropipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ostatni Mohikanin (Legendy Kina) The Last of the Mohicans
Ostatni Mohikanin to przygodowy film wojenny amerykańskiej produkcji z 1992 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Michael Mann. Główne role zagrali: Daniel Day-Lewis, Madeleine Stowe, Russell Means.
Film GALAPAGOS Ostatni Mohikanin (Legendy Kina) The Last of the Mohicanspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Szósty dzień The 6th Day
Szósty dzień to sensacyjny film fantastyczno-naukowy amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z 2000 roku, którego reżyserem jest Roger Spottiswoode. Główne role zagrali: Arnold Schwarzenegger, Michael Rapaport, Tony Goldwyn.
Film IMPERIAL CINEPIX Szósty dzień The 6th Daypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX G.I. Joe: Czas Kobry + 2 filmy gratis
G.I. Joe: Czas Kobry to amerykański film akcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Stephen Sommers. W rolach głównych wystąpili: Sienna Miller, Channing Tatum, Dennis Quaid i Ray Park. Wydanie DVD zawiera dwa losowo wybrane filmy gratis.
Film IMPERIAL CINEPIX G.I. Joe: Czas Kobry + 2 filmy gratispełny opis produktu
Stone
Kurator sądowy Jack Mabry za kilka dni odejdzie na zasłużoną emeryturę. Zostało mu ostatnie zadanie - rozpatrzenie wniosku o przedterminowe zwolnienie z więzienia Geralda "Stone" Creesona, skazanego za podpalenie, w wyniku którego zginęli jego dziadkowie. Jack nie do końca wierzy w resocjalizację więźnia i po kilku spotkaniach skłania się do odrzucenia jego wniosku. Zdesperowany Stone postanawia dopiąć swego przy pomocy żony Lucetty. Piękna, seksowna młoda kobieta ma uwieść kuratora i przekonać go do wydania odpowiedniego werdyktu. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w trakcie której zacierają się różnice między przedstawicielem prawa a przestępcą, między dobrem a złem, a igranie z ogniem ludzkich uczuć może przynieść katastrofalne skutki.
Stonepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Sobowtór diabła The Devil's Double
Sobowtór diabła to film sensacyjny produkcji belgijsko - holenderskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Lee Tamahori, twórcą scenariusza Michael Thomas, a w rolach głównych występują Dominic Cooper, Ludivine Sagnier i Raad Rawi.
Film MONOLITH VIDEO Sobowtór diabła The Devil's Doublepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Szybcy i wściekli (DVD + Książka) The Fast and the Furious
Szybcy i wściekli to film sensacyjny z 2001 roku, którego reżyserem jest Rob Cohen. W rolach głównych wystąpili: Paul Walker, Vin Diesel i Michelle Rodriguez. Film ukazuje się w kolekcji Miliony wspomnień wydanej z okazji jubileuszu Universal Pictures.
Film TIM FILM STUDIO Szybcy i wściekli (DVD + Książka) The Fast and the Furiouspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Kurier The Courier
Kurier to film sensacyjny produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Hany Abu-Assad, twórcami scenariusza są Brannon Coombs, Pete Dris, a w rolach głównych występują Jeffrey Dean Morgan, Mickey Rourke oraz Til Schweiger.
Film MONOLITH VIDEO Kurier The Courierpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Kroll / Psy
Zestaw dwóch polskich filmów sensacyjnych wyreżyserowanych przez Władysława Pasikowskiego: Kroll (1991) oraz Psy (1992).
Film TIM FILM STUDIO Kroll / Psypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć to film sensacyjny produkcji polskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Patryk Vega, twórcami scenariusza są Władysław Pasikowski i Przemysław Woś, a w rolach głównych występują Emil Karewicz, Tomasz Kot, Piotr Adamczyk i Stanisław Mikulski.
Film KINO ŚWIAT Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć Hans Kloss. Stawka większa niż śmierćpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Yuma
Yuma to polsko-czeski film sensacyjny z 2012 roku w reżyserii Piotra Mularuka. W rolach głównych wystąpili: Jakub Gierszał, Krzysztof Skonieczny, Jakub Kamieński, Katarzyna Figura.
Film KINO ŚWIAT Yumapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dredd
Dredd to film sensacyjny z 2012 roku w reżyserii Pete'a Travisa. W rolach głównych wystąpili: Karl Urban, Olivia Thirlby, Lena Headey oraz Wood Harris.
Film MONOLITH VIDEO Dreddpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Z podniesionym czołem 3: W imię sprawiedliwości Walking Tall 3: Lone Justice
Z podniesionym czołem 3: W imię sprawiedliwości to film sensacyjny produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Tripp Reed, twórcami scenariusza są Joe Halpin i Brian Strasmann, a w rolach głównych występują Kevin Sorbo, Yvette Nipar oraz Lawrence Varnado.
Film IMPERIAL CINEPIX Z podniesionym czołem 3: W imię sprawiedliwości Walking Tall 3: Lone Justicepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Yamakasi 2 - synowie wiatru Les Fils du vent
Yamakasi 2 - synowie wiatru to film przygodowy produkcji francusko - brytyjsko - hiszpańskiej z 2004 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Julien Seri, współtwórcami scenariusza są Philippe Lyon i Charles Perriere. W rolach głównych występują Gary Stoner, Charles Jarman, Elodie Yung oraz Charles Perriere.
Film MONOLITH VIDEO Yamakasi 2 - synowie wiatru Les Fils du ventpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Świadek koronny (Mocne Kino Polskie)
Świadek koronny to film sensacyjny wyreżyserowany przez Jarosława Sypniewskiego i Jacka Filipiaka. W rolach głównych wystąpili Paweł Małaszyński, Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Urszula Grabowska, Małgorzata Foremniak.
Film TIM FILM STUDIO Świadek koronny (Mocne Kino Polskie)pełny opis produktu
Film IDG Węże w pociągu Snakes on a Train
Węże w pociągu to film akcji produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyserem filmu jest Peter Mervis, twórcą scenariusza Eric Forsberg, a w rolach głównych występują Julia Ruiz, Stephen A.F. Day oraz Lola Forsberg.
Film IDG Węże w pociągu Snakes on a Trainpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wspaniały Bor lei jun
Wspaniały to film akcji produkcji Chiny/Hongkong z 1999 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Vincent Kok, współtwórcą scenariusza jest Jackie Chan, a w rolach głównych występują Jackie Chan, Qi Shu oraz Emil Chau.
Film IMPERIAL CINEPIX Wspaniały Bor lei junpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wojna Connorsa Connor's War
Wojna Connorsa to film akcji produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyserem filmu jest Nick Castle, twórcą scenariusza D. Kyle Johnson, a w rolach głównych występują Blu Mankuma, Anthony 'Treach' Criss i Nia Peeples.
Film IMPERIAL CINEPIX Wojna Connorsa Connor's Warpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Strefa zrzutu Drop Zone
Strefa zrzutu to film sensacyjny produkcji amerykańskiej z 1994 roku. Reżyserem filmu jest John Badham, twórcami scenariusza są Tony Griffin i John Bishop, a w rolach głównych występują Wesley Snipes, Rex Linn oraz Michael Jeter.
Film IMPERIAL CINEPIX Strefa zrzutu Drop Zonepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Alex Cross
Alex Cross to amerykański film kryminalny z 2012 roku, którego reżyserem jest Rob Cohen. W rolach głównych wystąpili Tyler Perry oraz Matthew Fox.
Film MONOLITH VIDEO Alex Crosspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Mission: Impossible - Trylogia
Zestaw trzech filmów sensacyjnych opowiadających o misjach agenta Hunta: Mission: Impossible (1996), Mission: Impossible 2 (2000), Mission: Impossible 3 (2006).
Film IMPERIAL CINEPIX Mission: Impossible - Trylogiapełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Pan Wołodyjowski (2 DVD)
Pan Wołodyjowski to polski film przygodowy z 1969 roku, którego reżyserem jest Jerzy Hoffman. W rolach głównych wystąpili: Tadeusz Łomnicki, Magdalena Zawadzka, Mieczysław Pawlikowski, Daniel Olbrychski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Pan Wołodyjowski (2 DVD)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Z podniesionym czołem Walking Tall
Z podniesionym czołem to amerykański film sensacyjny 2004 roku, którego reżyserem jest Kevin Bray. W rolach głównych wystąpili: Johnny Knoxville, Dwayne Johnson, Neal McDonough, Kristen Wilson.
Film KINO ŚWIAT Z podniesionym czołem Walking Tallpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Wrobieni Framed
Wrobieni to amerykański film sensacyjny z 2002 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Daniel Petrie Jr. W rolach glównych wystąpili Sam Neill oraz Rob Lowe.
Film KINO ŚWIAT Wrobieni Framedpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Indianin w kredensie The Indian in the Cupboard
Indianin w kredensie to film przygodowy produkcji amerykańskiej z 1995 roku. Reżyserem filmu jest Frank Oz, twórcą scenariusza Melissa Mathison, a w rolach głównych występują Vincent Kartheiser, David Keith i Hal Scardino.
Film IMPERIAL CINEPIX Indianin w kredensie The Indian in the Cupboardpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]