Film CASS FILM Tomek i przyjaciele BOX 2 Thomas the Tank Engine & Friends
Tomek i przyjaciele to brytyjski serial animowany stworzony na podstawie książek dla dzieci autorstwa Wilberta Awdry'ego. Seria opowiada o przygodach niebieskiej lokomotywy, która razem z grupą przyjaciół pracuje w miasteczku Sodor. W pakiecie znajdują się trzy płyty: Tomek i skarb, Tomek i wiatr oraz Nowy domek Tobika.
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele BOX 2 Thomas the Tank Engine & Friendspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Wyspa dinozaura 2 Urmel voll in Fahrt
Wyspa dinozaura 2 to niemiecki film animowany wyreżyserowany przez Reinharda Kloossa i Holgera Tappe'a. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Benjamin Lewandowski, Joanna Jabłczyńska i Dominika Sell.
Film MONOLITH VIDEO Wyspa dinozaura 2 Urmel voll in Fahrtpełny opis produktu
Mio i Mao: Niezwykłe przygody dwóch wesołych kotków (płyta niebieska)
Dwa wesołe i rezolutne kotki czyli Mio i Mao zwiedzają swój wielobarwny, plastelinowy świat spotykając wciąż nowych, ciekawych jego mieszkańców. `Mio i Mao` to wesołe bajeczki, które przyniosą wiele radości nie tylko najmłodszym.
Na tej płycie znajduje się dziewięć odcinków przygód:
1. Jajko
2. Wąż
3. Piesek
4. Koszatka
5. Ośmiornica
6. Hipopotam
7. Wiewiórka
8. Małpka
9. Jeżyk
Mio i Mao: Niezwykłe przygody dwóch wesołych kotków (płyta niebieska)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie i magiczne baletki (DVD + bransoletka z zawieszką) Barbie in the Pink Shoes
Barbie i magiczne baletki to amerykański film animowany z 2013 roku, którego reżyserem jest Owen Hurley. Tym razem tytułowa bohaterka wciela się w rolę baleriny. Jej przygoda zaczyna się w momencie, gdy zakłada parę różowych baletek i wraz z najlepszą przyjaciółką przenosi się do fantastycznego świata baletu.
Film TIM FILM STUDIO Barbie i magiczne baletki (DVD + bransoletka z zawieszką) Barbie in the Pink Shoespełny opis produktu
Film CDP.PL Piorun (Magiczna Kolekcja) Bolt
Piorun to film animowany produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyseria Chris Williams i Byron Howard, scenariusz Dan Fogelman i Chris Williams, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Borys Szyc, Krzysztof Kowalewski oraz Sonia Bohosiewicz.
Film CDP.PL Piorun (Magiczna Kolekcja) Boltpełny opis produktu
Sonic X część 3
Bohaterem serialu jest niebieski jeż: super bohater Sonic. Od dawna toczy zaciętą walkę z przebiegłym Dr Eggmanem. Ten szalony naukowiec pragnie odszukać wszystkie osiem Szmaragdów Chaosu, aby za ich pomocą zdobyć władzę nad światem. W obronie klejnotów Sonicowi pomagają jego przyjaciele Tails – lisek o dwóch ogonach, który potrafi latać, Amy: dziewczyna Sonica, będąca jeżem koloru różowego i Knuckles: czerwona kolczatka.
Sonic X część 3pełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Dzielny Mały Toster Ratuje Przyjaciół The Brave Little Toaster to the Rescue
Dzielny Mały Toster Ratuje Przyjaciół to film animowany wyprodukowany w USA w 1997 roku. Głosu postaciom użyczyli m.in. Deanna Oliver, Roger Kabler, Danny Nucci, Eric Lloyd i Timothy Stack.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Dzielny Mały Toster Ratuje Przyjaciół The Brave Little Toaster to the Rescuepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ben 10 Omniverse Cz. 1 (Odcinki 1-5)
Ben 10 Omniverse to amerykański serial animowany wyprodukowany przez Cartoon Network Studios. Film opowiada o nastolatku, który dzięki Omnitrixowi, urządzeniu przypominającemu zegarek, może przeistaczać się w kosmitów. Zdobytą w ten sposób siłę wykorzystuje do walki ze złem.
Film GALAPAGOS Ben 10 Omniverse Cz. 1 (Odcinki 1-5)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Królewna Śnieżka DVD + Książka Mirror, Mirror
Królewna Śnieżka to film familijny produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Tarsem Singh, twórcami scenariusza są Melissa Wallack i Jason Keller,a w rolach głównych występują Julia Roberts, Lily Collins i Nathan Lane.
Film MONOLITH VIDEO Królewna Śnieżka DVD + Książka Mirror, Mirrorpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Książę Egiptu The Prince Of Egypt
Książę Egiptu to film animowany produkcji amerykańskiej z 1998 roku. Reżyseria Simon Wells i Brenda Chapman, scenariusz Philip LaZebnik i Nicholas Meyer, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Izabela Dąbrowska, Zbigniew Konopka oraz Krzysztof Tyniec.
Film IMPERIAL CINEPIX Książę Egiptu The Prince Of Egyptpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Flicka Flicka
Flicka to amerykański film familijny z 2006 roku, którego reżyserem jest Michael Mayer. W filmie wystąpili Alison Lohman, Maria Bello, Tim McGraw, Ryan Kwanten, Kaylee DeFer. Autorem scenariusza jest Lawrence Konner, a muzykę skomponował Aaron Zigman.
Film IMPERIAL CINEPIX Flicka Flickapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Artur i zemsta Maltazara + 3 filmy gratis Arthur et la vengeance de Maltazard
Artur i zemsta Maltazara to kontynuacja znanego na całym świecie filmu animowanego z 2006 roku pt. Artur i Minimki w reżyserii Luca Bessona.
Film MONOLITH VIDEO Artur i zemsta Maltazara + 3 filmy gratis Arthur et la vengeance de Maltazardpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Garfield: Festyn humoru Garfield's Fun Fest
Garfield: Festyn humoru to film animowany produkcji USA - Korea Południowa z 2008 roku. Reżyseria Eondeok Han i Mark A.Z. Dippé, scenariusz Jim Davis, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Cezary Żak, Jerzy Kryszak oraz Waldemar Barwiński.
Film IMPERIAL CINEPIX Garfield: Festyn humoru Garfield's Fun Festpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek
Shrek to film animowany amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Andrew Adamson. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska, Anna Apostolakis.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrekpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Halo: Legendy (edycja 2-płytowa) Halo Legends
Halo: Legendy to film animowany produkcji japońsko - amerykańskiej z 2010 roku. Reżyseria Shinji Aramaki, Mamoru Oshii, scenariusz Hiroyuki Kawasaki i Ryan Morris, a głównym bohaterom w wersji angielskiej głosów użyczyli James Faulkner, Chris Patton oraz John Swasey.
Film GALAPAGOS Halo: Legendy (edycja 2-płytowa) Halo Legendspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Speed Racer
Speed Racer to familijny film akcji amerykańskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserami są Andy Wachowski i Larry Wachowski. Główne role zagrali: Emile Hirsch, Matthew Fox, Christina Ricci.
Film GALAPAGOS Speed Racerpełny opis produktu
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf: Powrót Pippi Har kommer Pippi Langstrump
Pippi Langstrumpf: Powrót Pippi to szwedzki film familijny z 1970 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Olle Hellbom. W rolach głównych wystąpili Inger Nilsson, Maria Persson, Hans Clarin, Paul Esser. Muzykę skomponował Georg Riedel.
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf: Powrót Pippi Har kommer Pippi Langstrumppełny opis produktu
Film CASS FILM Sindbad
Sindbad to pełnometrażowy film animowany dla dzieci, w polskiej wersji językowej.
Film CASS FILM Sindbadpełny opis produktu
Film CASS FILM Smerfy: Dżinn Ciamajda
Smerfy: Dżinn Ciamajda to zestaw trzech odcinków amerykańsko-belgijskiego serialu animowanego, który opowiada o przygodach małych, niebieskich stworzeń wymyślonych przez rysownika komiksowego Peyo.
Film CASS FILM Smerfy: Dżinn Ciamajdapełny opis produktu
Film CASS FILM Strażak Sam: Polowanie na Dinozaura
Strażak Sam to brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Na płycie znajduje się sześć odcinków: Polowanie na Dinozaura, Niewłaściwy trop, Drugiej takiej nie ma, Z dala od mamy, Pływający gokart, Klejowa pułapka.
Film CASS FILM Strażak Sam: Polowanie na Dinozaurapełny opis produktu
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki: Zapomniałam Little Princess
Świat Małej Księżniczki to brytyjski serial animowany z 2006 roku. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Beata Wyrąbkiewicz, Izabela Dąbrowska i Anna Apostolakis.
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki: Zapomniałam Little Princesspełny opis produktu
Film CASS FILM Najwięksi bohaterowie i opowieści Biblii: Szaty Józefa
Najwięksi bohaterowie i opowieści Biblii: Szaty Józefa to animowany film dla dzieci o tematyce religijnej, w polskiej wersji językowej.
Film CASS FILM Najwięksi bohaterowie i opowieści Biblii: Szaty Józefapełny opis produktu
Film CDP.PL Bambi
Bambi to film animowany z 1942 roku. Jego reżyserem jest David Hand. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Sergiusz Żymełka, Karina Szafrańska i Adam Pluciński.
Film CDP.PL Bambipełny opis produktu
Film CDP.PL Bambi 2
Bambi 2 to amerykański film animowany z 2006 roku. Jego reżyserem jest Brian Pimental. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Beniamin Lewandowski, Marcel Dworczyk i Agata Buzek.
Film CDP.PL Bambi 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Król Lew 3: Hakuna Matata The Lion King 1 1/2
Król lew 3: Hakuna Matata to pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w studiu Walta Disneya w 2004 roku. Obraz wyreżyserował Bradley Raymond. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Krzysztof Banaszyk, Emilian Kamiński, Wojciech Paszkowski i Magdalena Stużyńska.
Film CDP.PL Król Lew 3: Hakuna Matata The Lion King 1 1/2pełny opis produktu
Film CDP.PL Mali Einsteini: Misja w Ameryce (Disney Junior)
Mali Einsteini: Misja w Ameryce to amerykański film animowany z serii Disney Junior. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Joanna Węgrzynowska, Brygida Turowska, Lucyna Malec i Joanna Wizmur.
Film CDP.PL Mali Einsteini: Misja w Ameryce (Disney Junior)pełny opis produktu
Film CDP.PL Mali Einsteini: Misja w Europie (Disney Junior)
Mali Einsteini: Misja w Europie to amerykański film animowany z serii Disney Junior. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Joanna Węgrzynowska, Brygida Turowska, Lucyna Malec i Joanna Wizmur.
Film CDP.PL Mali Einsteini: Misja w Europie (Disney Junior)pełny opis produktu
Film CDP.PL Mój brat niedźwiedź (Magiczna Kolekcja) Brother Bear
Mój brat niedźwiedź to film animowany produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyseria Aaron Blaise i Robert Walker, scenariusz Steve Bencich, Ron J. Friedman i Tab Murphy, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Zenon Laskowik, Andrzej Grabowski oraz Szymon Bobrowski.
Film CDP.PL Mój brat niedźwiedź (Magiczna Kolekcja) Brother Bearpełny opis produktu
Film CDP.PL Pixar: Kolekcja krótkometrażówek
Pixar: Kolekcja krótkometrażówek zawiera trzynaście krótkometrażowych filmów stworzonych przez studio Pixar: Andre i Wally, Luxo Jr., Marzenia Reda, Tin Toy, Szklana Pułapka, Gra Geriego, Ptasie sprawki, Nowy samochód Mike'a, Odbijany, Niemowlę kontratakuje, Człowiek-Orkiestra, Złomek i błędny ognik, Nie przeszkadzać.
Film CDP.PL Pixar: Kolekcja krótkometrażówekpełny opis produktu
Film DISNEY Teraz Miki cz.4 Disneys Have a Laugh
Teraz Miki cz.4 to film animowany produkcji amerykańskiej z 1950 roku. Reżyseria i scenariusz Art Spigel, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Krzysztof Tyniec, Jarosław Boberek oraz Piotr Grabowski.
Film DISNEY Teraz Miki cz.4 Disneys Have a Laughpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]