Losowy produkt
Notebook LENOVO G580AH
Notebook LENOVO G580AH
Film IMPERIAL CINEPIX American Psycho (Złota kolekcja)
American Psycho to thriller produkcji amerykańsko-kanadyjskiej w reżyserii Mary Harron. W filmie wystąpili: Christian Bale, Reese Whiterspoon, Willem Dafoe, Samantha Mathis, Jared Leto oraz Chloe Sevigny.
Film IMPERIAL CINEPIX American Psycho (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcjoner (Złota kolekcja)
Kolekcjoner to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Gary Fleder. Główne role zagrali: Morgan Freeman, Ashley Judd, Cary Elwes.
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcjoner (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Opancerzony Armored
Opancerzony to thriller kryminalny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Nimrod Antal. Scenariusz napisał James V. Simpson. Główne role zagrali: Matt Dillon, Jean Reno, Laurence Fishburne.
Film IMPERIAL CINEPIX Opancerzony Armoredpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Powódź Hard Rain
Powódź to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1998 roku. Jego reżyserem jest Mikael Salomon. Główne role zagrali: Morgan Freeman, Christian Slater, Minnie Driver.
Film KINO ŚWIAT Powódź Hard Rainpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Nieustraszeni pogromcy wampirów The Fearless Vampire Killers
Nieustraszeni pogromcy wampirów to horror/komedia produkcji USA/Wielka Brytania z 1967 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Roman Polański a współtwórcą scenariusza Gérard Brach. W rolach głównych występują Jack MacGowran, Roman Polanski, Alfie Bass i Sharon Tate.
Film GALAPAGOS Nieustraszeni pogromcy wampirów The Fearless Vampire Killerspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rytuał The Rite
Rytuał to horror produkcji węgiersko - amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Mikael Hafstrom, twórcą scenariusza Michael Petroni, a w rolach głównych występują Anthony Hopkins, Rutger Hauer i Colin O'Donoghue.
Film GALAPAGOS Rytuał The Ritepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć Wrong Turn 3: Left for Dead
Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć to horror amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Declan O'Brien. Główne role zagrali: Tom Frederic, Janet Montgomery, Tamer Hassan.
Film IMPERIAL CINEPIX Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć Wrong Turn 3: Left for Deadpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Laleczka Chucky Child's Play
Laleczka Chucky to horror amerykańskiej produkcji z 1988 roku. Jego reżyserem jest Tom Holland. Scenariusz napisali: Don Mancini oraz John Lafia. Główne role zagrali: Catherine Hicks, Chris Sarandon, Alex Vincent.
Film IMPERIAL CINEPIX Laleczka Chucky Child's Playpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Smakosz 2 Jeepers Creepers 2
Smakosz 2 to horror amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem oraz autorem scenariusza jest Victor Salva. Główne role zagrali: Ray Wise, Jonathan Breck, Garikayi Mutambirwa.
Film MONOLITH VIDEO Smakosz 2 Jeepers Creepers 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Współlokatorka The Roommate
Współlokatorka to amerykański thriller z 2011 roku. Jego reżyserem jest Christian E. Christiansen. W rolach głównych wystąpili Leighton Meester, Minka Kelly i Cam Gigandet.
Film IMPERIAL CINEPIX Współlokatorka The Roommatepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wybuch Blow out
Wybuch to thriller produkcji amerykańskiej z 1981 roku. Reżyserem jest Brian de Palma. Scenariusz do filmu napisali Brian de Palma i Bill Mesce. Główne role grają: John Travolta, Nancy Allen, John Lithgow.
Film IMPERIAL CINEPIX Wybuch Blow outpełny opis produktu
Silent Hill
Rose rozpaczliwie poszukuje sposobu na wyleczenie swojej córki Sharon z dziwnej choroby o podłożu psychicznym. Postanawia zabrać córkę w podróż do Silent Hill - miasteczka, którego nazwę dziewczynka bezustannie przywołuje w snach. Chociaż mąż Christopher jest temu zdecydowanie przeciwny, Rose jest przekonana, że tam znajdzie rozwiązanie problemu. Kiedy zbliżają się do miasteczka, na drodze pojawia się zagadkowa postać, doprowadzając do wypadku. Po odzyskaniu przytomności, Rose stwierdza, że córka znikła. Z pomocą nieustraszonej policjantki, Rose rozpoczyna poszukiwania córki w tajemniczym i zatrważającym Silent Hill.
Silent Hillpełny opis produktu
Film BEST FILM Krew. Ostatni wampir Blood: The Last Vampire
Krew. Ostatni wampir to horror fantasy produkcji Chiny - Francja - Hongkong z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Chris Nahon, twórcami scenariusza są Ronny Yu i Kenji Kamiyama, a w rolach głównych występują Allison Miller, Michael Byrne oraz Ji-hyun Jun.
Film BEST FILM Krew. Ostatni wampir Blood: The Last Vampirepełny opis produktu
Film IDG American Nightmare
American Nightmare to horror produkcji USA z 2002 roku. Reżyserem oraz scenarzystą jest Jon Keeyes, a w rolach głównych wystąpili: Debbie Rochon, Brandy Little oraz Johnny Sneed.
Film IDG American Nightmarepełny opis produktu
Siedem (blu-ray, edycja specjalna z albumem)
Odchodzący na emeryturę stary policyjny wyga William Somerset ma przekazać swoje obowiązki młodemu detektywowi Davidowi Millsowi. Różni ich wszystko: spokój, rozsądek, zmęczenie życiem i zawodem Somerseta kontrastuje z energią, porywczością i młodzieńczym optymizmem Millsa. Współpraca nie układa się więc najlepiej, ale niestety jest konieczna. Miastem wstrząsa seria okrutnych zabójstw. Pierwsza ofiara to otyły mężczyzna, który zmarł z przejedzenia. Następnego dnia ginie znany z chciwości prawnik. Wygląda na to, że morderca wybiera sobie na ofiary ludzi, którzy popełnili jeden z siedmiu grzechów głównych i w wyrafinowany, perfekcyjnie przygotowany sposób przeprowadza ich egzekucję. Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, obżarstwo, lenistwo, gniew. Siedem niewybaczalnych występków i siedem dni, w ciągu których samozwańczy ``boży wysłannik`` zamierza wprowadzić w życie swój obłąkańczy plan naprawy świata.

Wydanie zawiera unikalny album ze zdjęciami, komentarzami twórców i materiałami filmowymi.
  Dodatki:
 • sceny dodatkowe
 • komentarze
 • reportaże
 • alternatywne zakończenie filmu
 • notatki z produkcji
 • 4 komentarze, w tym reżysera Davida Finchera, Brada Pitta, Morgana Freemana oraz innych współtwórców filmu
 • sceny dodatkowe
 • alternatywne zakończenia
 • dogłębne spojrzenie na czołówkę filmu wraz z komentarzami audio oraz opcjonalnymi podkładami muzycznymi
 • scenografia oraz zdjęcia filmowe wraz z komentarzem
 • notatniki: materiał wideo opisujący tworzenie pamiętników Johna Doe
 • mastering wydania Blu-ray: zawiera porównania oryginalnej oraz zremasterowanej ścieżki dźwiękowej i obrazu.
Siedem (blu-ray, edycja specjalna z albumem)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Intruders Intruders
Intruders to horror produkcji hiszpańsko - amerykańsko - brytyjskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Juan Carlos Fresnadillo, twórcami scenariusza są Jaime Marqués i Nicolas Casariego, a w rolach głównych występują Clive Owen, Carice van Houten oraz Ella Purnell.
Film TIM FILM STUDIO Intruders Intruderspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Arktyczny podmuch Arctic Blast
Arktyczny podmuch to australijsko-kanadyjski thriller katastroficzny zrealizowany w 2010 roku. Jego reżyserem jest Brian Trenchard-Smith. W rolach głównych wystąpili: Michael Shanks, Alexandra Davies, Saskia Hampele i Bruce Davison.
Film MONOLITH VIDEO Arktyczny podmuch Arctic Blastpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Columbus Circle Columbus Circle
Columbus circle to thriller produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest George Gallo, współtwórcą scenariusza Kevin Pollak, a w rolach głównych występują Selma Blair, Giovanni Ribisi i Jason Lee.
Film TIM FILM STUDIO Columbus Circle Columbus Circlepełny opis produktu
Klątwa cz.2
W przeklętym domu ciągle dają o sobie znać duchy chłopca i jego matki. Do posiadłości przyjeżdża ekipa telewizyjna, która ma zrobić reportaż o historii, jaka się tu wydarzyła. W programie ma wystąpić aktorka znana z udziału w horrorach. Tutaj również ma odegrać rolę, jakoby coś niepokojącego działo się w domu. Jednakże jeszcze przed przekroczeniem progu, wyczuwa jakąś tajemniczą siłę. Dziwne odgłosy dochodzące ze środka, tajemnicze plamy na schodach są tylko początkiem tego, co wkrótce zobaczą członkowie ekipy.
Klątwa cz.2pełny opis produktu
Oczy węża (seria Mocny seans)
Detektyw wydziału zabójstw z Atlantic City, Rick Santoro wybiera się na wielką galę boksu. Podczas meczu, na oczach zgromadzonych w hali widzów, dochodzi do politycznego zabójstwa - zastrzelony zostaje oglądający walkę sekretarz stanu. Rick rozpoczyna długie i żmudne dochodzenie, które doprowadzi go do odkrycia nieprawdopodobnego spisku, a jednocześnie zmusi do zmierzenia się z własną, niechlubną przeszłością.
Oczy węża (seria Mocny seans)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Apollo 18
Apollo 18 to thriller amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserem jest Gonzalo Lopez-Gallego. W rolach głównych wystąpili: Warren Christie, Lloyd Owen, Ryan Robbins.
Film MONOLITH VIDEO Apollo 18pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pirania 3DD
Pirania 3DD to komediowy film grozy z 2012 roku w reżyserii Johna Gulagera. W filmie wystąpili: Danielle Panabaker, Matt Bush, Katrina Bowden, David Hasselhoff.
Film MONOLITH VIDEO Pirania 3DDpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 4 Paranormal Activity 4
Paranormal Activity 4 to horror amerykańskiej produkcji z 2012 roku. Jego reżyserami są Henry Joost i Ariel Schulman. W filmie wystąpili: Katie Featherston, Brady Allen i Kathryn Newton.
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 4 Paranormal Activity 4pełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Hannibal. Po drugiej stronie maski Hannibal Rising
Hannibal. Po drugiej stronie maski to thriller z 2007 roku, którego reżyserem jest Peter Webber. W rolach głównych wystąpili Gaspard Ulliel, Richard Brake i Li Gong.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Hannibal. Po drugiej stronie maski Hannibal Risingpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Fair Game Fair Game
Fair Game to thriller produkcji USA - Zjednoczone Emiraty Arabskie z 2010 roku. Reżyserem filmu jest Doug Liman, twórcami scenariusza są Jez Butterworth i John-Henry Butterworth, a w rolach głównych występują Naomi Watts, Sean Penn oraz Noah Emmerich.
Film MONOLITH VIDEO Fair Game Fair Gamepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Fatalne zauroczenie
Fatalne zauroczenie to thriller amerykańskiej produkcji z 1987 roku. Jego reżyserem jest Adrian Lyne. Główne role zagrali: Glenn Close, Michael Douglas, Anne Archer.
Film IMPERIAL CINEPIX Fatalne zauroczeniepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Silent Hill: Apokalipsa Silent Hill: Revelation 3D
Silent Hill: Apokalipsa to horror amerykańsko-francusko-kanadyjskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Michael J. Bassett. W rolach głównych wystąpili: Adelaide Clemens, Kit Harington, Sean Bean, Radha Mitchell.
Film MONOLITH VIDEO Silent Hill: Apokalipsa Silent Hill: Revelation 3Dpełny opis produktu
Film VISION FILM Sadysta Captivity
Sadysta to thriller produkcji rosyjsko - amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Roland Joffé, twórcami scenariusza są Larry Cohen i Joseph Tura, a w rolach głównych występują Elisha Cuthbert, Daniel Gillies oraz Michael Harney.
Film VISION FILM Sadysta Captivitypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]