Siedlisko
Dzieci dorosły, założyły rodziny. Cóż pozostaje rodzicom, ludziom dojrzałym, lecz aktywnym, pełnym zapału i werwy?
Małżeńska para podejmuje ważką życiową decyzję. Zostawia pełną zgiełku Warszawę młodym, a sama przenosi się do odziedziczonego domu na mazurskiej wsi. Tu, w Panistrudze zakłada nowe siedlisko. Wrastanie bohaterów w środowisko i jego społeczność nie jest łatwe i bezkonfliktowe. Sprzymierzeńcem małżonków jest łącząca ich dojrzała miłość.
Siedliskopełny opis produktu
Shakugan no Shana (odc. 13-18)
Yuuji Sakai, przeciętny uczeń szkoły średniej, pewnego dnia dowiaduje się, że... jest martwy. Jego energia życiowa została pochłonięta przez nieznane siły, a on sam jest tylko tymczasową kopią samego siebie. Niespodziewanie, w jednej chwili, całe jego życie rozsypuje się na kawałki, a on wkracza w światy, których istnienia dotąd nawet nie podejrzewał. To właśnie tam spotyka tytułową Ognistooką Shanę, dziewczynę, która walczy z Tomogara - przybyszami ze świata Guze, polującymi w naszym świecie na ludzkie istnienia.
Shakugan no Shana (odc. 13-18)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ranczo (Sezon 2)
Ranczo to serial polskiej produkcji z emitowany od 2006 roku, którego reżyserem jest Wojciech Adamczyk. Główne role zagrali: Cezary Żak, Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska.
Film TIM FILM STUDIO Ranczo (Sezon 2)pełny opis produktu
Drużyna A (sezon 1)
Serial "Drużyna A" powstał w latach 80. i zdobył w Stanach Zjednoczonych ogromną popularność. Jego bohaterami są czterej weterani wojny wietnamskiej, którzy wymierzają sprawiedliwość przestępcom w Los Angeles. Jednocześnie, niesłusznie oskarżeni o przestępstwo, szukają sposobu, by udowodnić swoją niewinność. Nietypowe dla tego rodzaju serialu jest to, że mimo jego sensacyjnej formuły nikt nigdy w nim nie ginie, nawet wśród postaci negatywnych. Bohaterowie w walce ze złem posługują się nie tylko siłą fizyczną, ale i sprytem, niejednokrotnie ośmieszając przeciwników.

Wyraziste postacie stworzone w "Drużynie A" stały się jednymi z ikon kultury masowej. Dotyczy to zwłaszcza charakterystycznej postaci sierżanta Bosco, w którą wcielił się Mr. T.
  Seon zawiera 7 płyt DVD:
 • Płyta 1: Meksykańska jazda cz.1 / Meksykańska jazda cz.2
 • Płyta 2: Zawodowcy i oszuści / Królik, który zjadł Las Vegas
 • Płyta 3: Dzieci z Jamestown / Śmiertelna wojenka
 • Płyta 4: Czarny dzień w Bad Rock / Wakacje w górach
 • Płyta 5: Na gościnnych występach / Rundka na Zachodnim Wybrzeżu
 • Płyta 6: Jeszcze raz / Póki śmierć nas nie rozłączy
 • Płyta 7: Bestia z brzucha boeinga / Miła mieścina
Drużyna A (sezon 1)pełny opis produktu
Żołnierze ANZAC (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
ANZAC (Australian and New Zealand Army Corps) - Korpus Wojskowy Australii i Nowej Zelandii. Jednostka wojskowa walcząca w czasie I wojny światowej w Europie i Azji. W jej skład wchodziły: 1 Dywizja Australijska pod dowództwem gen. W.T. Bridgesa i 2 Dywizja Nowozelandzko-Australijska dowodzona przez gen. mjr A. Godleya. Całością dowodził brytyjski gen. W. Birdwood. Początkowo Korpus stacjonował w Egipcie, następnie w kwietniu 1915 został skierowany na półwysep Gallipoli, gdzie wsławił się m.in. zdobyciem silnie umocnionego wzgórza Samotnej Sosny. W grudniu 1915 r. odesłano go do Egiptu w celu przeformowania na ANZAC I i ANZAC II, które wysłano na front zachodni do Francji. Święto braterstwa broni Australijczyków i Nowozelandczyków, tzw. ANZAC Day obchodzone jest w rocznicę lądowania pierwszych formacji korpusu na półwyspie Gallipoli. Nazwa ANZAC została zastrzeżona i nie wolno jej używać bez specjalnego zezwolenia.
Żołnierze ANZAC (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Londyńczycy cz.1
Filmowa kronika najmłodszej polskiej emigracji. Opowieść o Polakach, którzy postanowili zmienić swój los i zaczynają nowe życie za granicą. Są pełni optymizmu i wiary w lepszą przyszłość. Opuszczają kraj w poszukiwaniu swojej szansy w innym świecie. Ryzykują, zaczynając wszystko od zera - polscy londyńczycy. Czy nad Tamizą spełnią się ich marzenia o szczęściu, karierze, ciekawszej egzystencji? Czy cena za życie z dala od domu i przyjaciół nie jest zbyt wysoka?
Londyńczycy cz.1pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gliniarze z Southland (Sezon 1-2) Southland
Gliniarze z Southland to serial sensacyjny produkcji USA z 2010 roku. Twórcą serialu jest Ann Biderman, w rolach głównych występują Michael Cudlitz, Shawn Hatosy, Regina King.
Film GALAPAGOS Gliniarze z Southland (Sezon 1-2) Southlandpełny opis produktu
Film BEST FILM Hotel Zacisze (Seria 2)
Hotel Zacisze to brytyjski serial komediowy stworzony przez Johna Cleese'a - jednego z członków grupy Monty Pythona. Główne role zagrali: John Cleese, Prunella Scales, Andrew Sachs, Connie Booth.
Film BEST FILM Hotel Zacisze (Seria 2)pełny opis produktu
Biuro (seria 1 i 2)
Pakiet zawiera obie serie, DVD z dwoma odcinkami specjalnymi oraz The best of Britcom (zawiera pierwsze odcinki seriali: Absolutnie fantastyczne, Czerwony karzeł, Liga dżentelmenów, Mała Brytania, Pan wzywał, milordzie).
Biuro (seria 1 i 2)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Rodzinka.pl (Sezon 1) 4 DVD
Rodzinka.pl to polski serial komediowy emitowany w Telewizji Publicznej od 2011 roku, którego reżyserem jest Patrick Yoka. W rolach głównych wystąpili Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski. autorami scenariusza są Karol Klementewicz i Kuba Wecsile.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Rodzinka.pl (Sezon 1) 4 DVDpełny opis produktu
Film CDP.PL Chirurdzy (Sezon 7)
Chirurdzy to amerykański serial telewizyjny o tematyce medycznej, którego pomysłodawcą jest Shonda Rhimes. Sezon siódmy składa się z 22 odcinków, których emisja rozpoczęła się 23 września 2010 roku w Stanach Zjednoczonych, na antenie stacji ABC.
Film CDP.PL Chirurdzy (Sezon 7)pełny opis produktu
Poirot (zestaw 4 płyt)
Były oficer belgijskiej policji rozpoczyna pracę detektywa w Anglii gdzie przenosi się po I Wojnie Światowej. Poirot ma obsesję na punkcie porządku, dobrych manier i wielu manii. Kryminalne zagadki choćby najbardziej pogmatwane nie stanowią dla niego trudności.
 • Przygoda kucharki z Clapham
 • Morderstwo w zaułku
 • Przygody Johnniego Waverly
 • Zniknięcie Pana Davenheima
 • Dwadziescia cztery kosy
 • Mieszkanie na trzecim piętrze
 • Trójkąt na Rodos
 • Zagadka na Rodos
 • Zagadka na morzu
 • Niewiarygodna kradzież
 • Król trefl
 • Samotny dom cz.1
 • Samotny dom cz.2
 • Sen
 • Dama w woalce
 • Zaginiona kopalnia
 • Zagadka z Kornwalii
Poirot (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 zgłoś się (Część 8)
07 zgłoś się to serial kryminalny w reżyserii Krzysztofa Szmagiera. W rolach głównych wystąpili: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Zdzisław Tobiasz.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 zgłoś się (Część 8)pełny opis produktu
Liga dżentelmenów (seria 3, odc. 1-6)
1. Lesba i małpiszon
Cudem ocalali po pożarze - Tubbs i Edward, właściciele miejscowego sklepu udają się do Londynu. Ciężarna Barbara - transseksualny taksówkarz, przywozi z więzienia dla kobiet Paulinę, której przyjdzie słono zapłacić za przedwczesne zwolnienie. Ross zbiera dowody przeciwko Mickey’emu. W powietrzu wisi romans.

2. Jednoręki król
Właściciel sklepu ze śmiesznymi rzeczami - Lance Król przekupuje szpitalnego DJ’a - Mike’a Króla, żeby załatwił mu bez kolejki przeszczep ręki. Po zabiegu nie wszystko jest zgodnie z planem. „Nowa ręka” zaczyna żyć własnym życiem.

3. Nowe życie Geoffa Tippsa
Zwolniony z pracy w fabryce Geoff udaje się do Londynu, by zostać komikiem. Jego dawny znajomy organizuje mu występ w klubie "Łosoś Mądrości" gdzie swoją najnowszą sztukę: „Zupa z warzyw” doskonali również trupa Legz Akimbo.

4. Dotyk meduzy
W pensjonacie Windermere odbywa się zlot Seksodkrywców. Istny gabinet osobliwości. Roznegliżowana Sunny zabawia gości, a Alvin Steele nieustannie wymyka się do sklepu ogrodniczego. Wkrótce czeka na niego nie lada niespodzianka.

5. Piękna i bestia
Charlie i Stella Hull wciąż się kłócą. Judee Levinson zostaje bizneswoman i otwiera salon piękności, który dzięki Charliemu odnosi wielki sukces. Nikt nie masuje tak jak Charlie, nawet Tom ma szansę się o tym przekonać. Charlie odkrywa ukryte atuty rywala.

6. Jak to się stało, że słoń ma trąbę
W sklepie Miłosierdzia Vinnie i Reenie piorą ubrania i prasują reklamówki. Nagle jedna z reklamówek zostaje porwana przez wiatr i niemal ląduje na głowie Pauliny. Vinnie rzuca się w pogoń za reklamówką a Reenie będzie niebawem zmuszona szukać nowego pracownika.
Liga dżentelmenów (seria 3, odc. 1-6)pełny opis produktu
Naznaczony (zestaw 4 płyt)
Tytułowy Naznaczony, Tadeusz Kral prowadzi niemal idealne życie. Ma piękną żonę, Milenę, cudowną córeczkę - Natkę, pasjonującą pracę w szkole, szacunek współpracowników i sympatię uczniów. Nie wie jednak, że los szykuje mroczne niespodzianki. Jego życie zmienia się diametralnie w dniu, gdy z rodziną wybiera się w rejs statkiem na Bornholm. Tuż przed wypłynięciem okazuje się, że Tadeusz musi wrócić w pilnej sprawie do Warszawy. Jego żona i córka postanawiają jednak kontynuować wycieczkę. Wkrótce potem Tadeusz dowiaduje się, że statek, którym podróżowały Milena i Natka zaginął na morzu w czasie sztormu. Spieszącego na ratunek rodzinie matematyka, zaczepia tajemniczy Nieznajomy zapowiadając, że właśnie nadszedł czas zapłaty za dawne grzechy.

"Naznaczony" to nowatorski projekt zrealizowany z rozmachem niespotykanym do tej pory w polskiej telewizji. Tajemnicza fabuła, perfekcyjna realizacja, efekty specjalne na światowym poziomie. Paranormalne zjawiska, pojawiające się znamiona na ciele, niewytłumaczalne zaginięcia oraz tajemnicze liczby. Zdarzenie goni zdarzenie, a grzech przynosi karę. "Naznaczony" to wciągający serial o tym, że człowiek dopiero w sytuacjach ekstremalnych ukazuje swoje prawdziwe "ja".
Naznaczony (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Samotny mężczyzna
Samotny mężczyzna, jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. Pożegnania z Berlinem, na podstawie którego powstał scenariusz słynnego Kabaretu. Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski (Duże zwierzę).

Akcja filmu prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość - Jima. Debiut Toma Forda, słynnego kreatora mody, który pracował m.in. dla firm Gucci i Yves Saint-Laurent, to film o wielkim uczuciu, które zostawia ślad na całe życie. "Samotny mężczyzna" to uniwersalna opowieść o godzeniu się z samotnością, którą wszyscy odczuwamy i o wielkim znaczeniu życia tu i teraz. O wadze zrozumienia, że małe sprawy są tak naprawdę najistotniejsze.

Centralnym punktem filmu jest kreacja Colina Firtha (Mamma Mia!, Dziennik Bridget Jones), uznawana za najlepszą w jego dotychczasowej karierze. Rola Georga Falconera przyniosła mu już m.in. nagrodę na festiwalu w Wenecji, BAFTA dla najlepszego aktora i nominację do Oscara. Partneruje mu, jak zwykle zjawiskowa, Julianne Moore (Godziny, Magnolia, Ludzkie dzieci).
Samotny mężczyznapełny opis produktu
Jednostki Specjalne SAS (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
Motto: Who Dares Wins - Do odważnych świat należy. Special Air Service to tajna jednostka specjalna Wielkiej Brytanii założona w roku 1941 przez oficera armii brytyjskiej porucznika Davida Stirlinga. Główną ideą było zastosowanie w akcjach, małych 5-cio osobowych grup zamiast 200-tu osobowych oddziałów. Członkowie tych grup byli ludźmi wyjątkowymi. Ich selekcja, trening i wyposażenie były wszechstronne, by mogli osiągać cel przy użyciu wszystkich dostępnych środków. W stosowanych przez SAS metodach ta właśnie uznana została przez światowych specjalistów za najlepszą. W pierwszym okresie istnienia przeprowadzano ataki za niemiecką linią wroga w Afryce północnej. Jednostka wsławiła się także spektakularnymi akcjami w drugiej połowie XX w.
Jednostki Specjalne SAS (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz seria 6 Ojciec Mateusz
Ojciec Mateusz to serial produkcji polskiej z 2011 roku. Reżyseria Maciej Dejczer, Andrzej Kostenko i Maciej Dutkiewicz, scenariusz Jolanta Hartwig i Grzegorz Łoszewski, a w rolach głównych występują Artur Żmijewski, Piotr Polk oraz Kinga Preis.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz seria 6 Ojciec Mateuszpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wyposażony, Sezon 3 (2 DVD) Hung, Season 3 (2 DVD)
Wyposażony to amerykański serial z 2009 roku, którego jednym z reżyserów jest Seith Mann. W rolach głównych wystąpili Thomas Jane, Jane Adams, Anne Heche, Charlie Saxton. Autorami scenariusza są Colette Burson i Dmitry Lipkin, a muzykę skomponował Craig Wedren.
Film GALAPAGOS Wyposażony, Sezon 3 (2 DVD) Hung, Season 3 (2 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Dziewczyny (Sezon 1) Girls
Dziewczyny to serial produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria i scenariusz Lena Dunham, a w rolach głównych występują Lena Dunham, Jemima Kirke i Allison Williams.
Film GALAPAGOS Dziewczyny (Sezon 1) Girlspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Californication Sezon 5 (3 DVD) Californication
Californication to amerykański serial komediowy z emitowany od 2007 roku. Główne role zagrali: David Duchovny, Natascha McElhone, Madeleine Martin, Madeline Zima i Evan Handler.
Film IMPERIAL CINEPIX Californication Sezon 5 (3 DVD) Californicationpełny opis produktu
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Gdy pada deszcz The Wotwots
Kitka i Pompon to serial dla dzieci, który powstał w Nowej Zelandii. Bohaterowie to zabawne kosmiczne rodzeństwo, maleńkie ufoludki przybywają na Ziemię by zbadać nie znaną im dotąd planetę, po wylądowaniu na terenie zoo, odkrywają wiele nieznanym im dotąd gatunków zwierząt. Serial w zabawny sposób pomaga dzieciom odkryć niezwykłą różnorodność życia na Ziemi.
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Gdy pada deszcz The Wotwotspełny opis produktu
Film BEST FILM Doktor Who (Sezon 6, część 1)
Doktor Who to brytyjski serial science fiction, którego tytułowy bohater jest przedstawicielem rasy Władców Czasu podróżującym w czasie i przestrzeni za pomocą urządzenia o nazwie T.A.R.D.I.S. Wydanie zawiera siedem odcinków.
Film BEST FILM Doktor Who (Sezon 6, część 1)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS ThunderCats (Sezon 1, część 1)
ThunderCats to amerykański serial animowany opowiadający o grupie ocalałych z planety Thundera, którzy dzielnie stawiają czoła czyhającym na ich życie mutantom. Wydanie zawiera 12 odcinków serii.
Film GALAPAGOS ThunderCats (Sezon 1, część 1)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wzór (Sezon 2) Numb3rs
Wzór to amerykański serial kryminalny, którego emisja rozpoczęła się w 2005 roku. Producentami filmu są bracia Ridley Scott i Tony Scott. W rolach głównych wystąpili: David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch i Alimi Ballard.
Film IMPERIAL CINEPIX Wzór (Sezon 2) Numb3rspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Bez skazy Sezon 1 (5 DVD) Nip/Tuck
Bez skazy to amerykański serial obyczajowy z 2003 roku, którego jednym z reżyserów jest Scott Brazil. W rolach głównych wystąpili Dylan Walsh, Julian McMahon, John Hensley, Valerie Cruz. Jednym z autorów scenariusza jest Ryan Murphy, a muzykę skomponował James S. Levine.
Film GALAPAGOS Bez skazy Sezon 1 (5 DVD) Nip/Tuckpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Agentka o stu twarzach Sezon 3 (6 DVD) Alias
Agentka o stu twarzach to amerykański serial kryminalny z 2001 roku, którego jednym z reżyserów jest Daniel Attias. W rolach głównych wystąpili Jennifer Garner, Ron Rifkin i Bradley Cooper. Autorem scenariusza jest między innymi J.J. Abrams (twórca serialu), a muzykę skomponował Michael Giacchino.
Film IMPERIAL CINEPIX Agentka o stu twarzach Sezon 3 (6 DVD) Aliaspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Californication Sezon 1 (3 DVD) Californication
Californication to amerykański serial komediowy z emitowany od 2007 roku. Główne role zagrali: David Duchovny, Natascha McElhone, Madeleine Martin, Madeline Zima i Evan Handler.
Film IMPERIAL CINEPIX Californication Sezon 1 (3 DVD) Californicationpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Martwa Strefa Sezon 1 (4 DVD) The Dead Zone
Martwa strefa to amerykańsko-kanadyjski serial z lat 2002-2007, którego jednym z reżyserów jest Jon Cassar. W filmie wystąpili Anthony Michael Hall, Chris Bruno, John L. Adams. Jednym z autorów scenariusza i twórcą serialu jest Michael Piller (na podstawie powieści Stephena Kinga), a muzykę skomponował Patric Caird.
Film IMPERIAL CINEPIX Martwa Strefa Sezon 1 (4 DVD) The Dead Zonepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dexter Sezon 3 (4 DVD) Dexter
Dexter to serial kryminalny amerykańskiej produkcji, którego reżyserami są Michael Cuesta, Tony Goldwyn. Główne role zagrali: Michael C. Hall, Julie Benz, Jennifer Carpenter.
Film IMPERIAL CINEPIX Dexter Sezon 3 (4 DVD) Dexterpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]