Film TIM FILM STUDIO Blues Brothers
Blues Brothers to komedia muzyczna amerykańskiej produkcji z 1980 roku. Jej reżyserem oraz współtwórcą scenariusza jest John Landis. Główne role zagrali: Aretha Franklin, Carrie Fisher, Dan Aykroyd, John Belushi.
Film TIM FILM STUDIO Blues Brotherspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dlaczego nie
Dlaczego nie to komedia romantyczna polskiej produkcji z 2007 roku w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Główne role zagrali: Maciej Zakościelny, Anna Cieślak, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Jabłczyńska, Tomasz Kot.
Film TIM FILM STUDIO Dlaczego niepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dziewczyny z drużyny 4
Dziewczyny z drużyny 4 to komedia amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest Steve Rash. Główne role zagrali: Ashley Benson, Cassie Scerbo, Jennifer Tisdale.
Film TIM FILM STUDIO Dziewczyny z drużyny 4pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Jaś Fasola - Najlepsze skecze (3 DVD)
Jaś Fasola - Najlepsze skecze to zbiór jedenastu skeczy z brytyjskiego serialu komediowego, w którym w tytułową postać wcielił się Rowan Atkinson.
Film TIM FILM STUDIO Jaś Fasola - Najlepsze skecze (3 DVD)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Kochaj i tańcz
Kochaj i tańcz to muzyczna komedia romantyczna polskiej produkcji z 2009 roku. Jej reżyserem jest Bruce Parramore. Główne role zagrali: Mateusz Damięcki, Izabella Miko, Rafał Królikowski, Katarzyna Figura.
Film TIM FILM STUDIO Kochaj i tańczpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Lejdis + Idealny facet dla mojej dziewczyny
Zestaw dwóch polskich komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego: Lejdis z 2008 roku oraz Idealny facet dla mojej dziewczyny z 2009.
Film TIM FILM STUDIO Lejdis + Idealny facet dla mojej dziewczynypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mów mi Rockefeller (To jest Polska)
Mów mi Rockefeller to polski film komediowy z 1990 roku. Jego reżyserem jest Waldemar Szarek. W rolach głównych wystąpili: Kamil Gewartowski, Małgorzata Markiewicz, Artur Pontek.
Film TIM FILM STUDIO Mów mi Rockefeller (To jest Polska)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Nadchodzi Polly
Nadchodzi Polly to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jej reżyserem oraz autorem scenariusza jest John Hamburg. Główne role zagrali: Jennifer Aniston, Ben Stiller, Philip Seymour Hoffman.
Film TIM FILM STUDIO Nadchodzi Pollypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ranczo Wilkowyje / Pieniądze to nie wszystko (Hity polskiego kina)
Zestaw dwóch polskich filmów komediowych: Ranczo Wilkowyje z 2007 roku oraz Pieniądze to nie wszystko z 2001.
Film TIM FILM STUDIO Ranczo Wilkowyje / Pieniądze to nie wszystko (Hity polskiego kina)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wizyta u April
Wizyta u April to amerykańska komedia z 2003 roku, której reżyserem jest Peter Hedges. W filmie wystąpili Katie Holmes, Patricia Clarkson, Oliver Platt, Derek Luke, Sean Hayes.
Film IMPERIAL CINEPIX Wizyta u Aprilpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Miłość w Seattle
Miłość w Seattle to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Brandon Camp. Główne role zagrali: Jennifer Aniston, Aaron Eckhart, Judy Greer.
Film MONOLITH VIDEO Miłość w Seattlepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wanted: Ścigani Wanted
Wanted: Ścigani to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserem jest Timur Bekmambetow. Główne role zagrali: James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman.
Film TIM FILM STUDIO Wanted: Ścigani Wantedpełny opis produktu
Nieświadomi
Historia miłości Almy, kobiety bardzo nowoczesnej jak na swoją epokę, kompletnie zafascynowanej rewolucyjnymi teoriami doktora Zygmunta Freuda, i jej szwagra Salvadora, być może najbardziej konserwatywnego człowieka swojej epoki, z zawodu neuropsychiatry, przekonanego, że emocje i uczucia są u istot ludzkich jedynie zaburzeniami hormonalnymi. Nieświadomi to najlepsza komedia hiszpańska ostatnich lat. Akcja filmu rozgrywa się w roku 1913 w Barcelonie i twórcy postarali się, byśmy mogli odczuć niezwykłą atmosferę epoki. Stylizowana muzyka, kostiumy i przede wszystkim gra aktorska dwóch największych gwiazd hiszpańskiego kina - Leonor Watling i Luisa Tosara, składają się na porywający spektakl.
Nieświadomipełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Do Czech razy sztuka
Do Czech razy sztuka to komedia czeskiej produkcji z 2008 roku. Jej reżyserem oraz współtwórcą scenariusza jest Jan Hrebejk. Główne role zagrali: Jiri Machacek, Nina Diviskova, Pavel Landovsky.
Film TIM FILM STUDIO Do Czech razy sztukapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Różowa Pantera
Różowa Pantera to komedia amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1963 roku. Jej reżyserem jest Blake Edwards. Główne role zagrali: Brenda De Banzie, Colin Gordon, James Lanphier, John Le Mesurier, David Niven.
Film IMPERIAL CINEPIX Różowa Panterapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Gry małżeńskie Love, Wedding, Marriage
Gry małżeńskie to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jej reżyserem jest Dermot Mulroney. W rolach głównych wystąpili: Mandy Moore, Kellan Lutz, Jane Seymour i James Brolin.
Film MONOLITH VIDEO Gry małżeńskie Love, Wedding, Marriagepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Go
Go to przewrotna, intrygująca czarna komedia amerykańskiej produkcji z 1999 roku. Jej reżyserem jest Doug Liman. Główne role zagrali: Taye Diggs, William Fichtner, J.E.Freeman, Katie Holmes, Breckin Meyer.
Film IMPERIAL CINEPIX Gopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Poślubiłem morderczynię
Poślubiłem morderczynię to komedia kryminalna amerykańskiej produkcji z 1993 roku. Jej reżyserem jest Thomas Schlamme. Główne role zagrali: Mike Myers, Nancy Travis, Anthony LaPaglia, Amanda Plummer, Brenda Fricker.
Film IMPERIAL CINEPIX Poślubiłem morderczyniępełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Mały pływak (Kolekcja Louis de Funes)
Mały pływak to komedia francuskiej produkcji z 1967 roku. Jej reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Robert Dhery. Główne role zagrali: Louis de Funes, Robert Dhery, Andrea Parisy.
Film MONOLITH VIDEO Mały pływak (Kolekcja Louis de Funes)pełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Władca pierścionka
Władca pierścionka to komedia w reżyserii Marca Schipperta. W filmie wystąpili: Edward Piccin, Julia Nakamoura, Sebastian Arenas, Gwendolyn Rich, Leo Roos.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Władca pierścionkapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 30 minut lub mniej 30 Minutes or Less
30 minut lub mniej to komedia przygodowa produkcji kanadyjsko - niemiecko - amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Ruben Fleischer, twórcą scenariusza Michael Diliberti, a w rolach głównych występują Jesse Eisenberg, Danny McBride oraz Aziz Ansari.
Film IMPERIAL CINEPIX 30 minut lub mniej 30 Minutes or Lesspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Potyczki z tatą Getting Even with Dad
Potyczki z tatą to komedia produkcji amerykańskiej z 1994 roku. Reżyserem filmu jest Howard Deutch, twórcą scenariusza Tom S. Parker, a w rolach głównych występują Macaulay Culkin, Ted Danson oraz Saul Rubinek.
Film IMPERIAL CINEPIX Potyczki z tatą Getting Even with Dadpełny opis produktu
Jutro wstanę i oparzę się herbatą (seria Złote lata filmu czeskiego)
Bohaterem komedii zrealizowanej przez Jindricha Polaka jest pilot, który pracuje dla firmy oferującej podróże w przeszłość. Spokojny i nieśmiały Jan Bures ma brata bliźniaka. Karel w niczym go nie przypomina jest złym człowiekiem. Pewnego dnia Jan musi podaćnsię za swego brata i wyruszyć w podróż machiną czasu. W ten sposób odnajduje świat nieuczciwych interesów Karela. Jednym z nich jest próba dostarczenia Hitlerowi bomby atomowej przez trzech byłych nazistów.
Jutro wstanę i oparzę się herbatą (seria Złote lata filmu czeskiego)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz
Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz to komedia polskiej produkcji z 2010 roku, której reżyserem i scenarzystą jest Adam Dobrzycki. W filmie wystąpili: Zbigniew Zamachowski, Dominika Ostałowska, Tomasz Karolak, Ewa Ziętek.
Film TIM FILM STUDIO Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zarazpełny opis produktu
Film CDP.PL Zupełnie jak miłość (kolekcja Filmowe Przeboje) A Lot Like Love
Zupełnie jak miłość to komedia romantyczna w reżyserii Nigela Cole'a. W filmie wystąpili: Ashton Kutcher, Amanda Peet, Kathryn Hahn, Ali Larter, Jeremy Sisto.
Film CDP.PL Zupełnie jak miłość (kolekcja Filmowe Przeboje) A Lot Like Lovepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Myśl jak facet Think Like a Man
Myśl jak facet to amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku, której reżyserem jest Tim Story. W filmie wystąpili między innymi: Michael Ealy, Jerry Ferrara, Meagan Good, Regina Hall, Kevin Hart.
Film IMPERIAL CINEPIX Myśl jak facet Think Like a Manpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Jak urodzić i nie zwariować What to Expect When You're Expecting
Jak urodzić i nie zwariować to amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku. Jej reżyserem jest Kirk Jones. W filmie wystąpili między innymi Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks, Chace Crawford i Brooklyn Decker.
Film MONOLITH VIDEO Jak urodzić i nie zwariować What to Expect When You're Expectingpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Prezent ślubny The Wedding Video
Prezent ślubny to brytyjska komedia z 2012 roku, której reżyserem jest Nigel Cole. W rolach głównych wystąpili Lucy Punch, Robert Webb oraz Rufus Hound.
Film MONOLITH VIDEO Prezent ślubny The Wedding Videopełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Jabłka Adama (Kino Festiwalowe)
Jabłka Adama to czarna komedia duńsko-niemieckiej produkcji z 2005 roku. Jej reżyserem jest Anders Thomas Jensen. Główne role zagrali: Ulrich Thomsen, Mads Mikkelsen, Nicolas Bro.
Film KINO ŚWIAT Jabłka Adama (Kino Festiwalowe)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]