Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A2V1E
Notebook SONY SVE14A2V1E
Kiedy ostatni raz widziałem Paryż
Znakomita ekranizacja opowiadania F.Scotta Fitzgeralda.
Paryż u schyłku II wojny światowej. Amerykański pisarz Charles Wills pracuje jako korespondent amerykańskiej gazety. Wieczorami pisze powieść. Pewnego dnia poznaje uroczą Helen. Namiętny i burzliwy romans ma szczęśliwe zakończenie na ślubnym kobiercu. Jednak po pewnym czasie Charles załamany porażkami zaczyna szukać pocieszenia w alkoholu i ramionach pewnej rozwódki.
W tle Piękny Paryż i jego niezwykli mieszkańcy.
Kiedy ostatni raz widziałem Paryżpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Królestwo
Królestwo to dramat sensacyjny amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Peter Berg. Główne role zagrali: Jamie Foxx, Jennifer Garner, Chris Cooper, Jason Bateman.
Film TIM FILM STUDIO Królestwopełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Rok 1612
Rok 1612 to dramat historyczny w reżyserii Vladimira Chotinenki, w rolach głównych wystąpili Michał Żebrowski, Marat Basharov, Artur Smolyaninov, Aleksandr Baluyev i Violetta Davidovskaja.
Film TIM FILM STUDIO Rok 1612pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Urodzony 4 lipca (Kolekcja Wojenna)
Urodzony 4 lipca to dramat wojenny wyreżyserowany przez Olivera Stone'a. W filmie wystąpili Tom Cruise, Willem Dafoe, Kyra Sedgwick, Lili Taylor, Michael Wincott.
Film TIM FILM STUDIO Urodzony 4 lipca (Kolekcja Wojenna)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Uśpieni
Uśpieni to dramat wyreżyserowany przez Barry'ego Levinsona. W filmie wystąpili Jason Patric, Brad Pitt, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Kevin Bacon.
Film TIM FILM STUDIO Uśpienipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Australia
Australia to dramat, którego reżyserem jest Baz Luhrmann. W filmie wystąpili: Nicole Kidman, Hugh Jackman, Brandon Walters, David Wenham, Bryan Brown.
Film IMPERIAL CINEPIX Australiapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Country Strong
Country Strong to dramat amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserką oraz scenarzystką jest Shana Feste. W rolach głównych wystąpili: Gwyneth Paltrow, Leighton Meester, Tim McGraw i Garrett Hedlund.
Film IMPERIAL CINEPIX Country Strongpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Donnie Brasco
Donnie Brasco to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 1997 roku, którego reżyserem jest Mike Newell. Główne role zagrali: Johnny Depp, Al Pacino, Anne Heche, Bruno Kirby.
Film IMPERIAL CINEPIX Donnie Brascopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dziesięcioro przykazań (2 DVD) The Ten Commandments
Dziesięcioro przykazań to amerykański dramat biblijny z 1956 roku, którego reżyserem jest Cecil B. DeMille. W filmie wystąpili Charlton Heston, Yul Brynner, Anne Baxter, Edward G. Robinson, Yvonne De Carlo. Autorem scenariusza jest Aeneas MacKenzie, a muzykę skomponował Elmer Bernstein.
Film IMPERIAL CINEPIX Dziesięcioro przykazań (2 DVD) The Ten Commandmentspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Footloose
Footloose to dramat muzyczny amerykańskiej produkcji z 1984 roku. Jego reżyserem jest Herbert Ross. Główne role zagrali: Lori Singer, John Lithgow, Kevin Bacon.
Film IMPERIAL CINEPIX Footloosepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wszystko będzie dobrze
Wszystko będzie dobrze to dramat obyczajowy polskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Tomasz Wiszniewski. Główne role zagrali: Robert Więckiewicz, Adam Werstak, Daniel Mąkolski.
Film TIM FILM STUDIO Wszystko będzie dobrzepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Chłopcy z ferajny (Legendy Kina 2 DVD)
Chłopcy z ferajny to dramat w reżyserii Martina Scorsese. W filmie wystąpili: Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci, Lorraine Bracco, Paul Sorvino, Mike Starr, Samuel L. Jackson.
Film GALAPAGOS Chłopcy z ferajny (Legendy Kina 2 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Niebezpieczne związki (Legendy Kina) Dangerous Liaisons
Niebezpieczne związki to dramat kostiumowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1988 roku. Jego reżyserem jest Stephen Frears. Scenariusz napisał Christopher Hampton. Główne role zagrali: Glenn Close, John Malkovich, Michelle Pfeiffer.
Film GALAPAGOS Niebezpieczne związki (Legendy Kina) Dangerous Liaisonspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wielka Czerwona Jedynka (Edycja specjalna, 2 DVD) The Big Red One
Wielka Czerwona Jedynka to dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 1980 roku, którego reżyserem jest Samuel Fuller. Główne role zagrali: Lee Marvin, Mark Hamill, Robert Carradine.
Film GALAPAGOS Wielka Czerwona Jedynka (Edycja specjalna, 2 DVD) The Big Red Onepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Samotny w obliczu prawa True Believer
Samotny w obliczu prawa to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 1989 roku. Jego reżyserem jest Joseph Ruben. Główne role zagrali: James Woods, Robert Downey Jr., Margaret Colin.
Film IMPERIAL CINEPIX Samotny w obliczu prawa True Believerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Środki nadzwyczajne Extraordinary Measures
Środki nadzwyczajne to dramat amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Tom Vaughan. Główne role zagrali: Brendan Fraser, Harrison Ford, Keri Russell.
Film IMPERIAL CINEPIX Środki nadzwyczajne Extraordinary Measurespełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Człowiek z blizną
Człowiek z blizną to dramat gangsterski amerykańskiej produkcji z 1983 roku, którego reżyserem jest Brian De Palma. Główne role zagrali: Al Pacino, Michelle Pfeiffer, Robert Loggia.
Film TIM FILM STUDIO Człowiek z bliznąpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Londyński bulwar London Boulevard
Londyński bulwar to dramat kryminalny w reżyserii Williama Monahana. W filmie wystąpili: Colin Farrell, Keira Knightley, David Thewlis i Anna Friel.
Film TIM FILM STUDIO Londyński bulwar London Boulevardpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zawodowcy Righteous Kill
Zawodowcy to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Jon Avnet. Scenariusz napisał Russell Gewirtz. Główne role zagrali: Al Pacino, Robert De Niro, 50 Cent.
Film MONOLITH VIDEO Zawodowcy Righteous Killpełny opis produktu
Norymberga
Emerytowany pułkownik, pod pretekstem ujawnienia nieznanych informacji o działalności kontrwywiadu, umawia się z młodą dziennikarką. W rzeczywistości byłemu agentowi chodzi o ujawnienie faktów z jego własnej działalności. Ma to być rodzaj autolustracji zmierzającej do wytoczenia mu procesu - na miarę procesu norymberskiego, który doprowadziłby do wyroku i kary. Dziewczyna zostaje wciągnięta w grę, która zmieni jej wiedzę o własnym życiu, ujawni przerażającą manipulację losami członków jej rodziny przez komunistyczne służby specjalne.
Norymbergapełny opis produktu
Elżbieta królowa Anglii
Jeden najwybitniejszych spektakli Teatru Telewizji, w inscenizacji Laco Adamika, to piękne i głęboko ludzkie widowisko kostiumowe. Króluje w nim, jak w Anglii XVI wieku, Elżbieta- władczyni i kobieta, poddana rozumu i niewolnica uczucia, autorka potęgi swego kraju i klęski osobistej. Jej sceniczny portret to obraz epoki i dramatu niezwykłej osobowości, którą decyzja o straceniu wieloletniego faworyta zmusza do podsumowania własnego życia. Postać królowej Anglii zagrała z wirtuozerią Teresa Budzisz- Krzyżanowska, ta rola przeszła do historii polskiego teatru.
Elżbieta królowa Angliipełny opis produktu
Powrót do Brideshead
Adaptacja popularnej, uważanej dziś za klasykę, powieści Evelyna Waugha o tym samym tytule. Przełom zwariowanych lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku w Anglii.

Niezbyt zamożny Charles Ryde zaprzyjaźnia się z arystokratą Sebastianem Flyte. Charles bardzo szybko poznaje całą rodzinę. Zaproszony do Brideshead, ich wspaniałej, rodowej posiadłości, ma okazję podziwiać powoli odchodzący w przeszłość świat arystokratycznego przepychu, ekscentryczności i skandali. Podziwia również piękną Julię, siostrę Sebastiana, w której zakochuje się bez pamięci.
Powrót do Bridesheadpełny opis produktu
Śmieć
Rzecz dzieje się w ciągu jednej nocy. Główny bohater Mol właśnie wychodzi z więzienia, gdzie niesłusznie odsiadywał wyrok za morderstwo. Do więzienia trafił tuż przed przewrotem komunistycznym w 1944 roku. Teraz musi stanąć wobec nowej i całkowicie odmienionej rzeczywistości – przesiąkniętej totalitaryzmem Sofii lat sześćdziesiątych. Jego pierwsza noc na wolności to moment, w którym uwalnia się również całe piekło i demony komunistycznego, zupełnie nowego świata.

Film został wyróżniony za reżyserię na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie.
W 2008 roku został wybrany najlepszym filmem na Festiwalu Filmowym w Mar del Plata.
Śmiećpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Boże skrawki
Boże skrawki to dramat wojenny polsko-amerykańskiej produkcji z 2001 roku, którego reżyserem jest Jurek Bogajewicz. Główne role zagrali: Haley Joel Osment, Willem Dafoe, Olaf Lubaszenko, Małgorzata Foremniak.
Film GALAPAGOS Boże skrawkipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Dzieje grzechu
Dzieje grzechu to melodramat psychologiczny polskiej produkcji z 1975 roku, którego reżyserem jest Walerian Borowczyk. Główne role zagrali: Grażyna Długołęcka, Jerzy Zelnik, Olgierd Łukaszewicz.
Film GALAPAGOS Dzieje grzechupełny opis produktu
Film GUTEK FILM Debiutanci Beginners
Debiutanci to dramat produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest Mike Mills, a w rolach głównych występują Ewan McGregor, Christopher Plummer oraz Mélanie Laurent.
Film GUTEK FILM Debiutanci Beginnerspełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Arka Noego
Arka Noego to dramat biblijny w reżyserii Johna Irvina. W filmie wystąpili: Jon Voight, Carol Kane, F. Murray Abraham, Sydney Tamiia Poitier, Emily Mortimer, Alexis Denisof.
Film GM DISTRIBIUTION Arka Noegopełny opis produktu
Kaligula
Wersja nieocenzurowana. Kontrowersyjna superprodukcja z udziałem gwiazd.
Pogański Rzym. Gdy stary cesarz Tyberiusz zostaje podstępnie zamordowany, jego miejsce zajmuje młody, lecz obłąkany Kaligula. Początkowe represje, godzące w ważne osobistości ówczesnego Rzymu, zyskują nowemu cesarzowi poklask i aprobatę ludu. Nowy władca zaskarbia sobie również poparcie armii.

Szalony Kaligula skazuje na wygnanie swoją niedoszłą żonę, gdy ta wstawia się za jednym z niesłusznie skazanych byłych przyjaciół cesarza. Zamiast niej na miejsce przyszłej cesarzowej wybiera jedną z największych ladacznic miasta. Potajemnie jednak pozostaje w kazirodczym związku ze swą siostrą Druzyllą, młodzieńczą miłością. Po jej śmierci stan psychiczny cesarza pogarsza się, puszczają wszelkie hamulce, a represje zaczynają dotykać wszystkich obywateli Wiecznego Miasta.
Kaligulapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Dom nad jeziorem (Zakochane kino) The Lake House
Dom nad jeziorem to dramat amerykańskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem jest Alejandro Agresti. Główne role zagrali: Sandra Bullock, Keanu Reeves.
Film GALAPAGOS Dom nad jeziorem (Zakochane kino) The Lake Housepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]