Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 zgłoś się (Część 5)
07 zgłoś się to serial kryminalny w reżyserii Krzysztofa Szmagiera. W rolach głównych wystąpili: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Zdzisław Tobiasz. W pozostałych rolach w serialu zobaczyć można między innymi Ewę Florczak, Joannę Żółkowską, Lecha Ordona, Zdzisława Klucznika, Artura Barcisia. Część 5. zawiera 10. i 11. odcinek serialu.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 zgłoś się (Część 5)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ja wam pokażę (cz.2)
Ja wam pokażę to serial obyczajowy polskiej produkcji, stworzony na podstawie powieści Katarzyny Grocholi pod tym samym tytułem. Reżyserem produkcji jest Denis Delic. Główne role zagrali: Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Krzysztof Kowalewski, Marta Lipińska, Tomasz Sapryk, Julia Kamińska.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ja wam pokażę (cz.2)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Bakugan (Cżęść 4) Bakugan Battle Brawlers
Bakugan japoński serial anime z 2009 roku, którego reżyserem jest Mitsuo Hashimoto. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Grzegorz Drojewski, Katarzyna Łaska, Brygida Turowska, Cezary Kwieciński.
Film GALAPAGOS Bakugan (Cżęść 4) Bakugan Battle Brawlerspełny opis produktu
Film BEST FILM Teletubisie. Zimowe święta (2 DVD) Teletubbies
Teletubisie. Zimowe święta to dwie części serialu telewizyjnego dla dzieci, który był produkowany od 1996 roku Wielkiej Brytanii. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Krzysztof Zakrzewski, Tomasz Bednarek, Ewa Serwa i Joanna Węgrzynowska.
Film BEST FILM Teletubisie. Zimowe święta (2 DVD) Teletubbiespełny opis produktu
Film VISION FILM Planetes Vol. 2 (Odcinki 6-9)
Planetes to fantastyczno-przygodowy serial anime japońskiej produkcji z 2003 roku, którego reżyserem jest Goro Taniguchi. Główne role zagrali: Kazunari Tanaka, Satsuki Yukino, Ai Orikasa.
Film VISION FILM Planetes Vol. 2 (Odcinki 6-9)pełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Marple: Uśpione morderstwo
Marple: Uśpione morderstwo to jeden z odcinków serialu kryminalnego brytyjskiej produkcji z 1991 roku. Jego reżyserem jest John Davies. Główne role zagrali: Joan Hickson, John Bennett, Edward Jewesbury.
Film GM DISTRIBIUTION Marple: Uśpione morderstwopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar Legenda Aanga Księga 1: Woda cz. 5
Avatar. Legenda Aanga to amerykański serial animowany, którego produkcja rozpoczęła się w 2005 roku. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Zach Tyler, Mae Whitman i Jack De Sena.
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar Legenda Aanga Księga 1: Woda cz. 5pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Skazany na śmierć (Sezon 1, dysk 1)
Skazany na śmierć to serial amerykańskiej produkcji emitowany w latach 2005-2009, którego reżyserami są Bobby Roth i Kevin Hooks. Główne role zagrali: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Wade Williams, Robert Knepper, Amaury Nolasco, Sarah Wayne Callies.
Film IMPERIAL CINEPIX Skazany na śmierć (Sezon 1, dysk 1)pełny opis produktu
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Papugi Papugują The Wotwots
Kitka i Pompon to serial dla dzieci, który powstał w Nowej Zelandii. Bohaterowie to zabawne kosmiczne rodzeństwo, maleńkie ufoludki przybywają na Ziemię by zbadać nie znaną im dotąd planetę, po wylądowaniu na terenie zoo, odkrywają wiele nieznanym im dotąd gatunków zwierząt. Serial w zabawny sposób pomaga dzieciom odkryć niezwykłą różnorodność życia na Ziemi.
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Papugi Papugują The Wotwotspełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz seria 4 Ojciec Mateusz
Ojciec Mateusz to serial produkcji polskiej z 2011 roku. Reżyseria Maciej Dejczer, Andrzej Kostenko i Maciej Dutkiewicz, scenariusz Jolanta Hartwig i Grzegorz Łoszewski, a w rolach głównych występują Artur Żmijewski, Piotr Polk oraz Kinga Preis.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz seria 4 Ojciec Mateuszpełny opis produktu
Film BEST FILM Duży kucharz, mały kucharz: Zróbmy coś pysznego Big Cook, Little Cook
Duży kucharz, mały kucharz: Zróbmy coś pysznego to brytyjski film film dla dzieci z 2003 roku, którego reżyserami są Adrian Hedley i John Rowe. W produkcji występują: Steve Marsh, Dan Wright. Współautorami scenariusza są Jo Killingley, Alison Stewart, Steve Jeanes.
Film BEST FILM Duży kucharz, mały kucharz: Zróbmy coś pysznego Big Cook, Little Cookpełny opis produktu
Film GUTEK FILM Wallander (Sezon 2, odc. 7-13) Wallander
Wallander to szwedzki serial kryminalny z 2009 roku, którego reżyserem jest Philip Martin. W produkcji wystąpili między innymi Kenneth Branagh, Sarah Smart, David Warner, Jeany Spark. Autorami scenariusza są Richard McBrien i Richard Cottan, na podstawie kryminałów Henninga Mankella. Muzykę skomponował Martin Phipps.
Film GUTEK FILM Wallander (Sezon 2, odc. 7-13) Wallanderpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Przepis na życie (Sezon 3)
Przepis na życie to polski serial komediowo-obyczajowy emitowany od 2011 roku w stacji TVN. W rolach głównych występują: Borys Szyc, Edyta Olszówka, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk.
Film TIM FILM STUDIO Przepis na życie (Sezon 3)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Latający Cyrk Monty Pythona (Sezon 4)
Latający Cyrk Monty Pythona to serial brytyjskiej produkcji emitowany premierowo w latach 1969-1974, stworzony przez grupę Monty Pythona, w skład której wchodzili: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin.
Film IMPERIAL CINEPIX Latający Cyrk Monty Pythona (Sezon 4)pełny opis produktu
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezony 5-7)
'Allo 'Allo! to serial komediowy brytyjskiej produkcji. Premierowa emisja serii 5-7 odbyła się w latach 1989-1991. Reżyserami produkcji są: David Croft, Martin Dennis, Robin Carr, John B. Hobbs oraz Mike Stephens. Główne role zagrali: Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle.
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezony 5-7)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ostry dyżur (Sezon 6)
Ostry dyżur to amerykański telewizyjny serial medyczny. Premiera sezonu szóstego odbyła się w 1999 roku. Jego reżyserami są: Michael Crichton oraz Lydia Woodward. Główne role zagrali: Anthony Edwards, Noah Wyle, Eriq La Salle.
Film GALAPAGOS Ostry dyżur (Sezon 6)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Plotkara (Sezon 1) Gossip Girl
Plotkara to serial amerykańskiej produkcji emitowany od roku 2007, którego reżyserami są Mark Piznarski, Norman Buckley. Główne role zagrali: Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley.
Film GALAPAGOS Plotkara (Sezon 1) Gossip Girlpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rodzina Soprano (Sezon 6, część 1)
Rodzina Soprano to serial amerykańskiej produkcji emitowany w latach 1999-2007, którego reżyserem jest Allen Coulter. Główne role zagrali: James Gandolfini, Edie Falco, Jamie-Lynn Sigler, Michael Imperioli.
Film GALAPAGOS Rodzina Soprano (Sezon 6, część 1)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 24 godziny (Sezon 4)
24 godziny to amerykański serial sensacyjny emitowany w latach 2001-2010, którego reżyserami są Paul Shapiro i James Whitmore Jr. Główne role zagrali Kiefer Sutherland, Carlos Bernard, Mary Lynn Rajskub, Dennis Haysbert, Elisha Cuthbert, James Morrison.
Film IMPERIAL CINEPIX 24 godziny (Sezon 4)pełny opis produktu
Instynkt (zestaw 4 płyt)
Każde miasto skrywa mroczne tajemnice. Wiele z nich to kryminalne zagadki, które rozwiązać może tylko ktoś obdarzony wyjątkową intuicją i empatią. Kimś takim jest Anna Oster. Kobieta posiadająca niezwykły instynkt. Dzięki temu świetnie radzi sobie z rozwiązywaniem kryminalnych zagadek. Nowa pani komisarz w stołecznej dochodzeniówce, wspierana przez swojego partnera podkomisarza Krzysztofa Tarkowskiego, musi wyjaśnić nie tylko zagadki kolejnych zbrodni, ale i intrygującą tajemnicę swojej przeszłości. Mimo doskonałej intuicji i sprawności w rozwiązywaniu kolejnych zagadek, Oster nie potrafi odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących własnego życia a praca w wydziale będzie tym trudniejsza, że z inspektorem Janem Rogożem łączy ją tajemnicza przeszłość. Do tego jej tajemnicę poznać chcą zarówno wrogo nastawiony prokurator Grzegorz Wójcik jak i dawna partnerka Tarkowskiego, podkomisarz Aleksandra Lewicka.

  1. Diabelskie sztuczki 2. Zniknięcie 3. Złamane serce 4. Znak Lucyfera 5. Ten pierwszy raz 6. Bilet do sławy 7. Klątwa 8. Wiatr we włosach 9. Sąsiedzi 10. Łagodna 11. Dobrodziej 12. Hycel 13. Oster
Instynkt (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Polskie drogi
Na przykładzie losów przedwojennego inteligenta, podchorążego z 1939 roku, Władysława Niwińskiego i drobnego, ale nie pozbawionego heroizmu cwaniaka, Leona Kurasia przedstawia wielowątkową opowieść o Polsce i Polakach. W dużych miastach, jak Warszawa i Kraków, na wsiach – od Zamojszczyzny po Pomorze rozgrywa się historia ukazująca przekrój środowisk, ścieranie się racji i poglądów ludzi zaskoczonych przez losy dziejowe, którzy uczą się złowrogiej logiki hitlerowskiego terroru w powszednich dniach okupacji.
 • Misja specjalna
 • Obywatel GG
 • Najspokojniejsze miejsce na świecie
 • Na tropie
 • Lekcja geografii
 • Rocznica
 • Lekcja poloneza
 • Bez przydziału
 • Do broni
 • Himmlerland
 • W obronie własnej
Polskie drogipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Generation Kill: Czas wojny Generation Kill
Generation Kill: Czas wojny to dramatyczny serial wojenny brytyjsko-amerykańskiej produkcji z 2003 roku, którego reżyserami są Simon Jones i Susanna White. Główne role: Alexander Skarsgard, James Ransone, Lee Tergesen.
Film GALAPAGOS Generation Kill: Czas wojny Generation Killpełny opis produktu
Film BEST FILM Teletubisie: Uczmy się angielskiego. Zwierzęta Teletubbies
Teletubisie: Uczmy się angielskiego. Zwierzęta to jeden z odcinków serialu telewizyjnego dla dzieci. Film był produkowany od 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Reżyserami są John Simmit oraz Nikky Smedley. Główne role zagrali: John Simmit, Nikky Smedley, Pui Fan Lee.
Film BEST FILM Teletubisie: Uczmy się angielskiego. Zwierzęta Teletubbiespełny opis produktu
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Betoniarka straszy wrony Bob the Builder
Bob Budowniczy to serial animowany brytyjskiej produkcji emitowany od 1999 roku, którego reżyserami są Sarah Ball, Brian Little i Liz Whitaker. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Artur Kaczmarski, Barbara Bursztynowicz, Joanna Orzeszkowska.
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Betoniarka straszy wrony Bob the Builderpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ben 10: Obca potęga (Część 5) Ben 10: Alien Force
Ben 10: Obca potęga to serial animowany amerykańskiej produkcji emitowany w latach 2008-2009, którego reżyserem jest Scooter Tidwell. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Joanna Pach, Paweł Sanakiewicz.
Film GALAPAGOS Ben 10: Obca potęga (Część 5) Ben 10: Alien Forcepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Łatek - Sen nocy letniej El Somni D'una Nit D'estiu 2006
Łatek - Sen nocy letniej to jedna z wydawanych na płytach DVD części hiszpańskiego serialu animowanego dla dzieci. Reżyserem polskiej wersji językowej jest Andrzej Bogusz. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Lucyna Malec, Artur Kaczmarski, Stefan Knothe.
Film MONOLITH VIDEO Łatek - Sen nocy letniej El Somni D'una Nit D'estiu 2006pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Opowiadania Muminków - Początek dalekiej podróży The Moomins
Opowiadania Muminków to przeznaczony dla najmłodszych widzów serial animowany polsko-austriackiej produkcji z 1977 roku. Jego reżyserami są: Lucjan Dembiński oraz Wacław Fedak. Swojego głosu użyczył Stanisław Kwaśniak.
Film MONOLITH VIDEO Opowiadania Muminków - Początek dalekiej podróży The Moominspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 4400 (Sezon 3)
4400 to fantastyczno-naukowy serial telewizyjny amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu trzeciego rozpoczęła się w 2006 roku. Reżyserami produkcji są Douglas Petrie, John Behring, Leslie Libman, Michael W. Watkins oraz Milan Cheylov. Główne role zagrali: Megalyn Echikunwoke, Kaj-Erik Eriksen, Patrick Flueger, Carrie Fleming.
Film IMPERIAL CINEPIX 4400 (Sezon 3)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Czterej pancerni i pies (7 DVD)
Czterej pancerni i pies to polskie serial wojenny z 1966 roku, którego reżyserami są Konrad Nałęcki i Andrzej Czekalski. W rolach głównych wystąpili Roman Wilhelmi, Janusz Gajos, Franciszek Pieczka, Włodzimierz Press, Wiesław Gołas, Pola Raksa. scenariusz napisali Janusz Przymanowski i Stanisław Wohl wg powieści Janusza Przymanowskiego, a muzykę skomponował Adam Walaciński.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Czterej pancerni i pies (7 DVD)pełny opis produktu
Pogranicze w ogniu, cz. 2 (zestaw 4 płyt)
Sensacyjna karta historii dwudziestolecia międzywojennego. Naprzeciw siebie - służby wywiadowcze Polski i Niemiec. Intrygująca opowieść o tajnej szpiegowskiej grze, misternych akcjach wrogich wywiadów i legendarnych ich asów.
W Poznaniu młodzi polscy konspiratorzy rozpracowują niemiecki plan stłumienia powstania w Wielkopolsce. Sytuacja polityczna doprowadza do zerwania więzi przyjaciół, z których jeden poczuwa się do niemieckich korzeni. Komórka Abwhery w Wolnym Mieście Gdańsku inspiruje prowokacje wobec Polaków. Niemcy dążą do rewizji granic wschodnich, chcąc Gdańska i "korytarza". W Polsce uruchamiają placówki wydawnicze, ale polski wywiad kontratakuje.
Pogranicze w ogniu, cz. 2 (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]