Film MONOLITH VIDEO Kraina miodu i krwi In the Land of Blood and Honey
Kraina miodu i krwi to dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserką oraz autorką scenariusza jest Angelina Jolie. W rolach głównych wystąpili: Rade Serbedzija, Zana Marjanovic i Goran Kostic.
Film MONOLITH VIDEO Kraina miodu i krwi In the Land of Blood and Honeypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Przetrwanie The Grey
Przetrwanie to dramat amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Joe Carnahan. W rolach głównych wystąpili: Liam Neeson, Dermot Mulroney, Frank Grillo i Dallas Roberts.
Film MONOLITH VIDEO Przetrwanie The Greypełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Zapach zielonej papai
Zapach zielonej papai to dramat w reżyserii Anh Hung Tran. W filmie wystąpili: Tran Nu Yen Khe, Man San Lu, Thi Loc Truong, Anh Hoa Nguyen, Ngoc Trung Tran.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Zapach zielonej papaipełny opis produktu
Film CDP.PL Pod słońcem Toskanii (Kolekcja Filmowe Przeboje) Under the Tuscan Sun
Pod słońcem Toskanii to dramat obyczajowy w reżyserii Audrey Wells. W filmie wystąpili: Diane Lane, Sandra Oh, Lindsay Duncan, Raoul Bova, Paweł Szajda.
Film CDP.PL Pod słońcem Toskanii (Kolekcja Filmowe Przeboje) Under the Tuscan Sunpełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Żywa bomba PVC-1
Żywa bomba to kolumbijski dramat obyczajowy z elementami charakterystycznymi dla gatunku thriller. Film wyreżyserował Spiros Stathoulopoulos w 2007 roku. W rolach głównych wystąpili Merida Urquia, Daniel Paez, Alberto Sornoza, Hugo Pereira, Patricia Rueda.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Żywa bomba PVC-1pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Miejski kowboj Urban Cowboy
Miejski kowboj to dramat produkcji amerykańskiej z 1980 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Bridges, współtwórcą scenariusza jest Aaron Latham, a w rolach głównych występują John Travolta, Scott Glenn oraz Debra Winger.
Film IMPERIAL CINEPIX Miejski kowboj Urban Cowboypełny opis produktu
Karny batalion (edycja 4-płytowa)
Epicka opowieść o losach karnego batalionu piechoty Armii Radzieckiej podczas II wojny światowej. Karne bataliony wysyłano na najtrudniejsze odcinki niemieckiej obrony. Śmierć otaczała ich ze wszystkich stron. Z przodu raziły w nich karabiny maszynowe wroga... a z tyłu jednostek NKWD. Film opowiada o tragicznych losach żołnierzy karnego batalionu, którzy za cenę życia odnosili zwycięstwa na najtrudniejszych odcinkach frontów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.
Karny batalion (edycja 4-płytowa)pełny opis produktu
Nędznicy
Ekranizacja słynnej powieści Victora Hugo, zaliczanej do klaski literatury światowej. Film opowiada o losach Jean Valjeana, skazańca, galernika i uciekiniera, który zmuszony jest zaopiekować się osieroconą dziewczyną. Akcja dramatu rozgrywa się w burzliwych czasach francuskiej rewolucji. W roli Jean Valjeana wystąpił Gerard Depardieu, a John Malkovich wcielił się w postać Javerta. Krytyka i widzowie z uznaniem odnieśli się do kreacji postaci jakie stworzyli obaj aktorzy. To właśnie dzięki ich rolom, adaptacja Nędzników w reżyserii Josée Dayana określana jest jako najlepsza wśród filmów zrealizowanych na kanwie powieści Hugo.
Nędznicypełny opis produktu
Muzyka
W małym miasteczku tuż przy granicy złowrogiego, kapitalistycznego państwa, niemal na końcu świata wydarza się słodko-gorzka historia poczciwca, który miał nadzieję, że muzyka wniesie radość do jego życia. Zamiast tego stała się ona jego przekleństwem. Opowieść o nim i jego przyjaciołach, rówieśnikach, ich pragnieniach i marzeniach o wolności, która była równie niedostępna jak towary na kartki, dzieje się w Czechosłowacji w latach 70-tych i 80-tych.

Młody mężczyzna jest sfrustrowany i niezadowolony ze swojego życia. Czuje, że manipuluje nim rodzina jego żony i koledzy w pracy. Wszechobecna nuda przygnębia go, a jego męki egzystencjalne dodatkowo wzbierają się, gdy pewnego dnia słyszy jazz. Żelazna kurtyna sprawia, że jego marzenia o zostaniu muzykiem są niemożliwe do spełnienia. Z każdym dniem nabiera jednak przekonania, że tylko jazz może wydobyć go z marazmu, w którym tkwi po uszy. Pewnego razu dostaje jednak szansę. Prośba jego żony, żeby publicznie pokazał swój muzyczny kunszt, okazuje się brzemienna w skutki. Dostrzega go człowiek, który wie jak puścić maszynę w ruch. Wie, jak pomóc naszemu bohaterowi wykorzystać jego potencjał.

 • XXIV Warszawski Festiwal Filmowy – Nagroda Specjalna Jury
 • Muzykapełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Antwone Fisher
  Antwone Fisher to dramat biograficzny w reżyserii Denzela Washingtona. W filmie wystąpili: Derek Luke, Denzel Washington, Yolonda Ross, Joy Bryant oraz Viola Davis.
  Film IMPERIAL CINEPIX Antwone Fisherpełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Błękitny dym
  Błękitny dym to dramat amerykańskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest David Carson. Główne role zagrali: Scott Bakula, Alicia Witt, John Reardon.
  Film IMPERIAL CINEPIX Błękitny dympełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Bliżej
  Bliżej to dramat amerykańskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Mike Nichols. Główne role zagrali: Natalie Portman, Jude Law, Julia Roberts, Clive Owen.
  Film IMPERIAL CINEPIX Bliżejpełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Bulwar Zachodzącego Słońca
  Bulwar Zachodzącego Słońca to dramat amerykańskiej produkcji z 1950 roku, którego reżyserem jest Billy Wilder. Główne role zagrali: William Holden, Gloria Swanson, Erich von Stroheim.
  Film IMPERIAL CINEPIX Bulwar Zachodzącego Słońcapełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Chłopiec z latawcem
  Chłopiec z latawcem to dramat obyczajowy amerykańskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Marc Forster. Główne role zagrali: Shaun Toub, Khalid Abdalla, Atossa Leoni.
  Film IMPERIAL CINEPIX Chłopiec z latawcempełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Cienie we mgle
  Cienie we mgle to dramat komediowy amerykańskiej produkcji z 1992 roku, którego reżyserem jest Woody Allen. Główne role zagrali: Woody Allen, Mia Farrow, John Malkovich, Madonna.
  Film IMPERIAL CINEPIX Cienie we mglepełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Stąd do wieczności (Lektor)
  Stąd do wieczności to dramat, który wyreżyserował Fred Zinnemann. W rolach głównych wystąpili Burt Lancaster, Montgomery Clift, Deborah Kerr, Donna Reed, Frank Sinatra.
  Film IMPERIAL CINEPIX Stąd do wieczności (Lektor)pełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Szkoła uwodzenia 2
  Szkoła uwodzenia 2 to dramat wyreżyserowany przez Rogera Kumble'a. W rolach głównych wystąpili Robin Dunne, Sarah Thompson, Mimi Rogers, Amy Adams, Keri Lynn Pratt.
  Film IMPERIAL CINEPIX Szkoła uwodzenia 2pełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Ukryta strategia
  Ukryta strategia to dramat z elementami kina akcji i thrillera wyreżyserowany przez Roberta Redforda, który zagrał również jedną z głównych ról. Pozostałe kreacje stworzyli Meryl Streep, Tom Cruise, Andrew Garfield, Peter Berg i John W. Reynolds.
  Film IMPERIAL CINEPIX Ukryta strategiapełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Wichrowe wzgórza
  Wichrowe wzgórza to brytyjski melodramat kostiumowy w 1970 roku, który wyreżyserował Robert Fuest. W filmie wystąpili Anna Calder-Marshall, Peter Sallis, Timothy Dalton, Julian Glover, James Cossins.
  Film IMPERIAL CINEPIX Wichrowe wzgórzapełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX W pogoni za szczęściem
  W pogoni za szczęściem to amerykański dramat obyczajowy z 2006 roku. Reżyserem filmu jest Gabriele Muccino. Kreacje aktorskie stworzyli Will Smith, Thandie Newton, Jaden Smith, Domenic Bove, Dan Castellaneta.
  Film IMPERIAL CINEPIX W pogoni za szczęściempełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Wszyscy ludzie króla (Lektor)
  Wszyscy ludzie króla to amerykański dramat polityczny z 2006, którego reżyserem jest Steven Zaillian. W filmie wystąpili Jude Law, Sean Penn, Kate Winslet, Anthony Hopkins, Mark Ruffalo.
  Film IMPERIAL CINEPIX Wszyscy ludzie króla (Lektor)pełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Zawód: Reporter (Legendy Hollywood)
  Zawód: Reporter to dramat obyczajowy z 1975 roku, którego reżyserem jest Michelangelo Antonioni. W filmie wystąpili Jack Nicholson, Maria Schneider, Jenny Runacre, Ian Hendry, Steven Berkoff.
  Film IMPERIAL CINEPIX Zawód: Reporter (Legendy Hollywood)pełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady
  Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady to dramat, który wyreżyserował Tommy Lee Jones, zagrał on również jedną z głównych ról. W filmie wystąpili także Barry Pepper, January Jones, Julio Cesar Cedillo, Dwight Yoakam.
  Film MONOLITH VIDEO Trzy pogrzeby Melquiadesa Estradypełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Wszystkie Boże Dzieci Tańczą
  Wszystkie Boże Dzieci Tańczą to amerykański dramat z 2007 roku, którego reżyserem jest Robert Logevall. W filmie wystąpili Joan Chen, Jason Lewis, Sonja Kinski, Tzi Ma, John Fleckenstein.
  Film MONOLITH VIDEO Wszystkie Boże Dzieci Tańcząpełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Zabić prezydenta
  Zabić prezydenta to amerykański dramat polityczny z 2004 roku, którego reżyserem jest Niels Mueller. W filmie wystąpili Naomi Watts, Sean Penn, Don Cheadle, Jack Thompson, Brad Henke.
  Film MONOLITH VIDEO Zabić prezydentapełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Zero
  Zero to polski dramat obyczajowy z 2009 roku, którego reżyserem jest Paweł Borowski. W filmie wystąpili Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel, Rafał Mohr, Roma Gąsiorowska, Olga Bołądź, Sonia Bohosiewicz.
  Film MONOLITH VIDEO Zeropełny opis produktu
  Dziewczyna na moście
  Pewnej nocy na paryskim moście zapłakana dziewczyna decyduje się na samobójczy skok. Nagle, niczym anioł stróż, zjawia się cyrkowiec i odwodzi ją od tego zamiaru. Tak poznajemy Adelę i Gabora, parę głównych bohaterów, których los skierował ku sobie. Adela zostaje asystentką Gabora na arenie i bierze udział w jego cyrkowym numerze: rzucaniu nożami. Widzowie aż zamierają z przerażenia kiedy ostre jak brzytwa noże wbijają się tuż obok jej zasłoniętego prześcieradłem ciała.

  Pomiędzy Adelą i Gaborem rodzi się przepiękna miłość. Dopóki są razem szczęście ich nie opuszcza. Niestety jak w każdym związku nadchodzi kryzys i pęka magiczna nić sukcesu. Ich drogi rozchodzą się. Pewnej nocy na moście w Istambule znużony cyrkowiec decyduje się na samobójczy skok, kiedy niespodziewanie.
  Dziewczyna na mościepełny opis produktu
  Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Wenecja
  Wenecja to amerykański dramat z 1992 roku, którego reżyserem jest Henry Jaglom. W filmie wystąpili David Duchovny, Diane Salinger, Daphna Kastner, John Landis, Nelly Alard.
  Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Wenecjapełny opis produktu
  Film TIM FILM STUDIO Kasyno Premium Collection Casino
  Kasyno to dramat produkcji francusko - amerykańskiej z 1995 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Martin Scorsese, współtwórcą scenariusza jest Nicholas Pileggi, a w rolach głównych występują Robert De Niro, Sharon Stone oraz Joe Pesci.
  Film TIM FILM STUDIO Kasyno Premium Collection Casinopełny opis produktu
  Film TIM FILM STUDIO Quo vadis (Reedycja)
  Quo vadis to dramat historyczny polskiej produkcji z 2001 roku, w reżyserii Jerzego Kawalerowicza, na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza Quo vadis. Główne role zagrali: Paweł Deląg, Magdalena Mielcarz, Bogusław Linda.
  Film TIM FILM STUDIO Quo vadis (Reedycja)pełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]