Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata 1
W tej serii reportaży Martyna pokazuje, jak dbają o urodę najpiękniejsze kobiety świata, czyli Wenezuelki, jest gościem na weselu 14-letniej Raisiu z plemienia Himba, opiekuje się osieroconymi słonikami w Kenii, spędza dzień na polu minowym w Kambodży, poznaje kulisy walki boliwijskich zapaśniczek. Odwiedza też wioskę pływającą na wodach zatoki Ha Long w Wietnamie, a na Zanzibarze próbuje zrozumieć, jakie są zalety życia w poligamii.
Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata 1pełny opis produktu
Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata 2
W tej serii Martyna poznaje Shirley z RPA, która wychowuje hipopotama (sami nie próbujcie tego robić). Rejestruje dzień z życia gejszy Kimiche. Oprowadza po wiosce w Tajlandii, gdzie żyją kobiety z niesamowicie długimi szyjami. Z Nayiomą, której pasją jest latanie, podziwia krajobrazy Tanzanii. Odwiedza też sierociniec orangutanów na Borneo i próbuje zrozumieć zwariowany świat japońskich nastolatek, po którym jej przewodniczką jest księżniczka Watanabe. Historia Mury z Etiopii z kolei sprawi, że każdy z nas zapragnie pomagać słabszym i pokrzywdzonym przez los.
Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata 2pełny opis produktu
Kramarz (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Stojąc przed sądem wędrowny kramarz Chruścik opowiada koleje swego barwnego życia. Po wojnie ciężko harował, by uciułać na budowę małego domku. Gdy miał już całą kwotę, wymiana pieniędzy przekreśliła wszystkie marzenia. Później był kolporterem katolickiego pisemka, hodował świnie, by wreszcie zająć się obnośnym handlem. Podróżuje po odpustach i jarmarkach, gromadzi pieniądze - cały czas z myślą o własnym domku, ale Zawadzki namawia go, by zainwestował pieniądze we wspólną taksówkę to kolejna strata łatwowiernego Chruścika. Nie wiedzie mu się także w życiu osobistym - opuszcza go Maria, nie ma przyjaciół. W wyniku intrygi innych kramarzy Chruścik staje przed sądem za handel bez zezwolenia. Znajomy żebrak Jurek namawia go do zarobkowania jałmużną, ale Chruścik woli dalej handlować pokątnie, w bramach i na podwórkach.
Kramarz (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Top Gear: Wyprawa na biegun
W miejscowości Resolute na północy Kanady spotyka się trzech sympatycznych panów. W śnieżnej scenerii omawiają szczegóły przedsięwzięcia. Wyprawa na biegun to niebagatelne zadanie. Trzeba przejść pośród śnieżnych wydm, po lodowych pustkowiach. Ludzie już dawno docenili, jak bardzo w tej wędrówce przydatne są psie zaprzęgi. Takim zaprzęgiem uda się na biegun Richard Hammond. Natomiast pozostali dwaj panowie, James May i Jeremy Clarkson zamierzają tam dotrzeć… No oczywiście, że samochodem. Takiego wyzwania nie podjął dotąd nikt. Dziennikarze „Top Gear” długo przygotowali siebie i samochody do wędrówki przez mroźne bezdroża. Jeremy Clarkson postanowił udowodnić, że da się całkiem komfortowo, oglądając krajobraz zza kierownicy, dotrzeć na sam biegun północny. Do tego zamierza tego dokonać szybciej, niż tradycyjnym dotąd sposobem – psim zaprzęgiem. Czy mu się uda? To sprawdźcie sami. Spodziewać się jednak możecie, że po drodze panów spotka sporo ciekawych przygód, a że ich brytyjski humor nigdy ich nie zawodzi, atrakcji będzie naprawdę sporo.
Top Gear: Wyprawa na biegunpełny opis produktu
Dobranoc dla dorosłych cz.1
Dobranoc dla dorosłych” to kontynuacja niezapomnianego cyklu programów satyrycznych „bajki dla dorosłych”, emitowanych w latach 70., w niedzielne wieczory po Dzienniku Telewizyjnym. Narratorem cyklu jest także Jan Kobuszewski, który siedząc w swoim dużym, wygodnym fotelu opowiada widzom bajkę, która miała miejsce „dawno, dawno temu”, albo „nie tak dawno temu”. Każdą z nich kończy zaskakującą pointą, morałem, po której żegna się z widzami w kultowy już niemalże sposób – „Dobranoc Państwu!”.
Dobranoc dla dorosłych cz.1pełny opis produktu
Samospalenie. Prawda czy fikcja?
UFO, duchy, kręgi w zbożu i inne tajemnicze zjawiska nieustannie wzbudzają kontrowersje. Zastanawiasz się, ile w nich prawdy? Wyniki badań naukowych w połączeniu z dużą dozą zdrowego rozsądku i poczucia humoru pozwolą Ci poznać wszystkie argumenty za i przeciw. Z nami przekonasz się, że dociekliwy umysł wystarczy, aby odnaleźć się w świecie zjawisk paranormalnych. Seria liczy 10 odcinków.
Samospalenie. Prawda czy fikcja?pełny opis produktu
Aerobik z gwiazdą 3
Na trzeciej z kolei płycie z serii stworzonej przez Carmen Electrę, zabrane zostaniecie na wyższy poziom wtajemniczenia. Poznacie więcej technicznych ruchów i...trochę seksownych kostiumów. Wszystko, czego nauczyłyście się z częsci poprzednich zostanie połączone w dwóch fantastycznych programach.
Płyta zawiera:
1. program: ``seksowna bibliotekarka``
2. program tańca erotycznego
Aerobik z gwiazdą 3pełny opis produktu
Rodzina Połanieckich
Pełna ciepła i liryzmu miłosna historia, a w tle ziemiańskie dworki i Warszawa końca XIX wieku. Realistyczny obraz miłości wielkiej, ale trudnej. Opowieść o tradycji i przywiązaniu do rodzinnych stron, godności i honorze, utrzymana w nastrojowo- refleksyjnym klimacie.
  Odcinki:
 • Panna Marynia
 • Między nienawiścią a miłością
 • Pojednanie
 • Narzeczeni
 • Spełnienie
 • Zdrada
 • Powrót
Rodzina Połanieckichpełny opis produktu
Gustaw Holoubek: o sobie
Wyprodukowany przez TVP2 i Tandem Taren-To film dokumentalny, zrealizowany przez Jana Holoubka jesienią 2006. to jeden z najbardziej prywatnych obrazów Gustawa Holoubka przed kamerą, pełen humoru i mądrości ale także smutnej prawdy o przemijaniu. W podróży przez las, w towarzystwie swojego przyjaciela Tadeusza Konwickiego, Holoubek ujawnia swoje poglądy nie tylko na życie czy filozofię aktorstwa, ale także dotyka takich tematów jak miłość, przyjaźń i śmierć. To film o urodzie i pięknie życia, pogodzie ducha i mądrości ale także o nieodwracalnym odchodzeniu. Tadeusz Konwicki nazwał ten film mianem artystycznego testamentu Holoubka.
Obie pozycje nie pojawiają się obok siebie przypadkowo. Stanowią swoiste dopełnienie siebie. O ile "Wspomnienia z Niepamięci" opowiadają o młodości i dojrzewaniu Gustawa Holoubka i jego pokolenia, film "Słońce i Cień" wkracza w rejon starości i przemijania. Z obu tych pozycji wyłania się dla niewielu z nas znany obraz Gustawa Holoubka, obraz tego jaki był naprawdę.
Gustaw Holoubek: o sobiepełny opis produktu
Film GALAPAGOS MegaHIT 4: Sucker Punch / Terminator Ocalenie: Seria Machinima / Halo Legendy [BOX] Sucker Punch Terminator Salvation: The Machinima Series Halo Legends
MegaHIT 4 to pakiet megahitów science - fiction z lat 2009, 2010 i 2011. Reżyseria Zack Snyder, Shinji Aramaki i Hideki Futamura, scenariusz Andy Shapiro, Hiroyuki Kawasaki, Ryan Morris, Zack Snyder i Steve Shibuya, a w rolach głównych występują Emily Browning, Vanessa Hudgens, Moon Bloodgood i John Swasey.
Film GALAPAGOS MegaHIT 4: Sucker Punch / Terminator Ocalenie: Seria Machinima / Halo Legendy [BOX] Sucker Punch Terminator Salvation: The Machinima Series Halo Legendspełny opis produktu
Film GALAPAGOS MegaHIT 6: W cieniu chwały / Intrygant / Odważna [BOX] Pride and Glory The Informant The Brave One
MegaHIT 6 to pakiet megahitów produkcji amerykańskiej z lat 2007, 2008 i 2009. Reżyseria Steven Soderbergh, Neil Jordan i Gavin O'Connor, scenariusz Roderick Taylor, Scott Z. Burns, Gregory O'Connor i Gavin O'Connor, a w rolach głównych występują Edward Norton, Colin Farrell, Matt Damon oraz Jodie Foster.
Film GALAPAGOS MegaHIT 6: W cieniu chwały / Intrygant / Odważna [BOX] Pride and Glory The Informant The Brave Onepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcja Woody Allena - 20 DVD (Digi Slipcase)
Zestaw 20 amerykańskich filmów fabularnych wyreżyserowanych przez zdobywcę Nagrody Akademii, Woody'ego Allena.
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcja Woody Allena - 20 DVD (Digi Slipcase)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Potop (2 DVD)
Potop to polski film kostiumowy z 1974 roku, którego reżyserem jest Jerzy Hoffman. W filmie wystąpili Daniel Olbrychski, Małgorzata Braunek, Tadeusz Łomnicki, Kazimierz Wichniarz, Władysław Hańcza. Scenariusz na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza napisali Jerzy Hoffman, Adam Kersten i Wojciech Żukrowski, a muzykę skomponował Kazimierz Serocki.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Potop (2 DVD)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wielki Jake Big Jake
Wielki Jake to western produkcji amerykańskiej z 1971 roku. Reżyseria John Wayne i George Sherman, scenariusz Harry Julian Fink i Rita M. Fink, a w rolach głównych występują John Wayne, Richard Boone oraz Bruce Cabot.
Film IMPERIAL CINEPIX Wielki Jake Big Jakepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dwa oblicza zemsty
Dwa oblicza zemsty to western w reżyserii Marlona Brando. W filmie wystąpili: Marlon Brando, Karl Malden, Pina Pellicer, Ben Johnson.
Film MONOLITH VIDEO Dwa oblicza zemstypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Na szlaku Alleluja The Hallelujah Trail
Na szlaku Alleluja to western komediowy amerykańskiej produkcji z 1965 roku. Jego reżyserem jest John Sturges. Główne role zagrali: Burt Lancaster, Lee Remick, Martin Landau.
Film IMPERIAL CINEPIX Na szlaku Alleluja The Hallelujah Trailpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kasia Ballou Cat Ballou
Kasia Ballou to komediowy western amerykańskiej produkcji z 1965 roku. Jego reżyserem jest Elliot Silverstein. Główne role zagrali: Jane Fonda, Gail Bonney, Lee Marvin.
Film IMPERIAL CINEPIX Kasia Ballou Cat Balloupełny opis produktu
Film BEST FILM Zakochana Jane
Zakochana Jane to brytyjski dramat biograficzny z 2007 roku, którego reżyserem jest Julian Jarrold. W filmie wystąpili Anne Hathaway, James McAvoy, James Cromwell, Maggie Smith, Julie Walters.
Film BEST FILM Zakochana Janepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Aleksander Wielki
Aleksander Wielki to film historyczny amerykańsko-hiszpańskiej produkcji z 1956 roku, którego reżyserem jest Robert Rossen. Główne role zagrali: Richard Burton, Fredric March, Claire Bloom.
Film IMPERIAL CINEPIX Aleksander Wielkipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ostatni pociąg z Gun Hill Last Train from Gun Hill
Ostatni pociąg z Gun Hill to western amerykańskiej produkcji z 1959 roku. Jej reżyserami są James Poe, Les Crutchfield. Główne role zagrali: Kirk Douglas, Anthony Quinn, Carolyn Jones.
Film IMPERIAL CINEPIX Ostatni pociąg z Gun Hill Last Train from Gun Hillpełny opis produktu
Film AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Wielkie żarcie
Wielkie żarcie to francusko-włoski film obyczajowy z 1973 roku, którego reżyserem jest Marco Ferreri. W filmie wystąpili Marcello Mastroianni, Michel Piccoli, Philippe Noiret, Andrea Ferreol, Solange Blondeau.
Film AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Wielkie żarciepełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Opowieść o Zbawicielu
Opowieść o Zbawicielu to film religijny kanadyjsko-amerykańsko-brytyjskiej produkcji 2003 roku, którego reżyserem jest Philip Saville. Główne role zagrali: Christopher Plummer, Henry Ian Cusick, Stuart Bunce.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Opowieść o Zbawicielupełny opis produktu
Film GALAPAGOS 300 (2 DVD)
300 to historyczny film wojenny amerykańskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Zack Snyder. Główne role zagrali: Gerard Butler, Lena Headey, David Wenham, Dominic West.
Film GALAPAGOS 300 (2 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Maverick
Maverick to western komediowy amerykańskiej produkcji z 1994 roku, którego reżyserem jest Richard Donner. Główne role zagrali: Mel Gibson, Jodie Foster, James Garner.
Film GALAPAGOS Maverickpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rio Grande
Rio Grande to western wojenny amerykańskiej produkcji z 1950 roku. Jego reżyserem jest John Ford. Główne role zagrali: John Wayne, Maureen O'Hara, Ben Johnson.
Film IMPERIAL CINEPIX Rio Grandepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Za kilka dolarów więcej
Za kilka dolarów więcej to western włosko-hiszpańskiej produkcji z 1965 roku, którego reżyserem jest Sergio Leone. Główne role zagrali: Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Gian Maria Volonte.
Film IMPERIAL CINEPIX Za kilka dolarów więcejpełny opis produktu
Film CASS FILM Miś Rupert: Rupert i wyścig z jajkiem Rupert Bear
Rupert i wyścig z jajkiem to film dla dzieci produkcji brytyjskiej z 2006 roku. Reżyseria Gary Hurst i Dale Schott, scenariusz Bruce Robb, Ken Ross i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Brygida Turowska, Grzegorz Drojewski oraz Beata Wyrąbkiewicz.
Film CASS FILM Miś Rupert: Rupert i wyścig z jajkiem Rupert Bearpełny opis produktu
Film CDP.PL Ludzie jak my People Like Us
Ludzie jak my to film obyczajowy produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria i scenariusz Alex Kurtzman, współtwórcą scenariusza jest Roberto Orci, a w rolach głównych występują Chris Pine, Elisabeth Banks, Michelle Pfeiffer.
Film CDP.PL Ludzie jak my People Like Uspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Prawdziwe męstwo True Grit
Prawdziwe męstwo to amerykański western dramatyczny reżyserii i według scenariusza braci Coen. W filmie wystąpili: Jeff Bridges, Matt Damon, Hailee Steinfeld i Josh Brolin.
Film IMPERIAL CINEPIX Prawdziwe męstwo True Gritpełny opis produktu
Podróż do Azji
Film to zbliżenie do świata filharmoników berlińskich - 126 muzyków, z których każdy jest wirtuozem swojego instrumentu i każdy ma wyjątkową osobowość, a musi połączyć swoje umiejętności, aby współtworzyć wyraziste brzmienie orkiestry i muzyczną harmonię. W procesie tworzenia całości mamy do czynienia z różnymi siłami odśrodkowymi, dychotomią tradycji i innowacyjności, indywidualizmu i wspólnoty. Jedna z najlepszych orkiestr na świecie to zamknięta społeczność, rządząca się własnymi prawami, demokratyczny mikrokosmos, niemal bez precedensu w świecie muzyki. Struktura i spójność tej grupy opiera się nie tylko na wspólnej miłości do muzyki - umacniają ją także zamiłowanie do występów, konkurencja, ale i różnorakie ograniczenia. Nigdy wcześniej w 125-letniej historii tej orkiestry muzycy nie dopuścili nikogo z zewnątrz tak blisko. Filmowcy towarzyszą orkiestrze Filharmonii Berlińskiej i jej dyrygentowi, Sir Simonowi Rattle, w trasie koncertowej do Pekinu, Seulu, Szanghaju, Hongkongu, Tajpej i Tokio.
Podróż do Azjipełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]