Losowy produkt
Notebook DELL Studio 15
Notebook DELL Studio 15
Piękność w opałach
Jeśli za charakterystyczne cechy dla czeskiej kinematografii uznać absurd, groteskę, bezpośrednie, ale ciepłe, podejście do ludzkiej seksualności, to twórczość Jana Hřebejka doskonale wpisuje się w filmową tradycję naszych sąsiadów zza Olzy. Ale dla Hřebejka ważna jest również historia Czech. W Musimy sobie pomagać zmierzył się z problemem II Wojny Światowej, w Pupendo ukazał sytuację artysty w czasach reżimu komunistycznego, Pod jednym dachem to przypomnienie roku 1968, najbardziej bolesnego momentu w powojennej historii Czechosłowacji, natomiast Piękność w opałach to historia czasów przełomu ustrojowego.

Pomimo gorących i namiętnych nocy, małżeństwo Marceli przeżywa kryzys. Zmęczona ciągłymi kłótniami z mężem i niepewnością jutra wraz z dziećmi wyprowadza się do matki. Kiedy wydaje się, że nic już dobrego ją nie spotka, poznaje starszego mężczyznę. Evzen jest nie tylko bogaty, ale również nonszalancki i obyty w wielkim świecie - mieszka w malowniczej Toskanii. Przed doświadczoną przez los kobietą otwiera się perspektywa wymarzonego, lepszego życia u jego boku.
Piękność w opałachpełny opis produktu
Film BEST FILM Amator (Edycja specjalna)
Amator to dramat polskiej produkcji z 1979 roku, którego reżyserem jest Krzysztof Kieślowski. Główne role zagrali: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas.
Film BEST FILM Amator (Edycja specjalna)pełny opis produktu
Film BEST FILM Lato miłości (Plus dla koneserów)
Lato miłości to dramat brytyjskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Paweł Pawlikowski. Główne role zagrali: Natalie Press, Emily Blunt, Paddy Considine.
Film BEST FILM Lato miłości (Plus dla koneserów)pełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Buntownik z wyboru
Buntownik z wyboru to dramat obyczajowy amerykańskiej produkcji z 1997 roku, którego reżyserem jest Gus Van Sant. Główne role zagrali: Robin Williams, Matt Damon, Ben Affleck.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Buntownik z wyborupełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Katyń (Metalowe pudełko)
Katyń to dramat wojenny polskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Andrzej Wajda. Główne role zagrali: Andrzej Chyra, Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Władysław Kowalski, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka.
Film TIM FILM STUDIO Katyń (Metalowe pudełko)pełny opis produktu
Film 35MM Czajkowski (Kolekcja Sputnika) Chaikovskiy
Czajkowski to dramat biograficzny z 1970 roku, którego reżyserem jest Igor Talankin. W filmie wystąpili między innymi Innokientij Smoktunowski, Antonina Szarapowa, Liudmiła Judina oraz Kiriłł Ławrow.
Film 35MM Czajkowski (Kolekcja Sputnika) Chaikovskiypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Alicja już tu nie mieszka
Alicja już tu nie mieszka to dramat obyczajowy amerykańskiej produkcji z 1974 roku, którego reżyserem jest Martin Scorsese. Główne role zagrali: Ellen Burstyn, Kris Kristofferson, Alfred Lutter III.
Film GALAPAGOS Alicja już tu nie mieszkapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ben-Hur (Srebrna kolekcja)
Ben-Hur to dramat kostiumowy amerykańskiej produkcji z 1959 roku, którego reżyserem jest William Wyler. Główne role zagrali: Charlton Heston, Stephen Boyd, Martha Scott.
Film GALAPAGOS Ben-Hur (Srebrna kolekcja)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Bez mojej zgody
Bez mojej zgody to dramat amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Nick Cassavetes. Główne role zagrali: Cameron Diaz, Alec Baldwin, Walter Raney.
Film GALAPAGOS Bez mojej zgodypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Doktor Żywago (2 DVD)
Doktor Żywago to melodramat amerykańskiej produkcji z 1965 roku, którego reżyserem jest David Lean. Główne role zagrali: Omar Sharif, Julie Christie, Geraldine Chaplin, Rod Steiger, Alec Guinness.
Film GALAPAGOS Doktor Żywago (2 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Sommersby
Sommersby to dramat wyreżyserowany przez Jona Amiela. W rolach głównych wystąpili Richard Gere, Jodie Foster, Bill Pullman, James Earl Jones, Lanny Flaherty.
Film GALAPAGOS Sommersbypełny opis produktu
Czułe miejsca (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Rok 1998. Świat stanął w obliczu katastrofy energetycznej. Jan Zaleski, nr ewidencyjny 13 - 13, pracuje jako monter telewizyjny. Jest niezwykle zdolny. Jego ukochana, Ewa, porzuca go dla Allana Kowalskiego, realizatora widowisk telewizyjnych, który zapewnia jej karierę gwiazdy. Clou programu jest transmitowany akt miłosny Ewy i Allana oraz gwałtowna reakcja 13 - 13. Zrozpaczony i załamany Jan trafia do szpitala. Po wyjściu z niego podejmuje swą dotychczasową pracę, ale czyni to bez przekonania. Tymczasem w noc sylwestrową 1998 roku następuje awaria głównego układu zasilania. Usunąć ją, a tym samym uratować ludzkość, mógłby jedynie Jan.
Czułe miejsca (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Barabasz
Barabasz to dramat historyczny produkcji włoskiej w reżyserii Richarda Fleischera. W filmie wystąpili: Anthony Quinn, Silvana Mangano, Arthur Kennedy, Katy Jurado, Harry Andrews.
Film IMPERIAL CINEPIX Barabaszpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Działa Navarony (Lektor)
Działa Navarony to dramat wojenny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1961 roku, którego reżyserem jest J. Lee Thompson. Główne role zagrali: Gregory Peck, David Niven, Anthony Quinn.
Film IMPERIAL CINEPIX Działa Navarony (Lektor)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Helikopter w ogniu (Wersja rozszerzona)
Helikopter w ogniu to film wojenny amerykańskiej produkcji z 2002 roku, którego reżyserem jest Ridley Scott. Główne role zagrali: Josh Hartnett, Ewan McGregor, Jason Isaacs.
Film IMPERIAL CINEPIX Helikopter w ogniu (Wersja rozszerzona)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ludzie honoru (Złota kolekcja)
Ludzie honoru to dramat amerykańskiej produkcji z 1992 roku, którego reżyserem jest Rob Reiner. Główne role zagrali: Tom Cruise, Demi Moore, Jack Nicholson, Kevin Bacon, Kiefer Sutherland.
Film IMPERIAL CINEPIX Ludzie honoru (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ojciec chrzestny III (Odnowiona edycja)
Ojciec chrzestny III to melodramat gangsterski amerykańskiej produkcji z 1990 roku, którego reżyserem jest Francis Ford Coppola. Główne role zagrali: Al Pacino, Diane Keaton, Andy Garcia, Sofia Coppola.
Film IMPERIAL CINEPIX Ojciec chrzestny III (Odnowiona edycja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky II
Rocky II to dramat amerykańskiej produkcji z 1979 roku, którego reżyserem jest Sylvester Stallone. Główne role zagrali: Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young.
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky IIpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky IV
Rocky IV to dramat sportowy wyreżyserowany przez Sylvestra Stallone. W rolach głównych wystąpili Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Burt Young, James Brown, Talia Shire. Obraz przyniósł Sylvestrovi Stallone dwie antynagrody, Maliny dla najgorszego aktora i najgorszego reżysera.
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky IVpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Stąd do wieczności
Stąd do wieczności to dramat, który wyreżyserował Fred Zinnemann. W rolach głównych wystąpili Burt Lancaster, Montgomery Clift, Deborah Kerr, Donna Reed, Frank Sinatra.
Film IMPERIAL CINEPIX Stąd do wiecznościpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Thelma i Louise (Wydanie Specjalne)
Thelma i Louise to dramat Ridley'a Scotta. W rolach głównych wystąpili Susan Sarandon, Geena Davis, Harvey Keitel, Christopher McDonald, Brad Pitt.
Film IMPERIAL CINEPIX Thelma i Louise (Wydanie Specjalne)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Uśmiech Mony Lizy
Uśmiech Mony Lizy to dramat obyczajowy wyreżyserowany przez Mike'a Newella. W filmie wystąpili Julia Roberts, Kirsten Dunst, Julia Stiles, Maggie Gyllenhaal, Ginnifer Goodwin.
Film IMPERIAL CINEPIX Uśmiech Mony Lizypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zatrute pióro
Zatrute pióro to dramat kostiumowy w reżyserii Philipa Kaufmana. W filmie wystąpili: Geoffrey Rush, Kate Winslet, Joaquin Phoenix, Michael Caine.
Film IMPERIAL CINEPIX Zatrute pióropełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Goodbye Bafana
Goodbye Bafana to film biograficzny z 2007 roku, którego reżyserem jest Bille August. Główne role zagrali: Mehboob Bawa, Joseph Fiennes, Adrian Galley.
Film MONOLITH VIDEO Goodbye Bafanapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Made in Poland
Made in Poland to polski dramat obyczajowy z 2010 roku. Jego reżyserem jest Przemysław Wojcieszek. W rolach głównych wystąpili: Piotr Wawer, Przemysław Bluszcz, Marta Powałowska i Janusz Chabior.
Film MONOLITH VIDEO Made in Polandpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Wiek namiętności
Wiek namiętności melodramat z 2004 roku, który wyreżyserował Jean Beaudin. W filmie wystąpili Irene Jacob, Gerard Depardieu, Juliette Gosselin, David Haye, Bianca Gervais.
Film MONOLITH VIDEO Wiek namiętnościpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Wieża
Wieża to polski dramat z 2006 roku, wyreżyserowany przez Agnieszkę Trzos. W filmie wystąpili Agnieszka Warchulska, Robert Gonera, Agata Stawarz, Rafał Maćkowiak, Mariusz Zaniewski.
Film MONOLITH VIDEO Wieżapełny opis produktu
Dziś w nocy umrze miasto (seria Klasyka polskiego kina wojennego)
Ranek 13 lutego 1945 roku. Piotr, polski więzień obozu koncentracyjnego, ucieka z transportu ewakuacyjnego przejeżdżającego przez Drezno. Piotr zna to miasto - bywał tu przed wojną, kiedy studiował sztukę. Obecnie w Dreźnie panuje nieopisany chaos spowodowany ofensywą nadciągającej Armii Radzieckiej. Piotr trafia pod konspiracyjny adres, lecz nie otrzymuje tam pomocy.

Nie mogąc znaleźć schronienia, tuła się po ulicach i przypatruje ludziom. Wielkie wrażenie robi na nim młoda Niemka, której towarzyszy oficer SS. Tymczasem wieczorem zaczyna się nalot samolotów RAF-u. Piotrowi udaje się dostać do schronu. Samoloty zrzucają tysiące bomb zapalających. Śródmieście Drezna płonie. Zniszczona zostaje drezdeńska starówka i centrum handlowe. Piotr przenosi się do mieszkania pewnego niemieckiego profesora. Po północy rozpoczyna się nalot dywanowy. Płonące budynki zostają doszczętnie zburzone. Uciekając przed bombami i pożogą, Piotr usiłuje wraz z tłumem oszalałych z przerażenia mieszkańców wydostać się z miasta. Spotyka młodą Niemkę, której wcześniej towarzyszył SS-man. Dziewczyna - ma na imię Magda - prosi go o pomoc w ucieczce.
Film z serii "Klasyka polskiego kina wojennego", który posiada audiodeskrypcję.
Dziś w nocy umrze miasto (seria Klasyka polskiego kina wojennego)pełny opis produktu
Film PROPAGANDA FILM Nikt nie woła (Wersja zrekonstruowana)
Nikt nie woła to dramat psychologiczny polskiej produkcji z 1960 roku, którego reżyserem jest Kazimierz Kutz. Główne role zagrali: Zofia Marcinkowska, Henryk Boukołowski, Barbara Krafftówna, Halina Mikołajska, Aleksander Fogiel, Ryszard Pietruski.
Film PROPAGANDA FILM Nikt nie woła (Wersja zrekonstruowana)pełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Dym Smoke
Dym to film tragikomiczny z 1995 roku. Jego reżyserami są Paul Auster i Wayne Wang. W rolach głównych wystąpili: William Hurt, Harvey Keitel, Ashley Judd oraz Forest Whitaker.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Dym Smokepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]