Film IMPERIAL CINEPIX Inwazja: Bitwa o Los Angeles (steelbook) Battle: Los Angeles
Inwazja: Bitwa o Los Angeles to film science fiction amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Jonathan Liebesman. W rolach głównych wystąpili: Aaron Eckhart, Ramon Rodriguez, Cory Hardrict i Gino Anthony Pesi.
Film IMPERIAL CINEPIX Inwazja: Bitwa o Los Angeles (steelbook) Battle: Los Angelespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zaklęta w sokoła Ladyhawke
Zaklęta w sokoła to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 1985 roku. Jego reżyserem jest Richard Donner. Scenariusz napisali: Michael Thomas oraz Tom Mankiewicz. Główne role zagrali: Matthew Broderick, Giovanni Cianfriglia, Rutger Hauer.
Film IMPERIAL CINEPIX Zaklęta w sokoła Ladyhawkepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Outlander
Outlander to fantastyczny film przygodowy amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Howard McCain. Główne role zagrali: James Caviezel, Sophia Myles, Jack Huston.
Film MONOLITH VIDEO Outlanderpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Resident Evil: Zagłada Resident Evil Extinction
Resident Evil: Zagłada to film fantastyczny amerykańsko-brytyjsko-niemiecko-francuskiej produkcji. Jego reżyserem jest Russell Mulcahy. Główne role zagrali: Ali Larter, Ashanti, Milla Jovovich, Locke Spencer.
Film IMPERIAL CINEPIX Resident Evil: Zagłada Resident Evil Extinctionpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Zakon Feniksa Harry Potter and the Order of the Phoenix
Harry Potter i Zakon Feniksa to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest: David Yates. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Zakon Feniksa Harry Potter and the Order of the Phoenixpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Captain America: Pierwsze starcie 3D + 2D (steelbook) Captain America: The First Avenger
Captain America: Pierwsze starcie to przygodowy film science-fiction amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Joe Johnston. W rolach głównych wystąpili: Chris Evans , Sebastian Stan , Hayley Atwell , Hugo Weaving.
Film IMPERIAL CINEPIX Captain America: Pierwsze starcie 3D + 2D (steelbook) Captain America: The First Avengerpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Conan Barbarzyńca 3D Conan the Barbarian
Conan Barbarzyńca 3D to amerykański film fantasy z 2011 roku. Jego reżyserem jest Marcus Nispel. W rolach głównych wystąpili: Jason Momoa, Ron Perlman i Rose McGowan.
Film MONOLITH VIDEO Conan Barbarzyńca 3D Conan the Barbarianpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni Powrót Króla (Edycja rozszerzona) The Lord of The Rings. The Return of The King
Władca Pierścieni: Powrót Króla to film fantastyczny nowozelandzkiej produkcji z 2003 roku. Reżyserem produkcji jest Peter Jackson. Główne role zagrali: Christopher Lee, Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen.
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni Powrót Króla (Edycja rozszerzona) The Lord of The Rings. The Return of The Kingpełny opis produktu
Łowca Androidów: Edycja Jubileuszowa 30-rocznica. (3 Blu-Ray)
Spektakularny, przepełniony akcją, uderzająco proroczy Łowca Androidów powraca w Edycji Jubileuszowej z okazji 30. rocznicy powstania filmu. Trzydyskowa edycja specjalna zawiera cztery wersje arcydzieła (w tym ostateczną Ridleya Scotta), roboczą wersję filmu oraz dokument - Niebezpieczne dni: Tworząc Łowcę Androidów. ŚWIĘTUJ TRZY DEKADY WIZJONERSKIEGO DZIEŁA SCI-FI W NOWYM WYDANIU BLU-RAY™ ZAWIERAJĄCYM SEKRETNE MATERIAŁY ZZA KULIS I EKSKLUZYWNE DODATKI!
Łowca Androidów: Edycja Jubileuszowa 30-rocznica. (3 Blu-Ray)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Powrót do przyszłości 3 Back to the Future Part III
Powrót do przyszłości III to amerykański film science-fiction z 1990 roku, którego reżyserem jest Robert Zemeckis. W rolach głównych wystąpili Michael J. Fox, Christopher Lloyd oraz Elisabeth Shue.
Film TIM FILM STUDIO Powrót do przyszłości 3 Back to the Future Part IIIpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zathura: Kosmiczna przygoda
Zathura: Kosmiczna przygoda to przygodowy film fantasy w reżyserii Jona Favreau. W rolach głównych wystąpili: Kristen Stewart, Tim Robbins, Jonah Bobo, Josh Hutcherson oraz Dax Shepard.
Film IMPERIAL CINEPIX Zathura: Kosmiczna przygodapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Pogromcy duchów
Pogromcy duchów to film fantastyczny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Ivan Reitman. Główne role zagrali: Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver.
Film IMPERIAL CINEPIX Pogromcy duchówpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Daredevil
Daredevil to amerykański film fantasy z 2003 roku, którego reżyserem jest Mark Steven Johnson. W rolach głównych wystąpili: Ben Affleck, Colin Farrell, Jennifer Garner, Michael Clarke Duncan.
Film IMPERIAL CINEPIX Daredevilpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hellboy Hellboy
Hellboy to amerykański film fantastyczny z 2004 roku. Jego reżyserem jest Guillermo del Toro. Główne role zagrali: Selma Blair, Doug Jones, John Hurt, Karel Roden, Ron Perlman.
Film IMPERIAL CINEPIX Hellboy Hellboypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Inwazja: Bitwa o Los Angeles Battle: Los Angeles
Inwazja: Bitwa o Los Angeles to film science fiction amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Jonathan Liebesman. W rolach głównych wystąpili: Aaron Eckhart, Ramon Rodriguez, Cory Hardrict i Gino Anthony Pesi.
Film IMPERIAL CINEPIX Inwazja: Bitwa o Los Angeles Battle: Los Angelespełny opis produktu
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Na krańcu świata Pirates of the Caribbean: At World's End
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Gore Verbinski. Główne role zagrali: Johnny Depp, Keira Knightley, Orlando Bloom.
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Na krańcu świata Pirates of the Caribbean: At World's Endpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hancock
Hancock to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Peter Berg. Główne role zagrali: Will Smith, Charlize Theron, Jason Bateman.
Film IMPERIAL CINEPIX Hancockpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Death Race: Wyścig śmierci Death Race
Death Race: Wyścig śmierci to film science fiction w reżyserii Paula W.S. Andersona. W filmie wystąpili: Jason Statham, Tyrese Gibson, Ian McShane, Joan Allen, Natalie Martinez, Max Ryan.
Film TIM FILM STUDIO Death Race: Wyścig śmierci Death Racepełny opis produktu
Film GUTEK FILM Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła Imaginarium of Doctor Parnassus
Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła to film fantastyczny brytyjsko-kanadyjskiej produkcji. Jego reżyserem jest Terry Gilliam. Główne role zagrali: Christopher Plummer, Colin Farrell, Heath Ledger, Johnny Depp, Jude Law.
Film GUTEK FILM Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła Imaginarium of Doctor Parnassuspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 2012
2012 to katastroficzny film fantastyczny kanadyjsko-amerykańskiej produkcji z 2009 roku, wyreżyserowany przez Emmerich'a Roland'a. W rolach głównych występują: Cusack John, Newton Thandie, Platt Oliver James, Glover Danny oraz Glover Danny.
Film IMPERIAL CINEPIX 2012pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Batman zbawia świat Batman
Batman zbawia świat to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 1966 roku. Jego reżyserem jest Leslie H. Martinson. Główne role zagrali: Adam West, Burt Ward, Lee Meriwether.
Film IMPERIAL CINEPIX Batman zbawia świat Batmanpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Bitwa o Planetę Małp Battle for the Planet of the Apes
Bitwa o Planetę Małp to film fantastyczno naukowy amerykańskiej produkcji z 1973 roku. Jego reżyserem jest J. Lee Thompson. Główne role zagrali: Roddy McDowall, Claude Akins, Natalie Trundy.
Film IMPERIAL CINEPIX Bitwa o Planetę Małp Battle for the Planet of the Apespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Final Fantasy VII: Advent Children
Final Fantasy VII: Advent Children to przygodowy film fantastyczny japońskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest Tetsuya Nomura. Główne role zagrali: Maaya Sakamoto, Takahiro Sakurai, Shogo Suzuki.
Film IMPERIAL CINEPIX Final Fantasy VII: Advent Childrenpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Góra czarownic Race to Witch Mountain
Góra czarownic to film fantastyczny zawierający elementy komediowe oraz przygodowe. Produkcja powstała w 2009 roku. Jej reżyserem jest Andy Fickman. Główne role zagrali: Dwayne Johnson, Anna Sophia Robb, Alexander Ludwig.
Film IMPERIAL CINEPIX Góra czarownic Race to Witch Mountainpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Labirynt
Labirynt to film fantastyczny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1986 roku. Jego reżyserem jest Jim Henson. Główne role zagrali: David Bowie, Jennifer Connelly, Ron Mueck, Frank Oz.
Film IMPERIAL CINEPIX Labiryntpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Projekt: Monster Cloverfield
Projekt: Monster to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Matt Reeves. Główne role zagrali: Lizzy Caplan, Jessica Lucas, T.J. Miller.
Film IMPERIAL CINEPIX Projekt: Monster Cloverfieldpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Spider-Man 2
Spider-Man 2 to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest Sam Raimi. Główne role zagrali: James Franco, Kirsten Dunst, Tobey Maguire, Alfred Molina.
Film IMPERIAL CINEPIX Spider-Man 2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Harry Potter i więzień Azkabanu to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest: Alfonso Cuaron. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint.
Film GALAPAGOS Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter and the Prisoner of Azkabanpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I (2 BD) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest David Yates. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Helena Bonham Carter, Emma Watson.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I (2 BD) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part Ipełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]