Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Glina (Cześć 2)
Glina to serial kryminalny polskiej produkcji, emitowany w latach 2004-2008, którego reżyserem jest Władysław Pasikowski. Główne role zagrali: Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Robert Gonera.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Glina (Cześć 2)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ekstradycja 3 (Odcinki 3-4)
Ekstradycja 3 to serial sensacyjny polskiej produkcji emitowany w latach 1998-1999, którego reżyserem jest Wojciech Wójcik. Główne role zagrali: Marek Kondrat, Janusz Gajos, Paweł Wilczak.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ekstradycja 3 (Odcinki 3-4)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Camelot (3 DVD)
Camelot to serial kostiumowy z 2011 roku, którego reżyserami są Ciaran Donnelly, Jeremy Podeswa, Stefan Schwartz i Mikael Salomon. Film w zupełnie nowy sposób ukazuje historię Króla Artura, zamku Camelot i innych postaci legend arturiańskich.
Film MONOLITH VIDEO Camelot (3 DVD)pełny opis produktu
Życie nad rozlewiskiem (zestaw 4 płyt)
Serial będący kontynuacją "Domu nad rozlewiskiem" i "Miłości nad rozlewiskiem". Opowiada o kolejnych perypetiach Małgosi Jantar, która znalazła się na rozstaju życiowych dróg i podejmuje decyzję o rezygnacji z pracy w warszawskiej agencji reklamowej na rzecz spokojnego życia wśród mazurskiej scenerii.
Rownież i w tej serii, w życiu Małgosi i jej najbliższych nie brakuje miłosnych perturbacji. W małżeństwie Marysi i Kuby pojawiajż się problemy za sprawą przystojnego leśniczego Krzysztofa, który zastępuje na stanowisku odchodzącego na emeryturę Tomasza. Barbara wydaje książkę ze swoimi wspomnieniami. Pomimo krytyki lokalnej społeczności, okazuje się ona sukcesem na rynku wydawniczym. Małgorzata dzielnie przechodzi przez formalności związane z rozwodem i udaje jej się odnaleźć szczęście w miłości. Jednakże jej wybrankiem nie będzie Janusz.
Życie nad rozlewiskiem (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Sherlock seria 1, odc. 3: Wielka gra
Sherlock.... zaczyna już wątpić w to, że w Londynie uda mu się znaleźć oryginalnego przestępcę. Zniechęcony, postanawia się zająć sprawą, która wygląda bardzo zwyczajnie: młody urzędnik zostaje znaleziony na torach kolejowych z roztrzaskaną głową. Wydaje się, że śledztwo nie przyniesie żadnych niespodzianek. Ale pewien szalony terrorysta postanawia zagrać z Sherlockiem w kotka i myszkę. Zabójstwo sprzed 20 lat, pełen krwi samochód, dzieło sztuki warte miliony... Sherlockowi i Watsonowi trafia się przygoda, o jakiej marzyli. Tylko... kto wymyśla dla nich zabójcze zgadywanki? Londyn zmienia się w pole bitwy, zaś Sherlock walczy z jedynym człowiekiem, który ma szansę go pokonać.
Sherlock seria 1, odc. 3: Wielka grapełny opis produktu
Biuro (seria 2, odc. 1-6)
Wyjątkowy sposób, w jaki David Barent zarządza firmą sprawia, że jego pracownicy skręcają się z zażenowania - a wszystko to możemy obejrzeć w pseudo dokumentalnym serialu `The Office`. Chociaż składa się z tylko z dwóch krótkich serii, stał się fenomenem zbierając doskonałe recenzje i prestiżowe nagrody telewizyjne. Ta komedia szturmem podbiła Anglię, a menadżerów średniego szczebla wykpiła bez pardonu.
Biuro (seria 2, odc. 1-6)pełny opis produktu
Pan wzywał Milordzie? (seria 2, odc. 1-6)
Akcja serialu toczy się w 1927 roku w rezydencji Lorda Meldrum wdowca z dwiema córkami: Cissy ubierająca się po męsku i interesująca się polityką oraz kobiecą i zalotną Poppy, która bawi się drażniąc Jamesa. W jego domu rezyduje także jego brat niepoprawny, czcigodny Teddy oraz cioteczna babka niezmiernie bogata i zdziecinniała Lady Lavender. Na górze toczy się życie arystokracji wypełnione romansami, przyjęciami i rozrywkami. Na dole zaś rozgrywają się sprawy służby domowej, która stara się pogodzić własne interesy i ambicje z lojalnością wobec lorda i troską swe zatrudnienie.
Pan wzywał Milordzie? (seria 2, odc. 1-6)pełny opis produktu
Świat według Ludwiczka cz. 1
Zainspirowany własnymi doświadczeniami z dzieciństwa, serial ten jest przezabawną i ciepłą opowieścią o przygodach małego chłopca, dorastającego na Środkowym Zachodzie USA.
Świat według Ludwiczka cz. 1pełny opis produktu
Szczury Pustyni (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
W okresie kryzysu monachijskiego w 1938 roku Wielka Brytania w Egipcie (na zachód od Aleksandrii) utworzyła nową jednostkę wojskową tzw. Siły Ruchome. Pierwszym dowódcą został generał Percy Howard. Zadaniem jednostki była ochrona interesów Zjednoczonego Królestwa w Egipcie, w szczególności chodziło o ochronę Kanału Sueskiego. 16 lutego 1940 roku Siły Ruchome otrzymały nazwę 7 Dywizji Pancernej z przydomkiem "Szczury Pustyni". Chroniła ona drogi i przeprawy. Zbudowała też most pontonowy przez rzeką Volturno. Po inwazji wojsk sprzymierzonych w Normandii 7 Dywizja Pancerna w ramach 21 Grupy Armii brała udział w wyzwoleniu Belgii, Holandii i północnych Niemiec. W styczniu 1945 roku brała udział w Operation Blackcock. Pozostała w Niemczech jako część sił okupacyjnych, a w 1950 roku zastała częścią Brytyjskiej Armii Renu. W wyniku zmian organizacyjnych w Armii Brytyjskiej w kwietniu 1958 roku przemianowano ją na 7 Brygadę Pancerną.
Szczury Pustyni (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Królowa Bona (zestaw 4 płyt)
Serial historyczny przedstawiający obraz Polski pierwszej połowy XVI wieku - potęgę Rzeczpospolitej pod rządami dynastii Jagiellonów, czasy znane jako Złoty Wiek w jej dziejach. Polska epoki Jagiellonów ukazana jest poprzez kontrowersyjną postać królowej Bony - żony Zygmunta Starego. Wykształconej i inteligentnej Włoszki z rodu Sforzów księżniczki Mediolanu i Bari, która wyrastając w atmosferze wielkiej polityki, rywalizacji rodów o poszczególne księstwa, przemyślnych forteli i intryg dworskich, odebrała niezwykle staranne wykształcenie i okazała się energiczną i pełną inicjatyw królową.
Królowa Bona (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Strachy (wydanie 2-płytowe)
Strachy to filmowa adaptacja powieści Marii Ukniewskiej, autorki tworzącej XX- leciu międzywojennym. Tłem dla wydarzeń opisanych w powieści jest warszawskie środowisko aktorskie. Jest to swego rodzaju biografia pisarki, która w młodości, tak jak bohaterka jej książki była aktorką i tancerką rewiową.

Bohaterką filmu jest Teresa Sikorzanka, dziewczyna o bardzo atrakcyjnej powierzchowności, która pragnie zrobić karierę artystyczną. Rewia, w której pracuje, na skutek nieudanej premiery upada i dziewczyna traci pracę. Sytuacja zmusza Teresę i resztę aktorów do wyjazdu na prowincję. Zespół jest rozgoryczony, jedynie Teresa nie traci pogody ducha. Jej losy krzyżują się z ukochanym mężczyzną, z którym będzie miała dziecko. Aktorka musi zakończyć karierę. Występ na scenie "Złotej Kurtyny", w którym Teresa wykonuje gorący hiszpański taniec jest ostatnim w jej karierze.
Strachy (wydanie 2-płytowe)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 Zgłoś Się (Nowe Wydanie) 07 Zgłoś Się (Nowe Wydanie)
07 Zgłoś Się to serial kryminalny produkcji polskiej, realizowany w latach 1975 - 1987. Reżyseria i scenariusz Kazimierz Tarnas, Krzysztof Szmagier, Krzysztof Prymek i inni, a w rolach głównych występują Bronisław Cieślak, Ewa Florczak oraz Jerzy Rogalski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 Zgłoś Się (Nowe Wydanie) 07 Zgłoś Się (Nowe Wydanie)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ja to mam szczęście (4 DVD)
Ja to mam szczęście to polski serial komediowy w reżyserii Sylwestra Jakimowa i Karola Klementewicza. W rolach głównych występują Kinga Preis i Jacek Braciak. Wydanie DVD zawiera cały sezon pierwszy - 26 odcinków.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ja to mam szczęście (4 DVD)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO 39 i pół (Sezon 1)
39 i pół to polski serial komediowy emitowany od 4 marca 2008 roku. W rolach głównych wystąpili Daria Widawska, Krzysztof Stelmaszyk, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Karolak.
Film TIM FILM STUDIO 39 i pół (Sezon 1)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX CSI: Kryminalne Zagadki Miami (Sezon 2)
CSI: Kryminalne Zagadki Miami to amerykański serial kryminalny emitowany od 2002 roku. W rolach głównych występują: David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander.
Film IMPERIAL CINEPIX CSI: Kryminalne Zagadki Miami (Sezon 2)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wyposażony (Sezon 1) Hung
Wyposażony to serial produkcji USA z 2009 roku. Odtwórcami głównych ról są Anne Heche, Thomas Jane i Jane Adams. Wydanie dwupłytowe.
Film GALAPAGOS Wyposażony (Sezon 1) Hungpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Dom BOX cz.2 (7 DVD)
Dom to serial polskiej produkcji emitowany w latach 1980-2000, którego reżyserem jest Jan Łomnicki. Główne role zagrali: Jolanta Żółkowska, Michał Anioł, Tomasz Borkowy. Pakiet zawiera odcinki 13-25.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Dom BOX cz.2 (7 DVD)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Rodzinka.pl (Sezon 3)
Rodzinka.pl to polski serial komediowy emitowany w Telewizji Publicznej od 2011 roku, w którym główne role zagrali Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski. Autorami scenariusza są Karol Klementewicz i Kuba Wecsile.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Rodzinka.pl (Sezon 3)pełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Bonanza: Stróż Bezprawia/Wiara i Nadzieja (Klasyka Seriali) Bonanza
Bonanza to serial telewizyjny amerykańskiej produkcji, emitowany premierowo w latach 1959-1973. Jego reżyserami są William Witney oraz Leon Benson. Główne role zagrali: Michael Landon, Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker.
Film GM DISTRIBIUTION Bonanza: Stróż Bezprawia/Wiara i Nadzieja (Klasyka Seriali) Bonanzapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Człowiek cel Sezon 1 (3 DVD) Human Target
Człowiek cel to amerykański serial sensacyjny z lat 2010-2011, którego jednym z reżyserów jest Simon West. W produkcji wystąpili Mark Valley, Chi McBride, Indira Varma, Janet Montgomery. Jednym z autorów scenariusza jest Robert Levine, a muzykę skomponował Bear McCreary.
Film GALAPAGOS Człowiek cel Sezon 1 (3 DVD) Human Targetpełny opis produktu
Film BEST FILM Arabela wraca (odc. 8-13) Arabela se vraci
Arabela wraca to czeski serial familijny z 1993 roku, którego reżyserem jest Vaclav Vorlicek. W rolach głównych wystąpili Miroslava Safrankova, Jiri Labus, Vladimir Dlouhy, Stella Zazvorkova i Marian Labuda. Muzykę skomponował Angelo Michajlov.
Film BEST FILM Arabela wraca (odc. 8-13) Arabela se vracipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Brygada ratunkowa Sezon 1 (6 DVD) Third Watch
Brygada ratunkowa to amerykański serial z 1999 roku, którego jednym z reżyserów jest Jace Alexander. W rolach głównych wystąpili Kim Raver, Eddie Cibrian i Bobby Cannavale. Jednym z autorów scenariusza jest John Ridley, a muzykę skomponował Marty Davich.
Film GALAPAGOS Brygada ratunkowa Sezon 1 (6 DVD) Third Watchpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Buffy: Postrach wampirów Sezon 2 (6 DVD) Buffy the Vampire Slayer
Buffy: Postrach wampirów to amerykański serial przygodowy, którego jednym z reżyserów i scenarzystów jest Joss Whedon. W rolach głównych wystąpili Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Charisma Carpenter, Anthony Head. Jednym z kompozytorów muzyki jest Christophe Beck.
Film IMPERIAL CINEPIX Buffy: Postrach wampirów Sezon  2 (6 DVD) Buffy the Vampire Slayerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Deadwood Sezon 2 (4 DVD) Deadwood
Deadwood to amerykański serial powstały w latach 2004-2006, którego jednym z reżyserów jest Davis Guggenheim. W produkcji wystąpili Timothy Olyphant, Ian McShane, Molly Parker, Jim Beaver, Brad Dourif. Jednym z autorów scenariusza jest Malcolm MacRury, a muzykę skomponował Reinhold Heil.
Film IMPERIAL CINEPIX Deadwood Sezon 2 (4 DVD) Deadwoodpełny opis produktu
Film BEST FILM Kochanki (Sezon 1) Mistresses
Kochanki to brytyjski serial telewizyjny, którego emisja rozpoczęła się w 2008 roku. W rolach głównych wystąpiły: Sarah Parish, Sharon Small, Orla Brady, Shelley Conn.
Film BEST FILM Kochanki (Sezon 1) Mistressespełny opis produktu
Film GALAPAGOS Czysta Krew Sezon 5 (5 DVD) True Blood
Czysta Krew to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Alana Balla, w którym wystąpili między innymi Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten i Rutina Wesley.
Film GALAPAGOS Czysta Krew Sezon 5 (5 DVD) True Bloodpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Latający Cyrk Monty Pythona (Sezon 3)
Latający Cyrk Monty Pythona to serial brytyjskiej produkcji emitowany premierowo w latach 1969-1974, stworzony przez grupę Monty Pythona, w skład której wchodzili: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin.
Film IMPERIAL CINEPIX Latający Cyrk Monty Pythona (Sezon 3)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Lizzie McGuire - Opiekunka
Lizzie McGuire - Opiekunka to serial młodzieżowy amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Jim Fall. Główne role zagrali: Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg.
Film MONOLITH VIDEO Lizzie McGuire - Opiekunkapełny opis produktu
Film BEST FILM Absolutnie fantastyczne (Seria 4) Absolutely Fabulous
Absolutnie fantastyczne to komediowy serial telewizyjny brytyjskiej produkcji. Jego reżyserami są Tristram Shapeero oraz Bob Spiers. Główne role zagrali: Jennifer Saunders, Joanna Lumley, Julia Sawalha.
Film BEST FILM Absolutnie fantastyczne (Seria 4) Absolutely Fabulouspełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]