Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A1V1E
Notebook SONY SVE14A1V1E
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Iluzjonista The Illusionist
Iluzjonista to czesko-amerykański dramat z 2006 roku, którego scenarzystą i reżyserem jest Neil Burger. W rolach głównych wystąpili Edward Norton, Jessica Biel oraz Paul Giamatti.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Iluzjonista The Illusionistpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Decydujący głos
Decydujący głos to dramat polityczny w reżyserii Jaya Roacha. W filmie wystąpili: John Hurt, Kevin Spacey, Tom Wilkinson, Bob Balaban, Ed Begley Jr., Laura Dern, Denis Leary.
Film GALAPAGOS Decydujący głospełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Alamo (2004)
Alamo to western, dramat wojenny w reżyserii Johna Lee Hancocka. W filmie wystąpili: Dennis Quaid, Billy Bob Thornton, Jason Patrick, Marc Blucas, Patrick Wilson.
Film IMPERIAL CINEPIX Alamo (2004)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Działa Navarony (Legendy Hollywood) The Guns of Navarone
Działa Navarony to dramat wojenny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1961 roku, którego reżyserem jest J. Lee Thompson. Główne role zagrali: Gregory Peck, David Niven, Anthony Quinn.
Film IMPERIAL CINEPIX Działa Navarony (Legendy Hollywood) The Guns of Navaronepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Misjonarz Redbelt
Mistrz to dramat sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest David Mamet. Główne role zagrali: Max Martini, Matt Cable, Chiwetel Ejiofor.
Film IMPERIAL CINEPIX Misjonarz Redbeltpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Pocałunek śmierci Kiss of Death
Pocałunek śmierci to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 1995 roku. Jego reżyserem jest Barbet Schroeder. Główne role zagrali: David Caruso, Samuel L. Jackson, Nicolas Cage.
Film IMPERIAL CINEPIX Pocałunek śmierci Kiss of Deathpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky Balboa
Rocky Balboa to dramat amerykańskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem jest Sylvester Stallone. Główne role zagrali: Sylvester Stallone, Burt Young, Milo Ventimiglia.
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky Balboapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Zły porucznik Bad Lieutenant
Zły porucznik to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 1992 roku, którego reżyserem jest Abel Ferrara. Główne role zagrali: Harvey Keitel, Victor Argo, Frankie Thorn.
Film KINO ŚWIAT Zły porucznik Bad Lieutenantpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Informers The Informers
Informers to dramat kryminalny niemiecko-amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Gregor Jordan. Główne role zagrali: Billy Bob Thornton, Kim Basinger, Mickey Rourke.
Film MONOLITH VIDEO Informers The Informerspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Gladiator edycja jubileuszowa Gladiator
Gladiator to dramat historyczny produkcji amerykańsko - brytyjskiej z 2000 roku. Reżyserem filmu jest Ridley Scott, twórcami scenariusza są David Franzoni, John Logan i William Nicholson, a w rolach głównych występują Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen oraz Oliver Reed.
Film TIM FILM STUDIO Gladiator edycja jubileuszowa Gladiatorpełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Rajska jabłoń (Platynowa Kolekcja Polskiego Kina)
Rajska jabłoń to dramat psychologiczny w reżyserii Barbary Sass. W filmie wystąpili: Marta Klubowicz, Ewa Kasprzyk, Izabela Drobotowicz-Orkisz, Mariusz Dmochowski, Piotr Bajor, Andrzej Grabarczyk, Jan Englert, Krzysztof Kolberger.
Film GM DISTRIBIUTION Rajska jabłoń (Platynowa Kolekcja Polskiego Kina)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Synowie III Rzeszy The Boys from Brazil
Synowie III Rzeszy to dramat fantastyczny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1978 roku. Jego reżyserem jest Franklin J. Schaffner. Główne role zagrali: Gregory Peck, Laurence Olivier, Lilli Palmer.
Film MONOLITH VIDEO Synowie III Rzeszy The Boys from Brazilpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Purpurowe rzeki (Złota kolekcja) Les rivieres pourpres
Purpurowe rzeki to dramat kryminalny francuskiej produkcji z 2000 roku. Jego reżyserem jest Mathieu Kassovitz. Główne role zagrali: Jean Reno, Vincent Cassel, Nadia Fares.
Film IMPERIAL CINEPIX Purpurowe rzeki (Złota kolekcja) Les rivieres pourprespełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Znachor
Znachor to dramat obyczajowy w reżyserii Jerzego Hoffmana. W filmie wystąpili: Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Artur Barciś, Bożena Dykiel, Andrzej Kopiczyński, Jerzy Trela, Piotr Fronczewski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Znachorpełny opis produktu
Film CDP.PL Wszyscy mają się dobrze
Wszyscy mają się dobrze to dramat obyczajowy w reżyserii Kirka Jonesa. W filmie wystąpili: Robert De Niro, Drew Barrymore, Kate Beckinsale, Sam Rockwell, Katherine Moennig.
Film CDP.PL Wszyscy mają się dobrzepełny opis produktu
Matka Teresa od kotów
Wszystko dzieje się w pozornie zwyczajnej, przeciętnej polskiej rodzinie. Ojciec Hubert - zawodowy żołnierz, właśnie wrócił z misji w Afganistanie. Matka Teresa dostała nową pracę jako agentka ubezpieczeniowa. Widzimy ich z trójką dzieci na pikniku w lesie, wyglądają na szczęśliwych. Jak to możliwe, że pojawia się tam zło, które prowadzi do niewiarygodnej katastrofy? Akcja filmu rozpoczyna się w momencie aresztowania dwóch braci. Kolejne dni poprzedzające tragiczne wydarzenia odkrywają nowe motywy okrutnej zbrodni. Mroczna, sensacyjno-kryminalna historia zaczyna przeradzać się w przerażającą psychologiczną wiwisekcję.
Matka Teresa od  kotówpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Aż po grób Get Low
Aż po grób to film fabularny zawierający elementy dramatu i czarnej komedii. Został wyreżyserowany przez Aarona Schneidera. W głównych rolach wystąpili: Robert Duvall, Bill Murray, Sissy Spacek i Lucas Black.
Film TIM FILM STUDIO Aż po grób Get Lowpełny opis produktu
Rezerwat / Wszystko będzie dobrze
Rezerwat
Fotograf Marcin Wilczyński, po rozstaniu z dziewczyną, wprowadza się do podupadłej kamienicy na Pradze. Właściciel budynku zleca mu wykonanie serii zdjęć ilustrujących fatalny stan posesji. Marcin, fotografując sąsiadów i okolice kamienicy, odkrywa zupełnie nowy świat, który stopniowo zaczyna go fascynować i w którym doświadcza serii zdarzeń, które zmienią jego życie przysparzając mu nowych przyjaciół i wrogów.

Wszystko będzie dobrze
Małe nadmorskie miasteczko. Matka Pawełka umiera na raka. Aby wymodlić jej cudowne ocalenie 12-letni chłopiec, posiadający wyraźne zadatki na długodystansowca, wyrusza na pielgrzymkę do Częstochowy. Ma do pokonania ponad 350 km. Pawełkowi podczas biegu towarzyszy Andrzej - walczący z alkoholizmem nauczyciel wychowania fizycznego oraz Piotr - lekko opóźniony w rozwoju brat.
Rezerwat / Wszystko będzie dobrzepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dziewiąty legion The Eagle
Dziewiąty legion to dramat amerykańsko-angielskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Kevin Macdonald. W rolach głównych wystąpili: Channing Tatum, Jamie Bell, Donald Sutherland i Mark Strong.
Film MONOLITH VIDEO Dziewiąty legion The Eaglepełny opis produktu
Film BEST FILM Księżna
Księżna to dramat kostiumowy brytyjsko-włosko-francuskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserem jest Saul Dibb. Główne role zagrali: Keira Knightley, Ralph Fiennes, Dominic Cooper.
Film BEST FILM Księżnapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Jarhead. Żołnierz piechoty morskiej
Jarhead. Żołnierz piechoty morskiej to dramat amerykańskiej produkcji z 2005 roku, którego reżyserem jest Sam Mendes. Główne role zagrali: Jake Gyllenhaal, Jamie Foxx, Peter Sarsgaard.
Film TIM FILM STUDIO Jarhead. Żołnierz piechoty morskiejpełny opis produktu
Film BEST FILM Ki Ki
Ki to dramat produkcji polskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Leszek Dawid, współtwórcą scenariusza Paweł Ferdek, a w rolach głównych występują Roma Gąsiorowska, Adam Woronowicz oraz Krzysztof Globisz.
Film BEST FILM Ki Kipełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Niewolnica I Am Slave
Niewolnica to brytyjski dramat zawierający elementy thrillera. Jego reżyserem jest Gabriel Range. W rolach głównych wystąpili: Wunmi Mosaku, Isaach De Bankolé i Lubna Azabal.
Film MONOLITH VIDEO Niewolnica I Am Slavepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Lepsze życie A Better Life
Lepsze życie to dramat produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Chris Weitz, twórcą scenariusza Eric Eason, a w rolach głównych występują Demián Bichir, Nancy Lenehan i Tim Griffin.
Film MONOLITH VIDEO Lepsze życie A Better Lifepełny opis produktu
Film TONGARIRO RELEASING Zupełnie inny weekend Weekend
Zupełnie inny weekend to melodramat brytyjskiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Andrew Haigh. W rolach głównych wystąpili Tom Cullen oraz Chris New.
Film TONGARIRO RELEASING Zupełnie inny weekend Weekendpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Słodki listopad (Zakochane Kino) Sweet November
Słodki listopad to melodramat amerykańskiej produkcji z 2001 roku, którego reżyserem jest Pat O'Connor. W rolach głównych wystąpili Keanu Reeves i Charlize Theron.
Film GALAPAGOS Słodki listopad (Zakochane Kino) Sweet Novemberpełny opis produktu
Film 35MM Pakiet Aleksiej German
Zestaw trzech filmów fabularnych w reżyserii Aleksieja Germana: Dwadzieścia dni bez wojny, Mój przyjaciel Iwan Łapszyn, Próba wierności.
Film 35MM Pakiet Aleksiej Germanpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Czarne złoto Black Gold
Czarne złoto to dramat produkcji francusko - tunezyjsko - włoskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jean-Jacques Annaud, współtwórcą scenariusza Menno Meyjes, a w rolach głównych występują Antonio Banderas, Freida Pinto oraz Mark Strong.
Film MONOLITH VIDEO Czarne złoto Black Goldpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Rewers / Ogród Luizy
Zestaw dwóch polskich filmów fabularnych: Rewers (2009) oraz Ogród Luizy (2007).
Film TIM FILM STUDIO Rewers / Ogród Luizypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]