Losowy produkt
Notebook ASUS R500VD
Notebook ASUS R500VD
Film BEST FILM Luther (Sezon 1)
Luther to brytyjski serial kryminalny w reżyserii Sama Millera, Briana Kirka i Stefana Schwartza. W rolach głównych występują Idris Elba, Steven Mackintosh oraz Ruth Wilson.
Film BEST FILM Luther (Sezon 1)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ekstradycja 2 (3 DVD)
Ekstradycja 2 to polski seria kryminalny z 1996 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Wojciech Wójcik. W rolach głównych wystąpili Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Krzysztof Kolberger i Maria Pakulnis. Muzykę skomponował Jerzy Satanowski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ekstradycja 2 (3 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Czysta Krew (Sezon 4) True Blood
Czysta Krew to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Alana Balla, w którym wystąpili między innymi Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten i Rutina Wesley.
Film GALAPAGOS Czysta Krew (Sezon 4) True Bloodpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ekstradycja 3 Ekstradycja 3
Ekstradycja 3 to serial produkcji polskiej z 1998 roku. Reżyseria i scenariusz Wojciech Wójcik, współtwórcą scenariusza jest Cezary Harasimowicz, a w rolach głównych występują Maciej Kozłowski, Marek Kondrat oraz Janusz Gajos.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ekstradycja 3 Ekstradycja 3pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 zgłoś się (Część 7)
07 zgłoś się to serial kryminalny w reżyserii Krzysztofa Szmagiera. W rolach głównych wystąpili: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Zdzisław Tobiasz.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 zgłoś się (Część 7)pełny opis produktu
Spadochroniarze i komandosi (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
Historia tych formacji jest równie stara jak historia wszelkich wojen. Działania małych, sprawnych i szybkich oddziałów paraliżujących zaplecze wroga, dokonujących aktów sabotażowych i zamachów w strategii prowadzenia wojen odgrywały zawsze dużą rolę. W II wojnie światowej jednostki komandosów i spadochroniarzy odegrały także znaczącą rolę i to po obu stronach frontu. Przypomnijmy działania pod Tobrukiem, Narwikiem, nieudaną operację Arnhem czy spektakularną wyprawę Otto Skorzennego w celu odbicia Mussoliniego.
Spadochroniarze i komandosi (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Norweski ruch oporu (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
Norweski ruch oporu narodził się 9 kwietnia 1940 roku, kiedy to zaczęła się hitlerowska inwazja. Niemcy łatwo i szybko zdobyli Norwegię powołali rząd pod przywództwem Vidkuna Quislinga. Terytorium Norwegii z licznymi portami było dla Kriegsmarine i niemieckiego lotnictwa niezwykle ważne. Istotna była też infrastruktura przemysłowa. Stąd też zadania norweskiego ruchu oporu koncentrowały się nie na spektakularnych akcjach zbrojnych, lecz na ochronie i przerzucaniu własnych obywateli (głównie do Szwecji i Wielkiej Brytanii), działaniach sabotażowych i wywiadowczych. Ważnym zadaniem było też przeciwstawianie się niemieckiej propagandzie. Symbolem oporu stał się wpięty w klapę marynarki spinacz. Pod koniec wojny znaczącą rolę zaczęła odgrywać (rozlokowana w lasach wokół miast) partyzantka.
Norweski ruch oporu (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Chindici - Duchy Dżungli (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
Chindici czyli Chindits (nazwa powstała od chroniącego birmańskie świątynie smoka Chinthay) to utworzona przez Brygadiera Charles’a Orde Wingate’a specjalna jednostka do nękania wojsk japońskich daleko za linią frontu w dżunglach Birmy i innych trudno dostępnych miejscach. Formacja składała się z 6 brygad: 3 brytyjskich, 2 hinduskich (z udziałem Gurków) i jednej zachodnioafrykańskiej. Jednostka korzystała z transportu i zaopatrzenia lotniczego. Poruszała się najczęściej na mułach. Od początku 1942 roku do końca wojny przeprowadziła szereg akcji bojowych z różnym zresztą skutkiem, angażując znaczne siły Japończyków, niszcząc szlaki zaopatrzeniowe, drogi, przeprawy, mosty. Działała w bardzo ciężkim terenie i wielu Chindits zmarło na skutek malarii i wycieńczenia. Łącznie poległo 1396 osób, a 2434 było rannych. Ta liczba mówi, iż nie był to mały oddział, ale wielka działająca na duzą skalę jednostka bojowa.
Chindici - Duchy Dżungli (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Californication (Sezon 4)
Californication to amerykański serial komediowy emitowany od 2007 roku, w którym główną rolę zagrał David Duchovny. Seria opowiada o pisarzu - autorze jednego bestselleru - Hanku Moodym, którego życie wypełnione jest seksem i używkami. Sezon czwarty składa się z dwunastu odcinków.
Film IMPERIAL CINEPIX Californication (Sezon 4)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz Seria 1-6 (25 DVD + parasol)
Ojciec Mateusz to polski serial telewizyjny zrealizowany na podstawie włoskiego serialu kryminalno-obyczajowego Don Matteo. Reżyserami serii są Maciej Dejczer, Andrzej Kostenko, Maciej Dutkiewicz oraz Wojciech Nowak.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz Seria 1-6 (25 DVD + parasol)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Rodzinka.pl Sezon 1-2 (8 DVD + kalendarz na 2013)
Rodzinka.pl to polski serial komediowy emitowany w Telewizji Publicznej od 2011 roku, w którym główne role zagrali Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski. Autorami scenariusza są Karol Klementewicz i Kuba Wecsile.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Rodzinka.pl Sezon 1-2 (8 DVD + kalendarz na 2013)pełny opis produktu
Film BEST FILM Robin z Sherwood (Sezony 1-2) Robin of Sherwood
Robin z Sherwood to serial przygodowy brytyjskiej produkcji nakręcony w latach 1983-1986, którego reżyserami są James Allen, Ben Bolt, Gerry Mill, Sid Roberson, Robert Young, Ian Sharp i Alex Kirby. Główne role zagrali: Michael Praed, Jason Connery, Nickolas Grace, Judi Trott.
Film BEST FILM Robin z Sherwood (Sezony 1-2) Robin of Sherwoodpełny opis produktu
Film CDP.PL Chirurdzy (Sezon 8) Grey's Anatomy
Chirurdzy to amerykański serial medyczny produkowany i nadawany przez telewizję ABC od 2005 roku, który opowiada o zawodowym i prywatnym życiu lekarzy ze szpitala Seattle Grace.
Film CDP.PL Chirurdzy (Sezon 8) Grey's Anatomypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anioł ciemności Sezon 2 (6 DVD) Angel
Anioł ciemności to amerykański serial telewizyjny, którego reżyserami są David Greenwalt i Joss Whedon. W filmie wystąpili David Boreanaz, Alexis Denisof, Charisma Carpenter, Glenn Quinn, Julie Benz. Muzykę skomponował Christophe Beck.
Film IMPERIAL CINEPIX Anioł ciemności Sezon 2 (6 DVD) Angelpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ben Hur. Epickie Wydarzenie Ben Hur
Ben Hur to serialowa adaptacja klasyki z 2010 roku, której reżyserem jest Steve Shill. W rolach głównych wystąpili Joseph Morgan, Kristin Kreuk, Ray Winstone i Emily VanCamp. Autorem scenariusza jest Alan Sharp.
Film IMPERIAL CINEPIX Ben Hur. Epickie Wydarzenie Ben Hurpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Buffy: Postrach wampirów Sezon 3 (6 DVD) Buffy the Vampire Slayer
Buffy: Postrach wampirów to amerykański serial przygodowy, którego jednym z reżyserów i scenarzystów jest Joss Whedon. W rolach głównych wystąpili Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Charisma Carpenter, Anthony Head. Jednym z kompozytorów muzyki jest Christophe Beck.
Film IMPERIAL CINEPIX Buffy: Postrach wampirów Sezon 3 (6 DVD) Buffy the Vampire Slayerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dynastia Tudorów Sezon 1 (3 DVD) The Tudors
Dynastia Tudorów to serial historyczny, którego reżyserami są Steve Shill i Charles McDougall. W rolach głównych wystąpili Jonathan Rhys-Meyers, Sam Neill, Callum Blue, Natalie Dormer. Autorem scenariusza jest Michael Hirst, a muzykę skomponował Trevor Morris.
Film IMPERIAL CINEPIX Dynastia Tudorów Sezon 1 (3 DVD) The Tudorspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Arabela (odc. 1-3) Arabela
Arabela to serial kostiumowy czechosłowackiej produkcji z 1979 roku, którego reżyserem jest Vaclav Vorlicek. W rolach głównych wystąpili Jana Nagyova, Vladimir Mensik, Jiri Labus, Vladimir Dlouhy.
Film MONOLITH VIDEO Arabela (odc. 1-3) Arabelapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Luck Sezon 1 (3 DVD)
Luck to amerykański serial obyczajowy z 2012 roku, którego reżyserami są Michael Mann, Allen Coulter, Brian Kirk. W rolach głównych wystąpili Dustin Hoffman, Dennis Farina, John Ortiz. Autorami scenariusza są David Milch, John R. Perrotta, Jay Hovdey, a muzykę skomponowali Gary Lionelli i Jeff Beal.
Film GALAPAGOS Luck Sezon 1 (3 DVD)pełny opis produktu
Film CDP.PL Gotowe na wszystko (Sezon 8)
Gotowe na wszystko to amerykański serial telewizyjny emitowany od 2004 roku, w którym główne role zagrały: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria.
Film CDP.PL Gotowe na wszystko (Sezon 8)pełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION 3 planeta od Słońca. Sezon 1 (2 DVD) 3rd Rock from the Sun
3 planeta od Słońca to amerykański serial komediowy z 1996 roku, którego jednym z reżyserów jest James Burrows. W rolach głównych wystąpili John Lithgow, Kristen Johnston, French Stewart, Joseph Gordon-Levitt. Jednym z autorów scenariusz i twórcą serialu jest Terry Turner, a muzykę skomponował Ben Vaughn.
Film GM DISTRIBIUTION 3 planeta od Słońca. Sezon 1 (2 DVD) 3rd Rock from the Sunpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Znudzony na śmierć Sezon 1 (2 DVD) Bored to Death
Znudzony na śmierć to amerykański serial kryminalny z 009 roku, którego jednym z reżyserów jest Michael Lehmann. W rolach głównych wystąpili Zach Galifianakis, Ted Danson, Jason Schwartzman, Heather Burns. Jednym ze scenarzystów i twórcą serialu jest Jonathan Ames, a muzykę skomponował Stephen Ulrich.
Film GALAPAGOS Znudzony na śmierć Sezon 1 (2 DVD) Bored to Deathpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mały domek na prerii (Sezon 2) Little House on the Prairie
Mały domek na prerii to serial produkcji amerykańskiej z 1974 roku. Reżyserem i głównym scenarzystą serialu jest Michael Landon, a w rolach głównych występują Michael Landon, Melissa Sue Anderson oraz Melissa Gilbert.
Film TIM FILM STUDIO Mały domek na prerii (Sezon 2) Little House on the Prairiepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Teoria wielkiego podrywu Sezon 5 (3 DVD) Big Bang Theory
Teoria wielkiego podrywu to amerykański serial komediowy emitowany od 2007 roku, którego reżyserem jest Mark Cendrowski. W filmie wystąpili: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg i Kunal Nayyar.
Film GALAPAGOS Teoria wielkiego podrywu Sezon 5 (3 DVD) Big Bang Theorypełny opis produktu
Film BEST FILM Mała Brytania (Seria 2)
Mała Brytania to brytyjski telewizyjny serial komediowy emitowany premierowo w latach w latach 2003-2006. Reżyserami produkcji są Steve Bendelack oraz Gareth Carrivick. Główne role zagrali: Matt Lucas, David Walliams, Tom Baker, Anthony Head, Paul Putner.
Film BEST FILM Mała Brytania (Seria 2)pełny opis produktu
Film BEST FILM Robin z Sherwood (Sezon 3, odcinki 7-9) Robin of Sherwood
Robin z Sherwood to serial przygodowy brytyjskiej produkcji nakręcony w latach 1983-1986, którego reżyserami są James Allen, Ben Bolt, Gerry Mill, Sid Roberson, Robert Young, Ian Sharp i Alex Kirby. Główne role zagrali: Michael Praed, Jason Connery, Nickolas Grace, Judi Trott.
Film BEST FILM Robin z Sherwood (Sezon 3, odcinki 7-9) Robin of Sherwoodpełny opis produktu
Film CDP.PL Chirurdzy (Sezon 4)
Chirurdzy to serial medyczny amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu czwartego rozpoczęła się w 2007 roku. Reżyserami produkcji są Adam Davidson oraz Peter Horton. Główne role zagrali: Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl.
Film CDP.PL Chirurdzy (Sezon 4)pełny opis produktu
Film CDP.PL Gotowe na wszystko (Sezon 6)
Gotowe na wszystko to serial amerykańskiej produkcji emitowany od 2004 roku, którego reżyserami są David Warren i Bethany Rooney. Główne role zagrali: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria Parker, Nicollette Sheridan.
Film CDP.PL Gotowe na wszystko (Sezon 6)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]