Film GM DISTRIBIUTION Poirot 27 - Po Pogrzebie Agatha Christie: Poirot
Poirot to serial brytyjskiej produkcji emitowany od 1989 roku, którego reżyserami są: Edward Bennett, Renny Rye, Hettie MacDonald, Charles Palmer, Andy Wilson, Ashley Pearce, Andrew Grieve, Ken Grieve, Ross Devenish, Brian Farnham, John Bruce, Peter Barber-Fleming, Richard Spence, Stephen Whittaker, Andrew Piddington. Główne role zagrali: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran.
Film GM DISTRIBIUTION Poirot 27 - Po Pogrzebie Agatha Christie: Poirotpełny opis produktu
Film BEST FILM Morderstwa w Midsomer (Seria 5, odc. 31/32)
Dwa odcinki brytyjskiego serialu detektywistycznego Morderstwa w Midsomer: Król Rybak w reżyserii Richarda Holthouse'a oraz Grzechy Wydawcy w reżyserii Petera Smitha.
Film BEST FILM Morderstwa w Midsomer (Seria 5, odc. 31/32)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dr House (Sezon 8) 5 DVD House M.D.
Dr House to serial telewizyjny produkcji amerykańskiej, którego produkcja rozpoczęła się w 2004 roku. Sezon 8 powstał w latach 2011-2012. Twórcą i głównym scenarzystą serialu jest David Shore, a w rolach głównych występują Hugh Laurie, Robert Sean Leonard, Lisa Edelstein oraz Omar Epps.
Film TIM FILM STUDIO Dr House (Sezon 8) 5 DVD House M.D.pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rodzina Borgiów (Sezon 1) The Borgias
Rodzina Borgiów to serial produkcji kanadyjsko-irlandzko-węgierskiej z 2011 roku. Reżyseria m.in. Neil Jordan, Jeremy Podeswa i Jon Amiel, scenariusz Neil Jordan, David Leland, a w rolach głównych występują Jeremy Irons, Holliday Grainger i Joanne Whalley.
Film IMPERIAL CINEPIX Rodzina Borgiów (Sezon 1) The Borgiaspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Fringe: Na granicy światów (Sezon 1)
Fringe: Na granicy światów to serial fantastyczno-naukowy amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu pierwszego rozpoczęła się w 2008 roku. Jego reżyserem jest Alex Graves. Główne role zagrali: Anna Torv, Blair Brown, Joshua Jackson, Lance Reddick.
Film GALAPAGOS Fringe: Na granicy światów (Sezon 1)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Fringe: Na granicy światów (Sezon 2)
Fringe: Na granicy światów to serial fantastyczno-naukowy amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu pierwszego rozpoczęła się w 2009 roku. Jego reżyserem jest Alex Graves. Główne role zagrali: Anna Torv, Blair Brown, Joshua Jackson, Lance Reddick.
Film GALAPAGOS Fringe: Na granicy światów (Sezon 2)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 10, Edycja Jubileuszowa)
Przyjaciele to telewizyjny serial komediowy amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu dziesiątego rozpoczęła się w 2003 roku. Reżyserami produkcji są Kevin Bright oraz Gary Halvorson. Główne role zagrali: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer.
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 10, Edycja Jubileuszowa)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 4, Edycja Jubileuszowa)
Przyjaciele to telewizyjny serial komediowy amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu czwartego rozpoczęła się w 1997 roku. Reżyserami produkcji są Kevin Bright oraz Gary Halvorson. Główne role zagrali: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer.
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 4, Edycja Jubileuszowa)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rzym (Sezon 1) Rome
Rzym to serial wojenny amerykańsko-brytyjskiej produkcji. Jego reżyserami są Allen Coulter oraz Michael Apted. Główne role zagrali: Kevin McKidd, Ray Stevenson, Ciaran Hinds.
Film GALAPAGOS Rzym (Sezon 1) Romepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 24 godziny (Sezon 2)
24 godziny to amerykański serial sensacyjny emitowany w latach 2001-2010, którego reżyserami są Paul Shapiro i James Whitmore Jr. Główne role zagrali Kiefer Sutherland, Carlos Bernard, Mary Lynn Rajskub, Dennis Haysbert, Elisha Cuthbert, James Morrison.
Film IMPERIAL CINEPIX 24 godziny (Sezon 2)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 24 godziny (Sezon 6)
24 godziny to amerykański serial sensacyjny emitowany w latach 2001-2010, którego reżyserami są Paul Shapiro i James Whitmore Jr. Główne role zagrali Kiefer Sutherland, Carlos Bernard, Mary Lynn Rajskub, Dennis Haysbert, Elisha Cuthbert, James Morrison.
Film IMPERIAL CINEPIX 24 godziny (Sezon 6)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar - Księga 1: Woda cz. 2
Avatar: Legenda Aanga to amerykański serial animowany, którego produkcja rozpoczęła się w 2005 roku. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Zach Tyler, Mae Whitman i Jack De Sena.
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar - Księga 1: Woda cz. 2pełny opis produktu
SpongeBob: Zagubieni na morzu
SpongeBob SquarePants to przedstawiciel gatunku gąbek morskich o prostokątnym kształcie, który do znudzenia przypomina kuchenną gąbkę. Jest bardzo optymistycznie nastawiony do życia. Żyje na dnie morza, w miasteczku Bikini Bottom, gdzie pracuje jako kucharz w lokalu Krusty Krab.

Syrenamen i Skorupin II
SpongeBob w swoim ulubionym programie telewizyjnym "Przygody Syrenamena i Skorupina!" wygrywa Muszlę Przyzywania. Dzięki niej może przywoływać swoich bohaterów w nagłych wypadkach, na przykład wtedy, kiedy nie będzie mógł dosięgnąć książki, albo otworzyć majonezu.

Balowicz
Kiedy partner Perły Krab, przybranej córki Pana Kraba, wystawia ją tuż przed balem maturalnym, na ratunek przybywa SpongeBob. SpobgeBob staje się jej "wysokim, przystojnym, brunetem". Ale jego wygląd nie pomaga w powstrzymaniu serii katastrof na balu Perły Krab.

Bańki mydlane
SpongeBob chce nauczyć Patryka i Skalmara trudnej sztuki puszczania baniek. Za jedyne 25 dolarów za lekcję ma zamiar udowodnić, że puszczenie idealnej bańki zależy od jego własnej techniki, której oczywiście mogą się nauczyć.

Nieznośni sąsiedzi
Skalmar wkręca SpongeBoba i Patryka tak, że wierzą, iż nie są już przyjaciółmi.

Haczyki
Patryk kusi SpongeBoba przygodą szalonej jazdy na haczykach. Pan Krab ma nadzieję, że jego opowieści o morskich stworzeniach, które kończą w sklepach z pamiątkami lub w puszkach przekonają SpongeBoba, by trzymał się od tego z daleka.
SpongeBob: Zagubieni na morzupełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Trawka (Sezon 2) Weeds
Trawka to telewizyjny komediowy serial kryminalny, wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych. Premierowa emisja sezonu drugiego rozpoczęła się w 2006 roku. Jego reżyserami są Lee Rose oraz Burr Steers. Główne role zagrali: Mary-Louise Parker, Elizabeth Perkins, Romany Malco, Hunter Parrish, Alexander Gould.
Film IMPERIAL CINEPIX Trawka (Sezon 2) Weedspełny opis produktu
Siostry (zestaw 4 płyt)
Serial obyczajowy, z dużą dozą humoru. Każdy odcinek to nowa, ciekawa historia - problem, zagadka do rozwiązania. Akcja toczy się w małym plotkarskim miasteczku, w którym wszyscy się znają, a życie płynie leniwie i nic specjalnie się nie dzieje, dopóki pewnego dnia w miasteczku nie pojawią się siostry - zakonnice żeńskiego zakonu Sióstr Nieustającej Pomocy. Nie zdając sobie sprawy z konsekwencji i z tego jak bardzo skomplikuje się ich dotychczasowe życie, zakonnice postanawiają zamieszkać w zrujnowanym, odziedziczonym po "dobrej pani" domu. Co dzieje się z siostrami, gdy problemy życia codziennego, poza klasztorem zaczynają je przerastać, a Boska interwencja i pomoc nie nadchodzą na czas?
Siostry (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Stawiam na Tolka Banana
Serial telewizyjny o tematyce młodzieżowej, podejmujący istotne problemy nurtujące nastolatków.Czterej nastoletni chłopcy i dziewczyna pozostają w stałym konflikcie z przyjętym porządkiem obyczajowym - od chuligańskiego stylu życia dzieli ich tylko krok. Ucieleśnieniem ich marzeń jest romantyczna postać Tolka Banana, którego tajemnicza osobowość działa na wyobraźnię grupy młodych ludzi. Młodzieżowa "szajka" zmienia swoje postępowanie pod wpływem idola - bohaterowie uczą się przyjaźni i uczciwości w myśl zasady: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
    Na płycie znajdują się części:
  • Klondike
  • Karioka
  • Julek
  • Cegiełka
  • Cygan
  • Filipek
  • Tolek
Stawiam na Tolka Bananapełny opis produktu
Film CDP.PL Kacze Opowieści. Przygoda 2 Duck Tales
Kacze opowieści to amerykański serial animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1987 roku. Seria została wyreżyserowana przez Alana Zaslove, Davida Blocka i Freda Wolfa. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Jerzy Złotnicki, Magdalena Gruziel, Lucyna Malec, Piotr Zelt i Maciej Gąsiorek.
Film CDP.PL Kacze Opowieści. Przygoda 2 Duck Talespełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Opowiadania Muminków - Złota Kita The Moomins
Opowiadania Muminków to przeznaczony dla najmłodszych widzów serial animowany polsko-austriackiej produkcji z 1977 roku. Jego reżyserami są: Lucjan Dembiński oraz Wacław Fedak. Swojego głosu użyczył Stanisław Kwaśniak.
Film MONOLITH VIDEO Opowiadania Muminków - Złota Kita The Moominspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Twarzą w twarz (Sezon 2)
Twarzą w twarz to polski serial sensacyjny wyreżyserowany przez Patryka Vegę, w którym główne role zagrali Paweł Małaszyński i Magdalena Walach.
Film TIM FILM STUDIO Twarzą w twarz (Sezon 2)pełny opis produktu
Londyńczycy cz.2
Filmowa kronika najmłodszej polskiej emigracji. Opowieść o Polakach, którzy postanowili zmienić swój los i zaczynają nowe życie za granicą. Są pełni optymizmu i wiary w lepszą przyszłość. Opuszczają kraj w poszukiwaniu swojej szansy w innym świecie. Ryzykują, zaczynając wszystko od zera - polscy londyńczycy. Czy nad Tamizą spełnią się ich marzenia o szczęściu, karierze, ciekawszej egzystencji? Czy cena za życie z dala od domu i przyjaciół nie jest zbyt wysoka?
Londyńczycy cz.2pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Czas honoru (Sezon 1)
Czas honoru to serial wojenny polskiej produkcji emitowany od 2008 roku, którego reżyserami są Michał Kwieciński, Michał Rosa i Wojciech Wójcik. Główne role zagrali: Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Jan Englert.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Czas honoru (Sezon 1)pełny opis produktu
Majka (odc. 1-30)
Majka" to historia o miłości niezwykłej, wręcz nieprawdopodobnej rodem z Krakowa. Głowna bohaterka Majka to studenta ASP w Krakowie, pasjonująca się fotografią. Kiedy piękna pani fotograf poznaje przystojnego architekta - Michała jej poukładane dotąd życie ulega zmianie. Tym bardziej, że Majka będzie musiała stanąć do boju o przystojnego Michała z jego przebiegłą małżonką Aleksandrą.
Majka (odc. 1-30)pełny opis produktu
Film VISION FILM Tsubasa Chronicle (Sezon 1, odc. 10-18)
Tsubasa Chronicle to serial anime japońskiej produkcji z 2005 roku będący adaptacją mangi Tsubasa Reservoir Chronicle. Reżyserem produkcji jest Koichi Mashimo. Główne role zagrali: Mika Kikuchi, Miyu Irino, Daisuke Namikawa.
Film VISION FILM Tsubasa Chronicle (Sezon 1, odc. 10-18)pełny opis produktu
Królewskie siły lotnicze RAF - myśliwce (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
RAF powstał 1 kwietnia 1918 r. z połączenia Royal Flying Corps oraz Royal Naval Air Service. Tym samym powstały pierwsze na świecie siły powietrzne niezależne od dowództwa lądowego lub marynarki wojennej. Zadaniem myśliwców było niedopuszczenie bombowców niemieckich do wnętrza wyspy i Londynu. Działania myśliwców wspierała artyleria przeciwlotnicza, reflektory oraz zapory balonowe. Niezwykle ważną część obrony stanowiły stacje radiolokacyjne.

W 1936 r. doszło do reorganizacji RAF: powstało dowództwo obrony wybrzeża (Coastal Command), dowództwo myśliwskie (Fighter Command) i dowództwo bombowe (Bomber Command). Za największy sukces RAF uważa się bitwę o Anglię (1940 r.), kiedy piloci RAF powstrzymali naloty niemieckiej Luftwaffe, ratując Wielką Brytanię. Samoloty RAF uczestniczyły również w nalotach bombowych na Niemcy, a także służyły do niszczenia okrętów podwodnych, zwiadu itp.
Królewskie siły lotnicze RAF - myśliwce (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Zakazane Imperium (Sezon 1) Boardwalk Empire
Zakazane Imperium to serial produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Twórcą serialu jest Terence Winter, a w rolach głównych występują Steve Buscemi, Kelly MacDonald i Michael Pitt.
Film GALAPAGOS Zakazane Imperium (Sezon 1) Boardwalk Empirepełny opis produktu
Taniec krok po kroku (zestaw 12 płyt)
Pakiet zawiera:
1. Merengue
2. Walc angielski
3. Mambo
4. Fokstrot
5. Cha-cha
6. Rumba
7. Samba
8. Walc wiedeński
9. Tango
10. Salsa
11. Jive
12. Rock and roll
Taniec krok po kroku (zestaw 12 płyt)pełny opis produktu
Robin Hood (seria 1)
To nie sześciu banitów w lesie, ale duch Anglii. Robin Hood. Jest jedyną nadzieję kraju. Bohater ludu, walczący, kochający. Przywódca najsłynniejszej grupy, która postanowiła się sprzeciwić niesprawiedliwości. Teraz legenda Robin Hooda została wspaniale zaadaptowana dla współczesnej widowni. W pierwszej serii Robin powraca z Ziemi świętej i odkrywa, że jego ukochanym Nottingham włada bezwzględny i skorumpowany Szeryf. Rycerski Robin wraz z nowo utworzoną bandą będzie musiał się zmierzyć z wrogiem, żeby pomóc miejscowym ludziom. Przyjdzie mu też walczyć o serce pięknej Marian. Jednak nie zawsze wszystko toczy się zgodnie z planem.
Robin Hood (seria 1)pełny opis produktu
40-latek (zestaw 6 płyt)
Wyprodukowany w 1974 roku przez Telewizję Polską serial o zabawnych perypetiach inżyniera Karwowskiego i jego rodziny. Inżynier Karwowski to sztampowy przedstawiciel klasy średniej, którego dorobek życia stanowi Fiat 126p i zupełnie typowe M4. Pana inżyniera poznajemy w dniu jego 40 urodzin. Pierwszym z postanowień przekraczającego czterdziestkę Karwowskiego, jest rzucenie palenia. Okazuje się jednak, iż życie budowniczego Trasy Łazienkowskiej toczy się w tak szalonym tempie, że zerwanie z nałogiem okazuje się niemożliwe. Przyjęty z uznaniem przez telewidzów, krytycznie odebrany przez środowisko. "Czterdziestolatek", to serial o pokręconej, rzeczywistości lat 70-tych, obnażający absurd Polski socjalistycznej.
40-latek (zestaw 6 płyt)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 2)
Gra o tron to amerykański serial fantasy będący adaptacją bestsellerowego cyklu powieściowego George'a R.R. Martina. W drugim sezonie wystąpili między innymi: Lena Headey, Michelle Fairley, Maisie Williams, Emilia Clarke, Jack Gleeson.
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 2)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]