Losowy produkt
Notebook SONY VPCSB4L1E
Notebook SONY VPCSB4L1E
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Dobranoc dla Dorosłych Box
Pakiet trzech płyt DVD zawierających 59 odcinków programu satyrycznego Dobranoc dla dorosłych, będącego kontynuacją emitowanego w latach 70 cyklu Bajki dla dorosłych. Narrator (Jan Kobuszewski) siedząc w fotelu opowiada widzom bajkę, która miała miejsce 'dawno, dawno temu', albo 'nie tak dawno temu'. Każdą z nich kończy zaskakującą pointą.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Dobranoc dla Dorosłych Boxpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Dobrzy chłopcy i źli chłopcy The Good Guys and the Bad Guys
Dobrzy chłopcy i źli chłopcy to western amerykańskiej produkcji z 1969 roku, którego reżyserem jest Burt Kennedy. W rolach głównych wystąpili Robert Mitchum i George Kennedy.
Film GALAPAGOS Dobrzy chłopcy i źli chłopcy The Good Guys and the Bad Guyspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wielka ucieczka
Wielka ucieczka to amerykański film wojenny z 1963 roku, którego reżyserem jest John Struges. W filmie wystąpili Steve McQueen, Richard Attenborough, James Donald, Charles Bronson, Donald Pleasence.
Film IMPERIAL CINEPIX Wielka ucieczkapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Życie jest piękne (Kolekcja Pure Gold) La Vita e Bella
Życie jest piękne to włoski komediodramat z 1998 roku, którego reżyserem jest Roberto Benigni, odtwórca jednej z ról. Pozostałe kreacje aktorskie stworzyli Nicoletta Braschi, Giorgo Cantarini, Sergio Bustric, Giustino Durano.
Film TIM FILM STUDIO Życie jest piękne (Kolekcja Pure Gold) La Vita e Bellapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Życie jest piękne (Wielka Kolekcja Filmowa) La Vita e Bella
Życie jest piękne to włoski komediodramat z 1998 roku, którego reżyserem jest Roberto Benigni, odtwórca jednej z ról. Pozostałe kreacje aktorskie stworzyli Nicoletta Braschi, Giorgo Cantarini, Sergio Bustric, Giustino Durano.
Film TIM FILM STUDIO Życie jest piękne (Wielka Kolekcja Filmowa) La Vita e Bellapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Geronimo: Amerykańska legenda Geronimo: An American Legend
Geronimo: Amerykańska legenda to western dramatyczno-historyczny amerykańskiej produkcji z 1993 roku, którego reżyserem jest Walter Hill. Główne role zagrali: Jason Patric, Gene Patric, Robert Duvall.
Film IMPERIAL CINEPIX Geronimo: Amerykańska legenda Geronimo: An American Legendpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Major Dundee
Major Dundee to western wojenny amerykańskiej produkcji z 1965 roku. Jego reżyserem jest Sam Peckinpah. Główne role zagrali: Charlton Heston, Richard Harris, Jim Hutton.
Film IMPERIAL CINEPIX Major Dundeepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anna Kurnikova. Mój sposób na życie
Anna Kurnikova. Mój sposób na życie to poradnik edukacyjny. Film zawiera zarówno ćwiczenia fizyczne, jak i propozycje diet.
Film IMPERIAL CINEPIX Anna Kurnikova. Mój sposób na życiepełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Kabaret Tey 4 DVD
Kabaret Tey 4 DVD to zbiór programów z telewizyjnego archiwum z okresu 1969 - 1977, przedstawiających występy kabaretu Tey. Występują: Zenon Laskowik, Krzysztof Jaślar, Bohdan Smoleń, Rudi Schuberth, Janusz Rewiński i Jan Kaczmarek.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Kabaret Tey 4 DVDpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Clint Eastwood: Reżyser (4 DVD)
Zestaw czterech filmów w reżyserii Clinta Eastwooda: Sztandar Chwały, Listy z Iwo Jimy, Rzeka tajemnic oraz Bez przebaczenia.
Film GALAPAGOS Clint Eastwood: Reżyser (4 DVD)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Siedmiu wspaniałych The Magnificent Seven
Siedmiu wspaniałych to western amerykańskiej produkcji z 1960 roku, którego reżyserem jest John Sturges. Główne role zagrali: Yul Brynner, Eli Wallach, Steve McQueen.
Film IMPERIAL CINEPIX Siedmiu wspaniałych The Magnificent Sevenpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pełne zanurzenie We Dive at Dawn
Pełne zanurzenie to film wojenny wyprodukowany w Wielkiej Brytanii w 1943 roku. Reżyserem filmu jest Anthony Asquith, autorami scenariusza są J.B. Williams, Val Valentine i Frank Launder. W rolach głównych występują Ian Fleming, Walter Gotell, John Mills i Louis Bradfield.
Film MONOLITH VIDEO Pełne zanurzenie We Dive at Dawnpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Igraszki z diabłem
Igraszki z diabłem to spektakl Teatru Telewizji wyreżyserowany przez Tadeusza Lisa, w którym role główne zagrali Marian Kociniak i Magdalena Zawadzka.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Igraszki z diabłempełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Z jasnego nieba
Z jasnego nieba to amerykański dramat wojenny z 1949 roku, którego reżyserem jest Henry King. W filmie wystąpili Gregory Peck, Dean Jagger, Millard Mitchell, Hugh Marlowe, Robert Arthur.
Film IMPERIAL CINEPIX Z jasnego niebapełny opis produktu
Kabaretowe przeboje Rafała Kmity
Jesienią 2004 roku w krakowskiej Rotundzie odbył się koncert z okazji 10 lat działalności Grupy Rafała Kmity. Niniejsza płyta to zapis tego koncertu uzupełniony o suplement, czyli 10 dodatkowych „numerów” Grupy pochodzących z różnych telewizyjnych programów. Artystyczna droga zespołu to spektakle teatralne, rozmaite działania muzyczne oraz estradowe. Uczestniczyło w nich ponad 50 wykonawców. Płyta, którą Wam oddajemy- jak wskazuje jej tytuł ma podsumowywać kabaretowy fragment twórczości Grupy. Ten kabaretowy fragment od kilku lat tworzy szóstka aktorów: Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Kliś, Arek Lipnicki, Piotr Plewa, Krzysztof Pluskota, Darek Starczewski. To właśnie ich zobaczycie tutaj w głównych rolach.
Kabaretowe przeboje Rafała Kmitypełny opis produktu
Głosy (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Ewa Domańska, trzydziestopięcioletnia asystentka na wydziale chemii, od dłuższego czasu słyszy głosy, które przerywają jej sen i doprowadzają do rozstroju nerwowego. Po kolejnym ataku trafia do szpitala psychiatrycznego. Lekarze stwierdzają tylko, że jest przemęczona i rozdrażniona. W tym czasie jej rówieśnik Marek Ruda, doktorant na wydziale elektroniki i zapalony krótkofalowiec, popada w konflikt w pracy. Temat swojej pracy doktorskiej uznaje nagle za błahy i nikomu niepotrzebny. Koledzy i rodzina uważają, że Marek postępuje nierozważnie i niszczy swoją karierę. Zirytowana żona wyjeżdża służbowo, lecz nie zostawia adresu. Teściowa również nie pochwala jego postępowania, ale dla ratowania małżeństwa ofiaruje pomoc i mediację na uczelni. Marek odrzuca jej propozycję. W szpitalu Ewę wciąż dręczą tajemnicze głosy. Nie pomagają lekarze, bezsilny jest ksiądz. Za radą najbliższej przyjaciółki Zosi Ewa daje ogłoszenie do prasy, w którym poszukuje elektronika zdolnego rozwikłać jej problemy. Zgłasza się Marek według niego głosy oznaczają próbę kontaktu cywilizacji pozaziemskiej, która wybrała Ewę na swoje medium. Te eksperymenty budzą lęk otoczenia. Przyjaciele próbują odwieść Ewę od doświadczeń i uwolnić od wpływów Marka. Po wyjściu ze szpitala Ewa otrzymuje roczny urlop. Zosia, która jest dentystką, usuwa jej kwarcową plombę. Głosy ustają. To mogła być przyczyna zjawiska - kwarcowy kryształ działał jak dioda radiowa odbierająca sygnały elektromagnetyczne. Początkowo Ewa zataja przed Markiem ten fakt i udaje, że wciąż słyszy głosy. Ale on rozpoznaje mistyfikację i wyrzuca ją z mieszkania. Małżeństwo z jednym ze swoich studentów wydaje się Ewie ratunkiem na przyszłość. W chwili ślubu dostaje wiadomość, że Marek przebywa na leczeniu w zakładzie zamkniętym. Odwiedza go i dowiaduje się, że teraz on odbiera dziwne sygnały. Ewa postanawia razem z nim podjąć nowe eksperymenty.
Głosy (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Wim Wenders 1973-1977 (zestaw 4 filmów)
Przedstawiamy wyjątkową kolekcję filmów jednego z najwybitniejszych i najbardziej wszechstronnych twórców współczesnego kina. Zasłynął jako reżyser, scenarzysta, producent, bywa też aktorem, operatorem i fotografem. Retrospektywa obejmuje 22 filmy fabularne i dokumentalne wyreżyserowane lub wyprodukowane przez Wima Wendersa w latach 1973–2005.

Pierwszy pakiet zawiera następujące pozycje: "Szkarłatna litera", "Fałszywy ruch", "Z biegiem czasu", "Amerykański przyjaciel".
Wim Wenders 1973-1977 (zestaw 4 filmów)pełny opis produktu
Przygody Munchausena (seria Złote lata filmu czeskiego)
Współczesny lunonauta Tonik spotyka na Księżycu bohaterów z powieści Verne`a `Wokół Księżyca`: Barbicane`a, Nichola i Ardana, oraz Cyrano de Bergeraca i barona Münchhausena. Ten ostatni, myśląc, że ma przed sobą rdzennego Selenitę, zabiera go na Ziemię doby XVIII wieku. Ich podróż rozpoczyna się w pałacu tureckiego sułtana, skąd porywają księżniczkę Biankę. Tonik i Bianka zakochują się w sobie. Cała trójka ucieka na statek, który wielka flota sułtana bombarduje i zatapia. Szalupę ratunkową połyka olbrzymi wieloryb, w którego trzewiach znajduje się kolejny statek.
Przygody Munchausena (seria Złote lata filmu czeskiego)pełny opis produktu
Kabaret Szpak
Telewizja Polska, zgodnie ze stwierdzeniem Boya: "Jeżeli się ogółowi nie dostarczy zabawy w dobrym gatunku, pójdzie szukać w złym", przedstawia obszerne fragmenty ocalałych programów Kabaretu "Szpak". Kabaretowe przebudzenie powojennej Polski nastąpiło 10 maja 1954 roku. Wtedy ze swoim pierwszym programem wystąpił Kabaret Artystów "Szpak". Twórcą kabaretu był Zenon Wiktorczyk - reżyser i kierownik artystyczny. Dzięki Wiktorczykowi skecze, monologi i piosenki prezentowali publiczności znakomici aktorzy, w tym przedwojenne gwiazdy.
Kabaret Szpakpełny opis produktu
Taniec brzucha
Taniec brzucha to pradawny taniec kobiet starożytnego Egiptu, wywodzący się z kultu bogini Izydy. Taniec ten łączy kuszące ruchy bioder z subtelnym ruchem rąk i od wieków robi niezwykłe wrażenie poprzez wyzwolenie tego, co najbardziej uwodzicielskie, zmysłowe i kobiece. Poszczególne ćwiczenia pozwalają wzmocnić mięśnie ramion, górnych części tułowia a także ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej kształtując biodra, pośladki i uda.
Taniec brzuchapełny opis produktu
Przygody Pana Michała
Dzieje miłości, honor i przygoda na tle burzliwych wypadków historycznych. Ujmująca liryzmem i dobrotliwym żartem telewizyjna opowieść o losach zasłużonego dla kraju pułkownika Michała Wołodyjowskiego, który z hetmańskiego rozkazu rusza ku Dzikim Polom, by strzec granic ojczyzny. Jako dowódca polsko-tatarskiej stanicy, wiedzie życie żołnierza pełne niebezpieczeństw i grozy, zbliża się bowiem turecka inwazja.
  Odcinki:
 • Brat Jerzy
 • Hetmański ordynans
 • Zrękowiny pana Michała
 • Cztery serca
 • Mąż Basi
 • Komendant stanicy
 • Tajemnica Azji
 • Azja, syn Tuhaj-beja
 • Porwanie
 • Smak zemsty
 • Bułat i szabla
 • Dymy nad twierdzą
 • Hektor Kamieniecki
Przygody Pana Michałapełny opis produktu
Księga wielkich życzeń
Po pożarze Domu Dziecka jego mali mieszkańcy zostają przyjęci pod dach pobliskiego sanatorium dla osób starych i przewlekle chorych. Siedmioletnia Marysia zaprzyjaźnia się z dwoma starszymi panami, Adamem i Henrykiem.
Księga wielkich życzeńpełny opis produktu
Kabaret pod Egidą
Tytuł "Kabaret pod Egidą" - słynny sezon "80" jest nawiązaniem do niezwykłego roku 1980 — okresu buntu Solidarności. Rozmiękczona władza ludowa pozwoliła zarejestrować w „telewizorni” garść utworów z zakazanego od połowy lat 70. kabaretu. Dla naszego zespołu była to okazja ujawnienia szerokiej publiczności tego, co graliśmy jedynie w małych salkach na granicy legalności. Przedstawiony materiał nie oddaje nastroju "typowego" programu kabaretowego, brakuje wielu tekstów, a także wielu kolegów, którzy w tym czasie z nami występowali. Po słynnym sezonie 80/81 znowu nadeszły lata, gdy Kabaret pod Egidą zszedł do podziemnych salek. W ciągu 40 lat istnienia jedynie kilka razy zostaliśmy zauważeni przez telewizję, nie ma więc wielkiego wyboru w archiwaliach. Cieszmy się jednak z tego, co przetrwało, bo jak śpiewano w przedwojennym kabarecie: "Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma". Jan Pietrzak.
Kabaret pod Egidąpełny opis produktu
Parowiec S.S. Republic. Legendarne wraki
Zatopione statki fenickie sprzed tysięcy lat, łodzie podwodne rosyjskiej i amerykańskiej marynarki wojennej, niemiecki pancernik Bismarck oraz parowiec SS Republic z czasów wojny secesyjnej. National Geographic zaprasza na wyprawę w mroczne głębiny, dzięki której odkryjesz najlepiej strzeżone tajemnice "Legendarnych wraków". Seria liczy 9 tytułów.
Parowiec S.S. Republic. Legendarne wrakipełny opis produktu
Love sick. Niebezpieczne związki
Dwie rumuńskie studentki - Kiki i Alex, zakochują się w sobie. Kiki jest pewna siebie, beztroska, szuka przygód. Alex jest raczej nieśmiała, delikatna, odkrywa siebie powoli i ostrożnie. Miłość dziewczyn kwitnie - wspólne wypady do kina na cały dzień, przesiadywanie na dachu, skąd najlepiej widać zachód słońca, czułe spojrzenia na wykładach i w bibliotece. Ale Kiki kocha kogoś jeszcze - swojego brata Sandu. Ich sekretny, namiętny i burzliwy związek staje się skazą naznaczającą wszystkie zaplątane w tę historię postacie.
Love sick. Niebezpieczne związkipełny opis produktu
Bollywood (zestaw 4 filmów)
Bo to jest miłość
Anand jest kochającym życie człowiekiem sukcesu, który trafia do kliniki psychiatrycznej, prowadzonej przez despotycznego dr. Khurana. Pacjent od początku nie akceptuje panującego tu rygoru. Niespodziewanie jego sprzymierzeńcem staje się córka dyrektora - piękna doktor Tanvi, która z oddaniem poświęca się misji doprowadzenia pacjenta do zdrowia. Oboje zakochują się w sobie bez pamięci. Ale szczęście za murami szpitala nie może trwać wiecznie.

Tak bardzo cię kocham
Piękna hinduska Khushboo i przystojny muzułmanin Arjun kochają się ponad wszystko. Jest tylko jeden problem - pochodzą z rodzin, które nie zaakceptują tej miłości. Młodzi spotykają się w ukryciu - jednocześnie szczęśliwi i rozdarci między nakazem serca, a wolą swych bliskich. Co gorsza pewnego dnia zdesperowany Arjun dowiaduje się, że rodzice powabnej Khushboo znaleźli dla niej kandydata na męża.

Dzisiaj tańczę, jutro kocham
Doktor Daksh Suri z żoną Nandini i dwoma córkami, Samarą i Muskaan, spędzają długie wakacje na słonecznym wybrzeżu Goa. Dla Samary są to chwile wspaniałej zabawy, podczas gdy 19-letnia Muskaan jest smutna i zamknięta w sobie. Jednak pewnej nocy dziewczyna ogląda w hotelu niesamowity występ pary tancerzy. Od pierwszego wejrzenia jest zauroczona przystojnym instruktorem tańca i jego niecodziennym stylem życia. Chciałaby pójść za głosem serca, jednak nie chce zawieść swojego ojca. Wkrótce będzie musiała stawić czoła uczuciom i zdecydować, czy ma odmienić swoje życie na zawsze.

Aatma
Neha - młoda i zmysłowa kobieta zostaje nawiedzona przez duszę nieznajomego. Stało się tak, co szacownego Doktora Amana, jej męża, gang łotrów zmusza do sfałszowania wyników sekcji zwłok. Wyzwolenie ukochanej ze szponów demona i pozbycie się szantażystów to teraz jedyny cel doktora.
Bollywood (zestaw 4 filmów)pełny opis produktu
Sprawa Emila B
Spektakl Sceny Faktu Teatru TV opowiada o autentycznych wydarzeniach związanych ze śmiercią jednej z najmłodszych ofiar stanu wojennego. Emil Barciański, uczeń warszawskiego liceum Reja, w lutym 1982, razem ze swoimi kolegami, podpalił pomnik Feliksa Dzierżyńskiego. Niespełna miesiąc później, prawdopodobnie na skutek donosu, został aresztowany. Zmuszony do fałszywych zeznań torturami, ugiął się, ale tylko na chwilę. Mimo różnych gróźb odwołał swoje zeznania w czasie publicznej rozprawy kolegi, Marka Marciniaka. Kilka tygodni później zginął w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach. Kolejne śledztwa podejmowane na przestrzeni lat kończyły się zawsze umorzeniem.
W spektaklu historię Emila opowiada nam jego matka. Prokurator, który w 2007 roku podejmuje się rozwikłania tej sprawy, też nie jest w stanie dotrzeć do dokumentów, które wskazałyby sprawcę.
Sprawa Emila Bpełny opis produktu
Kurt & Courtney
Badając okoliczności uznanej za samobójstwo śmierci ikony muzyki grunge, Kurta Cobaina, Broomfield natrafia na potężną przeszkodę w postaci wdowy po muzyku, Courtney Love. Za jej sprawą autor filmu nie dostał pozwolenia na wykorzystanie w filmie muzyki Cobaina i musiał wycofać film z festiwalu w Sundance. Trudno się dziwić, w końcu pokazuje jedną z teorii, która mówi o tym że muzyk zginał właśnie na zlecenie Courtney Love.
Oprócz licznych wywiadów z muzykami i bliskimi twórcy na płycie perełki w postaci materiałów archiwalnych z czasów młodości wielbionego przez miliony, nieśmiałego chłopaka z Aberdeen.
Kurt & Courtneypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]