Film VISION FILM Zupełnie inne love story Kærlighed pa film
Zupełnie inne love story to dramat kryminalny duńskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Ole Bornedal. W rolach głównych wystąpili: Anders W.Berthelsen, Rebecka Hemse i Nikolai Lie Kaas.
Film VISION FILM Zupełnie inne love story Kærlighed pa filmpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wesele (Kino Festiwalowe) Wesele
Wesele to polski dramat z 2004 roku, którego reżyserem jest Wojciech Smarzowski. W rolach głównych wystąpili Tamara Arciuch, Marian Dziędziel, Bartłomiej Topa, Iwona Bielska-Grabowska, Maciej Stuhr.
Film TIM FILM STUDIO Wesele (Kino Festiwalowe) Weselepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Nędzne psy Straw Dogs
Nędzne psy to dramat produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Rod Lurie, a w rolach głównych występują James Marsden, Kate Bosworth oraz Alexander Skarsgård.
Film IMPERIAL CINEPIX Nędzne psy Straw Dogspełny opis produktu
Film GALAPAGOS J. Edgar J. Edgar
J. Edgar to dramat biograficzny produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Clint Eastwood, twórcą scenariusza Dustin Lance Black, a w rolach głównych występują Leonardo DiCaprio, Naomi Watts i Judi Dench.
Film GALAPAGOS J. Edgar J. Edgarpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Odważni Courageous
Odważni to dramat produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Alex Kendrick, współtwórcą scenariusza Stephen Kendrick, a w rolach głównych występują Alex Kendrick, Kevin Downes oraz Rusty Martin.
Film IMPERIAL CINEPIX Odważni Courageouspełny opis produktu
Film CDP.PL Moje córki (Kolekcja Filmowe Olśnienia) Daddy's Little Girls
Moje córki to amerykański dramat w reżyserii Tylera Perry'ego. W filmie wystąpili między innymi Idris Elba, Gabrielle Union, Louis Gossett Jr. i Tracee Ellis Ross.
Film CDP.PL Moje córki (Kolekcja Filmowe Olśnienia) Daddy's Little Girlspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Gang Story Les Lyonnais
Gang Story to dramat kryminalny francuskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Olivier Marchal. W rolach głównych wystąpili: Gérard Lanvin, Tchéky Karyo i Daniel Duval.
Film MONOLITH VIDEO Gang Story Les Lyonnaispełny opis produktu
Film GUTEK FILM Siódma pieczęć Det sjunde inseglet
Siódma pieczęć to dramat szwedzkiej produkcji z 1957 roku w reżyserii Ingmara Bergmana. W rolach głównych wystąpili: Gunnar Bjornstrand, Max von Sydow, Bibi Andersson, Nils Poppe i Bengt Ekerot.
Film GUTEK FILM Siódma pieczęć Det sjunde insegletpełny opis produktu
Film VITRAFILM Taniec smoka Dance of the Dragon
Taniec smoka to dramat muzyczny z 2008 roku w reżyserii Johna Radela i Maxa Mannixa. W rolach głównych wystąpili: Jason Scott Lee, Fann Wong i Jason Chan.
Film VITRAFILM Taniec smoka Dance of the Dragonpełny opis produktu
Film SOLOPAN Porządna kobieta (Classic Collection) A Good Woman
Porządna kobieta to dramat komediowy z 2004 roku, którego reżyserem jest Mike Barker. W rolach głównych występują Helen Hunt, Scarlett Johansson i Tom Wilkinson.
Film SOLOPAN Porządna kobieta (Classic Collection) A Good Womanpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dług / Komornik
Zestaw dwóch polskich filmów fabularnych: Dług (1999) oraz Komornik (2005).
Film TIM FILM STUDIO Dług / Komornikpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Szczęściarz The Lucky One
Szczęściarz to dramat amerykańskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem jest Scott Hicks. W filmie wystąpili między innymi Zac Efron, Taylor Schilling, Blythe Danner i Riley Thomas Stewart.
Film GALAPAGOS Szczęściarz The Lucky Onepełny opis produktu
Film CDP.PL 25. godzina (Kolekcja Filmowe Przeboje)
25. godzina to dramat amerykańskiej produkcji z 2002 roku, którego reżyserem jest Spike Lee. Główne role zagrali: Edward Norton, Philip Seymour Hoffman, Barry Pepper, Rosario Dawson.
Film CDP.PL 25. godzina (Kolekcja Filmowe Przeboje)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wyspa skazańców Kongen av Bastoy
Wyspa skazańców to dramat z 2010 roku, którego reżyserem jest Marius Holst. W rolach głównych wystąpili Stellan Skarsgard, Benjamin Helstad, Kristoffer Joner oraz Trond Nilssen.
Film TIM FILM STUDIO Wyspa skazańców Kongen av Bastoypełny opis produktu
Film BEST FILM Mój Nikifor (Kanon filmów polskich)
Mój Nikifor to dramat obyczajowy polskiej produkcji z 2004 roku. Którego reżyserem jest Krzysztof Krauze. Główne role zagrali: Krystyna Feldman, Roman Gancarczyk, Jerzy Gudejko.
Film BEST FILM Mój Nikifor (Kanon filmów polskich)pełny opis produktu
Film BEST FILM Przesłuchanie (Kanon filmów polskich)
Przesłuchanie to dramat polskiej produkcji z 1989 roku, którego reżyserem jest Ryszard Bugajski. Główne role zagrali: Krystyna Janda, Adam, Janusz Gajos.
Film BEST FILM Przesłuchanie (Kanon filmów polskich)pełny opis produktu
Jedwabna opowieść
Historia przyjaźni dwóch, wydawałoby się, zupełnie różnych osób: samotnej nastolatki w ciąży i kobiety w średnim wieku, która straciła syna.
Claire: kobieca, rudowłosa 17-stolatka, ukrywająca niechcianą ciążę przed rodziną i ludźmi z pracy, mieszka samotnie w małej kawalerce. Na skutek zbiegu okoliczności zostaje zatrudniona jako asystentka przez panią Melikian, zajmującą się ozdabianiem ubrań dla najlepszych paryskich domów mody. Ta surowa, lecz sprawiedliwa kobieta opłakuje syna, który zginął w wypadku motocyklowym. Dzięki smutkowi, choć wynikającemu z zupełnie innych powodów, dwie kobiety mogą się lepiej zrozumieć i powoli rozjaśniać swoje życia. Pani Melikian zaczyna się uśmiechać, a Claire - kochać.
Za ``Jedwabną opowieść``, swój pierwszy film pełnometrażowy, Eléonore Faucher otrzymała główną nagrodę Tygodnia Krytyki na tegorocznym festiwalu w Cannes, a także Grand Prix festiwalu Era Nowe Horyzonty.`
Jedwabna opowieśćpełny opis produktu
Film VITRAFILM Strzelając do psów
Strzelając do psów, który wyreżyserował Michael Caton-Jones. W rolach głównych wystąpili Hugh Dancy, John Hurt, Claire-Hope Ashitey, David Gyasi, Dominique Horwitz.
Film VITRAFILM Strzelając do psówpełny opis produktu
Film BEST FILM Trzy kolory. Niebieski (Kolekcja)
Trzy kolory. Niebieski to dramat psychologiczny wyreżyserowany przez Krzysztofa Kieślowskiego. W filmie wystąpili Juliette Binoche, Benoit Regent, Florence Pernel, Charlotte Very, Helen Vincent.
Film BEST FILM Trzy kolory. Niebieski (Kolekcja)pełny opis produktu
Film MAYFLY Wild Side (Rainbow Collection)
Wild Side to francuski dramat z 2004 roku, którego reżyserem jest Sebastien Lifschitz. W filmie wystąpili Stephanie Michelini, Yasmine Belmadi, Edouard Nikitine, Josiane Stoleru, Liliane Nataf.
Film MAYFLY Wild Side (Rainbow Collection)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Grudniowi chłopcy December Boys
Grudniowi chłopcy to dramat australijskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Rod Hardy. W rolach głównych wystąpili: Daniel Radcliffe, Lee Cormie, Christian Byers, James Fraser, Teresa Palmer.
Film GALAPAGOS Grudniowi chłopcy December Boyspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Monologi Waginy The Vagina Monologues
Monologi Waginy to dramat komediowy amerykańskiej produkcji z 2002 roku, którego reżyserką jest Eve Ensler. Główne role zagrali: Eve Ensler, Steven C. Lawrence, Cathy Richardson.
Film GALAPAGOS Monologi Waginy The Vagina Monologuespełny opis produktu
Obywatel Kane (wydanie jubileuszowe)
Kiedy 76-letni Charles Foster Kane, magnat prasowy, na łożu śmierci wypowiada jedno, jedyne słowo ``różyczka``, wszyscy zgromadzeni w ogromnym zamku Kane`a Xanadu, popadają w konsternację. Nawet, przeprowadzona przez grupę dziennikarzy, wnikliwa analiza kronik filmowych nie daje odpowiedzi na pytanie, co oznacza owa enigmatyczna ``różyczka``. Ani w życiu publicznym Kane`a, ani jego życiu towarzyskim i zawodowym, nie można znaleźć rozwiązania dręczącej wszystkich zagadki. Jeden z reporterów postanawia rozszyfrować znaczenie tego słowa. Najpierw poznaje szczegóły nieszczęśliwego dzieciństwa Kane`a, a potem przeprowadza wywiady z czterema najważniejszymi postaciami z jego życia. Co gorsza, nikt z nich nie potrafi wyjaśnić znaczenia ``różyczki``, a rozwiązanie tej frapującej kwestii staje się coraz bardziej odległe.

Arcydzieło Orsona Welles`a (nr 1 na liście Najlepszych Amerykańskich Filmów wg Amerykańskiego Instytutu Filmowego) olśniewa na nowo w wyjątkowym wydaniu z okazji 70. rocznicy powstania filmu. Zdobywca Nagrody Akademii za Najlepszy scenariusz oryginalny (1941), przedstawia historię życia magnata prasowego, poruszając tematy władzy i korupcji.
Obywatel Kane (wydanie jubileuszowe)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ulice nędzy (Edycja Specjalna)
Ulice nędzy to dramat sensacyjny wyreżyserowany przez Martina Scorsese. W filmie wystąpili Robert De Niro, Harvey Keitel, David Proval, Amy Robinson, Richard Romanus.
Film GALAPAGOS Ulice nędzy (Edycja Specjalna)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wszyscy ludzie prezydenta Dwupłytowa Edycja Specjalna (Legendy Kina)
Wszyscy ludzie prezydenta to amerykański dramat polityczny z 1976 roku, którego reżyserem jest Alan J. Pakula. W filmie wystąpili Dustin Hoffman, Robert Redford, Jason Robards, Jack Warden, Martin Balsam.
Film GALAPAGOS Wszyscy ludzie prezydenta Dwupłytowa Edycja Specjalna (Legendy Kina)pełny opis produktu
Molo (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Andrzej Rudnicki jest czterdziestoletnim inżynierem. W pewnym momencie swojego życia dostrzega, że wszystko, co udało mu się osiągnąć odbyło się za późno. Na szczęście ma żonę, która będzie go w tych trudnych sytuacjach wspierać.
Molo (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 21
21 to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserem jest Robert Luketic. Główne role zagrali: Jim Sturgess, Kevin Spacey, Kate Bosworth, Laurence Fishburne.
Film IMPERIAL CINEPIX 21pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Alfie
Alfie to dramat obyczajowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest Charles Shyer. Główne role zagrali: Jude Law, Renee Taylor, Jane Krakowski, Marisa Tomei.
Film IMPERIAL CINEPIX Alfiepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Droga do szczęścia (Złota Kolekcja)
Droga do szczęścia to dramat obyczajowy w reżyserii Sama Mendesa. W filmie wystąpili: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Kathy Bates, Michael Shannon.
Film IMPERIAL CINEPIX Droga do szczęścia (Złota Kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Maria Antonina
Maria Antonina to amerykańsko-francusko-japoński dramat biograficzno-kostiumowy w reżyserii Sofii Coppoli. Główne role zagrali: Kirsten Dunst, Jason Schwartzman, Judy Davis.
Film IMPERIAL CINEPIX Maria Antoninapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]