Film VISION FILM W imię zemsty As Good as Dead
W imię zemsty to thriller amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Jonathan Mossek. W rolach głównych wystąpili: Andie MacDowell, Cary Elwes, Brian Cox i Frank Whaley.
Film VISION FILM W imię zemsty As Good as Deadpełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Królik na księżycu Conejo en la luna
Królik na księżycu to thriller kryminalny meksykańsko-brytyjskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem oraz autorem scenariusza jest Jorge Ramirez Suarez. Główne role zagrali: Bruno Bichir, Lorraine Pilkington, Jesus Ochoa.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Królik na księżycu Conejo en la lunapełny opis produktu
Film BEST FILM Pociąg (Mistrzowie polskiego kina)
Pociąg to thriller dramatyczny polskiej produkcji z 1959 roku. Jego reżyserem jest Jerzy Kawalerowicz. Główne role zagrali: Lucyna Winnicka, Leon Niemczyk, Teresa Szmigielówna.
Film BEST FILM Pociąg (Mistrzowie polskiego kina)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Legenda
Legenda to horror produkcji polskiej z 2005 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Mariusz Pujszo. W rolach głównych występują Agata Dratwa, Joanna Liszowska, Magdalena Modra i Andrzej Nejman.
Film TIM FILM STUDIO Legendapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wschodzące słońce Rising Sun
Wschodzące słońce to thriller kryminalny amerykańskiej produkcji z 1993 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Philip Kaufman. Główne role zagrali: Sean Connery, Wesley Snipes, Harvey Keitel.
Film IMPERIAL CINEPIX Wschodzące słońce Rising Sunpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Jaskiniowiec Teenage Caveman
Jaskiniowiec to horror amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest Larry Clark. Główne role zagrali: Tara Subkoff, Richard Hillman, Tiffany Limos.
Film IMPERIAL CINEPIX Jaskiniowiec Teenage Cavemanpełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Dzień gniewu
Dzień gniewu to trzymający w napięciu thriller produkcji Wielka Brytania- Węgry z 2006 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Adrian Rudomin. W filmie wystąpili Lambert Christopher, Blessed Brian, Law Phyllida.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Dzień gniewupełny opis produktu
Film CDP.PL Narzeczony mimo woli / Zupełnie jak miłość Box (Długie wieczory) The Proposal / A Lot Like Love
Narzeczony mimo woli / Zupełnie jak miłość to pakiet komedii romantycznych produkcji USA z lat 2005 i 2009. Reżyseria Anne Fletcher i Nigel Cole, scenariusz Pete Chiarelli i Colin Patrick Lynch, a w rolach głównych występują Sandra Bullock, Ashton Kutcher oraz Ryan Reynolds.
Film CDP.PL Narzeczony mimo woli / Zupełnie jak miłość Box (Długie wieczory) The Proposal / A Lot Like Lovepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Dom snów Dream House
Dom snów to thriller produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Jim Sheridan, twórcą scenariusza David Loucka, a w rolach głównych występują Daniel Craig, Naomi Watts i Rachel Weisz.
Film KINO ŚWIAT Dom snów Dream Housepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Elita zabójców Killer Elite
Elita zabójców to thriller australijsko-amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Gary McKendry. W rolach głównych wystąpili: Jason Statham, Clive Owen i Robert De Niro.
Film MONOLITH VIDEO Elita zabójców Killer Elitepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dom zły (Kino Festiwalowe) Dom zły
Dom zły to thriller obyczajowy polskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Wojciech Smarzowski. Główne role zagrali: Arkadiusz Jakubik, Bartłomiej Topa, Kinga Preis, Marian Dziędziel.
Film TIM FILM STUDIO Dom zły (Kino Festiwalowe) Dom złypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Druga twarz The Double
Druga twarz to thriller produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Michael Brandt, współtwórcą scenariusza Derek Haas, a w rolach głównych występują Richard Gere, Topher Grace oraz Martin Sheen.
Film MONOLITH VIDEO Druga twarz The Doublepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Coś The Thing
Coś to horror amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Matthijs van Heijningen Jr. W rolach głównych wystąpili: Mary Elizabeth Winstead, Joel Edgerton, Ulrich Thomsen, Eric Christian Olsen i Adewale Akinnuoye-Agbaje.
Film KINO ŚWIAT Coś The Thingpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bez tchu Breathless
Bez tchu to thriller produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jesse Baget, współtwórcą scenariusza Stefania Moscato, a w rolach głównych występuje Val Kilmer, Gina Gershon oraz Ray Liotta.
Film MONOLITH VIDEO Bez tchu Breathlesspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ziemia żywych trupów Land of the Dead
Ziemia żywych trupów to horror amerykańsko-francusko-kanadyjskiej produkcji z 2005 roku, którego reżyserem i autorem scenariusza jest George A. Romero. Główne role zagrali: Simon Baker, John Leguizamo, Dennis Hopper.
Film TIM FILM STUDIO Ziemia żywych trupów Land of the Deadpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Abraham Lincoln: Łowca wampirów
Abraham Lincoln: Łowca wampirów to amerykański horror z 2012 roku w reżyserii Timura Bekmambetowa, w którym wystąpili Benjamin Walker, Jimmi Simpson, Mary Elizabeth Winstead i Dominic Cooper.
Film IMPERIAL CINEPIX Abraham Lincoln: Łowca wampirówpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Efekt motyla
Efekt motyla to thriller fantastycznonaukowy amerykańskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserami są Eric Bress, J. Mackye Gruber. Główne role zagrali: Ashton Kutcher, Melora Walters, Brandy Kopp.
Film MONOLITH VIDEO Efekt motylapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Kandydat Kandidaten
Kandydat to thriller duńskiej produkcji zrealizowany w 2008 roku. Obraz wyreżyserował Kasper Barfoed. W rolach głównych wystąili: Nikolaj Lie Kaas, Tuva Novotny, Laura Christensen i Kim Bodnia.
Film TIM FILM STUDIO Kandydat Kandidatenpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Armageddon Countdown: Jerusalem
Armageddon to thriller katastroficzny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest A.F. Silver. W rolach głównych wystąpili: Kim Little, Clint Browning i Russell Reynolds.
Film KINO ŚWIAT Armageddon Countdown: Jerusalempełny opis produktu
Film GALAPAGOS Śmiertelna wyliczanka Murder by Numbers
Śmiertelna wyliczanka to thriller kryminalny amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jej reżyserem jest Barbet Schroeder. Główne role zagrali: Sandra Bullock, Ben Chaplin, Ryan Gosling.
Film GALAPAGOS Śmiertelna wyliczanka Murder by Numberspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rozgrywka
Rozgrywka to thriller sensacyjny amerykańsko-niemieckiej produkcji. Jego reżyserem jest Frank Oz. W rolach głównych wystąpili: Angela Bassett, Edward Norton, Robert De Niro.
Film IMPERIAL CINEPIX Rozgrywkapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zamknięty krąg Le premier cercle
Zamknięty krąg to thriller francuskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Laurent Tuel. Główne role zagrali: Jean Reno, Gaspard Ulliel, Vahina Giocante.
Film MONOLITH VIDEO Zamknięty krąg Le premier cerclepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Szybko i wściekle Fast & Furious
Szybko i wściekle to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Justin Lin. Główne role zagrali: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster.
Film TIM FILM STUDIO Szybko i wściekle Fast & Furiouspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Krąg (Srebrna kolekcja)
Krąg to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Gore Verbinski. Główne role zagrali: Naomi Watts, Brian Cox, David Dorfman, Lindsay Frost, Daveigh Chase.
Film IMPERIAL CINEPIX Krąg (Srebrna kolekcja)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Blade: Wieczny łowca II Blade II
Blade: Wieczny łowca II to horror akcji amerykańskiej produkcji z 2002 roku, którego reżyserem jest Guillermo del Toro. Główne role zagrali: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Ron Perlman.
Film GALAPAGOS Blade: Wieczny łowca II Blade IIpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 4 (2 DVD, 3D)
Oszukać przeznaczenie 4 to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest David R. Ellis. Główne role zagrali: Shantel VanSanten, Nick Zano, Bobby Campo.
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 4 (2 DVD, 3D)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Pakt milczenia The Covenant
Pakt milczenia to horror produkcji USA z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Renny Harlin, scenarzystą J.S. Cardone, a w rolach głównych występują Chace Crawford, Jessica Lucas, Laura Ramsey i Richard Zeman.
Film IMPERIAL CINEPIX Pakt milczenia The Covenantpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Siła witalna Lifeforce
Siła witalna to horror fantastyczno-naukowy brytyjskiej produkcji z 1985 roku, którego reżyserem jest Tobe Hooper. Główne role zagrali: Patrick Stewart, Nicholas Ball, Mathilda May.
Film IMPERIAL CINEPIX Siła witalna Lifeforcepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Księżyc w nowiu
Księżyc w nowiu to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Chris Weitz. Główne role zagrali: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed.
Film MONOLITH VIDEO Księżyc w nowiupełny opis produktu
Ocean strachu
Oparta na faktach historia młodego małżeństwa, Daniela i Susan, które zaplanowało sobie niezapomniane wakacje na pięknej egzotycznej wyspie. Miał to być odpoczynek od życia wypełnionego pracą i próba pozbycia się złych emocji, jakie nagromadziły się w ich związku. Pewnego dnia jako doświadczeni nurkowie wypływają łodzią pełną turystów na podbój rafy koralowej. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności podczas pobytu pod wodą zostają przez załogę statku porzuceni na środku oceanu. Rozpoczyna się gehenna. Daleko od lądu nurkowie powoli dryfują w kierunku wód, w których roi się od krwiożerczych rekinów. Zmarznięci, zrozpaczeni i zdani tylko na siebie desperacko walczą o przetrwanie. Koszmar walki z żywiołem uświadamia im, że nie są tak silni i samowystarczalni, jak się im do tej pory wydawało, i że w życiu nic nie jest oczywiste.
Ocean strachupełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]