Film IMPERIAL CINEPIX Ramona i Beezus Ramona and Beezus
Ramona i Beezus to amerykański film familijny z 2010 roku wyreżyserowany przez Elizabeth Allen. W głównych rolach wystąpili: Joey King, Selena Gomez, John Corbett i Bridget Moynahan.
Film IMPERIAL CINEPIX Ramona i Beezus Ramona and Beezuspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 2
Shrek2 to film animowany amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserami są Andrew Adamson, Conrad Vernon, Kelly Asbury. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 2pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Jeż Jerzy
Jeż Jerzy to polski film animowany z 2011 roku. Jego reżyserami są Wojtek Wawszczyk, Jakub Tarkowski i Tomasz Leśniak. Bohaterom głosów użyczyli między innymi Borys Szyc, Maria Peszek, Maciej Maleńczuk i Michał Koterski.
Film MONOLITH VIDEO Jeż Jerzypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory (MK) Where the Wild Things Are
Gdzie mieszkają dzikie stwory to amerykański film przygodowy z 2009 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Spike Jonze. W filmie wystąpili Max Records, Catherine Keener, Steve Mouzakis, Pepita Emmerichs i Mark Ruffalo. Muzykę skomponował Carter Burwell.
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory (MK) Where the Wild Things Arepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Pszczółka Julia L'apetta Giulia e la signora Vita
Pszczółka Julia to włoski film animowany z 2003 roku, który został zrealizowany w grafice 3D. Jego reżyserem jest Paolo Modugno, autorem muzyki zaś Alessandro Molinari.
Film KINO ŚWIAT Pszczółka Julia L'apetta Giulia e la signora Vitapełny opis produktu
Film BEST FILM Mikołajek: Wszyscy kumple Mikołajka Le Petit Nicolas
Mikołajek: Wszyscy kumple Mikołajka to film animowany produkcji francuskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Arnaud Bouron, twórcami scenariusza są Nicolas Robin, Diane Morel i Hervé Benedetti, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Joanna Domańska, Jacek Wolszczak oraz Ewa Serwa.
Film BEST FILM Mikołajek: Wszyscy kumple Mikołajka Le Petit Nicolaspełny opis produktu
Film CASS FILM Pocoyo i przyjaciele odc. 1-8 Pocoyo
Pocoyo i przyjaciele to film animowany produkcji hiszpańskiej z 2005 roku. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli Agnieszka Kunikowska, Joanna Pach i Hanna Kinder-Kiss.
Film CASS FILM Pocoyo i przyjaciele odc. 1-8 Pocoyopełny opis produktu
Film CASS FILM Pszczółka Maja BOX 2 (3 DVD) Mitsubachi Maya no boken
Pszczółka Maja to animowany film familijny z 1975 roku, którego reżyserami są Seiji Endô oraz Hiroshi Saitô. W zestawie znajdują się trzy płyty DVD.
Film CASS FILM Pszczółka Maja BOX 2 (3 DVD) Mitsubachi Maya no bokenpełny opis produktu
Film CASS FILM Pszczółka Maja: Narodziny
Pszczółka Maja to animowany film familijny z 1975 roku, którego reżyserami są Seiji Endo oraz Hiroshi Saito. Na płycie znajdują się trzy odcinki: Narodziny, Nauka latania, Uratowanie Migotki.
Film CASS FILM Pszczółka Maja: Narodzinypełny opis produktu
Film CASS FILM Smerfy cz. 1 (3 DVD)
Smerfy to amerykańsko-belgijski serial animowany, który opowiada o przygodach małych, niebieskich stworzeń wymyślonych przez belgijskiego rysownika komiksowego Peyo. W pakiecie znajdują się 3 płyty DVD, zawierające 16 odcinków serialu.
Film CASS FILM Smerfy cz. 1 (3 DVD)pełny opis produktu
Film CASS FILM Strażak Sam: Uwaga, spadające owce!
Strażak Sam to brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Na płycie znajduje się sześć odcinków: Uwaga, spadające owce, Przewód pod napięciem, Zrządzenie losu, Chłopiec z Wenus, Pora na kąpiel Morusa, Strzeż się pomocy sąsiedzkiej.
Film CASS FILM Strażak Sam: Uwaga, spadające owce!pełny opis produktu
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki: Ja chcę nowe buty Little Princess
Świat Małej Księżniczki to brytyjski serial animowany z 2006 roku. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Beata Wyrąbkiewicz, Izabela Dąbrowska i Anna Apostolakis.
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki: Ja chcę nowe buty Little Princesspełny opis produktu
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki: To wszystko jest moje Little Princess
Świat Małej Księżniczki to brytyjski serial animowany z 2006 roku. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Beata Wyrąbkiewicz, Izabela Dąbrowska i Anna Apostolakis.
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki: To wszystko jest moje Little Princesspełny opis produktu
Film CDP.PL Alicja w Krainie Czarów (Magiczna Kolekcja) Alice in Wonderland
Alicja w Kraine Czarów to amerykański film animowany zrealizowany w 1951 roku. Obraz wyreżyserował Clyde Geronimi, Wilfred Jackson i Hamilton Luske. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Barbara Rylska, Jerzy Magórski i Kazimierz Brusikiewicz.
Film CDP.PL Alicja w Krainie Czarów (Magiczna Kolekcja) Alice in Wonderlandpełny opis produktu
Film CDP.PL Atlantyda: Powrót Milo (Magiczna Kolekcja)
Atlantyda: Powrót Milo to amerykański film animowany z 2003 roku w reżyserii Tada Stonesa, Toby'ego Sheltona i Victora Cooka, przeznaczony dla widzów od siódmego roku życia.
Film CDP.PL Atlantyda: Powrót Milo (Magiczna Kolekcja)pełny opis produktu
Film CDP.PL Auta 2 Cars 2
Auta 2 to film animowany produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyseria Brad Lewis i John Lasseter, scenariusz Ben Queen, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk oraz Agnieszka Dygant.
Film CDP.PL Auta 2 Cars 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Avengers: Potęga i moc. Część 3 The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Avengers: Potęga i moc to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyseria Vinton Heuck i Ciro Nieli, scenariusz Caroline Farah, Christopher Yost i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jakub Szydłowski, Wojciech Paszkowski oraz Krzysztof Szczerbiński.
Film CDP.PL Avengers: Potęga i moc. Część 3 The Avengers: Earth's Mightiest Heroespełny opis produktu
Film CDP.PL Camp Rock 2 Wielki finał (Przebojowa Kolekcja) Camp Rock 2: The Final Jam
Camp Rock 2 Wielki finał to amerykański film familijny, którego reżyserem jest Paul Hoen. W głównych rolach wystąpili: Demi Lovato, Joe Jonas, Nick Jonas, Kevin Jonas, Alyson Stoner, Anna Maria Perez de Tagle, Meaghan Jette Martin i Jasmine Richards.
Film CDP.PL Camp Rock 2 Wielki finał (Przebojowa Kolekcja) Camp Rock 2: The Final Jampełny opis produktu
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Dawno, dawno temu Mickey Mouse Clubhouse
Klub Przyjaciół Myszki Miki: Dawno, dawno temu to animowany film familijny z serii Disney Junior, przeznaczonej dla dzieci w wieku 2-7 lat.
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Dawno, dawno temu Mickey Mouse Clubhousepełny opis produktu
Film DISNEY Dzwoneczek i uczynne wróżki Tinker Bell and the Great Fairy Rescue
Dzwoneczek i uczynne wróżki to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Bradley Raymond, współtwórcami scenariusza są Bob Hilgenberg i Rob Muir, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów udzielili Natalia Rybicka, Tamara Arciuch oraz Katarzyna Glinka.
Film DISNEY Dzwoneczek i uczynne wróżki Tinker Bell and the Great Fairy Rescuepełny opis produktu
Film CDP.PL Król Lew The Lion King
Król lew to pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w studiu Walta Disneya w 1994 roku. Obraz wyreżyserował Roger Allers i Rob Minkoff. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Paweł Tucholski, Wiktor Zborowski, Marek Barbasiewicz, Krzysztof Tyniec i Emilian Kamiński.
Film CDP.PL Król Lew The Lion Kingpełny opis produktu
Film CDP.PL Miecz w kamieniu (Magiczna Kolekcja) The Sword in the Stone
Miecz w kamieniu to pełnometrażowy film animowany zrealizowany w studiu Walta Disneya w 1963 roku. Jego reżyserem jest Wolfgang Reitherman. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Adam Lewicki, Stanisław Milski i Irena Burawska.
Film CDP.PL Miecz w kamieniu (Magiczna Kolekcja) The Sword in the Stonepełny opis produktu
Film CDP.PL Planeta skarbów (Magiczna Kolekcja) Treasure Planet
Planeta skarbów to animowany film familijny amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserami są Ron Clements oraz John Musker. Główne role zagrali: Roscoe Lee Browne, Corey Burton, Dane A. Davis.
Film CDP.PL Planeta skarbów (Magiczna Kolekcja) Treasure Planetpełny opis produktu
Film CDP.PL Ratatuj Ratatouille
Ratatuj to film animowany produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Brad Bird, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Zbigniew Zamachowski, Cezary Kosiński oraz Tomasz Karolak.
Film CDP.PL Ratatuj Ratatouillepełny opis produktu
Film CDP.PL Tarzan 2 (Magiczna Kolekcja) Tarzan 2
Tarzan 2 to film animowany produkcji amerykańskiej z 2005 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Brian Smith, współtwórcą scenariusza Brian Smith, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Kajetan Lewandowski, Janusz Bukowski oraz Marzena Trybała.
Film CDP.PL Tarzan 2 (Magiczna Kolekcja) Tarzan 2pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Żółwik Sammy Sammy's Adventures: The Secret Passage
Żółwik Sammy to film animowany produkcji belgijskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest Ben Stassen, twórcą scenariusza Domonic Paris, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Grzegorz Drojewski, Krzysztof Szczerbiński oraz Adam Ferency.
Film TIM FILM STUDIO Żółwik Sammy Sammy's Adventures: The Secret Passagepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Charlie i fabryka czekolady (Magia Kina) Charlie and the Chocolate Factory
Charlie i fabryka czekolady to film familijny produkcji amerykańsko - brytyjskiej z 2005 roku. Reżyserem filmu jest Tim Burton, twórcą scenariusza John August, a w rolach głównych występują Johnny Depp, Freddie Highmore oraz Helena Bonham Carter.
Film GALAPAGOS Charlie i fabryka czekolady (Magia Kina) Charlie and the Chocolate Factorypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Hot Wheels AcceleRacers: Z prędkością ciszy Hot Wheels AcceleRacers: The Speed of Silence
Hot Wheels AcceleRacers: Z prędkością ciszy to animowany film fantastyczno-przygodowy amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserami są Andrew Duncan oraz Gino Nichele. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Tomasz Bednarek, Jarosław Boberek, Andrzej Ferenc, Artur Kaczmarski.
Film GALAPAGOS Hot Wheels AcceleRacers: Z prędkością ciszy Hot Wheels AcceleRacers: The Speed of Silencepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Królik Bugs Zakochany i zwariowany Bugs Bunny's Cupid Capers
Królik Bugs Zakochany i zwariowany to amerykański film animowany z 1979 roku, którego reżyserem jest James Davis. W wersji oryginalnej głosów postaciom użyczyli Mel Blanc, June Foray. Autorami scenariusza są Warren Foster i Hal Geer, a muzykę skomponował Milt Franklyn.
Film GALAPAGOS Królik Bugs Zakochany i zwariowany Bugs Bunny's Cupid Caperspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Alvin i wiewiórki + Alvin i wiewiórki 2
Alvin i wiewiórki + Alvin i wiewiórki 2 to zestaw dwóch części amerykańskiego filmu animowanego opartego na serialu telewizyjnym emitowanym w latach 60. Pierwsza część została wyreżyserowana przez Tima Hilla, a druga przez Betty Thomas.
Film IMPERIAL CINEPIX Alvin i wiewiórki + Alvin i wiewiórki 2pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]