Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP355E7C
Notebook SAMSUNG NP355E7C
Jest sprawa
Komedia obyczajowa osadzona w po pegeerowskich realiach, pełna zabawnych sytuacji, ciepłego humoru i dowcipnych dialogów. Akcja filmu rozgrywa się we wsi Piaski na Pomorzu, gdzie w jednym z gipsowych popiersi Lenina, które zostały po zmarłym sekretarzu PZPR, spoczywa przemycony z dawnego ZSRR, ogromnej wartości diament "Oko Syberii". Jak to bywa ze skarbami, wielu chętnych zjawia się, aby skarb zagarnąć dla siebie.
Jest sprawapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX New York Taxi Taxi
New York Taxi to komedia akcji amerykańskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Tim Story. Główne role zagrali: Queen Latifah, Jimmy Fallon, Henry Simmons.
Film IMPERIAL CINEPIX New York Taxi Taxipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Monte Carlo
Monte Carlo to komedia romantyczna amerykańsko-węgierskiej produkcji z 2011 roku. Jej reżyserem jest Thomas Bezucha. W filmie wystąpili: Selena Gomez, Katie Cassidy, Leighton Meester, Cory Monteith i Andie MacDowell.
Film IMPERIAL CINEPIX Monte Carlopełny opis produktu
Film GALAPAGOS List w butelce (Zakochane kino) Message in a Bottle
List w butelce to romans produkcji amerykańskiej w reżyserii Luisa Mandoki. W filmie wystąpili: Kevin Costner, Robin Wright, Paul Newman, John Savage, Tom Aldredge.
Film GALAPAGOS List w butelce (Zakochane kino) Message in a Bottlepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Walentynki (Zakochane Kino) Valentine's Day
Walentynki to komedia romantyczna produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest Garry Marshall, twórcą scenariusza jest Katherine Fugate, a w rolach głównych występują Jessica Alba, Kathy Bates, Bradley Cooper i Jamie Foxx.
Film GALAPAGOS Walentynki (Zakochane Kino) Valentine's Daypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Słodki drań (Woody Allen Antologia) Sweet And Lowdown
Słodki drań to komedia produkcji amerykańskiej z 1999 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Woody Allen, a w rolach głównych występują Woody Allen, Sean Penn or Uma Thurman.
Film KINO ŚWIAT Słodki drań (Woody Allen Antologia) Sweet And Lowdownpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Seks w wielkim mieście 2 (Zakochane Kino) Sex and the City 2
Seks w wielkim mieście 2 to komedia amerykańskiej produkcji z 2010 roku, której reżyserem jest Michael Patrick King. W rolach głównych wystąpili: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon.
Film GALAPAGOS Seks w wielkim mieście 2 (Zakochane Kino) Sex and the City 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Pretty Woman (Kolekcja Filmowe Przeboje) Pretty Woman
Pretty Woman to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 1990 roku. Jej reżyserem jest Garry Marshall. W rolach głównych wystąpili: Richard Gere, Julia Roberts, Ralph Bellamy, Laura San Giacomo, Hector Elizondo.
Film CDP.PL Pretty Woman (Kolekcja Filmowe Przeboje) Pretty Womanpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Genialny wynalazek Lightbulb
Genialny wynalazek to amerykańska komedia dramatyczna z 2009 roku, której reżyserem jest Jeff Balsmeyer. W rolach głównych wystąpili: Ayelet Zurer, Jeremy Renner, Dallas Roberts.
Film MONOLITH VIDEO Genialny wynalazek Lightbulbpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Chaplin. Cyrk The Circus
Cyrk to niemy film komediowy z 1928 roku. Jego reżyserem, scenarzystą oraz odtwórcą głównej roli jest Charlie Chaplin.
Film GALAPAGOS Chaplin. Cyrk The Circuspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Chaplin. Gorączka złota The Gold Rush
Gorączka złota to niemy film komediowy zrealizowany w 1925 roku. W rolach głównych wystąpili Georgia Hale, Tom Murray, Mack Swain oraz reżyser i scenarzysta filmu - Charles Chaplin.
Film GALAPAGOS Chaplin. Gorączka złota The Gold Rushpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Marsjanie atakują (Kolekcja Tim Burton) Mars Attacks!
Marsjanie atakują to komedia fantastyczno-naukowa amerykańskiej produkcji z 1996 roku. Jej reżyserem jest Tim Burton. Główne role zagrali: Jack Nicholson, Glenn Close, Annette Bening
Film GALAPAGOS Marsjanie atakują (Kolekcja Tim Burton) Mars Attacks!pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Faceci w Czerni Trylogia
Faceci w Czerni Trylogia to zestaw amerykańskich komedii fantastyczno-naukowych w reżyserii Barry'ego Sonnenfelda, opowiadających o agencie J (Will Smith) i agencie K (Tommy Lee Jones), którzy są członkami ściśle tajnej organizacji zajmującej się monitoringiem poczynań Obcych na naszej planecie.
Film IMPERIAL CINEPIX Faceci w Czerni Trylogiapełny opis produktu
Film KINO POLSKA Rozmowy nocą
Rozmowy nocą to komedia polskiej produkcji z 2008 roku. Jej reżyserem jest Maciej Żak. Główne role zagrali: Magdalena Różczka, Marcin Dorociński, Weronika Książkiewicz.
Film KINO POLSKA Rozmowy nocąpełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Asterix na olimpiadzie Asterix aux jeux olympiques
Asterix na olimpiadzie to komedia familijna, której reżyserem jest Frederic Forestier. Główne role zagrali: Clovis Cornillac, Gerard Depardieu, Benoit Poelvoorde.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Asterix na olimpiadzie Asterix aux jeux olympiquespełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tin Cup (Zakochane Kino)
Tin Cup to sportowa komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 1996 roku. Jej reżyserem jest Ron Shelton. Muzykę do filmu skomponował William Ross. Główne role zagrali: Kevin Costner, Rene Russo, Don Johnson.
Film GALAPAGOS Tin Cup (Zakochane Kino)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dzika namiętność Something Wild
Dzika namiętność to komedia produkcji amerykańskiej z 1986 roku. Reżyserem filmu jest Jonathan Demme, twórcą scenariusza E. Max Frye, a w rolach głównych występują Melanie Griffith, Jeff Daniels i Ray Liotta.
Film IMPERIAL CINEPIX Dzika namiętność Something Wildpełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Filip z konopi Filip z konopi
Filip z konopi to komedia produkcji polskiej z 1982 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Józef Gębski, a w rolach głównych występują Wiesław Gołas, Bożena Dykiel oraz Jerzy Bończak.
Film GM DISTRIBIUTION Filip z konopi Filip z konopipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Chaplin. Pakiet 5 filmów cz. 2
Kolekcjonerski pakiet 5 największych arcydzieł filmowych Charliego Chaplina: Dyktator, Światła Rampy, Pan Verdoux, Paryżanka, Król w Nowym Jorku.
Film GALAPAGOS Chaplin. Pakiet 5 filmów cz. 2pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT 7 krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza 7 Zwerge - Der Wald ist nicht genug
7 krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza to komedia niemieckiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest Sven Unterwaldt Jr. Główne role zagrali: Jerzy Kryszak, Jarosław Boberek, Mieczysław Morański.
Film KINO ŚWIAT 7 krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza 7 Zwerge - Der Wald ist nicht genugpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Dziennik Bridget Jones
Dziennik Bridget Jones to komedia francusko-brytyjsko-irlandzkiej produkcji. Jej reżyserem jest Sharon Maguire. Główne role zagrali: Renee Zellweger, Colin Firth, Hugh Grant.
Film KINO ŚWIAT Dziennik Bridget Jonespełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT The Calcium Kid
The Calcium Kid to komedia obyczajowa brytyjskiej produkcji z 2004 roku. Jej reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Alex De Rakoff. Główne role zagrali: Orlando Bloom, Michael Lerner, Michael Pena.
Film KINO ŚWIAT The Calcium Kidpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Nigdy w życiu (Damsko-Męska Kolekcja Filmowa)
Nigdy w życiu to komedia romantyczna polskiej produkcji z 2004 roku w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Główne role zagrali: Danuta Stenka, Joanna Brodzik, Joanna Jabłczyńska, Artur Żmijewski, Kinga Preis.
Film TIM FILM STUDIO Nigdy w życiu (Damsko-Męska Kolekcja Filmowa)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT 8 głów w torbie 8 Heads in a Duffel Bag
8 głów w torbie to amerykańsko-brytyjska komedia kryminalna z 1997 roku, której reżyserem i scenarzystą jest Tom Schulman. W rolach głównych wystąpili: Joe Pesci, Kristy Swanson, George Hamilton.
Film KINO ŚWIAT 8 głów w torbie 8 Heads in a Duffel Bagpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Najlepszą obroną jest atak Best Defense
Najlepszą obroną jest atak to komedia produkcji amerykańskiej z 1984 roku. reżyserem i scenarzystą filmu jest Willard Huyck, współtwórcą scenariusza jest Gloria Katz, a w rolach głównych występują Eddie Murphy, Dudley Moore oraz Tom Noonan.
Film IMPERIAL CINEPIX Najlepszą obroną jest atak Best Defensepełny opis produktu
Film ADD MEDIA Delikatność La delicatesse
Delikatność to komedia romantyczna wyprodukowana we Francji w 2011 roku. Reżyserami obrazu są David Foenkinos i Stephane Foenkinos. W rolach głównych wystąpili: Audrey Tautou, Francois Damiens i Bruno Todeschini.
Film ADD MEDIA Delikatność La delicatessepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kevin sam w Nowym Jorku (Kino familijne) Home Alone 2
Kevin sam w Nowym Jorku to komedia amerykańskiej produkcji z 1992 roku w reżyserii Chrisa Columbusa. Główne role zagrali Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern.
Film IMPERIAL CINEPIX Kevin sam w Nowym Jorku (Kino familijne) Home Alone 2pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Układ prawie idealny
Układ prawie idealny to komedia romantyczna w reżyserii Johna Schlesingera. W filmie wystąpili: Madonna, Rupert Everett, Benjamin Bratt, Neil Patrick Harris.
Film MONOLITH VIDEO Układ prawie idealnypełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Koncert Le concert
Koncert to film komediowy z 2009 roku, którego reżyserem jest Radu Mihaileanu. W rolach głównych wystąpili: Aleksiej Guskow, Melanie Laurent, Dmitri Nazarov, Francois Berleand, Miou-Miou.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Koncert Le concertpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]