Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A1V1E
Notebook SONY SVE14A1V1E
Film KINO ŚWIAT Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł to polski dramat z 2011 roku, którego reżyserem jest Antoni Krauze. W rolach głównych wystąpili: Piotr Fronczewski, Wojciech Pszoniak, Marta Honzatko, Michał Kowalski.
Film KINO ŚWIAT Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padłpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Szanghaj Shanghai
Szanghaj to dramat amerykańsko-chińskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Mikael Hafström. W rolach głównych wystąpili: John Cusack, Li Gong, Chow Yun-Fat i Ken Watanabe.
Film MONOLITH VIDEO Szanghaj Shanghaipełny opis produktu
Film MONOLITH Droga życia The Way
Droga życia to hiszpańsko-amerykański dramat przygodowy z 2010 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Emilio Estevez. W filmie wystąpili Martin Sheen, Deborah Kara Unger, Tcheky Karyo, James Nesbitt, Spencer Garrett. Muzykę skomponował Tyler Bates.
Film MONOLITH Droga życia The Waypełny opis produktu
Film GUTEK FILM Habemus papam - mamy papieża Habemus papam
Habemus papam - mamy papieża to dramat produkcji francusko - włoskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Nanni Moretti, współtwórcami scenariusza są Francesco Piccolo i Federica Pontremoli, a w rolach głównych występują Michel Piccoli, Nanni Moretti oraz Jerzy Stuhr.
Film GUTEK FILM Habemus papam - mamy papieża Habemus papampełny opis produktu
Film BEST FILM Przerwane objęcia (Edycja specjalna)
Przerwane objęcia to dramat hiszpańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Pedro Almodovar. Główne role zagrali: Penelope Cruz, Blanca Portillo, Lluis Homar.
Film BEST FILM Przerwane objęcia (Edycja specjalna)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Euforia Eyforiya
Euforia to melodramat rosyjskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Iwan Wyrypajew. W rolach głównych wystąpili: Polina Aguriejewa, Mikhail Okunev oraz Maksim Ushakov.
Film KINO ŚWIAT Euforia Eyforiyapełny opis produktu
Męska gra
Donnie, młody bokser, wychodzi z więzienia, do którego trafił za brutalne pobicie czarnoskórego chłopaka, który doznał trwałego uszkodzenia mózgu. Po wyjściu na wolność chce zapomnieć o przeszłości, za którą zapłacił wysoką cenę i postanawia zacząć nowe życie. Jednak nie jest to proste. Wkrótce Donnie ma stoczyć walkę z utalentowanym przeciwnikiem. Trenerem zostaje George - ojciec tamtego pobitego nastolatka. Będzie on przygotowywał boksera do ostatecznej walki z żądnym zemsty przeciwnikiem, Ossie.
Męska grapełny opis produktu
Film PROPAGANDA FILM Dancing w kwaterze Hitlera
Dancing w kwaterze Hitlera to polski dramat psychologiczny z 1968 roku, którego reżyserem jest Jan Batory. W filmie wystąpili: Maja Wodecka, Andrzej Łapicki, Maciej Damięcki, Olgierd Łukaszewicz, Marian Łącz.
Film PROPAGANDA FILM Dancing w kwaterze Hitlerapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wygrany / Tatarak
Zestaw dwóch dramatów obyczajowych: Wygrany (2011) oraz Tatarak (2009).
Film TIM FILM STUDIO Wygrany / Tatarakpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Nad życie
Nad życie to polski dramat biograficzny z 2012 roku, którego reżyserką jest Anna Plutecka-Mesjasz. W rolach głównych wystąpili: Danuta Stenka, Michał Żebrowski, Olga Bołądź, Marek Kasprzyk.
Film TIM FILM STUDIO Nad życiepełny opis produktu
Film VITRAFILM Bractwo Bang Bang
Bractwo Bang Bang to dramat z 2010 roku w reżyserii i według scenariusza Stevena Silvera. W filmie wystąpili między innymi Ryan Phillippe, Malin Akerman, Taylor Kitsch oraz Neels Van Jaarsveld.
Film VITRAFILM Bractwo Bang Bangpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wiosna 1941
Wiosna 1941 to polsko-izraelski dramat wojenny z 2008 roku, którego reżyserem jest Uri Barbash. W rolach głównych wystąpili: Joseph Fiennes, Neve McIntosh, Kelly Harrison oraz Claire Higgins.
Film TIM FILM STUDIO Wiosna 1941pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Obława (Książka + DVD)
Obława to polski dramat wojenny z 2012 roku, którego reżyserem i autorem scenariusza jest Marcin Krzyształowicz. W rolach głównych wystąpili: Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Weronika Rosati, Sonia Bohosiewicz.
Film KINO ŚWIAT Obława (Książka + DVD)pełny opis produktu
Film BEST FILM Dorian Gray
Dorian Gray to brytyjski film dramatyczny zawierający elementy thrillera. Jego reżyserem jest Oliver Parker. W rolach głównych wystąpili: Ben Barnes, Ben Chaplin, Colin Firth i Rebecca Hall.
Film BEST FILM Dorian Graypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Przeminęło z wiatrem
Przeminęło z wiatrem to melodramat, amerykańskiej produkcji z 1939 roku, którego reżyserem jest Victor Fleming. Główne role zagrali: Clark Gable, Vivien Leigh, Leslie Howard, Olivia de Havilland, Hattie McDaniel.
Film GALAPAGOS Przeminęło z wiatrempełny opis produktu
Film BEST FILM Jaśniejsza od gwiazd Bright Star
Jaśniejsza od gwiazd to dramat z 2009 roku, którego reżyserką oraz autorka scenariusza jest Jane Campion. W rolach głównych wystąpili Abbie Cornish i Ben Whishaw.
Film BEST FILM Jaśniejsza od gwiazd Bright Starpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Edukatorzy The Edukators
Edukatorzy to dramat niemiecko-austriackiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Hans Weingartner. Główne role zagrali: Daniel Bruhl, Julia Jentsch, Stipe Erceg.
Film KINO ŚWIAT Edukatorzy The Edukatorspełny opis produktu
Film GUTEK FILM Miłość Amour
Miłość to dramat z 2012 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Michael Haneke. W rolach głównych wystąpili Emmanuelle Riva oraz Jean-Louis Trintignant.
Film GUTEK FILM Miłość Amourpełny opis produktu
Film VISION Wielkie ekranizacje polskiej literatury: Wajda (Panny z Wilka, Pan Tadeusz, Zemsta, Popioły, Danton)
Wielkie ekranizacje polskiej literatury: Wajda to pakiet pięciu filmów, które łączy osoba reżysera. W zestawie znajdują się: Panny z Wilka, Pan Tadeusz, Zemsta, Popioły i Danton.
Film VISION Wielkie ekranizacje polskiej literatury: Wajda (Panny z Wilka, Pan Tadeusz, Zemsta, Popioły, Danton)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Życie za życie The Life of David Gale
Życie za życie to amerykański dramat z 2003 roku, którego reżyserem jest Alan Parker. W filmie wystąpili Kevin Spacey, Kate Winslet, Chris Warner, Laura Linney, Gabriel Mann, Rhona Mitra.
Film MONOLITH VIDEO Życie za życie The Life of David Galepełny opis produktu
Film GUTEK FILM Wilbur chce się zabić
Wilbur chce się zabić to komediodramat, który został wyreżyserowany przez Lone Scherfig. W filmie wystąpili Jamie Sives, Adrian Rawlins, Shirley Henderson, Lisa McKinlay, Mads Mikkelsen.
Film GUTEK FILM Wilbur chce się zabićpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX W matni Brokedown Palace
W matni to dramat produkcji amerykańskiej z 1999 roku. Reżyserem filmu jest Jonathan Kaplan, twórcą scenariusza David Arata, a w rolach głównych występują Claire Danes, Kate Beckinsale i Bill Pullman.
Film IMPERIAL CINEPIX W matni Brokedown Palacepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Bez wstydu
Bez wstydu to polski dramat obyczajowy z 2011 roku, którego reżyserem jest Filip Marczewski. W rolach głównych wystąpili Mateusz Kościukiewicz i Agnieszka Grochowska.
Film KINO ŚWIAT Bez wstydupełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Test pilota Pirxa
Test pilota Pirxa to dramat - science - fiction produkcji polska - ZSRR z 1978 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Marek Piestrak, współtwórcą scenariusza Vladimir Valutskiy, a w rolach głównych występują Bolesław Abart, Aleksandr Kaidanovsky oraz Zbigniew Lesień.
Film KINO ŚWIAT Test pilota Pirxapełny opis produktu
Film MAYFLY Bejbis The Babysitters
Bejbis to dramat amerykańskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest David Ross. W rolach głównych wystąpili John Leguizamo, Katherine Waterston oraz Cynthia Nixon.
Film MAYFLY Bejbis The Babysitterspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dni niebios Days of Heaven
Dni niebios to dramat amerykańskiej produkcji z 1978 roku, którego reżyserem jest Terrence Malick. W rolach głównych wystąpili: Richard Gere, Brooke Adams, Sam Shepard, Linda Manz.
Film IMPERIAL CINEPIX Dni niebios Days of Heavenpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dzieci gorszego Boga Children of a Lesser God
Dzieci gorszego Boga to dramat amerykańskiej produkcji z 1986 roku, którego reżyserką jest Randa Haines. W rolach głównych wystąpili: William Hurt, Marlee Matlin, Piper Laurie, Philip Bosco.
Film IMPERIAL CINEPIX Dzieci gorszego Boga Children of a Lesser Godpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Pokuta (Perłowa kolekcja) Atonement
Pokuta to melodramat wojenny francusko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Joe Wright. Główne role zagrali: Keira Knightley, James McAvoy, Romola Garai, Saoirse Ronan.
Film TIM FILM STUDIO Pokuta (Perłowa kolekcja) Atonementpełny opis produktu
Film BEST FILM Miasto ślepców (DVD + książka) Blindness
Miasto ślepców to zrealizowany w 2008 roku film dramatyczny zawierający elementy thrillera, którego reżyserem jest Fernando Meirelles. W rolach głównych wystąpili Gael Garcia Bernal, Julianne Moore oraz Mark Ruffalo.
Film BEST FILM Miasto ślepców (DVD + książka) Blindnesspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Człowiek z hotelu Ritz The Man Who Lived at the Ritz
Człowiek z hotelu Ritz to dramat w reżyserii Desmonda Davisa. W filmie wystąpili: Joss Ackland, Sophie Barjac, Geoffrey Bateman, Perry King.
Film MONOLITH VIDEO Człowiek z hotelu Ritz The Man Who Lived at the Ritzpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]