Losowy produkt
Notebook SONY SVE1512U1E
Notebook SONY SVE1512U1E
Film IMPERIAL CINEPIX Światła sceny: chwytaj szansę
Światła sceny: chwytaj szansę to dramat muzyczny wyreżyserowany przez Stevena Jacobsona. W rolach głównych wystąpili Rachele Smith, Kenny Wormald, Sarah Jensen, Peter Gallagher, Ethan Stiefel.
Film IMPERIAL CINEPIX Światła sceny: chwytaj szansępełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Cudzoziemka (Platynowa Kolekcja Polskiego Kina)
Cudzoziemka to dramat psychologiczny w reżyserii Ryszarda Bera. W rolach głównych wystąpili: Ewa Wiśniewska, Joanna Szczepkowska, Jerzy Kamas, Andrzej Precigs, Katarzyna Chrzanowska, Mirosław Konarowski, Małgorzata Lorentowicz, Henryk Machalica.
Film GM DISTRIBIUTION Cudzoziemka (Platynowa Kolekcja Polskiego Kina)pełny opis produktu
Film DEMEL Rejs wyklętych Voyage of the Damned
Rejs wyklętych to dramat wojenny brytyjskiej produkcji z 1976 roku, którego reżyserem jest Stuart Rosenberg. W filmie wystąpili: Faye Dunaway, Oskar Werner, Max von Sydow, Lee Grant, Sam Wanamaker, Lynne Frederick.
Film DEMEL Rejs wyklętych Voyage of the Damnedpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Niebezpieczna metoda A Dangerous Method
Niebezpieczna metoda to dramat biograficzny z 2011 roku. Jego reżyserem jest David Cronenberg. W rolach głównych wystąpili: Viggo Mortensen, Keira Knightley, Michael Fassbender i Vincent Cassel.
Film MONOLITH VIDEO Niebezpieczna metoda A Dangerous Methodpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wszystko co kocham (Kino Festiwalowe) Wszystko co kocham
Wszystko co kocham to polski dramat obyczajowy z 2009 roku, którego reżyserem jest Jacek Borcuch. W filmie wystąpili Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Olga Frycz, Anna Radwan, Andrzej Chyra.
Film TIM FILM STUDIO Wszystko co kocham (Kino Festiwalowe) Wszystko co kochampełny opis produktu
Film ADD MEDIA Szczęście ty moje My Joy
Szczęście ty moje to dramat produkcji holendersko - niemiecko - ukraińskiej z 2010 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Sergei Loznitsa, a w rolach głównych występują Viktor Nemets, Olga Shuvalova oraz Aleksey Vertkov.
Film ADD MEDIA Szczęście ty moje My Joypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Spaleni słońcem 2 Utomlennye solntsem 2
Spaleni słońcem 2 to dramat produkcji francusko - niemiecko - rosyjskiej z 2010 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Nikita Michałkow, współtwórcą scenariusza Rustam Ibragimbekov, a w rolach głównych występują Oleg Mieńszykow, Vladimir Ilin oraz Nikita Michałkow.
Film KINO ŚWIAT Spaleni słońcem 2 Utomlennye solntsem 2pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Afera naszyjnikowa The Affair of the Necklace
Afera naszyjnikowa to dramat kostiumowy produkcji amerykańskiej z 2001 roku. Reżyserem filmu jest Charles Shyer, twórcą scenariusza John Sweet, a w rolach głównych występują Hilary Swank, Christopher Walken i Adrien Brody.
Film MONOLITH VIDEO Afera naszyjnikowa The Affair of the Necklacepełny opis produktu
Film CDP.PL Czas wojny War Horse
Czas wojny to amerykański dramat wojenny z 2011 roku. Jego reżyserem jest Steven Spielberg. W rolach głównych wystąpili Jeremy Irvine i Emily Watson.
Film CDP.PL Czas wojny War Horsepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Strasznie głośno, niesamowicie blisko Extremely Loud & Incredibly Close
Strasznie głośno, niesamowicie blisko to dramat amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Stephen Daldry. W rolach głównych wystąpili Thomas Horn, Sandra Bullock oraz Tom Hanks.
Film GALAPAGOS Strasznie głośno, niesamowicie blisko Extremely Loud & Incredibly Closepełny opis produktu
Film CDP.PL Stowarzyszenie umarłych poetów (Kolekcja Filmowe Przeboje) Dead Poets Society
Stowarzyszenie Umarłych Poetów to dramat amerykańskiej produkcji z 1989 roku, którego reżyserem jest Peter Weir. W rolach głównych wystąpili: Robin Williams, Robert Sean Leonard, Ethan Hawke, Josh Charles.
Film CDP.PL Stowarzyszenie umarłych poetów (Kolekcja Filmowe Przeboje) Dead Poets Societypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Lady (DVD + Książka)
Lady to dramat biograficzny francusko-brytyjskiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserem jest Luc Besson. W rolach głównych wystąpili: Michelle Yeoh, David Thewlis, Jonathan Raggett, Jonathan Woodhouse.
Film MONOLITH VIDEO Lady (DVD + Książka)pełny opis produktu
Film BEST FILM Do widzenia, do jutra (Kanon filmów polskich)
Do widzenia, do jutra to dramat psychologiczny w reżyserii Janusza Morgensterna. W filmie wystąpili: Zbigniew Cybulski, Teresa Tuszyńska, Grażyna Muszyńska, Roman Polański, Jacek Fedorowicz.
Film BEST FILM Do widzenia, do jutra (Kanon filmów polskich)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Obiecaj mi!
Obiecaj mi! to dramat serbsko-francuskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Emir Kusturica. Główne role zagrali: Uros Milovanovic, Marija Petronijevic, Aleksandar Bercek.
Film KINO ŚWIAT Obiecaj mi!pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX American Beauty American Beauty
American Beauty to dramat obyczajowy produkcji amerykańskiej z 1999 roku. Reżyserem filmu jest Sam Mendes, twórcą scenariusza Alan Ball, a w rolach głównych występują Kevin Spacey, Annette Bening i Mena Suvari.
Film IMPERIAL CINEPIX American Beauty American Beautypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Burza lodowa The Ice Storm
Burza lodowa to amerykański dramat z 1997 roku w reżyserii Anga Lee. W filmie wystąpili: Tobey Maguire, Christina Ricci, Elijah Wood, Katie Holmes, Kevin Kline, Sigourney Weaver i Joan Allen.
Film KINO ŚWIAT Burza lodowa The Ice Stormpełny opis produktu
Film BEST FILM Chrzest
Chrzest to polski dramat w reżyserii Marcina Wrony. W filmie występują: Michał Koterski, Natalia Rybicka, Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz i Wojciech Zieliński.
Film BEST FILM Chrzestpełny opis produktu
Film BEST FILM Krótki film o miłości
Krótki film o miłości to dramat obyczajowy polskiej produkcji z 1988 roku, którego reżyserem jest Krzysztof Kieślowski. Główne role zagrali: Grażyna Szapołowska, Olaf Lubaszenko, Stefania Iwińska.
Film BEST FILM Krótki film o miłościpełny opis produktu
Film BEST FILM Trzy kolory. Biały (Kolekcja)
Trzy kolory. Biały to komediodramat psychologiczny wyreżyserowany przez Krzysztofa Kieślowskiego. W rolach głównych wystąpili Zbigniew Zamachowski, Julie Delpy, Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Jerzy Trela.
Film BEST FILM Trzy kolory. Biały (Kolekcja)pełny opis produktu
Film BEST FILM Trzy kolory. Czerwony (Kolekcja)
Trzy kolory. Czerwony to dramat psychologiczny wyreżyserowany przez Krzysztofa Kieślowskiego. W rolach głównych wystąpili Zbigniew Zamachowski, Irene Jacob, Jean-Louise Trintignant, Frederique Feder, Samuel Le Bihan.
Film BEST FILM Trzy kolory. Czerwony (Kolekcja)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Amerykanin The American
Amerykanin to dramat z elementami thrillera w reżyserii Antona Corbijna. W rolach głównych wystąpili George Clooney i Violante Placido.
Film TIM FILM STUDIO Amerykanin The Americanpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Zakochany Nowy Jork/Zakochany Paryż New York, I Love You/ Paris, je t'aime
"Zakochany Nowy Jork" to film produkcji francusko - amerykańskiej z 2009 roku. Zakochany Paryż to film produkcji francuskiej z 2006 roku. Reżyserii podjęli się m. in.: Fatih Akin, Yvan Attal, Allen Hughes, Wen Jiang, Natalie Portman, Gérard Depardieu, Emmanuel Benbihy. W rolach głównych występują: Natalie Portman, Andy Garcia, Christina Ricci.
Film TIM FILM STUDIO Zakochany Nowy Jork/Zakochany Paryż New York, I Love You/ Paris, je t'aimepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gran Torino (Premium Collection)
Gran Torino to dramat w reżyserii Clinta Eastwooda. W filmie wystąpili: Clint Eastwood, Christopher Carley, Bee Vang, Ahney Her i Geraldine Hughes.
Film GALAPAGOS Gran Torino (Premium Collection)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Listy z Iwo Jimy Letters from Iwo Jima
Listy z Iwo Jimy to historyczny dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Clint Eastwood. Główne role zagrali: Ken Watanabe, Ryo Kase, Nicholas Garren.
Film GALAPAGOS Listy z Iwo Jimy Letters from Iwo Jimapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 127 godzin 127 Hours
127 godzin to dramat biograficzny amerykańsko-angielskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Danny Boyle. W rolach głównych wystąpili: James Franco, Clemence Poesy, Kate Mara i Amber Tamblyn.
Film IMPERIAL CINEPIX 127 godzin 127 Hourspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Bez granic
Bez granic to melodramat amerykańsko-niemieckiej produkcji, którego reżyserem jest Martin Campbell. Główne role zagrali: Angelina Jolie, Clive Owen, Teri Polo, Linus Roache.
Film IMPERIAL CINEPIX Bez granicpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Donnie Brasco (Złota kolekcja)
Donnie Brasco to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 1997 roku, którego reżyserem jest Mike Newell. Główne role zagrali: Johnny Depp, Al Pacino, Anne Heche, Bruno Kirby.
Film IMPERIAL CINEPIX Donnie Brasco (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Głębia Oceanu
Głębia Oceanu to dramat amerykańskiej produkcji z 1999 roku, którego reżyserem jest Ulu Grosbard. Główne role zagrali: Michelle Pfeiffer, Treat Williams, Whoopi Goldberg.
Film IMPERIAL CINEPIX Głębia Oceanupełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Krok do sławy
Krok do sławy to dramat amerykańskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Sylvain White. Główne role zagrali: Columbus Short, Meagan Good, Ne-Yo.
Film IMPERIAL CINEPIX Krok do sławypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Niemoralna propozycja (Srebrna Kolekcja)
Niemoralna propozycja to dramat produkcji amerykańskiej w reżyserii Adriana Lyne'a. W filmie wystąpili: Robert Redford, Demi Moore, Woody Harrelson, Seymour Cassel, Billy Bob Thornton, Oliver Platt.
Film IMPERIAL CINEPIX Niemoralna propozycja (Srebrna Kolekcja)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]