Film BEST FILM Afonia i pszczoły
Afonia i pszczoły to dramat obyczajowy w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. W filmie wystąpili: Grażyna Błęcka-Kolska, Mariusz Saniternik, Andriej Biełanow oraz Wojciech Solarz.
Film BEST FILM Afonia i pszczołypełny opis produktu
Film BEST FILM Blizna
Blizna to dramat społeczny w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. W filmie wystąpili: Franciszek Pieczka, Mariusz Dmochowski, Jerzy Stuhr, Jan Skotnicki, Stanisław Igar, Stanisław Michalski, Agnieszka Holland.
Film BEST FILM Bliznapełny opis produktu
Film BEST FILM Przypadek
Przypadek to dramat psychologiczno-polityczny polskiej produkcji z 1981 roku, którego reżyserem jest Krzysztof Kieślowski. Główne role zagrali: Bogusław Linda, Tadeusz Łomnicki, Zbigniew Zapasiewicz, Marzena Trybała.
Film BEST FILM Przypadekpełny opis produktu
Film 35MM Pełnia księżyca (Kolekcja Sputnika) Den polnoluniya
Pełnia księżyca to rosyjski dramat komediowy z 1998 roku, którego reżyserem jest Karen Szachnazarow. W filmie wystąpili między innymi: Andrey Panin, Vladimir Ilin, Yelena Koreneva, Valeri Afanasyev.
Film 35MM Pełnia księżyca (Kolekcja Sputnika) Den polnoluniyapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Quo Vadis (Legendy Kina, 2 DVD)
Quo Vadis to film historyczny amerykańskiej produkcji z 1951 roku, którego reżyserami są Mervyn LeRoy i Anthony Mann. Główne role zagrali: Robert Taylor, Deborah Kerr, Leo Genn.
Film GALAPAGOS Quo Vadis (Legendy Kina, 2 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Świat według Garpa (Srebrna Kolekcja)
Świat według Garpa to dramat wyreżyserowany przez George'a Roya Hilla. W rolach głównych wystąpili Robin Williams, Mary Beth Hurt, Glenn Close, John Lithgow, John Irving.
Film GALAPAGOS Świat według Garpa (Srebrna Kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX American Beauty (ZK)
American Beauty to dramat obyczajowy w reżyserii Sama Mendesa. W filmie wystąpili: Kevin Spacey, Annette Bening, Thora Birch, Wes Bentley, Mena Suvari.
Film IMPERIAL CINEPIX American Beauty (ZK)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Czułe słówka
Czułe słówka to dramat, zawierający elementy komedii romantycznej, amerykańskiej produkcji z 1983 roku, którego reżyserem jest James L. Brooks. Główne role zagrali: Shirley MacLaine, Jack Nicholson, Jeff Daniels, Danny DeVito.
Film IMPERIAL CINEPIX Czułe słówkapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Filadelfia
Filadelfia to dramat amerykańskiej produkcji z 1993 roku, którego reżyserem jest Jonathan Demme. Główne role zagrali: Tom Hanks, Denzel Washington, Antonio Banderas.
Film IMPERIAL CINEPIX Filadelfiapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ojciec chrzestny II (Odnowiona edycja)
Ojciec chrzestny II to melodramat gangsterski amerykańskiej produkcji z 1974 roku, którego reżyserem jest Francis Ford Coppola. Główne role zagrali: Al Pacino, Robert Duvall, Diane Keaton, Robert De Niro.
Film IMPERIAL CINEPIX Ojciec chrzestny II (Odnowiona edycja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ptasiek Birdy
Ptasiek to dramat amerykańskiej produkcji z 1984 roku, którego reżyserem jest Alan Parker. Główne role zagrali: Matthew Modine, Nicolas Cage, John Harkins.
Film IMPERIAL CINEPIX Ptasiek Birdypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sprawa Kramerów
Sprawa Kramerów to dramat wyreżyserowany przez Roberta Bentona, który również jest autorem, powstałego na podstawie powieści Avery Cormana, scenariusza. W rolach głównych wystąpili Dustin Hoffman, Meryl Streep, Justin Henry, Jane Alexander, Howard Duff.
Film IMPERIAL CINEPIX Sprawa Kramerówpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Terminal (Dwudyskowa Edycja Specjalna)
Terminal to dramat obyczajowy wyreżyserowany przez Stevena Spielberga. W rolach głównych wystąpili Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Chi McBride, Diego Luna.
Film IMPERIAL CINEPIX Terminal (Dwudyskowa Edycja Specjalna)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Uwierz w ducha (Złota Kolekcja)
Uwierz w ducha to dramat obyczajowy amerykańskiej produkcji z 1990 roku. Jego reżyserem jest Jerry Zucker. Główne role zagrali: Demi Moore, Patrick Swayze, Tony Goldwyn, Whoopi Goldberg.
Film IMPERIAL CINEPIX Uwierz w ducha (Złota Kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wichry namiętności (Lektor) (Złota kolekcja)
Wichry namiętności to melodramat amerykański z 1994 roku, który wyreżyserował Edward Zwick. W filmie wystąpili Brad Pitt, Anthony Hopkins, Julia Ormond, Aidan Quinn, Henry Thomas.
Film IMPERIAL CINEPIX Wichry namiętności (Lektor) (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zulu Zulu
Zulu to dramat historyczny produkcji angielskiej z 1964 roku. Reżyserem jest Cy Endfield. Autorem scenariusza są John Prebble, Cy Endfield. Główne role odtwarzają: Michael Caine, Stanley Baker.
Film IMPERIAL CINEPIX Zulu Zulupełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Byliśmy żołnierzami
Byliśmy żołnierzami to dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 2002 roku, którego reżyserem jest Randall Wallace. Główne role zagrali: Mel Gibson, Madeleine Stowe, Sam Elliott.
Film MONOLITH VIDEO Byliśmy żołnierzamipełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Drogi Osamo
Drogi Osamo to dramat amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserką jest Sharon Maguire. Główne role zagrali: Michelle Williams, Ewan McGregor, Matthew Macfadyen.
Film MONOLITH VIDEO Drogi Osamopełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Prawo Bronxu
Prawo Bronxu to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 1993 roku, którego reżyserem jest Robert De Niro. Główne role zagrali: Robert De Niro, Chazz Palminteri, Lillo Brancato, Francis Capra.
Film MONOLITH VIDEO Prawo Bronxupełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Rozpustnik
Rozpustnik to dramat, który przenosi widza w do XVII wieku. Film wyreżyserował Laurence Dunmore, a wystąpili Johnny Deep, John Malkovich, Samantha Morton, Paul Ritter, Stanley Townsend.
Film MONOLITH VIDEO Rozpustnikpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Sissi (3 DVD)
Zestaw wszystkich części trylogii opowiadającej o życiu cesarzowej Elżbiety Bawarskiej. W skład pakietu wchodzą trzy dramaty historyczne wyreżyserowane przez Ernsta Marischkę. Są to filmy: Sissi (1955), Sissi - młoda cesarzowa (1956) oraz Sissi - losy cesarzowej (1957).
Film MONOLITH VIDEO Sissi (3 DVD)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dziewczyna z perłą
Dziewczyna z perłą to dramat obyczajowy z 2004 roku, którego reżyserem jest Peter Webber. Główne role zagrali: Colin Firth, Scarlett Johansson, Tom Wilkinson.
Film TIM FILM STUDIO Dziewczyna z perłąpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wszystko co kocham
Wszystko co kocham to polski dramat obyczajowy z 2009 roku, którego reżyserem jest Jacek Borcuch. W filmie wystąpili Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Olga Frycz, Anna Radwan, Andrzej Chyra.
Film TIM FILM STUDIO Wszystko co kochampełny opis produktu
Kolumbowie
Telewizyjna adaptacja znanej powieści Romana Bratnego to opowieść o życiu polskiej młodzieży ze środowiska inteligenckiego, uczestniczącej w tragicznych czasach II wojny światowej, w zbrojnej konspiracji antyhitlerowskiej, w szeregach Armii Krajowej.
Trwa wojna. W okupowanej Warszawie, nękanej aresztowaniami, łapankami, egzekucjami dorasta młode pokolenie Polaków. Zygmunt, Kolumb, Jerzy i Siwy tworzą grupę dywersyjną – żaden nie ma jeszcze dwudziestu lat. Na rozkaz dowództwa przerzucają tajną drukarnię w bezpieczne miejsce. Gestapo lokalizuje tajną radiostację cała obsługa, z wyjątkiem Jerzego, zostaje aresztowana. Jerzemu, podejrzanemu o współpracę z Niemcami, grozi wyrok śmierci. Dzięki staraniom przyjaciół, oczyszczony z zarzutów, wraca do szeregów konspiracyjnej grupy. 1 sierpnia 1944 roku Warszawa chwyta za broń – wybucha Powstanie Warszawskie.
    Płyta zawiera odcinki:
  • Śmierć po raz pierwszy
  • Żegnaj Baśka!
  • A jeśli będzie wiosna...
  • Oto dziś
  • Śmierć po raz drugi
Kolumbowiepełny opis produktu
Latarnik (seria Ekranizacje literatury)
Telewizyjna ekranizacja noweli Henryka Sienkiewicza o polskim żołnierzu, wiecznym tułaczu i samotniku, który u schyłku życia osiadł na małej wysepce jako latarnik morski. Czytając "Pana Tadeusza", rozmarzył się i nie zapalił latarni. Tragiczny w skutkach "powrót na ojczyzny łono" spowodował, że utracił pracę. Musi odpłynąć z wyspy na dalszą tułaczkę - w ostatnią już podróż swojego życia.
Latarnik (seria Ekranizacje literatury)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Cudowne dziecko
Cudowne dziecko to dramat obyczajowy w reżyserii Waldemara Dzikiego. W filmie wystąpili: Daria Trafankowska, Eduard Garson, Mariusz Benoit, Rusty Jedwab, Grażyna Szapołowska, Władysław Kowalski.
Film GALAPAGOS Cudowne dzieckopełny opis produktu
Film GALAPAGOS Duże zwierzę (Ale Filmy)
Duże zwierzę to polski dramat obyczajowy z 2000 roku, którego reżyserem, autorem scenariusza i odtwórcą jednej z głównych ról, jest Jerzy Stuhr. W filmie wystąpili Anna Dymna, Dominika Bednarczyk, Błażej Wójcik, Feliks Szajnert. Muzykę skomponował Abel Korzeniowski.
Film GALAPAGOS Duże zwierzę (Ale Filmy)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Nowy York 4 rano
Nowy York, 4 rano to polski dramat wyreżyserowany przez Krzysztofa Krauzego. W filmie wystąpili: Anna Wojton, Janusz Józefowicz, Piotr Machalica i Krzysztof Kowalewski.
Film GALAPAGOS Nowy York 4 ranopełny opis produktu
Film MEDIA WAY Dzieciątko zwane Jezus Un Bambino di nome Gesù
Dzieciątko zwane Jezus to włoski dramat religijny z 1987 roku, którego reżyserem i autorem scenariusza jest Franco Rossi. W filmie wystąpili Alessandro Gassman, Bekim Fehmiu, María del Carmen San Martín, Matteo Bellina, Susanna Martinková. Muzykę skomponował Piero Piccioni.
Film MEDIA WAY Dzieciątko zwane Jezus Un Bambino di nome Gesùpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Brat Słońce, siostra Księżyc
Brat Słońce, siostra Księżyc to dramat, którego reżyserem jest Franco Zeffirelli. W filmie wystąpili: Graham Faulkner, Judi Bowker, Alec Guinness, Leigh Lawson.
Film IMPERIAL CINEPIX Brat Słońce, siostra Księżycpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]