Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP550P7C
Notebook SAMSUNG NP550P7C
Film TIM FILM STUDIO Dług The Debt
Dług to amerykański film fabularny z 2010 roku, który jest połączeniem dramatu i thrillera. Jego reżyserem jest John Madden. W rolach głównych wystąpili: Helen Mirren, Jessica Chastain, Ciarán Hinds i Sam Worthington.
Film TIM FILM STUDIO Dług The Debtpełny opis produktu
Nieobecny (seria RainbowCollection)
16-letni Martin uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian. Chłopak zaczyna obsesyjnie pożądać instruktora. Podczas jednego z treningów narzeka na ból w oku, nauczyciel zabiera go do szpitala.
Na miejscu okazuje się, że to nic poważnego, chłopak może wrócić do domu. Sebastian odwozi go, jednak zastają zamknięte drzwi. Nauczyciel proponuje, że zabierze Martina na noc do siebie. Po przestąpieniu progu chłopak zaczyna zachowywać się dwuznacznie, prowokować nauczyciela. Sebastian to wyczuwa, zaczyna zdawać sobie sprawę z możliwych konsekwencji swojej pochopnej decyzji.

Punktem wyjścia dla "Nieobecnego" było zbadanie natury pożądania, tu: pożądania ucznia w kierunku nauczyciela i reakcji nauczyciela na te uczucia. Zdecydowałem się użyć zabiegów charakterystycznych dla thrillera, żeby podkreślić zagrożenia, jakie mogą wynikać z takiej relacji między wychowankiem a opiekunem. W tym przypadku to nie dorosły wykorzystuje bezbronność dziecka. To Martin prowokuje nauczyciela wiedząc, że ten już przekroczył granicę - zapraszając podopiecznego na noc.

Nagroda Teddy - Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie 2011
Nieobecny (seria RainbowCollection)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Cinema Verite Cinema Verite
Cinema Verite to dramat produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyseria Shari Springer Berman i Robert Pulcini, scenariusz David Seltzer, a w rolach głównych występują Diane Lane, Tim Robbins oraz James Gandolfini.
Film GALAPAGOS Cinema Verite Cinema Veritepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Restless Restless
Restless to dramat produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Gus Van Sant, twórcą scenariusza Jason Lew, a w rolach głównych występują Henry Hopper, Mia Wasikowska i Ryo Kase.
Film IMPERIAL CINEPIX Restless Restlesspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Bokser (Prawdziwe Historie)
Bokser to polski dramat biograficzny z 2012 roku, którego reżyserem jest Tomasz Blachnicki. W rolach gównych wystąpili: Anna Przybylska, Szymon Bobrowski, Krzysztof Kiersznowski, Marek Proboszcz.
Film TIM FILM STUDIO Bokser (Prawdziwe Historie)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dzikość serca (DVD + Książka) Wild at Heart
Dzikość serca to amerykański dramat kryminalny z 1990 roku, którego reżyserem jest David Lynch. W rolach głównych wystąpili: Nicolas Cage, Laura Dern i Willem Dafoe. Film ukazuje się w kolekcji Miliony wspomnień wydanej z okazji jubileuszu Universal Pictures.
Film TIM FILM STUDIO Dzikość serca (DVD + Książka) Wild at Heartpełny opis produktu
Sala nr 6 (kolekcja Sputnik)
Adaptacja opowiadania Antoniego Czechowa. Akcja została przeniesiona w polskie realia początku XX wieku. Głównym bohaterem filmu jest stary lekarz, dyrektor miejscowego szpitala psychiatrycznego. Na jego stanowisko dybie od dawna młodszy kolega. Stary Bloch jest samotnikiem, człowiekiem pełnym dobroci, wrażliwym na cierpienie, traktującym swych podopiecznych jak pełnowartościowe istoty ludzkie. Nie udziela się towarzysko, na myśl o miejscowych "salonach" czuje niemal pogardę. Wszystko to nie prysparza mu zwolenników. W efekcie pada ofiarą wymierzonych w siebie intryg. W ich wyniku Bloch traci stanowisko, zostaje zamknięty w zakładzie psychiatrycznym, a wreszcie umiera.
Sala nr 6 (kolekcja Sputnik)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Żona astronauty The Astronaut's Wife
Żona astronauty to amerykański film fabularny z 1999 roku zawierający elementy dramatu, thrillera i filmu science fiction. Jego reżyserem jest Rand Ravich. W rolach głównych wystąpili Johnny Depp i Charlize Theron.
Film GALAPAGOS Żona astronauty The Astronaut's Wifepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Sala samobójców / Wszystko co kocham
Zestaw dwóch polskich filmów fabularnych: Sala samobójców z 2011 roku oraz Wszystko co kocham z 2009.
Film TIM FILM STUDIO Sala samobójców / Wszystko co kochampełny opis produktu
Film BEST FILM Musimy porozmawiać o Kevinie We Need to Talk About Kevin
Musimy porozmawiać o Kevinie to dramat amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserką jest Lynne Ramsay. W rolach głównych wystąpili: Ezra Miller, John C. Reilly i Tilda Swinton.
Film BEST FILM Musimy porozmawiać o Kevinie We Need to Talk About Kevinpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Galerianki + 3 filmy gratis
Galerianki to dramat obyczajowy w reżyserii Katarzyny Rosłaniec. W filmie wystąpili: Anna Karczmarczyk, Dagmara Krasowska, Dominika Gwit, Magda Ciurzyńska, Izabela Kuna i Artur Barciś.
Film MONOLITH VIDEO Galerianki + 3 filmy gratispełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Generał Nil + 3 filmy gratis
Generał Nil to polski dramat biograficzny z 2009 roku. Jego reżyserem jest Ryszard Bugajski. W rolach głównych wystąpili: Olgierd Łukaszewicz, Stefan Szmidt i Alicja Jachiewicz.
Film MONOLITH VIDEO Generał Nil + 3 filmy gratispełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Gladiator (DVD + Książka)
Gladiator to dramat historyczny amerykańskiej produkcji z 2000 roku, którego reżyserem jest Ridley Scott. Główne role zagrali: Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen, Richard Harris.
Film TIM FILM STUDIO Gladiator (DVD + Książka)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Kolorowe ptaki For Colored Girls
Kolorowe ptaki to amerykański dramat z 2010 roku, którego reżyserem oraz autorem scenariusza jest Tyler Perry. W filmie wystąpili: Kimberly Elise, Janet Jackson, Loretta Devine, Thandie Newton, Anika Noni Rose, Kerry Washington, Whoopi Goldberg, Phylicia Rashad.
Film MONOLITH VIDEO Kolorowe ptaki For Colored Girlspełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Obiecaj mi!
Obiecaj mi! to dramat serbsko-francuskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Emir Kusturica. Główne role zagrali: Uros Milovanovic, Marija Petronijevic, Aleksandar Bercek.
Film KINO ŚWIAT Obiecaj mi!pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wodzirej
Wodzirej to polski dramat obyczajowy z 1977 roku, którego reżyserem jest Feliks Falk. W rolach głównych wystąpili Jerzy Kryszak, Sława Kwaśniewska oraz Jerzy Stuhr.
Film TIM FILM STUDIO Wodzirejpełny opis produktu
Film BEST FILM Trzy kolory: Niebieski, Biały, Czerwony
Zestaw trzech filmów Krzysztofa Kieślowskiego Trzy kolory: Niebieski, Biały, Czerwony.
Film BEST FILM Trzy kolory: Niebieski, Biały, Czerwonypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Love story (polski lektor)
Love Story to dramat produkcji amerykańskiej w reżyserii Arthura Hillera. W filmie wystąpili: Ali MacGraw, Ryan O'Neal, John Marley oraz Ray Milland.
Film IMPERIAL CINEPIX Love story (polski lektor)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rzymskie wakacje (polski lektor)
Rzymskie wakacje to dramat komediowy amerykańskiej produkcji z 1953 roku. Jego reżyserem jest William Wyler. Główne role zagrali: Gregory Peck, Audrey Hepburn, Eddie Albert.
Film IMPERIAL CINEPIX Rzymskie wakacje (polski lektor)pełny opis produktu
Film TONGARIRO RELEASING Żniwa Stadt Land Fluss
Żniwa to dramat niemieckiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Benjamin Cantu. W rolach głównych wystąpili Lukas Steltner, Kai Michael Müller oraz Steven Baade.
Film TONGARIRO RELEASING Żniwa Stadt Land Flusspełny opis produktu
Film VITRAFILM Kraina śniegu Schneeland
Kraina śniegu to melodramat niemieckiej produkcji z 2005 roku, którego reżyserem jest Hans W.Geissendorfer. W filmie wystąpili między innymi Maria Schrader, Thomas Kretschmann oraz Julia Jentsch.
Film VITRAFILM Kraina śniegu Schneelandpełny opis produktu
Film AGAINST GRAVITY Alpy Alpeis
Alpy to grecki film dramatyczny z 2011 roku, którego reżyserem jest Giorgos Lanthimos. W rolach głównych wystąpili: Aggeliki Papoulia, Ariane Labed, Johnny Vekris, Aris Servetalis, Stavros Psyllakis.
Film AGAINST GRAVITY Alpy Alpeispełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Edi (2 DVD)
Edi to dramat obyczajowy polskiej produkcji z 2002 roku, którego reżyserem jest Piotr Trzaskalski. Główne role zagrali: Henryk Gołębiewski, Jacek Braciak, Jacek Lenartowicz.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Edi (2 DVD)pełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Polak potrzebny od zaraz (SPInka poleca)
Polak potrzebny od zaraz to dramat z 2007 roku, którego reżyserem jest Ken Loach. Główne role zagrali: Kierston Wareing, Juliet Ellis, Lesław Żurek.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Polak potrzebny od zaraz (SPInka poleca)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wesele (Premium Edition)
Wesele to polski dramat z 2004 roku, którego reżyserem jest Wojciech Smarzowski. W rolach głównych wystąpili Tamara Arciuch, Marian Dziędziel, Bartłomiej Topa, Iwona Bielska-Grabowska, Maciej Stuhr.
Film TIM FILM STUDIO Wesele (Premium Edition)pełny opis produktu
Film GUTEK FILM Tajemnica Aleksandry
Tajemnica Aleksandry to dramat z elementami dreszczowca wyreżyserowany przez Rolfa de Heera. W rolach głównych wystąpili Helen Buday, Gary Sweet, Bogdan Koca, Jack Christie, Samantha Knigge.
Film GUTEK FILM Tajemnica Aleksandrypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pokłosie
Pokłosie to polski film fabularny z 2012 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Władysław Pasikowski. W rolach głównych wystąpili Ireneusz Czop oraz Maciej Stuhr.
Film MONOLITH VIDEO Pokłosiepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Facet, który się zawiesił Numb
Facet, który się zawiesił to amerykański dramat komediowy z 2007 roku, którego reżyserem jest Harris Goldberg. W rolach głównych wystąpili:Matthew Perry, Lynn Collins, Kevin Pollak.
Film MONOLITH VIDEO Facet, który się zawiesił Numbpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Dyskretny urok burżuazji Le charme discret de la bourgeoisie
Dyskretny urok burżuazji to dramat z 1972 roku w reżyserii Luisa Bunuela. W filmie wystąpili: Fernando Rey, Michel Piccoli, Stephane Audran, Milena Vukotic.
Film KINO ŚWIAT Dyskretny urok burżuazji Le charme discret de la bourgeoisiepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Bobby Deerfield
Bobby Deerfield to dramat amerykańskiej produkcji z 1977 roku, którego reżyserem jest Sydney Pollack. W filmie wystąpili: Al Pacino, Marthe Keller, Anny Duperey, Walter McGinn, Romolo Valli.
Film GALAPAGOS Bobby Deerfieldpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]