Film IMPERIAL CINEPIX Na fali Surf's Up
Na fali to familijny film animowany amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserami są Ash Brannon oraz Chris Buck. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Marcin Hycnar, Grzegorz Pawlak, Sylwia Gliwa.
Film IMPERIAL CINEPIX Na fali Surf's Uppełny opis produktu
Film CDP.PL Odlot (Blu-ray + DVD) Up
Odlot to amerykański film animowany z 2009 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Pete Docter. W polskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli Wojciech Siemion, Ignacy Gogolewski, Cezary Pazura, Marian Opania, Jerzy Kryszak. Muzykę skomponował Michael Giacchino.
Film CDP.PL Odlot (Blu-ray + DVD) Uppełny opis produktu
Film CDP.PL Opowieść wigilijna A Christmas Carol
Opowieść wigilijna to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Robert Zemeckis, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Piotr Fronczewski, Jan Peszek oraz Krzysztof Stelmaszyk.
Film CDP.PL Opowieść wigilijna A Christmas Carolpełny opis produktu
Film CDP.PL Toy Story 2 Edycja Specjalna (Blu-ray + DVD) Toy Story 2
Toy Story 2 to amerykański film animowany z 1999 roku, którego reżyserem jest John Lasseter. W polskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli Robert Czebotar, Tomasz Sapryk, Emilian Kamiński, Edyta Olszówka. Współautorem scenariusza jest Andrew Stanton, a muzykę skomponował Randy Newman.
Film CDP.PL Toy Story 2 Edycja Specjalna (Blu-ray + DVD) Toy Story 2pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Artur i Minimki 3 Blu-Ray (Steelbox)
Zestaw przygodowych filmów animowanych w reżyserii Luca Bessona opowiadających o przygodach ukochanego przez dzieci Artura. W pakiecie znajdują się trzy filmy: Artur i Minimki, Artur i zemsta Maltazara oraz Artur i Minimki 3. Dwa Światy.
Film MONOLITH VIDEO Artur i Minimki 3 Blu-Ray (Steelbox)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Gnomeo i Julia 3D Gnomeo & Juliet
Gnomeo i Julia to film animowany amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Kelly Asbury. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Borys Szyc, Cezary Pazura, Maciej Stuhr, Natasza Urbańska i Piotr Adamczyk.
Film TIM FILM STUDIO Gnomeo i Julia 3D Gnomeo & Julietpełny opis produktu
Film CDP.PL Kopciuszek Trylogia Cinderella
Kopciuszek Trylogia to pakiet płyt z trzema częściami bajki z lat 1950, 2002 i 2007. Reżyseria Hamilton Luske, Clyde Geronimi i Wilfred Jackson, scenariusz Michael Tavera, Joel McNeely, Michael Weiner i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Alina Janowska, Teresa Lipowska, Jacek Kopczyński i Wojciech Paszkowski.
Film CDP.PL Kopciuszek Trylogia Cinderellapełny opis produktu
Film CDP.PL Księżniczka i żaba The Princess and the Frog
Księżniczka i żaba to film animowany amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Reżyseria Ron Clements i John Musker. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Wojciech Paszkowski, Piotr Gąsowski i Stanisława Celińska.
Film CDP.PL Księżniczka i żaba The Princess and the Frogpełny opis produktu
Film CDP.PL Frankenweenie
Frankenweenie to czarno-biały film animowany z 2012 roku, którego reżyserem jest Tim Burton. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Adam Ferency, Grzegorz Damięcki i Aleksandra Kowalicka.
Film CDP.PL Frankenweeniepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Strażnicy marzeń 3D Rise of the Guardians
Strażnicy marzeń to przygodowy film animowany z 2012 roku, którego reżyserem jest Peter Ramsey. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Paweł Ciołkosz, Przemysław Stippam Piotr Bąkm Tomasz Borkowski, Barbara Kałużna.
Film IMPERIAL CINEPIX Strażnicy marzeń 3D Rise of the Guardianspełny opis produktu
Film CDP.PL Król Lew 3: Hakuna Matata The Lion King 1 1/2
Król lew 3: Hakuna Matata to pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w studiu Walta Disneya w 2004 roku. Obraz wyreżyserował Bradley Raymond. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Krzysztof Banaszyk, Emilian Kamiński, Wojciech Paszkowski i Magdalena Stużyńska.
Film CDP.PL Król Lew 3: Hakuna Matata The Lion King 1 1/2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole Legends of the Guardians. The Owls of Ga'Hoole
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole to amerykański film animowany wyreżyserowany przez Zacka Snydera. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu udzielili: Kamil Dominiak, Marta Dylewska, Andrzej Blumenfeld, Kacper Kuszewski i Grzegorz Pawlak.
Film GALAPAGOS Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole Legends of the Guardians. The Owls of Ga'Hoolepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Roboty
Roboty to amerykański film animowany z 2005 roku, którego reżyserami są Chris Wedge oraz Carlos Saldanha. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Paweł Iwanicki, Piotr Gąsowski, Bohdan Łazuka i Joanna Trzepiecińska.
Film IMPERIAL CINEPIX Robotypełny opis produktu
Film CDP.PL 101 Dalmatyńczyków One Hundred and One Dalmatians
101 dalmatyńczyków to film animowany produkcji amerykańskiej z 1961 roku. Reżyseria Hamilton Luske, Clyde Geronimi, scenariusz Bill Peet, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jarosław Boberek, Zbigniew Suszyński oraz Jacek Bończyk.
Film CDP.PL 101 Dalmatyńczyków One Hundred and One Dalmatianspełny opis produktu
Film CDP.PL Ratatuj Ratatouille
Ratatuj to film animowany produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Brad Bird, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Zbigniew Zamachowski, Cezary Kosiński oraz Tomasz Karolak.
Film CDP.PL Ratatuj Ratatouillepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa 2: Odwilż
Epoka lodowcowa 2: Odwilż to animowana komedia przygodowa amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem jest Carlos Saldanha. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Piotr Fronczewski, Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Jacek Kawalec.
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa 2: Odwilżpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rango
Rango to animowany film familijny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Gore Verbinski. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli Wojciech Paszkowski, Monika Pikuła, Miłogost Reczek i Jakub Szydłowski.
Film IMPERIAL CINEPIX Rangopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Piraci! 3D The Pirates! Band of Misfits
Piraci! to film animowany produkcji amerykańsko - brytyjskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Peter Lord, twórcą scenariusza Gideon Defoe, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Grzegorz Kwiecień oraz Karol Wróblewski.
Film IMPERIAL CINEPIX Piraci! 3D The Pirates! Band of Misfitspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Madagaskar 3 Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Madagaskar 3 to amerykański film animowany z 2012 roku, którego reżyserami są Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad Vernon. Postaciom, w polskiej wersji językowej, głosów użyczyli Artur Żmijewski, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Adamczyk, Jarosław Boberek. Autorami scenariusza są Noah Baumbach i Eric Darnell, a muzykę skomponował Hans Zimmer.
Film IMPERIAL CINEPIX Madagaskar 3 Madagascar 3: Europe's Most Wantedpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Wyspa dinozaura 2 Urmel voll in Fahrt
Wyspa dinozaura 2 to niemiecki film animowany wyreżyserowany przez Reinharda Kloossa i Holgera Tappe'a. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Benjamin Lewandowski, Joanna Jabłczyńska i Dominika Sell.
Film MONOLITH VIDEO Wyspa dinozaura 2 Urmel voll in Fahrtpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie i magiczne baletki Barbie in the Pink Shoes
Barbie i magiczne baletki to amerykański film animowany z 2013 roku, którego reżyserem jest Owen Hurley. Tym razem tytułowa bohaterka wciela się w rolę baleriny. Jej przygoda zaczyna się w momencie, gdy zakłada parę różowych baletek i wraz z najlepszą przyjaciółką przenosi się do fantastycznego świata baletu.
Film TIM FILM STUDIO Barbie i magiczne baletki Barbie in the Pink Shoespełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Artur i Minimki Arthur Et Les Minimoys
Artur i Minimki to francusko-amerykański familijny film animowany w reżyserii Luca Bessona. W polskiej wersji dubbingowej wystąpili Joanna Brodzik, Daniel Olbrychski i Wojciech Paszkowski.
Film MONOLITH VIDEO Artur i Minimki Arthur Et Les Minimoyspełny opis produktu
Film CDP.PL Pixar: Kolekcja krótkometrażówek 2
Kolekcja 12 krótkometrażówek Studia Pixar: Twój Przyjaciel Szczur, Presto, BURN-E, Zaburzenie Częściowe, Nadzwyczajna Misja Asa, George & A.J., Noc i Dzień, Wakacje na Hawajach, Air Mater, Toy Story: Zestaw Pomniejszony, Time Travel Mater, La Luna.
Film CDP.PL Pixar: Kolekcja krótkometrażówek 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Auta 2 3D Cars 2
Auta 2 to animowany film familijny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserami są Brad Lewis i John Lasseter. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Larry The Cable Guy, Owen Wilson, Michael Caine i Emily Mortimer.
Film CDP.PL Auta 2 3D Cars 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Król Lew The Lion King
Król lew to pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w studiu Walta Disneya w 1994 roku. Obraz wyreżyserował Roger Allers i Rob Minkoff. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Paweł Tucholski, Wiktor Zborowski, Marek Barbasiewicz, Krzysztof Tyniec i Emilian Kamiński.
Film CDP.PL Król Lew The Lion Kingpełny opis produktu
Film CDP.PL Potwory i spółka Monsters, Inc.
Potwory i spółka to film animowany produkcji amerykańskiej z 2001 roku. Reżyseria Pete Docter i David Silverman, scenariusz Andrew Stanton i Daniel Gerson, a głónym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Wojciech Paszkowski, Małgorzata Kożuchowska oraz Paweł Sanakiewicz.
Film CDP.PL Potwory i spółka Monsters, Inc.pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Artur i Minimki 3. Dwa Światy Arthur et la guerre des deux mondes
Artur i Minimki 3. Dwa Światy to przygodowy film animowany francuskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Luc Besson. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Daniel Olbrychski, Włodzimierz Matuszak i Jacek Braciak.
Film MONOLITH VIDEO Artur i Minimki 3. Dwa Światy Arthur et la guerre des deux mondespełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Zhu Zhu Pets: Wielka Przygoda Chomików 3D Quest for Zhu
Zhu Zhu Pets: Wielka Przygoda Chomików to amerykański film familijny z 2011 roku. Jego reżyserem jest Bob Doucette. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Piotr Borowiec, Katarzyna Łaska, Krzysztof Szczerbiński i Marcin Perchuć.
Film TIM FILM STUDIO Zhu Zhu Pets: Wielka Przygoda Chomików 3D Quest for Zhupełny opis produktu
Film CDP.PL Muppety The Muppets
Muppety to amerykański film familijno-komediowy z 2011 roku. Jego reżyserem jest James Bobin. W rolach głównych wystąpili: Jason Segel, Amy Adams i Chris Cooper.
Film CDP.PL Muppety The Muppetspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Jak wytresować smoka How to Train Your Dragon
Jak wytresować smoka to animowany film familijny wyreżyserowany przez Deana DeBloisa i Chrisa Sandersa. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Mateusz Damięcki, Julia Kamińska, Miłogost Reczek, Tomasz Traczyński i Mateusz Narloch.
Film IMPERIAL CINEPIX Jak wytresować smoka How to Train Your Dragonpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]