Jeszcze dalej niż północ
Philippe Abrams, szef urzędu pocztowego w Prowansji, dostaje nakaz przeniesienia się do Bergues, małego miasteczka położonego na zimnej i deszczowej północy Francji. Philippe jedzie sam, rodzina zostaje w Prowansji. Ku jego wielkiemu zaskoczeniu, miasteczko okazuje się urokliwe, a mieszkańcy - gościnni i sympatyczni. Znajduje nawet przyjaciela - to listonosz i miejscowy dzwonnik, rozdarty pomiędzy wymaganiami zaborczej matki a miłością koleżanki z pracy.
Jeszcze dalej niż północpełny opis produktu
Nędznicy
Bez wątpienia najbardziej popularny musical na świecie. Z okazji 25-lecia powstania tego musicalu przygotowano dwa niezapomniane występy, na które bilety rozeszły się w mgnieniu oka. Miało to miejsce w hali widowiskowej Arena O2 w Londynie oraz w wielu kinach na całym świecie dzięki transmisji telewizyjnej. Niezależnie od miejsca występ spowodował tak samo żywe reakcje publiczności: ludzie wstawali, klaskali, płakali ze smutku bądź z zachwytu.

Nagranie z tego niezwykłego przedstawienia jest zapierającym dech w piersiach wydarzeniem z fenomenalną, gwiazdorską obsadą wspieraną przez ponad 500 artystów i muzyków.
Nędznicypełny opis produktu
Bajki dla dorosłych cz. 6
Cykl niezapomnianych programów satyrycznych, nadawany w latach 70, emitowany w niedzielne wieczory po Dzienniku Telewizyjnym
Narratorem tego popularnego cyklu był Jan Kobuszewski, który siedząc w dużym, wygodnym fotelu przedstawiał widzom prolog i epilog, każdą bajkę kończąc zaskakującą pointą - morałem, po której żegnał się z widzami zawsze w ten sam sposób - "Dobranoc Państwu".
   1. Bahama jelloł
   2. Diabeł i dziewczyna
   3. Dom "Pod Aniołkiem"
   4. Dżentelmen włamywacz
   5. Królewskie sny
   6. Kto chce niech wirzy
   7. Niespodzianka
   8. O królewnie Śmieszce, komiku Garbusku i jednym smutnym
   9. Przygoda wilka morskiego
   10. Rybków albo Pipków
   11. Straszliwa niepewność
   12. Świąteczne życzenia cz. 1
   13. Świąteczne życzenia cz. 2
Bajki dla dorosłych cz. 6pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Bigda idzie!
Bigda idzie! to spektakl telewizyjny w reżyserii Andrzeja Wajdy. Obsada: Janusz Gajos, Krzysztof Globisz, Olgierd Łukaszewicz, Andrzej Seweryn, Krzysztof Kolberger, Mariusz Bonaszewski, Jakub Przebindowski, Wojciech Siemion, Jerzy Łapiński, Rafał Królikowski, Dorota Segda, Cezary Kosiński, Zygmunt Malanowicz, Jerzy Nowak, Igor Śmiałowski, Jarosław Boberek.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Bigda idzie!pełny opis produktu
Magiczne drzewo
Cykl filmów fantastycznych, nagrodzony Emmy Award i uznany za najlepszy serial dla młodej widowni na świecie. Siedem niesamowitych historii o przedmiotach z magicznego drzewa, obdarzonych zdumiewającymi właściwościami.
Każdy film jest też opowieścią o dzieciach i ich rodzinach, pełną niezwykłych przygód, magii i humoru. Wśród znakomitych wykonawców są Danuta Stenka, Borys Szyc, Wiktor Zborowski, a także świetnie grające dzieci.

Płyta składa się z następujących części:
 • Drewniany pies
 • Kostka
 • Kredka
 • Berło
 • Bracia
 • Para
 • Połykacze książek
Magiczne drzewopełny opis produktu
Mieszczanin szlachcicem
Pan Jourdain wzbogacił się na handlu i pragnie dostać się do wyższych sfer towarzyskich poprzez nabycie właściwych im manier i umiejętności. Dla tej obsesji gotów jest poświecić szczęście własnej córki. Zanim zrozumie swój błąd, popada w śmieszność i staje się łatwym łupem dla rozmaitych spryciarzy i wydrwigroszy.
Mieszczanin szlachcicempełny opis produktu
Świętoszek
Arcydzieło komediopisarstwa, obnażające dewocję i zakłamanie (napisane w 1664 r.) -w Hubnerowskiej inscenizacji demaskujące nicość i głupotę współczesnych świętoszków. Orgon darzy bezgraniczną ufnością mieszkającego w jego domu Tartuffe’a, który wykorzystuje ludzką naiwność i powierzchowną religijność. Gdy gospodarz próbuje wreszcie pozbyć się oszusta, poznając jego fałszywą pobożność i obłudę, spotyka się z jego strony z bezwzględnym szantażem.
Świętoszekpełny opis produktu
Tajemnice Watykanu
Pierwszy serial dokumentalny pokazujący Watykan z bliska. Wtajemnicza on widza w szczegóły historii Bazyliki św. Piotra, Kaplicy Sykstyńskiej, Muzeów Watykańskich, Gwardii Szwajcarskiej, papieskich samochodów i zabytków, watykańskich mediów, Ogrodów Watykańskich i wielu innych ciekawostek.
Tajemnice Watykanupełny opis produktu
Wspólny pokój
Pesymistyczny zbiorowy portret mieszkańców klaustrofobicznego sublokatorskiego pokoju. Marzą o wielkości i sławie, ale tak naprawdę są jedynie "ciężarkami u stóp Pana Boga" - wiodą życie pozbawione celu i sensu i nieuchronnie zmierzają ku katastrofie.
Wspólny pokójpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tylko dla orłów Where Eagles Dare
Tylko dla orłów to film wojenny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1968 roku, którego reżyserem jest Brian G. Hutton. Główne role zagrali: Richard Burton, Clint Eastwood, Mary Ure.
Film GALAPAGOS Tylko dla orłów Where Eagles Darepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Nevada Smith
Nevada Smith to western amerykańskiej produkcji z 1966 roku, którego reżyserem jest Henry Hathaway. Główne role zagrali: Steve McQueen, Karl Malden, Brian Keith.
Film IMPERIAL CINEPIX Nevada Smithpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rio Lobo
Rio Lobo to western amerykańskiej produkcji z 1970 roku. Jego reżyserem jest Howard Hawks. Główne role zagrali: John Wayne, Jorge Rivero, Jennifer O'Neill.
Film IMPERIAL CINEPIX Rio Lobopełny opis produktu
Roman Polański (ekskluzywna kolekcja 3 filmów)
Nóż w wodzie
Dziennikarz sportowy (Andrzej) wraz z żoną (Krystyna) oraz przygodnie napotkanym autostopowiczem wyruszają na krótki rejs jachtem. Światopogląd dziennikarza i autostopowicza bardzo się różnią. Dochodzi do kłótni w czasie, której uderzony przez Andrzeja chłopak wpada do wody. Zdenerwowany mężczyzna szuka ciała. Kiedy jednak go nie odnajduje, płynie do brzegu, by zawiadomić policję. W czasie jego nieobecności chłopak wraca na pokład jachtu, gdzie została żona Andrzeja. Między tymi dwojgiem dochodzi do zbliżenia. O poranku Krystyna płynie do przystani, gdzie informuje Andrzeja, że go zdradziła. Ten nie chce, a przede wszystkim nie może uwierzyć, że to zrobiła.

Gorzkie gody
W czasie morskiej podróży sparaliżowany Oscar i jego żona Mimi poznają parę znudzonych sobą Anglików - Fionę i Nigela. Przez kilka kolejnych wieczorów Nigel jest zasypywany szczerymi opowieściami Oscara. Mężczyzna dowiaduje sie, że Oscar spędził kilka lat w Paryżu, gdzie postanowił zrobić karierę pisarza i to właśnie tutaj tutaj poznał Mimi, z którą wdał się w gorący romans. Początkowe zgorszenie Anglika zmienia się wkrótce w żywe zainteresowanie

Śmierć i dziewczyna
Akcja filmu toczy się współcześnie w Ameryce Południowej. Żona czeka z kolacją na męża. Kobieta - ofiara prześladowań junty wojskowej, która kilka lat temu rządziła krajem, ma stanąć na czele komisji badającej pogwałcenie praw człowieka w tym okresie. Mąż wraca do domu w towarzystwie tajemniczego i eleganckiego doktora Mirandy. Kobiecie wydaje się, że rozpoznaje w nim byłego reżimowego funkcjonariusza, który przed laty zgwałcił ją i torturował. Zna jednak tylko jego głos, ponieważ w czasie tortur oprawca zawiązywał jej oczy.
Roman Polański (ekskluzywna kolekcja 3 filmów)pełny opis produktu
Sezon na misia (zestaw 3 filmów)
Sezon na misia
Boguś, udomowiony niedźwiedź grizzly nie posiada instynktu i żadnych zdolności do przetrwania w dziczy. Wiedzie spokojne życie jako atrakcja miasteczka Timberline. Jego świat przewraca się do góry nogami, gdy poznaje Elliota cherlawego, wygadanego jelenia. Niespodziewanie obaj znajdują się w środku lasu - na domiar złego, właśnie rozpoczyna się sezon polowań. Boguś i Elliot muszą współdziałać aby przetrwać. Wyruszają w niezwykła podróż do domu i korzystają z pomocnych rąk i łap, łącząc siły z mieszkańcami lasu, aby wyprowadzić w pole myśliwych i uczynić las bezpiecznym dla jego czworonożnych mieszkańców.

Sezon na misia 2
Po całkowitym zauroczeniu Gizelą, zakochany po uszy Elliot napotyka na przeciwności w drodze do ołtarza. Wszystko na skutek porwania Pana Kabanosa przez grupę rozpieszczonych zwierzaków zdeterminowanych, by zwrócić go właścicielom. Boguś, wiewiór McSquizzy, jeż Buddy i reszta leśnych zwierzaków wprawiają w życie plan uratowania wyglądającego jak kiełbaska przyjaciela i wkrótce znajdują się na terenie obozu wroga, w samym środku świata zwierząt udomowionych. Pupile ludzi, pod dowództwem pudla Fifi nie zamierzają jednak oddać Pana Kabanosa bez walki.

Sezon na misia 3
Boguś, Elliot oraz ich leśni przyjaciele powracają w nowej przezabawnej przygodzie, która tym razem rozgrywa się w wielkim cyrku. Gdy kumple Bogusia nie mogą wziąć udziału w męskiej wyprawie, miś decyduje się wyruszyć na wycieczkę sam. Napotykając na swojej drodze cyrk, Boguś zamienia się miejscami z występującym tam bliźniaczo do niego podobnym grizzly i przejmuje jego rolę w przedstawieniu. Jednak gdy cyrkowcy decydują się na powrót do Rosji, zaczyna się wyścig z czasem, podczas którego Elliot, wiewiór McSquizzy, Pan Kabanos i reszta paczki muszą uratować Bogusia zanim będzie za późno.
Sezon na misia (zestaw 3 filmów)pełny opis produktu
Chłopi
Telewizyjna adaptacja najgłośniejszej powieści Władysława Stanisława Reymonta, która jest wielkim, realistycznym obrazem wsi polskiej z przełomu XIX i XX wieku. Na szerokim tle obyczajowym życia społeczności wiejskiej, nierozerwalnie związanym z rytmem przyrody - w ciągu czterech pór roku, rozgrywają się dramatyczne dzieje rodziny Borynów. Opakowanie będzie zawierało wszystkie odcinki serialu TV - po rekonstrukcji obrazu i dźwięku.
Chłopipełny opis produktu
Dom nad rozlewiskiem (zestaw 4 płyt)
Ekranizacja bestsellerowej książki Małgorzaty Kalicińskiej. Pełna optymizmu, humoru i życiowej mądrości opowieść o miłości oraz wyboistej drodze jaką jest życie. Historia dojrzałej kobiety, która po rozstaniu z mężem na nowo próbuje odnaleźć szczęście i sens swojego życia. Porzuca miejski gwar i wyjeżdża na wieś, chcąc odnależć swoje miejsce na ziemi. Niezwykłe tło serialu stanowią malownicze mazurskie krajobrazy.
Dom nad rozlewiskiem (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Himilsbach, Maklakiewicz (kolekcja 7 filmów)
Opakowanie zawiera wszystkie wydane przez TVP filmy z cyklu "Himilsbach Maklakiewicz – kolekcja":
 • "Dwa żebra Adama"

 • Inżynier Jan Wiktus po kilku latach spędzonych za granicą wraca do rodzinnego miasteczka Gody, gdzie zostawił żonę Helenę, z którą przed laty wziął tylko ślub kościelny. Podejmuje pracę przy budowie nowego osiedla. Niebawem w Godach zjawia się piękna Włoszka Paola, z którą inżynier zawarł cywilny związek małżeński w czasie pobytu w Etiopii. Helena spokojnie przyjmuje ukochaną męża i wszyscy troje zamieszkują pod jednym dachem. Mieszkańcy Godów dzielą się na dwa przeciwstawne obozy.
 • "Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych"

 • Filmową opowieść o przygodach inżyniera Zdzisia Bartkowiaka i innych rozpoczyna historia zatytułowana "Teczka". Bohater wraz z kolegą jadą w delegację. W teczce mają 40 tysięcy złotych przeznaczonych na wypłatę. Idą do knajpy na obiad, obficie zakrapiany wódeczką, płacą rachunek służbowymi pieniędzmi. Rozochocony kolega chce iść "w Polskę", bohater ma wyrzuty sumienia. Wyrywa koledze teczkę i ucieka. Po drodze spotyka milicjanta i prosi go o odprowadzenie do hotelu. Ten jednak odprowadza Władka na komisariat. Władek zostaje zatrzymany na noc, dla wyjaśnienia sprawy dużej gotówki przy sobie. Dopiero nad ranem zjawia się kolega i składa zeznania. W opowiadaniu "Odmieniec" ofiarą chuliganów pada młodzieniec w hipisowskim ubranku. Bohaterem opowiadania "Palto" jest pewien dyrektor, który składa dymisję. Pozbawiony stanowiska, wkrótce traci wszystko, na co pracował, nawet szacunek szatniarki. W opowiastce zatytułowanej "Zimna woda" inżynier Bartkowiak wyjeżdża z szefem i jego kochanką do ośrodka sportowego w Zimnej Wodzie. Poczciwy Zdzisio robi wszystko, by zdobyć sympatię dyrektora, nawet chodzi na rękach, żeby go zabawić. Niefortunnie wypada z łódki, pogrąża się w zimnej toni. "Kierownik Grad", bohater kolejnej historii, rządzi domem kultury i z oddaniem "zabezpiecza" różne imprezy. Na koniec pojawia się tytułowy "Benek Kwiaciarz", najogólniej mówiąc - opowieść o upadku obyczajów.
 • "Chleba naszego powszedniego"

 • Współczesny dramat obyczajowy, dotyczący charakterystycznego dla cywilizacji naszych czasów problemu adaptacji ludzi ze wśi w środowisku wielkomiejskim. Ojciec i syn przybywają do warszawy i trafiają na wielką budowę nowoczesnej arterii komunikacyjnej, Trasy Łazienkowskiej.
 • "Monidło"

 • Do domu prowincjonalnego robotnika przychodzi przedsiębiorca zajmujący się kolportażem monideł czyli realistycznych portretów malowanych na podstawie zdjęć. Sprytnemu przedsiębiorcy udaje się przekonać pana Kamińskiego do zakupu dwóch obrazków. Zabiera świerzo co otrzymaną wypłatę pana Władysława i w momencie kiedy do domu wraca pani Kamińska chyłkiem się wynosi. Tymczasem w domu dochodzi do awantury o pieniądze. Na nic zdają się przeprosiny i nowa wypłata jaką, po upływie dwóch tygodni, przynosi Kamiński do domu. Małżeństwo godzi dopiero paczka przyniesiona przez listonosza, w której znajdują się monidła.
 • "Zabawa w chowanego"

 • Stanley Mazur wraca z Ameryki do Polski. Odnajduje kolegę z młodości. Wspominają dawne lata i dokonują podsumowania swych osiągnięć i niepowodzeń życiowych. Stanley ma konkretną sprawę do załatwienia - chce kupić sobie miejsce na cmentarzu. Okazuje się, że gotówka, choćby z Ameryki, nie wystarczy. Trzeba najpierw okazać świadectwo własnego zgonu.
 • "Party przy świecach"

 • Pewne małżeństwo spodziewa się wizyty dobrze sytuowanych krewnych. Postanawiają pokazać się z jak najlepszej strony. Zamieniają swoje małe mieszkanko, robią mnóstwo zakupów. Całe przyjęcie zostaje przerwane przez brak światła. Oboje wybierają się do kuzynów, ale faktycznie dysponują oni takim bogactwem?
 • "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy"

 • Film przedstawia Polskę tamtych lat i problemy na ówczesnym rynku pracy. Bywalcy tzw. pośredniaków z okresu socjalizmu to niewykształceni robotnicy, ludzie z marginesu społecznego, którzy mogą liczyć jedynie na pogardę i pracę w niegodziwych warunkach.38-letni Karolak nigdzie nie pracuje, pozostaje na utrzymaniu 73-letniej matki emerytki. Żyją w bardzo skromnych warunkach, ale starsza kobieta dba o to, żeby dom był czysty i zawsze było coś do zjedzenia. Syn nie powinien narzekać, ma zapewniony wikt i opierunek. Ale Karolak jest znużony monotonną egzystencją na wolności. Przesiedział kilkanaście lat za kratkami - oczywiście za niewinność - a przed trzema miesiącami wyszedł z więzienia. Chciałby się teraz zabawić, wyszumieć, wypaść z kolegami na coś mocniejszego. Próbuje wyciągnąć od matki ciężko uciułane grosze, bo tylko "Małe piwko z korzeniami", jak sobie podśpiewuje, jest dobre na smutek i frasunek. Po piętach depcze mu sierżant, który ma oko na niego i jego niepracujących kolegów. Wreszcie Karolak dostaje od milicjanta skierowanie do urzędu zatrudnienia. Stawia się niechętnie w "pośredniaku", by, podobnie jak setki innych bezrobotnych, zarejestrować się w okienku. A tu, jak mawiają znawcy tematu, można jedynie znaleźć robotę dla chamów i frajerów. Ludzie przed urzędem pogrążają się w spekulacjach. Chcą pracy i godziwej zapłaty. Tymczasem przed "pośredniak" zajeżdża nyska, z której wysiada elegancko ubrany mężczyzna - w garniturze, białej koszuli, pod krawatem. Oświadcza gorączkowo dyskutującym robotnikom, że potrzebuje dziesięciu ludzi - młodych, zdrowych, silnych i chętnych do ciężkiej pracy. Kompletnie zaskoczeni jego stanowczością mężczyźni jadą w ciemno, nie mają pojęcia dokąd i do jakiego zajęcia. Zostają wywiezieni, gdzieś daleko za miasto.
  Himilsbach, Maklakiewicz (kolekcja 7 filmów)pełny opis produktu
  Na kłopoty Bednarski
  Prywatny detektyw działający na terenie Wolnego Miasta Gdańska rozwiązuje najtrudniejsze zagadki kryminalne. Podąża tropem przestępców, ujawnia kombinację zorganizowanych szajek, udaremnia Niemcom ich plany i bierze udział w akcji polskiego wywiadu. Dowcipny i czarujący dżentelmen niekiedy zaplątuje się w niepotrzebne romanse i popada w kolizję z prawem. Nie ma tajemniczej sprawy, której nie sprostałby Bednarski, nie obywa się jednak bez kłopotów.
   Płyta zawiera odcinki:
  • Kurier z Ankary
  • Bursztynowe serce
  • Złote runo
  • Statek nadziei
  • Znak węża
  • Ostatnie lato
  • Nasz człowiek
  Na kłopoty Bednarskipełny opis produktu
  Podróż za jeden uśmiech
  Popularny polski serial telewizyjny dla dzieci o perypetiach dwóch młodzików podczas wakacji.Dwaj kuzyni, Duduś i Poldek, jadą po zakończeniu roku szkolnego sami i bez pieniędzy na wakacje nad morze. Śpią pod gołym niebem, przyłączają się do wycieczki szkolnej, podróżują w chłodni, w wozie meblowym wiozącym trumny, aż w końcu docierają nad morze, gdzie czekają na nich stęsknieni rodzice.

  Płyta zawiera odcinki:
  • Pechowy dzień
  • Hotel "Pod Gwiazdami"
  • Babciu! Ratunku!
  • Grzybobranie
  • Królowa autostopu
  • Polowanie na kapelusz
  • Pożegnanie z Dudusiem
  Podróż za jeden uśmiechpełny opis produktu
  Jan Pietrzak: Człowiek kabaretu
  Przedstawiamy koncert piosenek Jana Pietrzaka, zarejestrowany w Teatrze Na Woli 2 czerwca 2005 roku w Warszawie, z udziałem artystek Kabaretu pod Egidą: Joanny Jeżowskiej i Renaty Zarębskiej. W roli konferansjerów pojawiają się: Ewa Dałkowska, Paweł Dłużewski, Stanisław Klawe, Ryszard Makowski, Marcin Wolski, Stanisław Elsner-Załuski, Rafał Ziemkiewicz. Artyście akompaniuje zespół Kabaretu pod Egidą: Agnieszka Sroczyńska, Krzysztof Herring, Eugeniusz Majchrzak, Krzysztof Paszek, Jerzy Czekalla, Bogdan Kulik, Józef Sikorski, Jarosław Zawadzki w piosence "Jak tu przeżyć" - grupa Folk Joint Venture. Występuje również zespół Sigma z Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Płyta DVD zachowuje telewizyjny podział koncertu na dwie części, przy czym w części drugiej znalazły się utwory z poważniejszego nurtu twórczości Jana Pietrzaka.
  Jan Pietrzak: Człowiek kabaretupełny opis produktu
  Kabaret Tey (zestaw 4 płyt)
  Kabaret TEY wciąż żyje w pamięci wielu słuchaczy i widzów w kraju i za granicą. TEY bawił Polaków do łez – mimo szarej i nieciekawej rzeczywistości. Dowcip inteligentny, abstrakcyjny, czasem groteskowy, dawał świetny komentarz do wydarzeń tamtych lat. Mieszkańcy Poznania przychodzili tłumnie na wieczorne kabaretowe spotkania z artystami TEY-a, a prawie cała Polska oglądała słynne opolskie Kabaretony i inne rejestracje telewizyjne tego kabaretu. Nawet dzisiaj, po latach, oglądając występy z tamtych lat poddajemy się z łatwością atmosferze, jaką stworzyli aktorzy z TEY-a.
  Kabaret Tey (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
  Superburza
  Grupa naukowców pracuje nad teorią zagadnienia na pozór niemożliwego – kontroli nad pogodą. Ale to, co z początku było czysto akademickim rozważaniem, staje się poważnym projektem naukowym, kiedy grupa zostaje poproszona o zastosowanie swojej teorii w praktyce. Ich zadaniem będzie zmienić kierunek ogromnego huraganu nad Pacyfikiem. I wbrew sceptykom, udaje im się tego dokonać! Tymczasem wskutek włamania do systemu komputerowego nad USA pojawia się dziwny front pogodowy. Hakerzy, którzy chcieli odepchnąć huragan znad Zatoki przypadkowo utworzyli Superburzę, która zmierza wprost na Nowy Jork. Sensacja, nauka i katastroficzna groza wypełniona efektami specjalnymi to główne walory tego 3-odcinkowego thrillera science-fiction.
  Superburzapełny opis produktu
  Kinowe hity sztuk walki (zestaw 3 filmów)
  Kiltro
  Zabili mu matkę, teraz on zabije ich wszystkich. Zamir należy do groźnego ulicznego gangu z Santiago, a jego dni upływają na ciągłych walkach i rozbojach. Wszystko to zmienia się z chwilą, gdy w okolicy pojawia się potężny, szukający zemsty mistrz sztuk walki. Nieznajomy zabija matkę Zamira i porywa jego ukochaną. Rozpoczyna się pojedynek na śmierć i życie.

  Fight Night
  Oto pełen akcji i pasjonujących scen walk film w najlepszym klimacie "Fight Club", "Krwawego sportu" i "Za wszelką cenę". Jeszcze nigdy filmowe wręcz nie były tak seksowne! W roli głównej w filmie wystąpiła piękna Rebeccca Neuenswander - aktorka, modelka i światowa mistrzyni tekwondo.

  Bosonogi mistrz
  Ubogi adept kung-fu trafia po śmierci ojca do miasta. Tam rozpoczyna pracę u przyjaciela rodziny, dawnego mistrza sztuk walki. Szybko okazuje się, że nawet umiejętności ich obydwu mogą nie wystarczyć w starciu z miejscowymi przestępcami wspieranymi przez skorumpowaną policję.
  Kinowe hity sztuk walki (zestaw 3 filmów)pełny opis produktu
  Mój stary i ja
  Kiedy żona Bena zostawia mu list, w którym oznajmia, że go opuszcza, zdziwiony udaje się po pomoc do swoich dorosłych dzieci. Podczas gdy córki zaczynają poszukiwania matki, Ben wraz z synem udaje się w podróż za miasto, by kupić dom na wsi. W czasie tych paru zaskakujących dni, odkrywają wiele rodzinnych sekretów, ale także dowiadują się ciekawych rzeczy na swój temat, o których wcześniej nie mieli pojęcia.
  Mój stary i japełny opis produktu
  Parapet
  Twórca "Włatców Móch" Bartek Kędzierski, przedstawia oryginalną serię etuid o Lucku i Bazylim. To dwie doniczki uziemione na parapecie okna jednego z osiedlowych bloków. Gdy spytamy je gdzie mieszkają,odpowiedzą: "Na samej górze!". Gdy zapytamy co robią, odpowiedzą: "NIC".
  Jednak w tym wypadku "NIC" znaczy bardzo wiele. Przecież można się ogromnie zastanawiać, czemu zrzucona z ósmego piętra cegła spada aż na sam dół. Albo czy jutro na pewno będzie jutro? Bo skoro będzie wtedy, czyli teraz, to tak w zasadzie będzie już dziś,a jutro to będzie właściwie pojutrze... Więc? Właśnie tak nasi bohaterowie przeżywają swoje życie. Słuchają, patrzą, czasem coś powiedzą. Mogą też napić się piwka z Wujasem Pisklakiem, który przy okazji nauczy ich kawałka prawdziwego realu. Przecież gdyby nie on, wciąż nie wiedzielibyco to jest "SZEŚCIOPAK" i "ESEMES"!
  Parapetpełny opis produktu
  Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Bajki dla dorosłych
  Bajki dla dorosłych to cykl programów satyrycznych nadawanych w latach 70. Ich reżyserem jest Janusz Rzeszewski. Obsada: Jan Kobuszewski, Hanna Balińska, Maria Broniewska, Bożena Dykiel, Bogusz Bilewski, Henryk Czyż, Lech Ordon, Mieczysław Pawlikowski, Krzysztof Majchrzak, Krystyna Borowicz, Bohdan Łazuka.
  Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Bajki dla dorosłychpełny opis produktu
  Trzy siostry
  Nie co chwila ludzie strzelają się, wieszają, składają sobie nawzajem miłosne wyznania. Przeważnie jedzą, piją, włóczą się, plotą głupstwa. Trzeba to pokazać na scenie. Trzeba stworzyć dramat, w którym by ludzie wchodzili, wychodzili, jedli, mówili o pogodzie, grali w karty... Niech na scenie wszystko będzie równie proste i równie zawiłe jak w życiu. Tu ludzie jedzą, tylko jedzą, a tymczasem rozstrzyga się ich szczęście, rozbija ich życie. (za: Stanisław Marczak Oborski "Przewodnik teatralny", Warszawa 1991). Taki też jest czechowowski świat: pełen szarych ludzi i ich zaściankowych problemów, zatopionych w monotonii życia. Świat, którego historię tworzy codzienne picie herbaty. Czechow nie rozwija akcji dramatycznej, nie buduje tradycyjnie pojętej intrygi. Mimo to z niepozornego losu swoich bohaterów potrafi wydobyć prawdziwą tragedię ludzkiego istnienia. "Trzy siostry" w reżyserii Aleksandra Bardiniego spełniają wszystkie postulaty teatralne autora. Są opowieścią o życiu, które przecieka ludziom przez palce, o nie spełnionych nadziejach i kalekich charakterach, o świecie, gdzie królestwem płaci się nie za konia, lecz za szklankę herbaty. Reżyser w swojej inscenizacji pozostał wierny Czechowowi. Nie udziwniał, nie skracał zbytnio tekstu. Postawił na prawdę psychologiczną, ukazał ludzkie dramaty bez nadmiernej teatralizacji i pustych gestów.
  Trzy siostrypełny opis produktu
  Jan Paweł II - Droga do świętości (edycja 2-płytowa)
  14 stycznia 2011 Benedykt XVI podpisał przygotowany przez watykańską dykasterię dekret o autentyczności cudownego uzdrowienia francuskiej zakonnicy, s. Marie-Simone Pierre Normand, przypisywanego wstawiennictwu Jana Pawła II. Chodzi o jej niewytłumaczalne z medycznego punktu widzenia nagłe ustąpienie objawów zaawansowanej choroby Parkinsona. Podpisanie dekretu o cudzie za wstawiennictwem Jana Pawła II formalnie zakończyło proces beatyfikacyjny. Datę uroczystości wyniesienia na ołtarze papieża - Polaka wyznaczono na 1 maja 2011 r.

  Droga do świętości
  Materiał filmowy przedstawiający zarys kolejnych etapów procesu beatyfikacyjnego z uwypukleniem szczególnych jego momentów.

  Beatyfikacja Jana Pawła II
  Zapis Mszy świętej Beatyfikacyjnej Jana Pawła II z Placu św. Piotr w Watykanie pod przewodnictwem papieża Benedykta XVI.
  Jan Paweł II - Droga do świętości (edycja 2-płytowa)pełny opis produktu
  Powrót do Cranford (edycja 2-płytowa)
  Witajcie znów w Cranford, gdzie wiele się zmienia, lecz wszystko pozostaje takie samo. Sierpień 1844 roku. Minął rok od ślubu Sophy Hutton z doktorem Harrisonem i dwa lata od śmierci Debory, ukochanej siostry panny Matty. Powrót brata panny Jenkyns, Petera i wieść o ciąży służącej, Marty, są wielką radością. Być może wszystko nareszcie zacznie się dobrze układać.
  Powrót do Cranford (edycja 2-płytowa)pełny opis produktu
  Film CDP.PL Pewnego razu w Rzymie + Książę Persji
  Zestaw dwóch amerykańskich filmów fabularnych: Pewnego razu w Rzymie (komedia romantyczna z 2010 roku) oraz Książę Persji: Piaski czasu (fantastyczny film przygodowy z 2010 roku).
  Film CDP.PL Pewnego razu w Rzymie + Książę Persjipełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]