Film GALAPAGOS Lśnienie (Dwupłytowa Edycja Specjalna) The Shining
Lśnienie to horror amerykańskiej produkcji z 1980 roku, wyreżyserowany przez Stanleya Kubricka. Główne role zagrali: Jack Nicholson, Shelley Duvall, Danny Lloyd.
Film GALAPAGOS Lśnienie (Dwupłytowa Edycja Specjalna) The Shiningpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 1-4 Final Destination Collection
Kolekcja czterech filmów grozy z serii Oszukać przeznaczenie. Wyreżyserowane zostały przez Jamesa Wonga i Davida R. Ellisa. W głównych rolach wystąpili Ali Larter, Devon Sawa, Mary Elizabeth Winstead i Nick Zano.
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 1-4 Final Destination Collectionpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wywiad z wampirem (Legendy Kina) Interview with the Vampire
Wywiad z wampirem to horror amerykańskiej produkcji z 1994 roku, którego reżyserem jest Neil Jordan. Główne role zagrali: Tom Cruise, Brad Pitt, Stephen Rea.
Film GALAPAGOS Wywiad z wampirem (Legendy Kina) Interview with the Vampirepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anakonda 3: Potomstwo Anaconda 3: Offspring
Anakonda 3: Potomstwo to horror produkcji amerykańsko-rumuńskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Don E. FauntLeRoy, zaś twórcami scenariusza Nicholas Davidoff i David C. Olson. W rolach głównych występują David Hasselhoff, Crystal Allen oraz John Rhys-Davies.
Film IMPERIAL CINEPIX Anakonda 3: Potomstwo Anaconda 3: Offspringpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Noc żywych trupów Night of the Living Dead
Noc żywych trupów to horror produkcji USA z 1990 roku. Reżyserem filmu jest Tom Savini, autorami scenariusza John A. Russo, George A. Romero, a w rolach głównych występują Tony Todd, Patricia Tallman, Tom Towles i McKee Anderson.
Film IMPERIAL CINEPIX Noc żywych trupów Night of the Living Deadpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Alone in the Dark: Wyspa Cienia Alone in the Dark
Alone in the Dark: Wyspa Cienia to horror kanadyjsko-amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Uwe Boll. Główne role zagrali: Christian Slater, Tara Reid, Mark Acheson.
Film MONOLITH VIDEO Alone in the Dark: Wyspa Cienia Alone in the Darkpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Diabeł Devil
Diabeł to horror produkcji amerykańskiej z 2010 roku, którego reżyserem jest John Erick Dowdle. W filmie wystąpili: Chris Messina, Logan Marshall-Green, Jenny O'Hara, Bojana Novakovic, Bokeem Woodbine.
Film TIM FILM STUDIO Diabeł Devilpełny opis produktu
Łowca głów
W dobie najszybszego rozwoju nowych technologii utalentowani pracownicy i inżynierowe są bezcenni. Vicent Palmer jest zawodowym head hunterem -"łowcą głów". Pracuje na własny rachunek dla najbogatszych firm. Jest zawodowcem, któremu się nie odmawia. Manipuluje, zastrasza, przekupuje w jednym tylko celu, aby przejąć wartościowego pracownika. Pomaga mu w tym jego zabójczy instynkt.
Łowca główpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Reakcja łańcuchowa (Lektor) Chain Reaction
Reakcja łańcuchowa to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1996 roku. Jego reżyserem jest Andrew Davis. Główne role zagrali: Keanu Reeves, Morgan Freeman, Rachel Weisz.
Film IMPERIAL CINEPIX Reakcja łańcuchowa (Lektor) Chain Reactionpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Vanilla Sky
Vanilla Sky to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Cameron Crowe. Główne role zagrali: Tom Cruise, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russell, Jason Lee.
Film IMPERIAL CINEPIX Vanilla Skypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Śmierć się śmieje Amusement
Śmierć się śmieje to horror produkcji USA z 2008 roku. Reżyserem filmu jest John Simpson, autorem scenariusza Jake Wade Wall, w rolach głównych występują David Arnold, Rena Owen, Katheryn Winnick i Reid Scott.
Film GALAPAGOS Śmierć się śmieje Amusementpełny opis produktu
Wróg publiczny numer 1 vol.2 (blu-ray)
Jacques Mesrine, legendarny, prawdopodobnie najgroźniejszy przestępca swojej epoki, dorobił się imponującej kartoteki: niezliczone napady na banki, porwania, 39 zabójstw oraz kilka ucieczek z więzienia. Określany mianem wroga publicznego numer jeden, był również tematem numer jeden dla francuskich i światowych mediów, które przerażał, a jednocześnie fascynował.

Druga część rewelacyjnej superprodukcji z charyzmatycznym Vincentem Cassel w roli głównej. Napisana przez życie i opowiedziana po mistrzowsku sensacyjna historia. Film jest laureatem wielu międzynarodowych nagród filmowych, w tym m.in. trzech Cezarów 2009 (najlepszy aktor, reżyser, dźwięk).
Wróg publiczny numer 1 vol.2  (blu-ray)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hostel 3 Hostel 3
Hostel 3 to horror produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Scott Spiegel, twórcą scenariusza Michael D. Weiss, a w rolach głównych występują Brian Hallisay, Sarah Habel i John Hensley.
Film IMPERIAL CINEPIX Hostel 3 Hostel 3pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Kaznodzieja z karabinem Machine Gun Preacher
Kaznodzieja z karabinem to thriller produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Marc Forster, twórcą scenariusza Jason Keller, a w rolach głównych występują Gerard Butler, Kathy Baker i Michelle Monaghan.
Film MONOLITH VIDEO Kaznodzieja z karabinem Machine Gun Preacherpełny opis produktu
Film CDP.PL Plan lotu (Kolekcja Filmowe Przeboje) Flightplan
Plan lotu to thriller amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Robert Schwentke. W rolach głównych wystąpili Jodie Foster, Sean Bean i Peter Sarsgaard.
Film CDP.PL Plan lotu (Kolekcja Filmowe Przeboje) Flightplanpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Za cenę życia 10th & Wolf
Za cenę życia to thriller produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Robert Moresco, współscenarzystą filmu jest Allan Steele, a w rolach głównych występują James Marsden, Val Kilmer, Dennis Hopper oraz Brian Dennehy.
Film MONOLITH VIDEO Za cenę życia 10th & Wolfpełny opis produktu
Film VISION FILM Posłańcy 2 : Na Przeklętej Ziemi Messengers 2: The Scarecrow
Posłańcy 2 : Na Przeklętej Ziemi to horror produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Martin Barnewitz, twórcą scenariusza Todd Farmer, a w rolach głównych występują Norman Reedus, Heather Stephens i Darcy Fowers.
Film VISION FILM Posłańcy 2 : Na Przeklętej Ziemi Messengers 2: The Scarecrowpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zabójcza głębia Red Water
Zabójcza głębia to thriller wyprodukowany w USA w 2003 roku. Reżyserem obrazu jest Charles Robert Carner. W rolach głównych wystąpili: Lou Diamond Phillips, Kristy Swanson i Coolio.
Film IMPERIAL CINEPIX Zabójcza głębia Red Waterpełny opis produktu
Film BEST FILM Sinister Sinister
Sinister to horoor wyprodukowany w USA w 2012 roku. Reżyserem obrazu jest Scott Derrickson. W rolach głównych wystąpili: Michael Hall D'Addario, Clare Foley, Ethan Hawke, James Ransone i Juliet Rylance.
Film BEST FILM Sinister Sinisterpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zabić, jak to łatwo powiedzieć Killing Them Softly
Zabić, jak to łatwo powiedzieć to amerykański thriller kryminalny z 2012 roku, którego reżyserem jest Andrew Dominik. W rolach głównych wystąpili: James Gandolfini, Richard Jenkins, Ray Liotta, Brad Pitt.
Film MONOLITH VIDEO Zabić, jak to łatwo powiedzieć Killing Them Softlypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Grobowiec diabła The Devil's Tomb
Grobowiec diabła to horror produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Jason Connery, twórcą scenariusza Keith Kjornes, a w rolach głównych występują Ron Perlman, Ray Winstone i Cuba Gooding Jr.
Film MONOLITH VIDEO Grobowiec diabła The Devil's Tombpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Człowiek w ogniu
Człowiek w ogniu to thriller amerykańsko-meksykańsko-brytyjskiej produkcji. Jego reżyserem jest Tony Scott. Główne role zagrali: Denzel Washington, Christopher Walken, Dakota Fanning.
Film IMPERIAL CINEPIX Człowiek w ogniupełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Vanilla Sky (Srebrna kolekcja)
Vanilla Sky to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Cameron Crowe. Główne role zagrali: Tom Cruise, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russell, Jason Lee.
Film IMPERIAL CINEPIX Vanilla Sky (Srebrna kolekcja)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dom zły
Dom zły to thriller obyczajowy polskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Wojciech Smarzowski. Główne role zagrali: Arkadiusz Jakubik, Bartłomiej Topa, Kinga Preis, Marian Dziędziel.
Film TIM FILM STUDIO Dom złypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT 1408
1408 to horror amerykańskiej produkcji, jego reżyserem jest Mikael Hafstrom. Główne role zagrali: John Cusack, Samuel L. Jackson, Mary McCormack, Tony Shalhoub.
Film KINO ŚWIAT 1408pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Autostopowicz The Hitcher
Autostopowicz to thriller amerykańskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Dave Meyers. Główne role zagrali: Sean Bean, Sophia Bush, Zachary Knighton.
Film KINO ŚWIAT Autostopowicz The Hitcherpełny opis produktu
Film GUTEK FILM Pan Zemsta Boksuneun naui geot
Pan Zemsta to thriller wyprodukowany w Korei Południowej w 2002 roku. Reżyserem filmu jest Chan-wook Park, autorami scenariusza są Jae-sun Lee, Mu-yeong Lee, Yong-jong Lee i Chan-wook Park. W rolach głównych występują Dae-yeon Lee, Bo-bae Han, Doona Bae i Kang-ho Song.
Film GUTEK FILM Pan Zemsta Boksuneun naui geotpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Od zmierzchu do świtu (Filmbox poleca) From Dusk Till Dawn
Od zmierzchu do świtu to horror amerykańskiej produkcji z 1996 roku, którego reżyserem jest Robert Rodriguez. Główne role zagrali: Harvey Keitel, George Clooney, Quentin Tarantino.
Film TIM FILM STUDIO Od zmierzchu do świtu (Filmbox poleca) From Dusk Till Dawnpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Zabójczy cel Kill Switch
Zabójczy cel to thriller produkcji Kanada, USA z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Jeff King, autorami scenariusza są Steven Seagal i Joe Halpin. W rolach głównych występują Steven Seagal, Holly Elissa Lamaro, Philip Granger i Jerry Rector.
Film TIM FILM STUDIO Zabójczy cel Kill Switchpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Firma (Lektor)
Firma to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Sydney Pollack. Główne role zagrali: Gene Hackman, Jeanne Tripplehorn, Tom Cruise.
Film IMPERIAL CINEPIX Firma (Lektor)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]