Film CDP.PL Pod słońcem Toskanii (Długie wieczory)
Pod słońcem Toskanii to dramat obyczajowy w reżyserii Audrey Wells. W filmie wystąpili: Diane Lane, Sandra Oh, Lindsay Duncan, Raoul Bova, Paweł Szajda.
Film CDP.PL Pod słońcem Toskanii (Długie wieczory)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Królestwo zwierząt Animal Kingdom
Królestwo zwierząt to australijski film łączący w sobie cechy dramatu i kryminału. Jego reżyserem jest David Michôd. W głównych rolach wystąpili: Ben Mendelsohn, Joel Edgerton, Guy Pearce, Luke Ford i Jacki Weaver.
Film TIM FILM STUDIO Królestwo zwierząt Animal Kingdompełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Chiński syndrom
Chiński syndrom to dramat w reżyserii Jamesa Bridgesa. W filmie wystąpili: Jack Lemmon, Jane Fonda, Michael Douglas.
Film IMPERIAL CINEPIX Chiński syndrompełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Maska Zorro (Złota kolekcja) The Mask of Zorro
Maska Zorro to film przygodowy produkcji amerykańskiej z 1998 roku, którego reżyserem jest Martin Campbell. Główne role zagrali: Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones.
Film IMPERIAL CINEPIX Maska Zorro (Złota kolekcja) The Mask of Zorropełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Po napadzie The Take
Po napadzie to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Brad Furman. Scenariusz napisali: Jonas Pate oraz Josh Pate. Główne role zagrali: John Leguizamo, Tyrese Gibson, Rosie Perez.
Film IMPERIAL CINEPIX Po napadzie The Takepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Szalona odwaga Courage Under Fire
Szalona odwaga to dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 1997 roku. Jego reżyserem jest Edward Zwick. Główne role zagrali: Denzel Washington, Meg Ryan, Lou Diamond Phillips.
Film IMPERIAL CINEPIX Szalona odwaga Courage Under Firepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO El Rey
El Rey to dramat akcji francusko-hiszpańsko-kolumbijskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Antonio Dorado. Główne role zagrali: Fernando Solórzano, Cristina Umana, Marlon Moreno.
Film MONOLITH VIDEO El Reypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Użycka republika Uzicka Republika
Użycka republika to dramat wojenny jugosłowiańskiej produkcji z 1974 roku. Jego reżyserem jest Zivorad 'Zika' Mitrovic. Scenariusz napisali Ana Marija Car oraz Arsen Diklic. Główne role zagrali: Boris Buzancic, Bozidarka Frajt, Neda Arneric.
Film MONOLITH VIDEO Użycka republika Uzicka Republikapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kalifornia (Srebrna kolekcja)
Kalifornia to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 1993 roku. Jego reżyserem jest Dominic Sena. Główne role zagrali: Brad Pitt, Juliette Lewis, David Duchovny.
Film IMPERIAL CINEPIX Kalifornia (Srebrna kolekcja)pełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Klasyka Kina Rosyjskiego: Zaginione Imperium
Zaginione imperium to rosyjski dramat z 2008 roku, którego reżyserem jest Karen Szachnazarow. W filmie wystąpili Aleksander Lyapin, Lidia Miljuzina, Yegor Baranovsky, Ivan Kupreyenko, Armen Dzhigarkhanyan.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Klasyka Kina Rosyjskiego: Zaginione Imperiumpełny opis produktu
Film TONGARIRO RELEASING Dom chłopców House of Boys
Dom chłopców to dramat z 2009 roku w reżyserii Jean-Claude Schilma. W filmie wystąpili: Udo Kier, Stephen Fry, Layke Anderson, Benn Northover, Eleanor David.
Film TONGARIRO RELEASING Dom chłopców House of Boyspełny opis produktu
Od początku do końca
Historia bezwarunkowej, czystej i pięknej miłości między dwoma braćmi Francisco i Thomásem. Rozgrywająca się w Rio de Janeiro akcja filmu pokazuje życie obu braci dorastających wspólnie w kochającej rodzinie.
Kiedy osiągają pełnoletność, odkrywają, że miłość braterska, to nie jedyny rodzaj uczucia, który stanowi o ich nierozerwalnej więzi.
Od początku do końcapełny opis produktu
80 dni
Axun i Maite spotykają się w szpitalu. Jedna przyszła odwiedzić byłego zięcia, nieprzytomnego po wypadku, druga dogląda brata w śpiączce. Chwila rozmowy i… tak! Znają się! Kiedyś były dobrymi koleżankami. Ich drogi znowu zaczynają się krzyżować, wplątując bohaterki w coraz to bardziej skomplikowaną relację. Jak daleko zabrną dwie dojrzałe kobiety, które przeżywają na nowo drugą młodość? I czy to nie wariactwo wyrywać się z domu na randkę, gdy jest się porządną starszą panią?

Delikatności i zdolności do emocjonalnego zaangażowania widza w dylematy moralne bohaterów 80 dni, nie powstydziłby się nawet sam mistrz Almodovar. - Katarzyna Kiczka, Stopklatka

Przeuroczy, boleśnie prawdziwy, skromny film, którym rządzi myśl cokolwiek prowokacyjna: starość nie ma monopolu na mądrość, a w słusznym wieku popełniamy te same błędy co w młodości. - Paweł T. Felis, Gazeta Wyborcza
80 dnipełny opis produktu
Film MAYFLY Anioł zagłady El angel exterminador
Anioł zagłady to dramat z 1962 roku w reżyserii Luisa Bunuela. W filmie wystąpili między innymi Silvia Pinal, Enrique Rambal, Claudio Brook, José Baviera.
Film MAYFLY Anioł zagłady El angel exterminadorpełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Mordercze lato
Mordercze lato to dramat amerykańskiej produkcji z 1999 roku, którego reżyserem jest Spike Lee. Główne role zagrali: John Leguizamo, Mira Sorvino, Jennifer Esposito.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Mordercze latopełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bezpańskie psy
Bezpańskie psy to dramat francusko-irańskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserką jest Marzieh Meshkini. Główne role zagrali: Gol-Ghotai, Zahed, Agheleh Rezaie, Sohrab Akbari, Jamil Ghanazideh.
Film MONOLITH VIDEO Bezpańskie psypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Aleksander Alexander
Aleksander to dramat historyczny produkcji francusko - holendersko - niemiecko - amerykańskiej z 2004 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Oliver Stone, współtwórcami scenariusza są Christopher Kyle i Laeta Kalogridis, a w rolach głównych występują Colin Farrell, Angelina Jolie, Val Kilmer oraz Anthony Hopkins.
Film MONOLITH VIDEO Aleksander Alexanderpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Tristan i Izolda
Tristan i Izolda to dramat wyreżyserowany przez Kevina Reynoldsa. W tytułowe postaci wcielili się James Franco i Sophia Myles. W pozostałych rolach wystąpili Rufus Sewell, David O'Hara, Henry Cavill.
Film TIM FILM STUDIO Tristan i Izoldapełny opis produktu
Film BEST FILM Kwiat mego sekretu (Edycja Limitowana)
Kwiat mego sekretu to dramat francusko-hiszpańskiej produkcji z 1995 roku. Jego reżyserem oraz współtwórcą scenariusza jest Pedro Almodovar. Główne role zagrali: Marisa Paredes, Juan Echanove, Carmen Elias.
Film BEST FILM Kwiat mego sekretu (Edycja Limitowana)pełny opis produktu
Oldboy
Adaptacja kultowego japońskiego komiksu. Bohaterem jest mężczyzna, który zostaje uprowadzony przez nieznanych sprawców i uwięziony na 15 lat w zamkniętym pokoju. Nie wie dlaczego został porwany. W piętnastą rocznicę uprowadzenia budzi się na wolności w środku miasta.
Oldboypełny opis produktu
Mord założycielski
Spektakl Sceny Faktu przedstawia sensacyjne wydarzenia z przełomu 1942 i 1943 roku związane z zabójstwem Marcelego Nowotki "Starego" - współzałożyciela i pierwszego sekretarza Polskiej Partii Robotniczej. Śmierć Nowotki wywołuje rozłam wśród jego współpracowników i rywalizację o władzę. W ścieraniu się frakcyjnych sił uczestniczą: Władysław Gomułka, Małgorzata Fornalska, Paweł Finder, Marian Spychalski, Franciszek Jóźwiak i Bolesław Mołojec. Podejrzenie o zorganizowanie zamachu pada na dowódcę Gwardii Ludowej Bolesława Mołojca i jego brata Zygmunta.
"Mord założycielski" to thriller władzy, gdzie rozgrywki partyjnych liderów mają ostateczne konsekwencje. Zabójcą może być każdy z nich, relacje świadków zdarzenia są sprzeczne.
Mord założycielskipełny opis produktu
Noce w Rodanthe
Adrienne, kobieta wciąż cierpiąca z powodu zdrady męża i z trudem starająca się odbudować życie bez niego, właśnie dowiedziała się, że on chce wrócić do domu. Rozdarta sprzecznymi uczuciami, z radością przyjmuje szansę wyrwania się z domu, kiedy dobra przyjaciółka prosi ją, by zajęła się przez weekend jej gospodą w Rodanthe. Tam, na odludnych Outer Banks u wybrzeży Karoliny Północnej, Adrienne ma nadzieję odnaleźć spokój, którego tak potrzebuje, żeby przemyśleć swoje życie. Jest już po sezonie i gospoda byłaby zamknięta, gdyby nie niespodziewane pojawienie się jedynego gościa, Paula, lekarza z miasta. Paul, mężczyzna, który już dawno temu poświęcił rodzinę dla kariery, przyjechał do Rodanthe, żeby wypełnić trudną powinność i zmierzyć się z własnym kryzysem sumienia.
Noce w Rodanthepełny opis produktu
Kobieta z papugą na ramieniu
Film czarno-biały.
Zygmunt Latawczyc - niegdyś najlepszy student na roku w poznańskiej ASP, dziś ledwo wiążący koniec z końcem malarz naturalista. Nie maluje ze zdjęć, skanów, czy Internetu. Maluje tylko i wyłącznie z natury, co najprawdopodobniej ma związek z tym, że Zygmuntowi nigdy nic się nie śni. Zygmunt postanawia namalować poznaną niedawno piękną Zuzannę. Brakuje mu jednak elementu dopełniającego kompozycję, a ma nim być... papuga. Sęk w tym, że taka Ara kosztuje 6 tys. zł! Kwota przytłaczająca dla kogoś, kto wydaje większość swoich pieniędzy na modelki. Malarz rozpoczyna długą wędrówkę "od drzwi do drzwi" swoich przyjaciół, prosząc o pożyczkę.
Kobieta z papugą na ramieniupełny opis produktu
Opowieści niemoralne
Otoczony aurą skandalu (dopuszczony do dystrybucji dopiero po interwencji wybitnych osobistości) film Waleriana Borowczyka, zwanego we Francji piewcą "porno de luxe". Cztery opowieści o kobietach, w tym o księżnej Draculi i Lukrecji Borgii. Film jest piękny plastycznie, nasycony seksem i okrucieństwem.

Nagrodzony Le Prix de l’Age d’Or oraz nagrodą Królewskiego Archiwum Filmowego w Belgii.
Opowieści niemoralnepełny opis produktu
Film 35MM Dama z pieskiem (Kolekcja Sputnika) Dama s sobachkoj
Dama z pieskiem to melodramat z 1960 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Josif Chejfic. W filmie wystąpili między innymi: Ija Sawwina, Aleksiej Batałow, Nina Alisowa, Pantelejmon Krymow, Jurij Miedwiediew, Władimir Erienbierg.
Film 35MM Dama z pieskiem (Kolekcja Sputnika) Dama s sobachkojpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Artysta DVD + Książka The Artist
Artysta to dramat produkcji belgijsko - hiszpańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Michel Hazanavicius, a w rolach głównych występują John Goodman, Jean Dujardin oraz James Cromwell.
Film TIM FILM STUDIO Artysta DVD + Książka The Artistpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Nicolas Sparks - pakiet filmów (4 DVD: List w butelce, Noce w Rodanthe, Pamiętnik, Szczęściarz)
Zestaw filmów fabularnych opartych na bestsellerowych powieściach Nicolasa Sparksa. W pakiecie znajdują się cztery hity kinowe: List w butelce, Noce w Rodanthe, Pamiętnik i Szczęściarz.
Film GALAPAGOS Nicolas Sparks - pakiet filmów (4 DVD: List w butelce, Noce w Rodanthe, Pamiętnik, Szczęściarz)pełny opis produktu
Film BEST FILM Żelazna Dama The Iron Lady
Żelazna Dama to dramat biograficzny francusko-brytyjskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserką jest Phyllida Lloyd. W rolach głównych wystąpili Jim Broadbent i Meryl Streep.
Film BEST FILM Żelazna Dama The Iron Ladypełny opis produktu
Film MONOLITH Noc tygrysów A Night for Dying Tigers
Noc tygrysów to kanadyjski dramat obyczajowy z 2010 roku, którego scenarzystą i reżyserem jest Terry Miles. W filmie wystąpili Jennifer Beals, Kathleen Robertson, Gil Bellows, Lauren Lee Smith, Daniel Cudmore. Muzykę skomponowała Eiko Ishiwata.
Film MONOLITH Noc tygrysów A Night for Dying Tigerspełny opis produktu
Film BEST FILM Dokąd teraz?
Dokąd teraz? to film dramatyczno-komediowy z 2011 roku w reżyserii Nadine Labaki. W rolach głównych wystąpili: Leyla Hakim, Nadine Labaki, Yvonne Maalouf.
Film BEST FILM Dokąd teraz?pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]