Nowe Szaty Króla (seria Magiczna Kolekcja)
Odkrywanie w każdym dobra jeszcze nigdy nie było tak zabawne! Widzom, którym się Aladyn, zachwycą także Nowe szaty króla. Jest to świetny, animowany film przygodowy, o ogromnej dawce błyskotliwego humoru - świetna rozrywka dla całe rodziny wzbudzająca entuzjazm widzów i krytyków na całym świecie! Arogancki i wyniosły król Cuzco zostaje zamieniony w lamę przez swą przebiegłą doradczynię Yzmę i jej giermka Kronka, którzy chcą pozbawić go tronu i sami przejąć rządy nad królestwem. Teraz król, który wcześniej miał wszystko jest uzależniony od sympatycznego wieśniaka o imieniu Pacha, musi nauczyć się pokory i odkryć w sobie uczucia dotąd nieznane jak dobroć współczucie i... odwaga. Dwaj przyjaciele starają się odwrócić zaklęcie Yzmy i przywrócić tron prawowitemu władcy. Przeżywają moc zabawnych i niebezpiecznych przygód, które w rezultacie prowadzą do szczęśliwego finału.

Dzięki charakterystycznemu Disneyowskiemu stylowi i wspaniałej muzyce - tematowi przewodniemu My Funny Friend and Me, nominowanemu do nagrody Akademii Filmowej (2000 rok - najlepsza oryginalna ścieżka dźwiękowa) - ta wspaniała komedia zostanie z przyjemnością wielokrotnie obejrzana przez wszystkich członków rodziny.
Nowe Szaty Króla (seria Magiczna Kolekcja)pełny opis produktu
Stich! Misja (seria Magiczna Kolekcja)
Wszyscy znamy Sticha i wiemy, że był on `Eksperymentem 626` - lecz czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie jakie były poprzednie 625? Teraz możecie je poznać! Stich! Misja to kipiąca akcją i humorem, czarująca opowieść o urokliwym małym obcym, który wylądował na Ziemi i brawurowo wkroczył do świata Lilo i jej rodziny. Teraz wszyscy: Stich, Plikli i Jumba są częścią tej rodziny. Lilo i Stich nie wiedzą jednak, że Jumba przeszmuglował na Ziemię swoich 625 wcześniejszych eksperymentów i zły kapitan Gantu chce je odzyskać. To na barki małej Lilo i Sticha spada ciężar odpowiedzialności za dalsze losy tej rodziny nie z tej Ziemi i uratowania wszystkich eksperymentów.
Stich! Misja (seria Magiczna Kolekcja)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów sezon 2 cz. 1 Star Wars: The Clone Wars
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyseria Rob Coleman, Dave Filoni i Duwayne Dunham, scenariusz George Lucas, Daniel Arkin oraz Paul Dini, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Tomasz Bednarek, Zbigniew Konopka oraz Jacek Rozenek.
Film GALAPAGOS Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów sezon 2 cz. 1 Star Wars: The Clone Warspełny opis produktu
Baltazar Gąbka i przyjaciele (box 4 DVD)
W pakiecie – Wyprawa Baltazara Gąbki, Porwanie Baltazara Gąbki, Bolek iLolek Łowcy bizonów, Reksio Detektyw.
Baltazar Gąbka i przyjaciele (box 4 DVD)pełny opis produktu
Film CDP.PL Dzwonnik z Notre Dame / Dzwonnik z Notre Dame II BOX The Hunchback of Notre Dame
Dzwonnik z Notre Dame / Dzwonnik z Notre Dame II to pakiet filmów animowanych produkcji USA z lat 1996/2002. Reżyseria Bradley Raymond i Kirk Wise, scenariusz Flip Kobler, Brenda Chapman i in. Głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Tomasz Kozłowicz, Grażyna Wolszczak oraz Marian Opania.
Film CDP.PL Dzwonnik z Notre Dame / Dzwonnik z Notre Dame II BOX The Hunchback of Notre Damepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Smerfy The Smurfs
Smerfy to film fabularno-animowany z 2011 roku. Jego reżyserem jest Raja Gosnell. W polskiej wersji językowej udział wzięli: Jerzy Stuhr, Małgorzata Socha, Agnieszka Fajlhauer, Waldemar Barwiński i Andrzej Gawroński.
Film IMPERIAL CINEPIX Smerfy The Smurfspełny opis produktu
Dinopociąg: Dolina Stygimolochów
Poznajcie fascynujący świat Dinozaurów.
Przenieście się do prehistorycznego świata rozmaitych dinozaurów. Pan Troodon, kierowca Dinopociągu, zabierze Was w niezapomnianą podróż w czasie i przestrzeni po świecie pełnym dżungli, bagien, oceanów i aktywnych wulkanów. Zobaczcie niesamowite prehistoryczne podwodne zwierzęta oraz całą erę mezozoiczną dzięki magicznemu tunelowi czasowemu.
Dinopociąg: Dolina Stygimolochówpełny opis produktu
Zakochany kundel + Zakochany kundel II
Zakochany kundel
Gdy niesforny, kochający swobodę kundelek o imieniu Tramp poznaje zachwycającą spanielkę Lady, od razu traci dla niej głowę. Za jego namową suczka opuszcza swój dom, w którym prym wiodą dwa złośliwe koty. Para zakochanych wyrusza na spotkanie prawdziwej miłości i niezwykłych przygód. Na swej drodze spotykają całą plejadę pełnych uroku postaci, a Lady przekonuje się co znaczą wolność i swoboda.

Zakochany kundel II: Przygoda Chapsa
Ciocia Sara wraz ze swymi przebiegłymi kotkami, Ai i Am, dostaje prace opiekunki do dziecka w nowym domu. Dla mieszkającej tam suczki oznacza to surową dyscyplinę i noszenie kagańca. Zbuntowana cockerspanielka poznaje czarujacego kundla - ulicznika. Wspólnie z jego przyjaciólmi Jockiem, Trustym i Peg przeżywa pasjonujące nocne przygody. Poznaje smak swobody, braku pana i smyczy. Znakomita animacja Walta Disneya, niezapomniana oprawa muzyczna i szczęśliwe zakończenie.
Zakochany kundel + Zakochany kundel IIpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie i sekret wróżek / Barbie i 12 tańczących księżniczek
Zestaw dwóch amerykańskich filmów animowanych z serii opowiadającej o lalce Barbie. W skład pakietu wchodzą: Barbie i sekret wróżek oraz Barbie i 12 tańczących księżniczek.
Film TIM FILM STUDIO Barbie i sekret wróżek / Barbie i 12 tańczących księżniczekpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Pomysłowy Dobromir
Pomysłowy Dobromir to film animowany produkcji polskiej z 1973 roku. Reżyserem filmu jest Roman Huszczo, a twórcą scenariusza Adam Słodowy.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Pomysłowy Dobromirpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Stacyjkowo - Ostrożnie na torach!
Stacyjkowo - Ostrożnie na torach! to dziewiąta część animowanego serialu dla najmłodszych wyreżyserowanego przez Sarę Ball. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Jan Rotowski, Martyna Sommer i Waldemar Barwiński.
Film GALAPAGOS Stacyjkowo - Ostrożnie na torach!pełny opis produktu
Film JAWI Truskawkowe ciastko - Dzień niespodzianek Megapack Strawberry Shortcake
Truskawkowe ciastko to film animowany produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyseria i scenariusz Romeo Muller, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Katarzyna Łaska, Beata Wyrąbkiewicz i Anna Apostolakis.
Film JAWI Truskawkowe ciastko - Dzień niespodzianek Megapack Strawberry Shortcakepełny opis produktu
Film S.D.T. FILM Hutosie: Dotrzymać słowa (zestaw- teczka)
Hutosie: Dotrzymać słowa to animowany film dla dzieci, opowiadający o przygodach sympatycznych bohaterów. W zestawie oprócz nośnika z filmem znalazły się: teczka na rysunki, kolorowanka, gra Memo, puzzle, miarka wzrostu, maska, zawieszka na klamkę, teczka- opakowanie.
Film S.D.T. FILM Hutosie: Dotrzymać słowa (zestaw- teczka)pełny opis produktu
Przygody Bolka i Lolka: Kanarek
Tytuły odcinków:
1.Chrzest na rowniku
2. Lotnia
3. Tajemniczy plan
4. Sarenka
5. Nad jeziorem
6. Kanarek
7. Na Dzikim Zachodzie
Przygody Bolka i Lolka: Kanarekpełny opis produktu
Reksio żeglarz
Tytuły odcinków:
1. Reksio taternik
2. Reksio wędrowiec
3. Reksio rozbitek
4. Reksio żeglarz
5. Reksio przewodnik
6. Reksio i sroka
7. Reksio i szpaki
Reksio żeglarzpełny opis produktu
Winnetou w Dolinie Śmierci
Bandyci znowu atakują. Tym razem w ich ręce wpada major Kingsley, który wie, gdzie ukryte jest złoto. Kiedy bandyci odjeżdżają, wycieńczonego i konającego Kingsleya znajduje Winnetou, któremu major wyjawia tajemnice ukrytego skarbu, po czym umiera. Jego córka, Mabel, próbując schwytać przestępców, prosi o pomoc Winnetou i jego białego brata Old Shatterhanda.
Winnetou w Dolinie Śmiercipełny opis produktu
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele BOX 1 Thomas the Tank Engine & Friends
Tomek i przyjaciele to brytyjski serial animowany stworzony na podstawie książek dla dzieci autorstwa Wilberta Awdry'ego. Seria opowiada o przygodach niebieskiej lokomotywy, która razem z grupą przyjaciół pracuje w miasteczku Sodor. W pakiecie znajdują się trzy płyty: Na tip top, Tomek i cyrk oraz Tomek i pokaz sztucznych ogni.
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele BOX 1 Thomas the Tank Engine & Friendspełny opis produktu
Szczurek Ratatunek
W samym środku Rio De Janeiro mieści się najsłynniejsza restauracja. Jednak nie jest ona zwykłą restauracją, gdyż jej klientami są myszy i szczury. Szefem kuchni jest sympatyczny szczurek, który wie, jak zadowolić nawet najbardziej wybrednych klientów. Jednak by przyrządzić takie posiłki, trzeba zdobyć odpowiednie składniki, a to wymaga wyprawy do ludzkiej restauracji, gdzie czyha nieprzyjazny kot. Szef kuchni powołuje więc grupę specjalnych agentów, którzy podejmą się tej trudnej misji.
Szczurek Ratatunekpełny opis produktu
Film CASS FILM Strażak Sam: Zimowy biznes
Strażak Sam to brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Na płycie znajduje się odcinek specjalny (Zimowy biznes) oraz pięć dodatkowych historii (Trzęsienie ziemi, Wielka wyprzedaż, Niebezpieczny lot balonem, Komendant na emeryturze, Uroczysta kolacja).
Film CASS FILM Strażak Sam: Zimowy biznespełny opis produktu
Wallace i Gromit: Wściekłe gacie
Wallace kupuje Gromitowi na urodziny cyberspodnie, przez co brakuje mu pieniędzy na opłacenie rachunków. Aby sprostać zobowiązaniom finansowym postanawia dorobić wynajmując pewnemu pingwinowi pokój w swoim domu. Wkrótce się okazuje, iż pod maską życzliwości nowego sublokatora skrywany jest mroczny sekret.
Wallace i Gromit: Wściekłe gaciepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Lego Hero Factory: Dzika Planeta Lego Hero Factory: Savage Planet
Lego Hero Factory: Dzika Planeta to film animowany produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Mark Baldo, twórcą scenariusza Sean Catherine Derek, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Wojciech Paszkowski, Grzegorz Drojewski i Katarzyna Łaska.
Film GALAPAGOS Lego Hero Factory: Dzika Planeta Lego Hero Factory: Savage Planetpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO ParaNorman + Koralina
Zestaw dwóch amerykańskich filmów animowanych: ParaNorman (2012) oraz Koralina i tajemnicze drzwi (2009).
Film TIM FILM STUDIO ParaNorman + Koralinapełny opis produktu
Film CDP.PL Merida Waleczna (DVD + Książka) Brave
Merida Waleczna to amerykański film animowany z 2012 roku, którego reżyserami są Mark Andrews oraz Brenda Chapman. Bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli między innymi Dominika Kluźniak, Andrzej Grabowski, Antonina Girycz i Dorota Segda.
Film CDP.PL Merida Waleczna (DVD + Książka) Bravepełny opis produktu
Film CASS FILM Zgaduj z Jessem: Jak możemy zrobić łódkę
Zgaduj z Jessem to brytyjski serial animowany opowiadający o przygodach czarno-białego kota Jessa, który wraz ze swoimi przyjaciółmi obserwuje otaczający go świat i odpowiada na pytania. Na płycie znajduje się sześć odcinków, w których Jess odkrywa miedzy innymi jak zrobić łódkę, aby nadawała się na wyścigi.
Film CASS FILM Zgaduj z Jessem: Jak możemy zrobić łódkępełny opis produktu
Film VISION FILM W pustyni i w puszczy
W pustyni i w puszczy to przygodowy film familijny z 2001 roku. Jego reżyserem i scenarzystą jest Gavin Hood. W rolach głównych wystąpili: Adam Fidusiewicz, Karolina Sawka, Artur Żmijewski i Andrzej Strzelecki.
Film VISION FILM W pustyni i w puszczypełny opis produktu
Film VISION FILM Thor: Opowieści Asgardu Thor: Tales of Asgard
Thor: Opowieści Asgardu to amerykański film animowany z 2011 roku, którego reżyserem jest Sam Liu. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Matthew Wolf, Jay Brazeau, Paul Dobson.
Film VISION FILM Thor: Opowieści Asgardu Thor: Tales of Asgardpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Stacyjkowo - Ciuchcie idą do szkoły
Stacyjkowo - Ciuchcie idą do szkoły to piąta część animowanego serialu dla najmłodszych wyreżyserowanego przez Sarę Ball. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Jan Rotowski, Martyna Sommer i Waldemar Barwiński.
Film GALAPAGOS Stacyjkowo - Ciuchcie idą do szkołypełny opis produktu
Jeż Kleofas
Płyta zawiera odcinki:
1. Nowy listonosz
2. Gangsterzy
3. Zagrożone gniazdo
4. Egzamin
5. Potwór
6. Zastępca
Jeż Kleofaspełny opis produktu
Film CDP.PL Załoga G G-Force
Załoga G to amerykański film familijny z 2009 roku, którego reżyserem Hoyt Yeatman. W polskiej wersji językowej postaciom głosów użyczyli Arkadiusz Jakubik, Andrzej Zieliński, Jarosław Boberek, Anna Przybylska, Tomasz Steciuk. Autorem scenariusza jest Cormac Wibberley, a muzykę skomponował Harry Gregson-Williams.
Film CDP.PL Załoga G G-Forcepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]