Film MONOLITH VIDEO Safari Konferenz der Tiere
Safari to niemiecki film animowany z 2010 roku. Jego reżyserami są Reinhard Klooss i Holger Tappe. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Tomasz Borkowski, Sławomir Pacek, Miłogost Reczek, Paweł Ciołkosz i Izabela Dąbrowska.
Film MONOLITH VIDEO Safari Konferenz der Tierepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dora Poznaje Świat: Tajne misje Doras Greatest Adventures
Dora Poznaje Świat: Tajne misje to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Gary Conrad, twórcami scenariusza są Valerie Walsh i Chris Gifford, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Magdalena Wasylik, Krzysztof Bednarek oraz Wit Apostolakis.
Film IMPERIAL CINEPIX Dora Poznaje Świat: Tajne misje Doras Greatest Adventurespełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Latająca maszyna The Flying Machine
Latająca maszyna to film animowany produkcji brytyjsko - chińsko - norweskiej z 2011 roku. Reżyseria Martin Clapp i Geoff Lindsey, scenariusz Geoff Lindsey, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Anna Dereszowska, Wojciech Paszkowski oraz Jan Rotowski.
Film KINO ŚWIAT Latająca maszyna The Flying Machinepełny opis produktu
Film CDP.PL Jake i piraci z Nibylandii: Powrót Piotrusia Pana Jake and the Never Land Pirates
Jake i piraci z Nibylandii: Powrót Piotrusia Pana to film animowany produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyseria Kelly Ward, Howy Parkins i Mickey Corcoran, scenariusz Kevin Campbell, Nicole Dubuc oraz Don Gillies, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Andrzej Blumenfeld, Mieczysław Morański i Sławomir Pacek.
Film CDP.PL Jake i piraci z Nibylandii: Powrót Piotrusia Pana Jake and the Never Land Piratespełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo! 13 Strasznych opowieści. Upiorne hece na całym świecie! Scooby-doo! 13 spooky tales around the world!
Scooby-Doo! 13 strasznych opowieści. Upiorne hece na całym świecie! to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Joel Gallen, twórcą scenariusza Jed Elinoff, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jacek Bończyk, Ryszard Olesiński i Jacek Kopczyński.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo! 13 Strasznych opowieści. Upiorne hece na całym świecie! Scooby-doo! 13 spooky tales around the world!pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dobra wróżka 2 Tooth Fairy 2
Dobra wróżka 2 to komedia familijna produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Alex Zamm, twórcą scenariusza Ben Zazove, a w rolach głównych występują Larry The Cable Guy, Erin Beute i Lucius Baston.
Film IMPERIAL CINEPIX Dobra wróżka 2 Tooth Fairy 2pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Przygoda w Paryżu Un monstre a Paris
Przygoda w Paryżu to francuski film animowany z 2011 roku. Jego reżyserem jest Bibo Bergeron. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Grzegorz Kwiecień, Maria Niklińska i Sławomir Pacek.
Film MONOLITH VIDEO Przygoda w Paryżu Un monstre a Parispełny opis produktu
Film CDP.PL Lilo i Stich. Przygoda 2 Lilo & Stitch: The Series
Lilo i Stich to film animowany produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyseria Robert Gannaway, scenariusz Rob LaDuca i Victor Cook, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Zofia Jaworowska, Jarosław Boberek oraz Jacek Braciak.
Film CDP.PL Lilo i Stich. Przygoda 2 Lilo & Stitch: The Seriespełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Powrót Lucky'ego My Ghost Dog
Powrót Lucky'ego to film familijny produkcji amerykańskiej z 1997 roku. Reżyserem filmu jest John Putch, twórcą scenariusza Hamilton Underwood, a w rolach głównych występują Russ Tamblyn, Leo Milbrook i Bryan Mendez.
Film GM DISTRIBIUTION Powrót Lucky'ego My Ghost Dogpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie Księżniczka i Piosenkarka Barbie: The Princess and the Popstar
Barbie Księżniczka i Piosenkarka to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Zeke Norton, twórcami scenariusza są Steve Granat i Cydne Clark, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Joanna Jabłczyńska, Joanna Węgrzynowska oraz Tomasz Steciuk.
Film TIM FILM STUDIO Barbie Księżniczka i Piosenkarka Barbie: The Princess and the Popstarpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Wyspa Dinozaura 2 + 3 filmy gratis Urmel voll in Fahrt
Wyspa dinozaura 2 to niemiecki film animowany wyreżyserowany przez Reinharda Kloossa i Holgera Tappe'a. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Benjamin Lewandowski, Joanna Jabłczyńska i Dominika Sell.
Film MONOLITH VIDEO Wyspa Dinozaura 2 + 3 filmy gratis Urmel voll in Fahrtpełny opis produktu
Film CASS FILM Pszczółka Maja: Tekla przeliczyła się (DVD + puzzle magnetyczne)
Pszczółka Maja to animowany film familijny z 1975 roku, którego reżyserami są Seiji Endo oraz Hiroshi Saito. W zestawie znajduje się płyta DVD z trzema odcinkami serialu oraz puzzle magnetyczne.
Film CASS FILM Pszczółka Maja: Tekla przeliczyła się (DVD + puzzle magnetyczne)pełny opis produktu
Film CDP.PL Piotruś Pan Peter Pan
Piotruś Pan to film animowany produkcji amerykańskiej z 1953 roku. Reżyserem filmu jest Hamilton Luske, Wilfred Jackson i Clyde Geronimi, scenariusz Ralph Wright, Bill Peet i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ludwik Benoit, Krystyna Chimanienko oraz Danuta Przesmycka.
Film CDP.PL Piotruś Pan Peter Panpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Artur ratuje Gwiazdkę Arthur Christmas
Artur ratuje Gwiazdkę to amerykańsko-brytyjski film animowany z 2011 roku. Jego reżyserką jest Sarah Smith. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: James McAvoy, Hugh Laurie, Bill Nighy.
Film IMPERIAL CINEPIX Artur ratuje Gwiazdkę Arthur Christmaspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Madagaskar 3 Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Madagaskar 3 to amerykański film animowany z 2012 roku, którego reżyserami są Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad Vernon. Postaciom, w polskiej wersji językowej, głosów użyczyli Artur Żmijewski, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Adamczyk, Jarosław Boberek. Autorami scenariusza są Noah Baumbach i Eric Darnell, a muzykę skomponował Hans Zimmer.
Film IMPERIAL CINEPIX Madagaskar 3 Madagascar 3: Europe's Most Wantedpełny opis produktu
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Zasypani śniegiem Bob The Builder: Snowed Under
Bob Budowniczy: Zasypani śniegiem to film animowany brytyjskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserami są Sarah Ball i Jocelyn Stevenson. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Artur Kaczmarski, Barbara Bursztynowicz, Joanna Orzeszkowska.
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Zasypani śniegiem Bob The Builder: Snowed Underpełny opis produktu
Bob Budowniczy: Żniwa stracha
Bob Budowniczy wraz ze swoimi maszynami budują elewator do przechowywania ziaren słoneczników. Niecierpliwy Strach próbuje pomóc Panu Ogórkowi, jednak za wcześnie zbiera z pola wszystkie słoneczniki. Teraz musi ukryć je przed wronam
Bob Budowniczy: Żniwa strachapełny opis produktu
Księga dżungli
Klasyczna opowieść o małym chłopcu, który mieszka w dżungli pośród zwierząt. Mowgli, chociaż wychowywany przez wilki, pozostaje znienawidzony przez tygrysa Shere Khan, który chce go zniszczyć.
Z pomocą swoich nauczycieli, niedźwiedzia o wielkim sercu, Baloo oraz mądrej pantery, Bagheera, chłopiec uczy się języka i praw dżungli. Zyskuje on przyjaźń pytona Kaa i pomaga przechytrzyć plemię małp! Niestety Mowgli musi użyć więcej niż kilka sztuczek, żeby ochronić siebie i swoich przyjaciół przed niebezpieczeństwem, gdy Shere Khan powróci do dżungli.

Przygody zatrzymujące dech w piersiach oraz niezapomniane postaci zwierząt - Księga Dżungli to czarodziejska opowieść o honorze i szacunku do wszystkich istot
Księga dżunglipełny opis produktu
Muminki: Zaćmienie słońca
1. Zaćmienie słońca
W Dolinie Muminków Wszyscy przygotowują się do wielkiego wydarzenia. Po południu będzie zaćmienie słońca! Pierwsze od 30 lat! Tatuś Muminka przygotowuje specjalne szybki, a Muminek martwi się, czy chmury nie przesłonią słońca. Na zaćmienie czeka też czarownica i czarami przegania chmury. Mieszkańcy Doliny gromadzą się przed domem Muminków.

2. Przestępcy w Dolinie Muminków
Dolina Muminków to najspokojniejsze miejsce na świecie. Cieszą się z tego wszyscy mieszkańcy oprócz inspektora. Jego posterunek zostanie zlikwidowany, a on sam straci pracę. A wszystko, dlatego, że w Dolinie nie ma przestępców. Ale czy napewno? Pewnego dnia ginie torebka Mamy Muminka, kapelusz Tatusia, nóż Muminka i wędka Włóczykija. Dzielny inspektor rusza tropem złodziei.

3. Zimowe ognisko
Jest zima. W zasypanym przez śnieg Domu Muminków wszyscy jeszcze śpią. Śpią i śnią. Muminkowi śni się, że wraz z Mi latają na miotle. Jak się było można spodziewać - lądowanie było twarde. Muminek spadł z łóżka i obudził się. Ciekawe, jak wygląda Dolina Muminków zimą. Może warto sprawdzić ? Muminek i Migotka wymykają się po drabinie z domu.
Muminki: Zaćmienie słońcapełny opis produktu
Film CASS FILM Samson i Dalila Samson and Dalilah
Samson i Dalila to film animowany produkcji amerykańskiej z 1991 roku. Twórcami filmu są Wiliam Hanna i Joseph Barbera, film w polskiej wersji językowej.
Film CASS FILM Samson i Dalila Samson and Dalilahpełny opis produktu
Film CASS FILM Świąteczne Elfy
Świąteczne Elfy to amerykański film animowany z 1995 roku, którego reżyserami są Chris Bartleman oraz Diane Eskenazi. Film opowiada o biednym szewcu, który pewnego dnia spotyka cztery małe elfy, poszukujące kogoś kogo mogłyby uszczęśliwić, by stać się prawdziwymi elfami.
Film CASS FILM Świąteczne Elfypełny opis produktu
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko Thomas & Friends
Tomek i Przyjaciele to film animowany produkcji brytyjskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Greg Tiernan, twórcą scenariusza Britt Allcroft, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Grzegorz Drojewski oraz Cezary Kwieciński.
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko Thomas & Friendspełny opis produktu
Film DISNEY Chip i Dale. Brygada RR przygoda 5 odc. 17-20 Chip and Dale Rescue Rangers
Chip i Dale. Brygada RR to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyseria Alan Zaslove, John Kimball i Bob Zamboni, scenariusz Larry Swerdlove, Linda Woolverton i David Wise, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ewa Kania, Włodzimierz Bednarski oraz Ilona Kuśmierska.
Film DISNEY Chip i Dale. Brygada RR przygoda 5 odc. 17-20 Chip and Dale Rescue Rangerspełny opis produktu
Film CDP.PL Odlot Up
Odlot to amerykański film animowany z 2009 roku, którego reżyserami są Pete Docter i Bob Peterson. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Wojciech Siemion, Ignacy Gogolewski, Cezary Pazura, Marian Opania, Jerzy Kryszak.
Film CDP.PL Odlot Uppełny opis produktu
Opowieść wigilijna Myszki Miki
Bohaterem tej pełnej uroku oraz ciepła historii jest niejaki Sknerus McKwacz. To zgorzkniały i chciwy bankier, który już wiele lat temu zapomniał, iż święta to czas hojności oraz dobroci. Tegoroczna noc wigilijna będzie dla niego jednak zupełnie inna. Tym razem McKwacza nawiedzą mądre duchy, które przypomną mu na przykładzie jego ubogiego pracownika Boba Cratchita oraz siostrzeńca Freda, czym jest magia świąt.
Opowieść wigilijna Myszki Mikipełny opis produktu
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Radosny rajd Mickey Mouse Clubhouse
Klub Przyjaciół Myszki Miki: Radosny rajd to animowany film familijny z serii Disney Junior, przeznaczonej dla dzieci w wieku 2-7 lat.
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Radosny rajd Mickey Mouse Clubhousepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ben 10 Ultimate Alien, część 3
Ben 10 Ultimate Alien, część 3 to osiem kolejnych odcinków serialu animowanego wyreżyserowanego przez Duncana Rouleau w Studiu Cartoon Network.
Film GALAPAGOS Ben 10 Ultimate Alien, część 3pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Happy Feet. Tupot małych stóp (Magia Kina, 2 DVD) Happy Feet
Happy Feet. Tupot małych stóp to film animowany produkcji australijsko - amerykańskiej w reżyserii George'a Millera. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Bartosz Obuchowicz, Monika Błachnio, Joanna Węgrzynowska, Iwona Rulewicz, Zbigniew Suszyński i Jarosław Boberek.
Film GALAPAGOS Happy Feet. Tupot małych stóp (Magia Kina, 2 DVD) Happy Feetpełny opis produktu
Harry Potter i insygnia śmierci cz. 1 i 2 (edycja 4-płytowa)
Harry Potter i insygnia śmierci cz. 1
Pierwsza część finału największej filmowej sagi wszech czasów. Harry, Ron i Hermiona wyruszają z niebezpieczną misją, by odnaleźć i zniszczyć horkruksy, w których tkwi tajemnica siły Valdemorta. Zdani tylko na siebie, ścigani teraz bardziej niż kiedykolwiek, mogą polegać tylko na sobie, a Siły Ciemności, które są blisko, próbują ich rozdzielić.

Harry Potter i insygnia śmierci cz. 2
Walka pomiędzy siłami dobra i zła przeradza się w otwartą wojnę. Nikt nie może czuć się bezpieczny. Jest jeszcze Harry, który być może będzie musiał zdobyć się na największe poświęcenie gdy stanie do ostatecznego pojedynku z Lordem Voldemortem.
Zobacz wielki finał serii wszech czasów na DVD. Wydanie 2-dyskowe z masą magicznych dodatków specjalnych.
Harry Potter i insygnia śmierci cz. 1 i 2 (edycja 4-płytowa)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]