Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Film IMPERIAL CINEPIX Czarownice z Salem
Czarownice z Salem to horror amerykańskiej produkcji z 1996 roku w reżyserii Nicholasa Hytnera. Główne role zagrali: Daniel Day-Lewis, Winona Ryder, Paul Scofield, Joan Allen, Bruce Davison.
Film IMPERIAL CINEPIX Czarownice z Salempełny opis produktu
Film CDP.PL Niezniszczalny (Mocne Kino) Unbreakable
Niezniszczalny ta thriller amerykańskiej produkcji z 2000 roku. Jego reżyserem oraz autorem scenariusza jest M. Night Shyamalan. W rolach głównych wystąpili Bruce Willis, Samuel L. Jackson i Robin Wright.
Film CDP.PL Niezniszczalny (Mocne Kino) Unbreakablepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gangster numer jeden Gangster No. 1
Gangster numer jeden to thriller dramatyczny irlandzko-brytyjsko-niemieckiej produkcji z 2000 roku. Jego reżyserem jest Paul McGuigan. Scenariusz napisał Johnny Ferguson. Główne role zagrali: Malcolm McDowell, David Thewlis, Paul Bettany.
Film IMPERIAL CINEPIX Gangster numer jeden Gangster No. 1pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Metro strachu The Taking of Pelham 1 2 3
Metro strachu to amerykański thriller w reżyserii Tony'ego Scotta z roku 2009. Główne role zagrali: Denzel Washington, John Travolta, Luis Guzman.
Film IMPERIAL CINEPIX Metro strachu The Taking of Pelham 1 2 3pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Repo Men - Windykatorzy Repo Men
Repo Men - Windykatorzy to thriller fantastyczno-naukowy amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Miguel Sapochnik. Główne role zagrali: Jude Law, Forest Whitaker, Liev Schreiber.
Film TIM FILM STUDIO Repo Men - Windykatorzy Repo Menpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Marzenia i koszmary Nightmares and Dreamscapes: From the Stories of Stephen King
Marzenia i koszmary to miniserial horror produkcji USA z 2006 roku. Reżyseria Brian Henson, Mikael Salomon, Rob Bowman, Sergio Mimica-Gezzan, Mike Robe i Mark Harber. Autorami scenariusza są Lawrence D. Cohen, Peter Filardi, Stephen King, Richard Christian Matheson, Alan, Sharp, Mike Robe, Kin LeMasters, April Smith. W rolach głównych występują William Hurt, William H. Macy, Steven Weber i Tom Berenger.
Film GALAPAGOS Marzenia i koszmary Nightmares and Dreamscapes: From the Stories of Stephen Kingpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Czerwone piaski Red Sands
Czerwone piaski to horror sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Alex Turner. Główne role zagrali: Shane West, Leonard Roberts, Aldis Hodge.
Film IMPERIAL CINEPIX Czerwone piaski Red Sandspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Frankenstein (lektor)
Frankenstein to horror amerykańsko-japońsko-brytyjskiej produkcji z 1994 roku. Jego reżyserem jest Kenneth Branagh. Główne role zagrali: John Cleese, Kenneth Branagh, Robert De Niro.
Film IMPERIAL CINEPIX Frankenstein (lektor)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Mgła The Fog
Mgła to horror francusko-kanadyjsko-amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Rupert Wainwright. Główne role zagrali: Tom Welling, Maggie Grace, Selma Blair.
Film IMPERIAL CINEPIX Mgła The Fogpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Tożsamość Identity
Tożsamość to thriller dramatyczny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest James Mangold. Główne role zagrali: John Cusack, John Hawkes, Ray Liotta.
Film IMPERIAL CINEPIX Tożsamość Identitypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Minotaur
Minotaur to horror przygodowy z 2006 roku. Jego reżyserem jest Jonathan English. Główne role zagrali: Tom Hardy, Michelle Van Der Water, Tony Todd.
Film MONOLITH VIDEO Minotaurpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wilkołak (Edycja Specjalna)
Wilkołak jest to amerykański horror, który został wyprodukowany w roku 1941, reżyserem tego filmu jest George Waggner, natomiast główne role odegrali: Bela Lugosi, Claude Rains, Lon Chaney Jr. Wilkołak jest klasyczną wersją horroru.
Film TIM FILM STUDIO Wilkołak (Edycja Specjalna)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ziemia żywych trupów Land of the Dead
Ziemia żywych trupów to horror amerykańsko-francusko-kanadyjskiej produkcji z 2005 roku, którego reżyserem i autorem scenariusza jest George A. Romero. Główne role zagrali: Simon Baker, John Leguizamo, Dennis Hopper.
Film TIM FILM STUDIO Ziemia żywych trupów Land of the Deadpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT The Box. Pułapka
The Box. Pułapka to amerykański thriller z 2009 roku, którego reżyserem jest Richard Kelly. W rolach głównych wystąpili: Cameron Diaz, James Marsden, Frank Langella.
Film KINO ŚWIAT The Box. Pułapkapełny opis produktu
Pachnidło: Historia mordercy
Adaptacja bestsellerowej powieści Patricka Süskinda, to historia człowieka obdarzonego genialnym węchem. Jean-Baptiste Grenouille, zafascynowany zmysłowym światem aromatów, pragnie stworzyć najpiękniejsze pachnidło na świecie. Z chwilą, gdy poznaje zapach kobiety, jego fantazja staje się niebezpieczną obsesją. Aby zaspokoić swoje pragnienie Grenouille nie zawaha się zostać mordercą…
Pachnidło: Historia mordercypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kod da Vinci (2DVD)
Kod da Vinci to thriller fantastyczny zawierający elementy przygodowe. Jego reżyserem jest Ron Howard. Główne role zagrali: Audrey Tautou, Ian Sir McKellen, Jean Reno, Paul Bettany, Tom Hanks.
Film IMPERIAL CINEPIX Kod da Vinci (2DVD)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Prześladowca
Prześladowca to thriller dramatyczny amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest John Dahl. Główne role zagrali: Leelee Sobieski, Steve Zahn, Paul Walker.
Film IMPERIAL CINEPIX Prześladowcapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Władcy umysłów The Adjustment Bureau
Władcy umysłów to thriller produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest George Nolfi, a w rolach głównych występują Matt Damon, Emily Blunt oraz John Slattery.
Film TIM FILM STUDIO Władcy umysłów The Adjustment Bureaupełny opis produktu
Istota
Para ambitnych naukowców rzuca wyzwanie prawom natury, rozpoczynając w tajemnicy eksperyment, który polega na skrzyżowaniu ludzkiego i zwierzęcego DNA. Badacze są przekonani, że efektem ich działań będzie udoskonalona wersja człowieka. Jednak istota, którą powołują do życia, okazuje się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla swoich stwórców, ale i całej ludzkości.

Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości. Twórcy "Labiryntu Fauna" i "Cube" łączą talenty w genialnym filmie grozy.
"Vincenzo doprowadza akcję `Istoty` do naprawdę granicznych miejsc. Rozumie, że prawdziwy horror nieodzownie dotyczy zagrożenia moralnego." Guillermo del Toro ("Labirynt Fauna", "Hellboy 1 i 2")
Istotapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zdjęcie w godzinę
Zdjęcie w godzinę to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Mark Romanek. Główne role zagrali: Connie Nielsen, Michael Vartan, Robin Williams.
Film IMPERIAL CINEPIX Zdjęcie w godzinępełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 1 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1 to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Bill Condon. W rolach głównych wystąpili: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Nikki Reed, Kellan Lutz i Ashley Greene.
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 1 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Contagion - Epidemia strachu Contagion
Contagion - Epidemia strachu to thriller sensacyjny produkcji USA - Zjednoczone Emiraty Arabskie z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Steven Soderbergh, twórcą scenariusza Scott Z. Burns, a w rolach głównych występują Marion Cotillard, Matt Damon, Jude Law oraz Kate Winslet.
Film GALAPAGOS Contagion - Epidemia strachu Contagionpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Big Love (DVD + Książka)
Big Love to polski film fabularny z 2012 roku w reżyserii Barbary Białowąs. W rolach głównych wystąpili Aleksandra Hamkało oraz Antoni Pawlicki.
Film MONOLITH VIDEO Big Love (DVD + Książka)pełny opis produktu
Film BEST FILM Kobieta w czerni The Woman in Black
Kobieta w czerni to horror wyreżyserowany przez Jamesa Watkinsa, w którym wystąpili m.in. Daniel Radcliffe, Ciaran Hinds i Janet McTeer.
Film BEST FILM Kobieta w czerni The Woman in Blackpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anioły i demony (2DVD)
Anioły i Demony to thriller fantastyczny zawierający elementy przygodowe. Jego reżyserem jest Ron Howard. Główne role zagrali: Tom Hanks, Stellan Skarsgard, Ewan McGregor, Ayelet Zurer.
Film IMPERIAL CINEPIX Anioły i demony (2DVD)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Idealny plan The Entitled
Idealny plan to thriller produkcji kanadyjskiej z 2011 roku, którego reżyserem jest Aaron Woodley. W filmie wystąpili: Kevin Zegers, Ray Liotta, Laura Vandervoort, Victor Garber, Dustin Milligan, Devon Bostick.
Film MONOLITH VIDEO Idealny plan The Entitledpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Exit
Exit to ciekawy skandynawski thriller produkcji Szwedzkiej z 2006 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Peter Lindmark. W rolach głównych występują Mads Mikkelsen, Alexander Skarsgard, Samuel Froler.
Film KINO ŚWIAT Exitpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Wilcze prawo (3DVD) Red Riding: 1974, 1980, 1983
Wilcze prawo to thriller produkcji brytyjskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Julian Jarrold, twórcą scenariusza Tony Grisoni, a w rolach głównych występują Rebecca Hall, Sean Bean i Andrew Garfield.
Film MONOLITH VIDEO Wilcze prawo (3DVD) Red Riding: 1974, 1980, 1983pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Operacja Argo
Operacja Argo to amerykański thriller z 2012 roku, którego reżyserem jest Ben Affleck. W rolach głównych wystąpili: Ben Affleck, Alan Arkin, John Goodman, Bryan Cranston, Victor Garber.
Film GALAPAGOS Operacja Argopełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]