Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Troskliwe Misie: Wielka przygoda Niezdarka
Magiczna przygoda przepełniona świetną zabawą! Niezdarek to jedyny Troskliwy Miś, który nie posiada swojego symbolu na brzuszku. Zyskał on swoje miano, ponieważ zawsze coś psuje. Dzisiaj Wesołek z Gderkiem budują Krainę Zabawy dla Troskliwych Misi. Niestety Niezdarek, jak zwykle przez przypadek, niszczy cały Lunapark. Obserwuje to Złośnik, który chce wykraść symbole wszystkich misi i zawładnąć całą krainą Troszcz Się Bardzo. Podstępem wykorzystuje zasmuconego Niezdarka.
Troskliwe Misie: Wielka przygoda Niezdarkapełny opis produktu
Tajemnica dzikiego szybu (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Akcja filmu toczy się w Górach Świętokrzyskich. Głównymi bohaterami są dwaj uczniowie, przyjaciele - Franek i Karlik. W szkole płatają nauczycielom różne figle, biorą też udział w rywalizacji zwolenników sportu i uczestników "seminarium naukowego". Ulubionym miejscem ich wypraw jest odkryty przypadkiem dziki, opuszczony szyb kopalniany. Chłopcy podejrzewają, że ukrywa się w nim groźny szpieg.
Tajemnica dzikiego szybu (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Jak ukraść księżyc + Puzzle Despicable Me
Jak ukraść księżyc to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyseria Chris Renaud, Pierre Coffin, scenariusz Ken Daurio i Cinco Paul, a głównym bohaterom polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jarosław Boberek, Miłogost Reczek oraz Zbigniew Konopka.
Film TIM FILM STUDIO Jak ukraść księżyc + Puzzle Despicable Mepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Monster high: Upiorki rządzą Monster High: Ghouls Rule
Monster high: Upiorki rządzą to amerykański film animowany z 2012 roku, którego bohaterami są postaci inspirowane filmowymi potworami i fantastyką grozy.
Film TIM FILM STUDIO Monster high: Upiorki rządzą Monster High: Ghouls Rulepełny opis produktu
Film CDP.PL Piotruś Pan / Piotruś Pan Wielki Powrót Peter Pan
Piotruś Pan / Piotruś Pan Wielki Powrót to pakiet filmów animowanych produkcji USA z lat 1953/2002. Reżyseria Hamilton Luske, Wilfred Jackson, Robin Budd i Donovan Cook, scenariusz Ralph Wright,Temple Mathews i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ludwik Benoit, Joanna Jabłczyńska oraz Małgorzata Foremniak.
Film CDP.PL Piotruś Pan / Piotruś Pan Wielki Powrót Peter Panpełny opis produktu
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Bolek i Lolek na dzikim zachodzie
Bolek i Lolek na dzikim zachodzie to film animowany produkcji polskiej. Na płycie znajduje się 6 odcinków przygód tytułowych bohaterów.
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Bolek i Lolek na dzikim zachodziepełny opis produktu
Film MEDIASERVICE Avengers (2 DVD)
Avengers to francuski serial animowany realizowany w latach 1999-2000, który opowiada o elitarnej grupie komiksowych herosów stworzonych przez Marvela. W jej skład wchodzą między innymi Kapitan America, niepokonany Hulk, Iron Man, nordycki bóg piorunów Thor, Czarna Wdowa i inni superbohaterowie.
Film MEDIASERVICE Avengers (2 DVD)pełny opis produktu
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki BOX Little Princess
Świat Małej Księżniczki to brytyjski serial animowany, którego emisja rozpoczęła się w 2006 roku. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Beata Wyrąbkiewicz, Izabela Dąbrowska i Anna Apostolakis. W zestawie znajdują się 3 płyty DVD: Zapomniałam, Nie wiem kim chcę być, Ja chcę nowe buty.
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki BOX Little Princesspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Stacyjkowo- zadanie naprawianie!
Stacyjkowo- zadanie naprawianie! to ósma część animowanego serialu dla najmłodszych wyreżyserowanego przez Sarę Ball. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Jan Rotowski, Martyna Sommer i Waldemar Barwiński.
Film GALAPAGOS Stacyjkowo- zadanie naprawianie!pełny opis produktu
W krainie Czarnoksiężnika Oza: Tajemnica purpurowej róży
Wszyscy doskonale znają Czarnoksiężnika Oza i jego zaczarowaną krainę. Wędrując po tej baśniowej krainie, Dorotka i jej przyjaciele: Stracha na Wróble, Blaszany Drwal i Tchórzliwy Lew napotykają wiele niesamowitych przygód, które czasem są straszne, a czasem bardzo zabawne. Zobacz sam jak wygląda ta kraina i przeżyj te przygody wraz z Dorotką i jej przyjaciółmi.

Płyta zawiera odcinki:
1. Kraina Siedmiu Słońc
2. Dar chińskiego mandaryna
3. Kto mówi prawdę?
4. Tajemnica purpurowej róży
W krainie Czarnoksiężnika Oza: Tajemnica purpurowej różypełny opis produktu
Wio, Leokadio
Powieść Joanny Kulmowej, która przez UNESCO została uznana za jedną z najlepszych na świecie książek dla dzieci - i właśnie na jej podstawie powstała ta wspaniała bajka lalkowa. Wraz z bohaterami- dorożkarzen Alojzym i jego dorażkarską szkapą Leokadią uczestniczymy w ciekawych i pouczających przygodach.

Płyta zawiera odcinki:
1. Leokadia i emerytura
2. Leokadia i przyjaźń
3. Leokadia i skrzydła
4. Leokadia ni to ni owo
5. Leokadia i tygrys
6. Leokadia niekoń
7. Leokadia i ciężary
8. Leokadia i ostatnia przygoda
Wio, Leokadiopełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie i sekret wróżek + zawieszka Barbie: A Fairy Secret
Barbie i sekret wróżek to amerykański film animowany z 2011 roku, którego reżyserem jest William Lau. W polskiej wersji językowej głównej bohaterce głosu użyczyła Beata Wyrąbkiewicz.
Film TIM FILM STUDIO Barbie i sekret wróżek + zawieszka Barbie: A Fairy Secretpełny opis produktu
Film JAWI Księżniczka Lillifee
Księżniczka Lillifee to niemiecki film animowany wyprodukowany w 2009 roku. W wersji polskiej bohaterom głosu użyczyli m.in.: Julia Kołakowska, Dariusz Błażejewski, Krzysztof Szczerbiński, Elżbieta Jędrzejewska i Grzegorz Drojewski.
Film JAWI Księżniczka Lillifeepełny opis produktu
Film CDP.PL Mulan (DMK) Mulan
Mulan to amerykański animowany film familijny z 1998 roku, którego reżyserami są Tony Bancroft i Barry Cook. W polskiej wersji językowej, głosów postaciom użyczyli Jolanta Fraszyńska, Maciej Molęda, Robert Rozmus, Jerzy Bończak, Jerzy Stuhr, Krzysztof Kołbasiuk. Jednym ze scenarzystów jest Chris Sanders, a muzykę skomponował Jerry Goldsmith.
Film CDP.PL Mulan (DMK) Mulanpełny opis produktu
Film CDP.PL Rodzinka Robinsonów (DMK) Meet the Robinsons
Rodzinka Robinsonów to amerykański film animowany z 2007 roku, którego reżyserem jest Steve Anderson. W polskiej wersji językowej, głosów postaciom użyczyli: Barbara Kałużna, Tomasz Kot, Barbara Wrzesińska, Wiesław Michnikowski. Jednym z autorów scenariusza jest Michelle Bochner, a muzykę skomponował Danny Elfman.
Film CDP.PL Rodzinka Robinsonów (DMK) Meet the Robinsonspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory + Pluszak Where the Wild Things Are
Gdzie mieszkają dzikie stwory to amerykański film przygodowy z 2009 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Spike Jonze. W filmie wystąpili Max Records, Catherine Keener, Steve Mouzakis, Pepita Emmerichs i Mark Ruffalo. Muzykę skomponował Carter Burwell. Do nośnika z filmem dołączona została pluszowa zabawka.
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory + Pluszak Where the Wild Things Arepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Lego star wars - zestaw 2 filmów
Zestaw dwóch filmów animowanych: Lego Star Wars: Upadek Imperium oraz Lego Star Wars: Padawańskie Widmo.
Film IMPERIAL CINEPIX Lego star wars - zestaw 2 filmówpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Rocky i Łoś Superktoś The Adventures of Rocky and Bullwinkle
Rocky i Łoś Superktoś to film dla dzieci produkcji niemiecko - amerykańskiej z 2000 roku. Reżyserem filmu jest Des McAnuff, twórcami scenariusza są Jay Ward i Kenneth Lonergan, a w polskiej wersji językowej głównym bohaterom głosów użyczyli Piotr Fronczewski, Marcin Przybylski oraz Tomasz Bednarek.
Film TIM FILM STUDIO Rocky i Łoś Superktoś The Adventures of Rocky and Bullwinklepełny opis produktu
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (1 DVD) Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Gore Verbinski. Główne role zagrali: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom.
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (1 DVD) Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearlpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Batman - Początek (Premium Collection) Batman Begins
Batman - Początek to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Christopher Nolan. Główne role zagrali: Christian Bale, Michael Caine, Liam Neeson.
Film GALAPAGOS Batman - Początek (Premium Collection) Batman Beginspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Predator
Predator to fantastyczny film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1987 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest John McTiernan. Główne role zagrali: Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo.
Film IMPERIAL CINEPIX Predatorpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ucieczka z Los Angeles (Srebrna kolekcja) Escape from L.A.
Ucieczka z Los Angeles to fantastyczny film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1996 roku. Jego reżyserem jest John Carpenter. Główne role zagrali: Kurt Russell, Steve Buscemi, Peter Fonda.
Film IMPERIAL CINEPIX Ucieczka z Los Angeles (Srebrna kolekcja) Escape from L.A.pełny opis produktu
Film VISION FILM Czerwona Sonja Red Sonja
Czerwona Sonja to fantastyczny film przygodowy amerykańskiej produkcji z 1985 roku, którego reżyserem jest Richard Fleischer. Główne role zagrali: Arnold Schwarzenegger, Brigitte Nielsen, Sandahl Bergman.
Film VISION FILM Czerwona Sonja Red Sonjapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i więzień Azkabanu (3 DVD) Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Harry Potter i więzień Azkabanu to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest: Alfonso Cuaron. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint.
Film GALAPAGOS Harry Potter i więzień Azkabanu (3 DVD) Harry Potter and the Prisoner of Azkabanpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń (Złota kolekcja)
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń to film fantastyczny amerykańsko-niemieckiej produkcji. Główne role zagrali: Jim Carrey, Meryl Streep, Emily Browning, Liam Aiken, Timothy Spall.
Film IMPERIAL CINEPIX Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Labirynt Fauna
Labirynt Fauna to film fantastyczny hiszpańsko-meksykańsko-amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Guillermo del Toro. Główne role zagrali: Ivana Baquero, Sergi Lopez, Ariadna Gil, Maribel Verdu.
Film KINO ŚWIAT Labirynt Faunapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dante 01 (Nieziemska Kolekcja)
Dante 01 to thriller fantastyczno-naukowy francuskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Marc Caro. Główne role zagrali: Lambert Wilson, Linh Dan Pham, Dominique Pinon.
Film TIM FILM STUDIO Dante 01 (Nieziemska Kolekcja)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS 2001: Odyseja kosmiczna (2 DVD)
2001: Odyseja kosmiczna to film fantastyczny produkcji brytyjsko-amerykańskiej. Jego reżyserem jest Stanley Kubrick. Główne role zagrali: Gary Lockwood, Keir Dullea, William Sylvester.
Film GALAPAGOS 2001: Odyseja kosmiczna (2 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2 DVD)
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona to dramat fantastyczny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest David Fincher. Główne role zagrali: Brad Pitt, Cate Blanchett, Tilda Swinton.
Film GALAPAGOS Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2 DVD)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]