Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Film TIM FILM STUDIO Kochanice króla
Kochanice króla to dramat romantyczny brytyjskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserem jest Justin Chadwick. Główne role zagrali: Eric Bana, Scarlett Johansson, Natalie Portman.
Film TIM FILM STUDIO Kochanice królapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zero
Zero to polski dramat obyczajowy z 2009 roku, którego reżyserem jest Paweł Borowski. W filmie wystąpili Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel, Rafał Mohr, Roma Gąsiorowska, Olga Bołądź, Sonia Bohosiewicz.
Film MONOLITH VIDEO Zeropełny opis produktu
Film PRO-MOTION Kopia Mistrza Copying Beethoven
Kopia Mistrza to dramat biograficzny z 2006 roku, którego reżyserką jest Agnieszka Holland. W filmie wystąpili: Ed Harris, Diane Kruger, Matthew Goode, Phyllida Law.
Film PRO-MOTION Kopia Mistrza Copying Beethovenpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Zapach kobiety
Zapach kobiety to dramat w reżyserii Martina Bresta. W filmie wystąpili: Al Pacino, Chris O'Donnell, James Rebhorn, Gabrielle Anwar, Philip Seymour Hoffman.
Film TIM FILM STUDIO Zapach kobietypełny opis produktu
Film VISION FILM Mniejsze zło
Mniejsze zło to dramat obyczajowy polskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Janusz Morgenstern. Główne role zagrali: Sylwia Oksiuta, Bogusława Czosnowska, Waldemar Raźniak.
Film VISION FILM Mniejsze złopełny opis produktu
Film GALAPAGOS Miasto złodziei The Town
Miasto złodziei to amerykański dramat kryminalny z 2010 roku. Jego reżyserem jest Ben Affleck. W rolach głównych wystąpili: Ben Affleck, Rebecca Hall, Jon Hamm, Jeremy Renner i Blake Lively.
Film GALAPAGOS Miasto złodziei The Townpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky III
Rocky III to dramat amerykańskiej produkcji z 1982 roku, którego reżyserem jest Sylvester Stallone. Główne role zagrali: Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young, Mr. T.
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky IIIpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Londyński bulwar London Boulevard
Londyński bulwar to dramat kryminalny w reżyserii Williama Monahana. W filmie wystąpili: Colin Farrell, Keira Knightley, David Thewlis i Anna Friel.
Film TIM FILM STUDIO Londyński bulwar London Boulevardpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dziewiąty legion The Eagle
Dziewiąty legion to dramat amerykańsko-angielskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Kevin Macdonald. W rolach głównych wystąpili: Channing Tatum, Jamie Bell, Donald Sutherland i Mark Strong.
Film MONOLITH VIDEO Dziewiąty legion The Eaglepełny opis produktu
Film CDP.PL Najwspanialsza gra w dziejach The Greatest Game Ever Played
Najwspanialsza gra w dziejach to dramat sportowy amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Mark Frost. W rolach głównych wystąpili: Shia LaBeouf, Peyton List, Stephen Dillane i Josh Flitter.
Film CDP.PL Najwspanialsza gra w dziejach The Greatest Game Ever Playedpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Przetrwanie The Grey
Przetrwanie to dramat amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Joe Carnahan. W rolach głównych wystąpili: Liam Neeson, Dermot Mulroney, Frank Grillo i Dallas Roberts.
Film MONOLITH VIDEO Przetrwanie The Greypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ojciec chrzestny Trylogia The Godfather
Ojciec Chrzestny Trylogia to zestaw trzech filmów, w skład którego wchodzą Ojciec Chrzestny, Ojciec Chrzestny II i Ojciec Chrzestny III.
Film IMPERIAL CINEPIX Ojciec chrzestny Trylogia The Godfatherpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Czarny łabędź Black Swan
Czarny łabędź to dramat amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Darren Aronofsky. W rolach głównych wystąpili: Natalie Portman, Mila Kunis i Vincent Cassel.
Film IMPERIAL CINEPIX Czarny łabędź Black Swanpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Najdłuższy dzień
Najdłuższy dzień to dramat wojenny, amerykańskiej produkcji z 1962 roku, którego reżyserami są Ken Annakin i Andrew Marton. Główne role zagrali: John Wayne, Henry Fonda, Robert Mitchum.
Film IMPERIAL CINEPIX Najdłuższy dzieńpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ostanie tango w Paryżu
Ostanie tango w Paryżu to dramat romantyczny francusko-włoskiej produkcji z 1972 roku, którego reżyserem jest Bernardo Bertolucci. Główne role zagrali: Marlon Brando, Maria Schneider, Jean-Pierre Leaud.
Film IMPERIAL CINEPIX Ostanie tango w Paryżupełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Patton
Patton to dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 1970 roku, którego reżyserem jest Franklin J. Schaffner. Główne role zagrali: George C. Scott, Karl Malden, Ed Binns.
Film IMPERIAL CINEPIX Pattonpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Lot nad kukułczym gniazdem
Lot nad kukułczym gniazdem to dramat amerykańskiej produkcji z 1975 roku, którego reżyserem jest Milos Forman. Główne role zagrali: Jack Nicholson, Louise Fletcher, Will Sampson, Sydney Lassick.
Film GALAPAGOS Lot nad kukułczym gniazdempełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Titanic (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-Ray) Titanic
Titanic to dramat katastroficzny wyreżyserowany przez James'a Camerona. W rolach głównych wystąpili Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Bernard Hill, Bill Paxton.
Film IMPERIAL CINEPIX Titanic (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-Ray) Titanicpełny opis produktu
Podziemny krąg (Steelbook) (Blu-Ray)
Co ty możesz o sobie wiedzieć, jeśli nigdy nie walczyłeś?

W tym niezwykłym, pełnym niespodziewanych zwrotów akcji i nie pozbawionym swoistego humoru filmie w reżyserii Davida Finchera (Siedem) oryginalne i dynamiczne kreacje stworzyli Brad Pitt (Siedem) i Edward Norton (Lęk pierwotny, 25-ta godzina)
Jack (Norton) cierpi na chroniczną bezsenność i jest całkowicie znudzony swym dotychczasowym życiem. Do czasu, gdy spotyka charyzmatycznego Tylera Durdena (Pitt) sprzedawcę mydła o dość pokrętnej filozofii życia... Uważa on bowiem, że samo-doskonalenie jest dla słabeuszy, a to co rzeczywiście sprawia, że warto żyć to samo-destrukcja.
Kiedy mieszkanie Jacka zostaje kompletnie zniszczone w wyniku tajemniczego wybuchu, Tyler oferuje mu gościnę. Spotykają się w barze, piją na umór i wszczynają bójkę na gołe pięści, która nieoczekiwanie przynosi im ogromną satysfakcję. Wkrótce cotygodniowe walki stają się celem ich życia i przyciągają coraz to nowych zwolenników. Zainicjowany przez nich Podziemny krąg obejmuje swym brutalnym zasięgiem cały kraj i odnosi oszałamiający sukces. Jednak już niedługo Jacka spotka szokująca niespodzianka, za sprawą której zmieni się wszystko...
Podziemny krąg (Steelbook) (Blu-Ray)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Słaby punkt Fracture
Słaby punkt to niemiecko-amerykański film kryminalny z 2007 roku, którego reżyserem jest Gregory Hoblit. W rolach głównych wystąpili Anthony Hopkins oraz Ryan Gosling.
Film GALAPAGOS Słaby punkt Fracturepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pokłosie
Pokłosie to polski film fabularny z 2012 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Władysław Pasikowski. W rolach głównych wystąpili Ireneusz Czop oraz Maciej Stuhr.
Film MONOLITH VIDEO Pokłosiepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Cienka czerwona linia The Thin Red Line
Cienka czerwona linia to dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest Terrence Malick. Główne role zagrali: George Clooney, Woody Harrelson, Nick Nolte, Ben Chaplin, Sean Penn, John Travolta, John Savage, John Cusack.
Film IMPERIAL CINEPIX Cienka czerwona linia The Thin Red Linepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Szkoła uwodzenia Cruel Intentions
Szkoła uwodzenia to dramat amerykańskiej produkcji z 1999 roku, którego reżyserem jest Roger Kumble. Główne role zagrali: Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Reese Witherspoon.
Film IMPERIAL CINEPIX Szkoła uwodzenia Cruel Intentionspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mój rower
Mój rower to polski film obyczajowy z 2012 roku, którego reżyserem jest Piotr Trzaskalski. W rolach głównych wystąpili: Artur Żmijewski, Krzysztof Chodorowski, Michał Urbaniak, Witold Dębicki.
Film TIM FILM STUDIO Mój rowerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Taksówkarz Taxi Driver
Taksówkarz to dramat amerykańskiej produkcji z 1976 roku, którego reżyserem jest Martin Scorsese. Główne role zagrali: Robert De Niro, Jodie Foster, Harvey Keitel, Peter Boyle, Albert Brooks.
Film IMPERIAL CINEPIX Taksówkarz Taxi Driverpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Królestwo niebieskie Kingdom of Heaven
Królestwo niebieskie to dramat historyczny z 2005 roku w reżyserii Ridley Scotta. W rolach głównych wystąpili: Orlando Bloom, Eva Green, Jeremy Irons, David Thewlis, Liam Neeson.
Film IMPERIAL CINEPIX Królestwo niebieskie Kingdom of Heavenpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Śniadanie u Tiffany'ego Breakfast at Tiffany's
Śniadanie u Tiffany'ego to amerykański melodramat z 1961 roku. Jego reżyserem jest Blake Edwards. W rolach głównych wystąpili: Audrey Hepburn, George Peppard i Martin Balsam.
Film IMPERIAL CINEPIX Śniadanie u Tiffany'ego Breakfast at Tiffany'spełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Uśmiech Mony Lizy
Uśmiech Mony Lizy to dramat obyczajowy wyreżyserowany przez Mike'a Newella. W filmie wystąpili Julia Roberts, Kirsten Dunst, Julia Stiles, Maggie Gyllenhaal, Ginnifer Goodwin.
Film IMPERIAL CINEPIX Uśmiech Mony Lizypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wichry namiętności
Wichry namiętności to melodramat amerykański z 1994 roku, który wyreżyserował Edward Zwick. W filmie wystąpili Brad Pitt, Anthony Hopkins, Julia Ormond, Aidan Quinn, Henry Thomas.
Film IMPERIAL CINEPIX Wichry namiętnościpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wściekły byk
Wściekły byk to amerykański dramat biograficzny z 1980, którego reżyserem jest Martin Scorsese. W filmie wystąpili Robert De Niro, Cathy Moriarty, Joe Pesci, Vincent Colasanto, Theresa Saldana.
Film IMPERIAL CINEPIX Wściekły bykpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]