Film IMPERIAL CINEPIX Straszny dom Monster House
Straszny dom to animowany horror familijny amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Gil Kenan. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Joanna Jabłczyńska, Stefan Knothe.
Film IMPERIAL CINEPIX Straszny dom Monster Housepełny opis produktu
Film CDP.PL Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł Secret of the Wings
Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł to amerykański film animowany z 2012 roku, którego reżyserką jest Peggy Holmes. W polskiej wersji językowej bohatrerom głosów użyczyły Natalia Rybicka, Weronika Książkiewicz, i Katarzyna Glinka.
Film CDP.PL Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł Secret of the Wingspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Simpsonowie (Wersja konowa)
Simpsonowie to animowany film komediowy amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest David Silverman. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Miłogost Reczek, Barbara Zielińska, Dominika Kluźniak, Joanna Wizmur.
Film IMPERIAL CINEPIX Simpsonowie (Wersja konowa)pełny opis produktu
Film DISNEY Opowieść wigilijna 3D A Christmas Carol
Opowieść wigilijna 3D to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Robert Zemeckis, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Piotr Fronczewski, Jan Peszek oraz Krzysztof Stelmaszyk.
Film DISNEY Opowieść wigilijna 3D A Christmas Carolpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Małpy w kosmosie Space Chimps
Małpy w kosmosie to film animowany produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Kirk De Micco, współtwórcą scenariusza jest Joe Piscatella, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Marcin Hycnar, Kamilla Baar oraz Bartosz Obuchowicz.
Film MONOLITH VIDEO Małpy w kosmosie Space Chimpspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Koralina i tajemnicze drzwi 3D Coraline
Koralina i tajemnicze drzwi to fantastyczny film animowany amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Henry Selick. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Dakota Fanning, Teri Hatcher, Dawn French i Jennifer Saunders.
Film TIM FILM STUDIO Koralina i tajemnicze drzwi 3D Coralinepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kung Fu Panda 3D Kung Fu Panda
Kung Fu Panda to film animowany produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyseria Mark Osborne i John Stevenson, scenariusz Jonathan Aibel i Glenn Berger, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Marcin Hycnar, Jan Peszek oraz Jarosław Boberek.
Film IMPERIAL CINEPIX Kung Fu Panda 3D Kung Fu Pandapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Artur ratuje gwiazdkę 3D Arthur Christmas
Artur ratuje Gwiazdkę to amerykańsko-brytyjski film animowany z 2011 roku. Jego reżyserką jest Sarah Smith. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Paweł Szczesny, Grzegorz Drojewski oraz Andrzej Chudy.
Film IMPERIAL CINEPIX Artur ratuje gwiazdkę 3D Arthur Christmaspełny opis produktu
Film CDP.PL Gdzie jest Nemo? 3D Finding Nemo
Gdzie jest Nemo? to przygodowy film animowany z 2003 roku, którego reżyserem jest Andrew Stanton. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Krzysztof Globisz, Joanna Trzepiecińska, Kajetan Lewandowski i Olaf Lubaszenko.
Film CDP.PL Gdzie jest Nemo? 3D Finding Nemopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Horton słyszy Ktosia Horton Hears a Who!
Horton słyszy Ktosia to film animowany produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyseria Steve Martino i Jimmy Hayward, scenariusz Cinco Paul i Ken Daurio, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Michał Żebrowski, Bartosz Opania oraz Mirosław Zbrojewicz.
Film IMPERIAL CINEPIX Horton słyszy Ktosia Horton Hears a Who!pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Przygody Tintina The Adventures of Tintin
Przygody Tintina to animowany film familijny w reżyserii Stevena Spielberga. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Jamie Bell, Andy Serki, Daniel Craig i Nick Frost.
Film IMPERIAL CINEPIX Przygody Tintina The Adventures of Tintinpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Happy Feet: Tupot Małych Stóp 2 3D Happy Feet 2 in 3D
Happy Feet: Tupot Małych Stóp 2 3D to film animowany produkcji australijskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest George Miller, współtwórcami scenariusza są Warren Coleman, Gary Eck i Paul Livingston, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Bartosz Obuchowicz, Sonia Bohosiewicz oraz Cezary Pazura.
Film GALAPAGOS Happy Feet: Tupot Małych Stóp 2 3D Happy Feet 2 in 3Dpełny opis produktu
Film CDP.PL Pocahontas
Pocahontas to amerykański film animowany z 1995 roku. Jego reżyserami są Eric Goldberg oraz Mike Gabriel. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Małgorzata Foremniak, Cezary Morawski i Jacek Czyż.
Film CDP.PL Pocahontaspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Lorax Dr. Seuss' The Lorax
Lorax to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Chris Renaud, twórcami scenariusza są Cinco Paul i Ken Daurio, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Tomasz Steciuk, Monika Pikuła oraz Tomasz Grochoczyński.
Film TIM FILM STUDIO Lorax Dr. Seuss' The Loraxpełny opis produktu
Film CDP.PL 101 dalmatyńczyków 1+2 101 Dalmatians
101 dalmatyńczyków 1+2 to pakiet filmów animowanych produkcji amerykańskiej z 1961 i 2003 roku. Reżyseria Hamilton Luske, Clyde Geronimi, Jim Kammerud i Brian Smith, scenariusz Jim Kammerud, Brian Smith i Bill Peet, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jarosław Boberek, Zbigniew Suszyński oraz Jacek Bończyk.
Film CDP.PL 101 dalmatyńczyków 1+2 101 Dalmatianspełny opis produktu
Film CDP.PL Złomka bujdy na resorach Mater's Tall Tales
Złomka bujdy na resorach to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest John Lasseter, twórcą scenariusza Scott Morse, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Witold Pyrkosz, Piotr Adamczyk i Krzysztof Kowalewski.
Film CDP.PL Złomka bujdy na resorach Mater's Tall Talespełny opis produktu
Film CDP.PL Bernard i Bianka 1+2 The Rescuers
Bernard i Bianka 1+2 to zestaw filmów animowanych produkcji amerykańskiej z lat 1977 i 1990. Reżyseria John Lounsbery, Wolfgang Reitherman i Hendel Butoy, scenariusz Jim Cox, Larry Clemmons i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jan Kociniak, Maria Pakulnis, Ewa Złotowska i Cezary Nowak.
Film CDP.PL Bernard i Bianka 1+2 The Rescuerspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D Ice Age: Continental Drift
Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów to amerykański film animowany z 2012 roku, którego reżyserami są Steve Martino i Mike Thurmeier. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski, Joanna Jeżewska i Karina Szafrańska. Dysk Blu-ray 3D można odtwarzać także w trybie 2D.
Film IMPERIAL CINEPIX Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D Ice Age: Continental Driftpełny opis produktu
Film CDP.PL Piotruś Pan: Wielki Powrót Return to Never Land
Piotruś Pan: Wielki Powrót to film animowany produkcji amerykańskiej z 2002 roku. Reżyseria Robin Budd i Donovan Cook, scenariusz Temple Mathews, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Andrzej Blumenfeld, Joanna Jabłczyńska oraz Małgorzata Foremniak.
Film CDP.PL Piotruś Pan: Wielki Powrót Return to Never Landpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na Misia 2
Sezon na Misia 2 to film animowany amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserami są Matthew O'Callaghan oraz Todd Wilderman. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Jarosław Boberek, Wojciech Paszkowski, Grzegorz Pawlak, Dariusz Toczek, Aneta Todorczuk-Perchuć.
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na Misia 2pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Lorax 2D + 3D Dr. Seuss' The Lorax
Lorax to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Chris Renaud, twórcami scenariusza są Cinco Paul i Ken Daurio, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Tomasz Steciuk, Monika Pikuła oraz Tomasz Grochoczyński.
Film TIM FILM STUDIO Lorax 2D + 3D Dr. Seuss' The Loraxpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 2 3D Shrek 2
Shrek2 to film animowany amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserami są Andrew Adamson, Conrad Vernon, Kelly Asbury. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 2 3D Shrek 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kot w butach 3D Puss in Boots
Kot w Butach to amerykański film animowany z 2011 roku, którego reżyserem jest Chris Miller. W oryginalnej wersji językowej głównym bohaterom głosów użyczyli Antonio Banderas, Salma Hayek i Zach Galifianakis, zaś w polskiej Wojciech Malajkat, Izabella Bukowska oraz Przemysław Stippa.
Film IMPERIAL CINEPIX Kot w butach 3D Puss in Bootspełny opis produktu
Film CDP.PL Piotruś Pan / Piotruś Pan Wielki Powrót Peter Pan
Piotruś Pan / Piotruś Pan Wielki Powrót to pakiet filmów animowanych produkcji amerykańskiej z lat 1953 i 2002. Reżyseria Hamilton Luske, Wilfred Jackson, Clyde Geronimi, Robin Budd i Donovan Cook, scenariusz Ralph Wright, Bill Peet, Temple Mathews i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ludwik Benoit, Krystyna Chimanienko, Joanna Jabłczyńska oraz Małgorzata Foremniak.
Film CDP.PL Piotruś Pan / Piotruś Pan Wielki Powrót Peter Panpełny opis produktu
Film CDP.PL Mój brat niedźwiedź Brother Bear
Mój brat niedźwiedź to amerykański film animowany z 2003 roku, którego reżyserami są Aaron Blaise i Robert Walker. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Zenon Laskowik, Andrzej Grabowski, Wiesława Mazurkiewicz.
Film CDP.PL Mój brat niedźwiedź Brother Bearpełny opis produktu
Film CDP.PL Mój brat niedźwiedź 2 Brother Bear 2
Mój brat niedźwiedź 2 to amerykański film animowany z 2006 roku, którego reżyserem jest Ben Gluck. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Wojciech Pokora, Magdalena Zawadzka, Piotr Adamczyk.
Film CDP.PL Mój brat niedźwiedź 2 Brother Bear 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Piorun 3D Bolt
Piorun to komediowy film animowany amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserami są Chris Williams i Byron Howard. W oryginalnej wersji językowej głównym bohaterom głosów użyczyli John Travolta i Miley Cyrus, a w polskiej Borys Szyc, Julia Kunikowska oraz Sonia Bohosiewicz.
Film CDP.PL Piorun 3D Boltpełny opis produktu
Film CDP.PL Dzwoneczek Tinker Bell
Dzwoneczek to film animowany amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Bradley Raymond. W polskiej werski językowej bohaterom głosów użyczyli: Natalia Rybicka, Tamara Arciuch, Katarzyna Glinka i Kaja Paschalska.
Film CDP.PL Dzwoneczek Tinker Bellpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Happy Feet. Tupot małych stóp (Magia Kina) Happy Feet
Happy Feet. Tupot małych stóp to film animowany produkcji australijsko - amerykańskiej w reżyserii George'a Millera. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Bartosz Obuchowicz, Monika Błachnio, Joanna Węgrzynowska, Iwona Rulewicz, Zbigniew Suszyński i Jarosław Boberek.
Film GALAPAGOS Happy Feet. Tupot małych stóp (Magia Kina) Happy Feetpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Megamocny Megamind
Megamocny to pełnometrażowy film animowany z 2010 roku. Jego reżyserem jest Tom McGrath. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Tomasz Borkowski, Katarzyna Glinka, Marcin Dorociński, Marcin Hycnar i Paweł Ciołkosz.
Film IMPERIAL CINEPIX Megamocny Megamindpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]