Film KINO ŚWIAT Krąg 2 Ringu 2
Krąg 2 to japoński horror z 1999 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Hideo Nakata. W filmie wystąpili Miki Nakatani, Rie Ino'o, Yoko Chosokabe, Yurei Yanagi, Kenjiro Ishimaru. Muzykę skomponował Kenji Kawai.
Film KINO ŚWIAT Krąg 2 Ringu 2pełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Bunkier
Bunkier to przerażający horror wyprodukowany w Wielkiej Brytanii w 2001 roku, którego reżyserem jest Rob Green. W filmie wystąpili Charley Boorman, John Carlisle, Jack Davenport, Christopher Fairbank, Jason Flemyng, Nicholas Hamnett.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Bunkierpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Cube
Cube to oryginalny thriller produkcji kanadyjskiej z 1997 roku, którego reżyserem i współscenarzystą jest Vincenzo Natali. W filmie wystąpili Andrew Miller, Nicole de Boer, Nicky Guadagni, Julian Richings, Wayne Robson, David Hewlett, Maurice Dean Wint.
Film TIM FILM STUDIO Cubepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Fargo (Złota kolekcja)
Fargo to horror amerykańskiej produkcji z 1996 roku. Jego reżyserem jest Joel Coen. Główne role zagrali: William H. Macy, Steve Buscemi, Peter Stormare.
Film IMPERIAL CINEPIX Fargo (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Jeździec bez głowy (Złota kolekcja)
Jeździec bez głowy to horror niemiecko-amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Tim Burton. W rolach głównych występują: Christina Ricci, Christopher Walken, Johnny Depp, Miranda Richardson.
Film IMPERIAL CINEPIX Jeździec bez głowy (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Stygmaty (Złota kolekcja)
Stygmaty to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Rupert Wainwright. Główne role zagrali: Patricia Arquette, Gabriel Byrne, Jonathan Pryce.
Film IMPERIAL CINEPIX Stygmaty (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bezlitosna
Bezlitosna to thriller produkcji USA z 2008 roku w reżyserii Nicka Vallelonga. W filmie wystąpili Stana Katic (Spirit Duch Miasta, Quantum of Solace), Michael Biehn (Terminator, Obcy - decydujące starcie) oraz Tom Berenger (Pluton, Urodzony 4 lipca), a także Paul Sloan, Sizemore Tom.
Film MONOLITH VIDEO Bezlitosnapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dobry agent
Dobry agent to wciągający thriller szpiegowski produkcji USA z 2006 roku, którego reżyserem jest znany aktor Robert De Niro. W filmie wystąpiły gwiazdy największego formatu- Alec Baldwin, Angelina Jolie, Matt Damon, Robert De Niro.
Film MONOLITH VIDEO Dobry agentpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Fatwa
Fatwa to interesujący thriller, poruszający problem terroryzmu, produkcji USA z 2006 roku, którego reżyserem jest John Carter. W filmie wystąpili Lacey Chabert, Lauren Holly, Rachel Miner, Roger Guenveur Smith.
Film MONOLITH VIDEO Fatwapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Jestem Bogiem Limitless
Jestem Bogiem to thriller amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Neil Burger. W rolach głównych wystąpili: Bradley Cooper, Robert De Niro i Abbie Cornish.
Film MONOLITH VIDEO Jestem Bogiem Limitlesspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Millennium: Zamek z piasku który runął The Girl Who Kicked the Hornet's Nest
Millennium: Zamek z piasku który runął to thriller produkcji duńsko - niemiecko - szwedzkiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Daniel Alfredson, twórcami scenariusza są Jonas Frykberg i Ulf Ryberg, a w rolach głównych występują Michael Nyqvist, Noomi Rapace oraz Lena Endre.
Film MONOLITH VIDEO Millennium: Zamek z piasku który runął The Girl Who Kicked the Hornet's Nestpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zaćmienie
Zaćmienie to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest David Slade. Główne role zagrali: Kristen Stewart, Thomas Pattinson, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed.
Film MONOLITH VIDEO Zaćmieniepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Blue velvet
Blue velvet to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest David Lynch. Główne role zagrali: Isabella Rossellini, Kyle MacLachlan, Dennis Hopper, Laura Dern, Hope Lange.
Film IMPERIAL CINEPIX Blue velvetpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Nieodebrane połączenie One Missed Call
Nieodebrane połączenie to horror wyprodukowany przez kraje Japonia, Niemcy, USA z roku 2008. Reżyserem filmu jest Eric Valette, scenarzystą Andrew Klavan, a w rolach głównych występują Edward Burns, Shannyn Sossamon, Azura Skye i Johnny Lewis.
Film GALAPAGOS Nieodebrane połączenie One Missed Callpełny opis produktu
Film BEST FILM Odbicie zła The Brøken
Odbicie zła to angielsko-francuski thriller w reżyserii Seana Ellisa. W filmie wystąpili: Lena Headey, Richard Jenkins, Asier Newman i Michelle Duncan.
Film BEST FILM Odbicie zła The Brøkenpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Władca Życzeń 3: Miecz Sprawiedliwości Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell
Władca Życzeń 3: Miecz Sprawiedliwości to horror produkcji USA z 2001 roku. Reżyserem filmu jest Chris Angel, a autorami scenariusza Peter Atkins i Alex Wright. W rolach głównych występują A.J. Cook, John Novak oraz Jason Connery.
Film TIM FILM STUDIO Władca Życzeń 3: Miecz Sprawiedliwości Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hellpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 5 Final Destination 5
Oszukać przeznaczenie 5 to horror amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Steven Quale. W rolach głównych wystąpili: Nicholas D'Agosto, Emma Bell, Miles Fisher i Ellen Wroe.
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 5 Final Destination 5pełny opis produktu
Film VISION FILM Autopsy Autopsy
Autopsy to horror produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Kelsey T. Howard, twórcami scenariusza są Jace Anderson i Adam Gierasch, a w rolach głównych występują Robert Patrick, Jessica Lowndes oraz Robert LaSardo.
Film VISION FILM Autopsy Autopsypełny opis produktu
Film GUTEK FILM Skóra, w której żyję La piel que habito
Skóra, w której żyję to thriller produkcji hiszpańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Pedro Almodóvar, a w rolach głównych występują Antonio Banderas, Elena Anaya oraz Marisa Paredes.
Film GUTEK FILM Skóra, w której żyję La piel que habitopełny opis produktu
Film CDP.PL Karmazynowy przypływ (Kolekcja Filmowe Przeboje)
Karmazynowy przypływ to thriller amerykańskiej produkcji z 1995 roku. Jego reżyserem jest Tony Scott. W rolach głównych wystąpili: Steve Zahn, Denzel Washington, Gene Hackman i Matt Craven.
Film CDP.PL Karmazynowy przypływ (Kolekcja Filmowe Przeboje)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Blitz
Blitz to thriller z 2011 roku w reżyserii Elliotta Lestera. W rolach głównych wystąpili: Jason Statham, Paddy Considine i Aidan Gillen.
Film KINO ŚWIAT Blitzpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Opętanie Stir Of Echoes
Opętanie to horror produkcji USA z 1999 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest David Koepp. W rolach głównych występują Kevin Bacon, Kevin Dunn, Chalon Williams, Zachary David Cope i Kathryn Erbe.
Film MONOLITH VIDEO Opętanie Stir Of Echoespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 28 dni później
28 dni później to horror fantastyczno-naukowy brytyjskiej produkcji. Jego reżyserem jest Danny Boyle. Główne role zagrali: Cillian Murphy, Naomie Harris, Christopher Eccleston, Megan Burns, Brendan Gleeson.
Film IMPERIAL CINEPIX 28 dni późniejpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Niewierna Unfaithful
Niewierna thriller dramatyczny niemiecko-francusko-amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest Adrian Lyne. Główne role zagrali: Richard Gere, Diane Lane, Olivier Martinez.
Film IMPERIAL CINEPIX Niewierna Unfaithfulpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Pula śmierci (Clint Eastwood Kolekcja) The Dead Pool
Pula śmierci to thriller kryminalny amerykańskiej produkcji z 1988 roku. Jego reżyserem jest Buddy Van Horn. Główne role zagrali: Clint Eastwood, Patricia Clarkson, Liam Neeson.
Film GALAPAGOS Pula śmierci (Clint Eastwood Kolekcja) The Dead Poolpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Specjalista The Specialist
Specjalista to thriller sensacyjny peruwiańsko-amerykańskiej produkcji z 1994 roku. Jego reżyserem jest Luis Llosa. Scenariusz napisali: John Shirley oraz Alexandra Seros. Główne role zagrali: Sylvester Stallone, Sharon Stone, James Woods.
Film GALAPAGOS Specjalista The Specialistpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Mississippi w ogniu Mississippi Burning
Mississippi w ogniu to thriller amerykańskiej produkcji z 1988 roku, którego reżyserem jest Alan Parker. Główne role zagrali: Gene Hackman, Willem Dafoe, Frances McDormand.
Film IMPERIAL CINEPIX Mississippi w ogniu Mississippi Burningpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Imperium wilków L'Empire des loups
Imperium wilków to thriller akcji francuskiej produkcji z 2005 roku, którego reżyserem jest Chris Nahon. Główne role zagrali: Jean Reno, Arly Jover, Jocelyn Quivrin.
Film MONOLITH VIDEO Imperium wilków L'Empire des loupspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Rafa The Reef
Rafa to australijski thriller zrealizowany w 2010 roku. Obraz wyreżyserował Andrew Traucki. W rolach głównych wystąpili: Damian Walshe-Howling, Gyton Grantley, Adrienne Pickering i Zoe Naylor.
Film MONOLITH VIDEO Rafa The Reefpełny opis produktu
Stephen King (pakiet 3DVD)
W skład pakietu wchodzą:Mgła 1408 Dzieci Kukurydzy.

Dzieci kukurydzy
lasyczny już horror według znakomitej prozy Stephena Kinga. Para młodych ludzi przybywa do tajemniczego miasteczka, w którym najwyraźniej wszyscy dorośli...nie żyją. Dzieci tymczasem odprawiają tajemnicze rytuały na polu wśród kukurydzy

1408
Genialna adaptacja opowiadania mistrza powieści grozy - Stephena Kinga. Znany pisarz, autor thrillerów Mike Enslin (John Cusack)wierzy jedynie w to, co może zobaczyć na własne oczy. Jego niewzruszone przekonanie zostanie jednak wystawione na próbę, gdy wynajmie on apartament w tajemniczym hotelu Dolphin. Lekceważąc ostrzeżenia jego dyrektora (Samuel L. Jackson), pisarz postanawia zamieszkać w nawiedzonym pokoju, który od lat stoi pusty. Czy przetrwa tę noc?

Mgła
David Drayton (Thomas Jane) i jego synek Billy (Nathan Gamble) znaleźli się w licznej grupie mieszkańców miasteczka, którzy zostali uwięzieni w supermarkecie z powodu tajemniczej mgły. David jako pierwszy orientuje się, że w oparach czai się coś zabójczego, przerażającego jakieś istoty nie z tego świata. Lecz tak naprawdę to nie mgła stanowi największe zagrożenie... Ludzka natura w obliczu paniki jest nieprzewidywalna i David zaczyna się zastanawiać, co tak naprawdę przeraża go bardziej: potwory, czy uwięzieni... W tej legendarnej przypowieści o strachu zdarta zostaje cienka warstwa naszego człowieczeństwa, maski zostają zrzucone, a prawdziwy horror ujawnia się pod postacią nas samych. Mgła jest wspólnym dziełem nominowanego do Nagrody Akademii scenarzysty i reżysera Skazanych na Shawshank i Zielonej mili oraz legendarnego autora powieści grozy Stephena Kinga.
Stephen King (pakiet 3DVD)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]