Film MONOLITH VIDEO I że Cię nie opuszczę The Vow
I że Cię nie opuszczę to amerykański dramat romantyczny z 2012 roku, którego reżyserem i współautorem scenariusza jest Michael Sucsy. W filmie wystąpili Rachel McAdams, Channing Tatum, Jessica Lange, Sam Neill. Muzykę skomponowali Rachel Portman i Michael Brook.
Film MONOLITH VIDEO I że Cię nie opuszczę The Vowpełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Życie Carlita Carlito's Way
Życie Carlita to amerykański dramat gangsterski z 1993 roku, którego reżyserem jest Brian De Palma. W rolach głównych wystąpili Al Pacino i Sean Penn.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Życie Carlita Carlito's Waypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT W ciemności In Darkness
W ciemności to dramat wojenny w reżyserii Agnieszki Holland. W filmie wystąpili między innymi Robert Więckiewicz, Benno Furmann, Agnieszka Grochowska i Kinga Preis.
Film KINO ŚWIAT W ciemności In Darknesspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Koniec romansu
Koniec romansu to dramat amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1999 roku. Jego reżyserem jest Neil Jordan. Główne role zagrali: Ralph Fiennes, Julianne Moore, Stephen Rea.
Film IMPERIAL CINEPIX Koniec romansupełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT 33 sceny z życia
33 sceny z życia to dramat polsko-niemieckiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Małgorzata Szumowska. Główne role zagrali: Julia Jentsch, Andrzej Hudziak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik.
Film KINO ŚWIAT 33 sceny z życiapełny opis produktu
Film BEST FILM Trzy królestwa: wskrzeszenie smoka
Trzy królestwa: wskrzeszenie smoka to dramat wojenny, z elementami historycznego kina akcji wyreżyserowany przez Daniela Lee. W filmie wystąpili Andy Lau, Maggie Q, Vanness Wu, Andy On, Rongguang Yu.
Film BEST FILM Trzy królestwa: wskrzeszenie smokapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dzikość serca (Metalowe pudełko)
Dzikość serca to dramat kryminalny amerykańskiej produkcji z 1990 roku, którego reżyserem jest David Lynch. Główne role zagrali: Nicolas Cage, Laura Dern, Willem Dafoe.
Film TIM FILM STUDIO Dzikość serca (Metalowe pudełko)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Amadeusz (2DVD, Legendy Kina)
Amadeusz to dramat biograficzny amerykańskiej produkcji z 1984 roku, którego reżyserem jest Milos Forman. Główne role zagrali: F. Murray Abraham, Tom Hulce, Elizabeth Berridge, Christine Ebersole.
Film GALAPAGOS Amadeusz (2DVD, Legendy Kina)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Parszywa dwunastka (Srebrna kolekcja; 2 DVD)
Parszywa dwunastka to dramat wojenny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1967 roku, którego reżyserem jest Robert Aldrich. Główne role zagrali: Lee Marvin, Ernest Borgnine, Robert Ryan, John Cassavetes.
Film GALAPAGOS Parszywa dwunastka (Srebrna kolekcja; 2 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Samotnicy
Samotnicy to dramat, który wyreżyserował Cameron Crowe. W filmie wystąpili Bridget Fonda, Campbell Scott, Bill Pullman, Matt Dillon i Tom Skerritt.
Film GALAPAGOS Samotnicypełny opis produktu
Kawalerskie życie na obczyźnie (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Początek XX wieku. Michał, młody chłopak z Poznańskiego, wyjeżdża do Niemiec szukać pracy. Znajduje zajęcie w fabryce. Tam zaprzyjaźnia się z polskim robotnikiem Stefkiem. Pragnie stać się człowiekiem kulturalnym, więc uczęszcza na kurs tańca i dobrych manier. Żądny wiedzy o świecie, zastaje pomocnikiem właściciela karuzeli i wyrusza z nim w objazd po niemieckich miasteczkach. Zaprzyjaźnia się z Hermanem, również pracującym u karuzelnika. Fascynują go kobiety, bardzo chciałby przeżyć miłosną przygodę, ale boi się zarażenia chorobą weneryczną. Z przerażeniem patrzy na Hermana, który korzysta z usług ulicznych prostytutek. Pomimo ostrzeżeń przyjaciela Herman nie zmienia trybu życia i zaraża się rzeżączką. Musi iść do szpitala. Po skończonym objeździe Michał podejmuje stałą pracę w kotłowni. Wynajmuje pokój u Gertrudy Luther, nadpobudliwej erotycznie rozwódki. Przez wiele miesięcy jest jej kochankiem, ale z kobietą łączy go tylko seks. Zmysłowe apetyt przerastają w końcu możliwości Michała. Porzuca frau Luther. Wyjeżdża do Westfalii, gdzie zaczyna pracować w kopalni. Ponownie spotyka Stefka i razem z nim próbuje uwodzić dziewczyny. Część zarobionych pieniędzy wydaje na eleganckie ubrania. Wraz z kolegami regularnie uczęszcza do domu publicznego, ale płatne miłość nie sprawie mu satysfakcji. Przypadkowo poznana niemiecka dziewczyna jest osobą wyrachowaną i wciąż prosi Michała o nowe prezenty. Bohater szybko kończy tę znajomość. Później dostaje posadę konduktora w tramwaju. Jego kulturalny sposób bycia rokuje szansę na dalszą karierę w Niemczech. W czasie pracy poznaje Polkę Agatę. Po raz pierwszy rodzi się w nim głębokie uczucie. Właśnie z Agatą się zaręcza. Razem postanawiają wrócić do kraju. Film w taktowny i nieco żartobliwy sposób dotyka ryzykownej problematyki inicjacji seksualnej. Zdjęcia, często stylizowane na stare fotografie, dodają uroku erotycznym doświadczeniom bohatera.
Kawalerskie życie na obczyźnie (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Amistad (Złota kolekcja)
Amistad to dramat historyczny amerykańskiej produkcji z 1997 roku, którego reżyserem jest Steven Spielberg. Główne role zagrali: Morgan Freeman, Nigel Hawthorne, Anthony Hopkins.
Film IMPERIAL CINEPIX Amistad (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Faceci w butach Bootmen
"Faceci w butach" to dramat produkcji australijsko - amerykańskiej z 2000 roku. Reżyserem jest Dein Perry. Autorem scenariusza jest Steve Worland. W rolach głównych występują: Adam Garcia, Sophie Lee.
Film IMPERIAL CINEPIX Faceci w butach Bootmenpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Mamuśka
Mamuśka to dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest Chris Columbus. Główne role zagrali: Julia Roberts, Susan Sarandon, Ed Harris, Jena Malone, Liam Aiken.
Film IMPERIAL CINEPIX Mamuśkapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rewanż
Rewanż to dramat obyczajowy amerykańskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Chris Stokes. Główne role zagrali: Omarion Grandberry, Marques Houston, Jennifer Freeman.
Film IMPERIAL CINEPIX Rewanżpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Siedem dusz
Siedem dusz to dramat wyreżyserowany przez Gabriele Muccino. W rolach głównych wystąpili Will Smith, Woody Harrelson, Rosario Dawson, Michael Ealy, Barry Pepper.
Film IMPERIAL CINEPIX Siedem duszpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Truman Show: Special Collector's Edition
Truman Show to dramat wyreżyserowany przez Petera Weira. W rolach głównych wystąpili Jim Carrey, Ed Harris, Laura Linney, Holland Taylor, Natascha McElhone.
Film IMPERIAL CINEPIX Truman Show: Special Collector's Editionpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX W pogoni za szczęściem (Złota Kolekcja)
W pogoni za szczęściem to amerykański dramat obyczajowy z 2006 roku. Reżyserem filmu jest Gabriele Muccino. Kreacje aktorskie stworzyli Will Smith, Thandie Newton, Jaden Smith, Domenic Bove, Dan Castellaneta.
Film IMPERIAL CINEPIX W pogoni za szczęściem (Złota Kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Za wcześnie umierać (Lektor)
Za wcześnie umierać to amerykański dramat obyczajowy z 1991 roku, którego reżyserem jest Joel Schumacher. W filmie wystąpili Julia Roberts, Campbell Scott, Vincent D'Onofrio, Colleen Dewhurst, David Selby.
Film IMPERIAL CINEPIX Za wcześnie umierać (Lektor)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Źródło The Fountain
Źródło to amerykański dramat z 2006 roku, którego reżyserem jest Darren Aronofsky. W filmie wystąpili Hugh Jackman, Rachel Weisz, Ellen Burstyn, Mark Margolis, Stephen McHattie.
Film IMPERIAL CINEPIX Źródło The Fountainpełny opis produktu
Film JAWI Bandyta Brute
Bandyta to dramat psychologiczny produkcji brytyjsko - niemiecko - polskiej z 1997 roku. Reżyserem filmu jest Maciej Dejczer, twórcą scenariusza Cezary Harasimowicz, a w rolach głównych występują Til Schweiger, Pete Postlethwaite oraz John Hurt.
Film JAWI Bandyta Brutepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Jeźdźcy Apokalipsy
Jeźdźcy Apokalipsy to dramat komediowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2003 roku, którego reżyserem jest Larry Charles. Główne role zagrali: Bob Dylan, Jeff Bridges, Penelope Cruz.
Film MONOLITH VIDEO Jeźdźcy Apokalipsypełny opis produktu
Kto chce zabić Jessii? (seria Złote lata filmu czeskiego)
Jeden z kultowych filmów kina czeskiego lat 60-tych. Praga. Projektant wzornictwa przemysłowego Jindrich, poszukuje sposobu na zdalne unoszenie ciężkich przedmiotów i jest zainspirowany parą rękawiczek antygrawitacyjnych z super przeboju - filmu rysunkowego pod tytułem `Kto chce zabić Jessii?` Jego wymagająca żona - naukowiec Ruzenka, pracuje nad lekiem, który wyklucza złe sny, a które ona może oglądać na specjalnym telewizorze. Odkrywając, że Jindrich śni o seksownej poszukiwaczce przygód Jessii, bohaterce filmu, zazdrosna Ruzenka daje Jindrichowi lek. Niefortunnie, kiedy uwalnia męża od snu, ten sen materializuje się w świecie realnym, a Jessii i jej dwa wrogowie, Kowboj i Supermen - pojawiają się w mieszkaniu, demolują meble i zaczynają siać spustoszenie na mieście!
Kto chce zabić Jessii? (seria Złote lata filmu czeskiego)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Chopin. Pragnienie miłości (Wydanie kolekcjonerskie)
Chopin. Pragnienie miłości to polski dramat biograficzny z 2002, w reżyserii Jerzego Antczaka. Główne role zagrali: Piotr Adamczyk, Danuta Stenka, Bożena Stachura.
Film TIM FILM STUDIO Chopin. Pragnienie miłości (Wydanie kolekcjonerskie)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Janosik. Prawdziwa historia
Janosik. Prawdziwa historia to dramat polsko-słowacko-czesko-węgierskiej produkcji z 2009 roku, wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland i Katarzynę Adamik. Główne role zagrali: Maja Ostaszewska, Michał Żebrowski, Vaclav Jiracek.
Film TIM FILM STUDIO Janosik. Prawdziwa historiapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO PitBull
PitBull to dramat kryminalny polskiej produkcji z 2005 roku, którego reżyserem jest Patryk Vega. Główne role zagrali: Janusz Gajos, Andrzej Grabowski, Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Paweł Królikowski, Weronika Rosati.
Film TIM FILM STUDIO PitBullpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Tatarak
Tatarak to dramat wyreżyserowany przez Andrzeja Wajdę. W rolach głównych wystąpili Krystyna Janda, Paweł Szajda, Jan Englert, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Julia Pietrucha.
Film TIM FILM STUDIO Tatarakpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Trędowata
Trędowata to melodramat polskiej produkcji z 1976 roku, którego reżyserem jest Jerzy Hoffman. W rolach głównych wystąpili Elżbieta Starostecka i Leszek Teleszyński.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Trędowatapełny opis produktu
Film VISION FILM Gniew
Gniew to dramat sensacyjny polskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest Marcin Ziębiński. Główne role zagrali: Artur Żmijewski, Renata Dancewicz, Rafał Maćkowiak.
Film VISION FILM Gniewpełny opis produktu
Film BEST FILM Motyl i skafander
Motyl i skafander to dramat biograficzny w reżyserii Juliana Schnabela. W filmie wystąpili: Mathieu Amalric, Marie-Josee Croze, Emmanuelle Seigner, Emma De Caunes, Anne Consigny, Max von Sydov.
Film BEST FILM Motyl i skafanderpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]