Film TIM FILM STUDIO 12 Małp
12 Małp to dramat scince fiction w reżyserii Terry'ego Gilliama. W filmie wystąpili: Bruce Willis (James Cole), Jon Seda (Jose), Michael Chance (Scarface), Vernon Campbell (Tiny), Madeleine Stowe (Doktor Kathryn Railly), Brad Pitt (Jeffrey Goines), Frank Gorshin (Doktor Owen Flatcher).
Film TIM FILM STUDIO 12 Małppełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Resident Evil: Zagłada
Resident Evil: Zagłada to film fantastyczny amerykańsko-brytyjsko-niemiecko-francuskiej produkcji. Jego reżyserem jest Russell Mulcahy. Główne role zagrali: Ali Larter, Ashanti, Milla Jovovich, Locke Spencer.
Film IMPERIAL CINEPIX Resident Evil: Zagładapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zatrzymani w czasie Clockstoppers
Zatrzymani w czasie to film science - fiction produkcji amerykańskiej z 2002 roku. Reżyserem filmu jest Jonathan Frakes, autorami scenariusza są Rob Hedden, J. David Stem, David N. Weiss i Andy Hedden. W rolach głównych występują Jesse Bradford, French Stewart oraz Paula Garcés.
Film IMPERIAL CINEPIX Zatrzymani w czasie Clockstopperspełny opis produktu
Film CDP.PL Góra czarownic / Matki w mackach Marsa
Zestaw dwóch fantastyczno-przygodowych filmów Disneya: Góra czarownic (2009) oraz Matki w mackach Marsa (2011).
Film CDP.PL Góra czarownic / Matki w mackach Marsapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wehikuł czasu The Time Machine
Wehikuł czasu to film science - fiction produkcji amerykańskiej z 2002 roku. Reżyserem filmu jest Simon Wells, twórcami scenariusza są John Logan i David Duncan. W rolach głównych występują Guy Pearce, Jeremy Irons oraz Samantha Mumba.
Film GALAPAGOS Wehikuł czasu The Time Machinepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Obcy - pakiet 4 DVD
Kolekcjonerski zestaw filmów z serii Obcy, zawierający zarówno oryginalne wersje kinowe, jak i wersje specjalne wszystkich czterech części sagi.
Film IMPERIAL CINEPIX Obcy - pakiet 4 DVDpełny opis produktu
Film CDP.PL Piraci z Karaibów. Kompletna Kolekcja
Piraci z Karaibów. Kompletna Kolekcja to wszystkie części przygód kapitana Sparrowa. Zestaw składa się z czterech przygodowych filmów fantastycznych: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003), Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006), Piraci z Karaibów: Na krańcu świata (2007) i Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (2011).
Film CDP.PL Piraci z Karaibów. Kompletna Kolekcjapełny opis produktu
Film IDG Kodeks 46 Code 46
Kodeks 46 to romans fantastyczno-naukowy brytyjskiej produkcji z 2003 roku, którego reżyserem jest Michael Winterbottom. Główne role zagrali: Tim Robbins, Samantha Morton, Nabil Elouhabi.
Film IDG Kodeks 46 Code 46pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Next (Filmbox poleca)
Next to fantastyczny film akcji amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Lee Tamahori. Scenariusz napisali: Gary Goldman oraz Jonathan Hensleigh. Główne role zagrali: Nicolas Cage, Julianne Moore, Jessica Biel.
Film TIM FILM STUDIO Next (Filmbox poleca)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Łowca Androidów (5 DVD, Edycja Kolekcjonerska)
Łowca Androidów to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 1982 roku. Jego reżyserem jest Ridley Scott. Główne role zagrali: Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young.
Film GALAPAGOS Łowca Androidów (5 DVD, Edycja Kolekcjonerska)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Komnata tajemnic Harry Potter and the Chamber of Secrets
Harry Potter i Komnata tajemnic to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest: Chris Columbus. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Komnata tajemnic Harry Potter and the Chamber of Secretspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Komnata tajemnic (3 DVD) Harry Potter and the Chamber of Secrets
Harry Potter i Komnata tajemnic to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest: Chris Columbus. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Komnata tajemnic (3 DVD) Harry Potter and the Chamber of Secretspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Książę Półkrwi (2 DVD)
Harry Potter i Książę Półkrwi to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji. Jego reżyserem jest: David Yates. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Książę Półkrwi (2 DVD)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Lustrzana Maska
Lustrzana Maska to film fantastyczny brytyjskiej produkcji z 2005 roku. Reżyserem produkcji jest Dave McKean. Główne role zagrali: Andy Hamilton, Stephen Fry, Robert Llewellyn.
Film IMPERIAL CINEPIX Lustrzana Maskapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Labirynt Fauna (2 DVD, metalowe pudełko)
Labirynt Fauna to film fantastyczny hiszpańsko-meksykańsko-amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Guillermo del Toro. Główne role zagrali: Ivana Baquero, Sergi Lopez, Ariadna Gil, Maribel Verdu.
Film KINO ŚWIAT Labirynt Fauna (2 DVD, metalowe pudełko)pełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Solaris
Solaris to dramat fantastyczno-naukowy radzieckiej produkcji z 1972 roku. Jego reżyserem jest Andrei Tarkovsky. Główne role zagrali: Tamara Ogorodnikova, Juri Jarvet, Olga Barnet.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Solarispełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Gamer
Gamer to thriller fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserami są Mark Neveldine oraz Brian Taylor. Główne role zagrali: Gerard Butler, Milo Ventimiglia, Michael C. Hall.
Film TIM FILM STUDIO Gamerpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Impostor: Test na człowieczeństwo Impostor
Impostor: Test na człowieczeństwo to thriller fantastyczno-naukowy amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Gary Fleder. Główne role zagrali: Shane Brolly, Tim Guinee, Phil Hawn.
Film TIM FILM STUDIO Impostor: Test na człowieczeństwo Impostorpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar
Avatar to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego twórcą, scenarzystą i reżyserem jest James Cameron. W rolach głównych wystąpili: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodrjguez, Stephen Lang, Joel David Moore.
Film IMPERIAL CINEPIX Avatarpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gatunek III Species III
Gatunek III to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest Brad Turner. Scenariusz napisał Ben Ripley. Główne role zagrali: Joel Stoffer, Sean Ching, Savanna Fields.
Film IMPERIAL CINEPIX Gatunek III Species IIIpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne Wojny: Część I - Mroczne widmo Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
Gwiezdne Wojny: Część I - Mroczne widmo to fantastyczny film przygodowy amerykańskiej produkcji z 1999 roku. Jego reżyserem oraz autorem scenariusza jest George Lucas. Główne role zagrali: Liam Neeson, Ewan McGregor, Natalie Portman.
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne Wojny: Część I - Mroczne widmo Star Wars: Episode I - The Phantom Menacepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi to fantastyczny film przygodowy amerykańskiej produkcji z 1983 roku. Jego reżyserem jest Richard Marquand. Główne role zagrali: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher.
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi Star Wars: Episode VI - Return of the Jedipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Obcy: Ósmy pasażer Nostromo Alien
Obcy: Ósmy pasażer Nostromo to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 1979 roku. Jego reżyserem jest Ridley Scott. Główne role zagrali: Sigourney Weaver, Tom Skerritt, Veronica Cartwright.
Film IMPERIAL CINEPIX Obcy: Ósmy pasażer Nostromo Alienpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX RoboCop
RoboCop to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 1987 roku. Jego reżyserem jest Paul Verhoeven. Główne role zagrali: Peter Weller, Nancy Allen, Angie Bolling.
Film IMPERIAL CINEPIX RoboCoppełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Star Trek II: Gniew Khana Star Trek: The Wrath of Khan
Star Trek II: Gniew Khana to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 1982 roku. Jego reżyserem jest Nicholas Meyer. Główne role zagrali: William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley.
Film IMPERIAL CINEPIX Star Trek II: Gniew Khana Star Trek: The Wrath of Khanpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Transformers: Zemsta upadłych Transformers: Revenge of the Fallen
Transformers: Zemsta upadłych to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Michael Bay. Główne role zagrali: Josh Duhamel, Megan Fox, Shia LaBeouf.
Film IMPERIAL CINEPIX Transformers: Zemsta upadłych Transformers: Revenge of the Fallenpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX X-Men 2
X-Men 2 to fantastyczny film sensacyjny kanadyjsko-amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Bryan Singer. Główne role zagrali: Patrick Stewart, Hugh Jackman, Ian McKellen.
Film IMPERIAL CINEPIX X-Men 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zaklęta w sokoła Ladyhawke
Zaklęta w sokoła to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 1985 roku. Jego reżyserem jest Richard Donner. Scenariusz napisali: Michael Thomas oraz Tom Mankiewicz. Główne role zagrali: Matthew Broderick, Giovanni Cianfriglia, Rutger Hauer.
Film IMPERIAL CINEPIX Zaklęta w sokoła Ladyhawkepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Moon
Moon to thriller fantastyczny brytyjskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Duncan Jones. Główne role zagrali: Sam Rockwell, Kevin Spacey, Kaya Scodelario.
Film MONOLITH VIDEO Moonpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu + Ziemiomorze: Grobowce Atuanu Earthsea
Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu + Ziemiomorze: Grobowce Atuanu to zestaw dwóch fantastycznych filmów amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Ich reżyserem jest Robert Lieberman. Główne role zagrali: Shawn Ashmore, Kristin Kreuk, Isabella Rossellini.
Film MONOLITH VIDEO Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu + Ziemiomorze: Grobowce Atuanu Earthseapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]