Reksio i UFO
Tytuły odcinków:
- Reksio kosmonauta
- Reksio domator
- Reksio i UFO
- Reksio i świerszcz
- Reksio sportowiec
- Reksio racjonalizator
- Reksio i mrówki
Reksio i UFOpełny opis produktu
Reksio strażak
Tytuły odcinków:
- Reksio poliglota
- Reksio telewidz
- Reksio obrońca
- Reksio dobroczyńca
- Reksio strażak
- Reksio robinson
- Reksio pogromca
Reksio strażakpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Alvin i wiewiórki
Alvin i wiewiórki to amerykański film animowany oparty na serialu telewizyjnym emitowanym w latach 60., wyprodukowany w 2007 roku. Wyreżyserowany przez Tima Hilla.
Film IMPERIAL CINEPIX Alvin i wiewiórkipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anastazja (Srebrna kolekcja)
Anastazja to pełnometrażowy film animowany z 1997 roku wyreżyserowany przez Gary'ego Goldmana i Dona Blutha. Film otrzymał 14 nominacji do różnych nagród, m.in. Annie, Oscar czy Złoty Glob.
Film IMPERIAL CINEPIX Anastazja (Srebrna kolekcja)pełny opis produktu
Astrid Lindgren: Madika z Czerwcowego Wzgórza
Na podstawie książki Astrid Lindgren.
Czy na pikniku czy wspinając się na dach nigdy nie ma nudnych chwil na Czerwcowym Wzgórzu dla Madiki i jej małej siostrzyczki Lisabet.
Astrid Lindgren: Madika z Czerwcowego Wzgórzapełny opis produktu
Studio Ghibli: Laputa - Podniebny zamek
ycie Pazu, osieroconego chłopca z górniczej osady, zmienia się w jednej chwili, kiedy prosto w jego ramiona z nieba spada dziewczynka z zawieszonym na szyi jasnozielonym kamieniem. Okazuje się, że Sheeta i jej tajemniczy naszyjnik są kluczami do odnalezienia mitycznego, unoszącego się gdzieś pośród chmur, pełnego tajemnic i skarbów zamku Laputa, wedle legendy niegdyś zamieszkiwanego przez wysoko rozwiniętą cywilizację. Sheeta musi uciekać przed wojskiem oraz powietrznymi piratami, którzy za wszelką cenę chcą odnaleźć legendarny zamek.
Studio Ghibli: Laputa - Podniebny zamekpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie jako Księżniczka i Żebraczka Barbie as the Princess and the Pauper
Barbie jako Księżniczka i Żebraczka to film animowany produkcji amerykańskiej z 2004 roku. Reżyserem filmu jest William Lau, twórcami scenariusza są Cliff Ruby i Elana Lesser, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Zbigniew Suszyński, Joanna Węgrzynowska-Cybińska oraz Jacek Kopczyński.
Film TIM FILM STUDIO Barbie jako Księżniczka i Żebraczka Barbie as the Princess and the Pauperpełny opis produktu
Miś Fantazy cz.1
Przygody niebieskiego Misia Fantazego i gromadki jego wesołych przyjaciół : Prospera, Żaby Kapy Kapy, Żuczka Wesołka i Julki.
Serial animowany dla dzieci na podstawie powieści Ewy Karwan – Jastrzębskiej "Miś Fantazy w Krainie Wiecznego Słońca", oraz "Miś Fantazy poznaje tajemnicę Kryształu".

Płyta zawiera odcinki:
  • Niebieski Miś
  • Tajemnica kryształu
  • Księżycowa kraina
  • Czarne ptaszysko
  • Magiczny cylinder
  • Księga Prospera
  • Szkarłatna perła
Miś Fantazy cz.1pełny opis produktu
Przygody Myszki: Wyprawa do lasu
Płyta zawiera 7 historyjek:
- Myszka i samochód
- Myszka i kot
- Myszka nad wodą
- Myszka na wycieczce
- Wyprawa do lasu
- Myszka i mucha
Przygody Myszki: Wyprawa do lasupełny opis produktu
Film CDP.PL Tarzan (MK) Tarzan
Tarzan to amerykański film animowany z 1999 roku, którego reżyserami są Chris Buck i Kevin Lima. W polskiej wersji językowej postaciom głosów użyczyli Andrzej Nejman, Edyta Olszówka, Witold Pyrkosz, Marzena Trybała, Krzysztof Kowalewski. Autorami scenariusza są Tab Murphy i Bob Tzudiker, a muzykę skomponował Mark Mancina.
Film CDP.PL Tarzan (MK) Tarzanpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i roboty Scooby-Doo and the robots
Film animowany w polskiej wersji językowej. 64 minuty świetnej zabawy ze Scoobym. Trzy odcinki: Scooby na Dzikim Zachodzie, Wyścig czas zacząć, Zabawa w Lunaparku.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i roboty Scooby-Doo and the robotspełny opis produktu
Film CDP.PL Aladyn / Aladyn: Powrót Dżafara / Aladyn i Król złodziei
Zestaw trzech filmów animowanych przedstawiających historię ubogiego chłopca o imieniu Aladyn, w skład którego wchodzą tytuły: Aladyn, Aladyn: Powrót Dżafara oraz Aladyn i Król Złodziei.
Film CDP.PL Aladyn / Aladyn: Powrót Dżafara / Aladyn i Król złodzieipełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie i Podwodna Tajemnica 2 Barbie in a Mermaid Tale 2
Barbie i Podwodna Tajemnica 2 to film animowany produkcji amerykańsko - kanadyjskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest William Lau, twórcą scenariusza Elise Allen, a głównym postaciom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Joanna Węgrzynowska i Włodzimierz Bednarski.
Film TIM FILM STUDIO Barbie i Podwodna Tajemnica 2 Barbie in a Mermaid Tale 2pełny opis produktu
Film CDP.PL Pakiet Wróżki: Dzwoneczek + Dzwoneczek i zaginiony skarb + Dzwoneczek i uczynne wróżki + Wielkie zawody w Przystani Elfów
Zestaw animowanych filmów familijnych Disneya opowiadających o przygodach Dzwoneczka. W skład pakietu wchodzą trzy pełnometrażowe animacje (Dzwoneczek, Dzwoneczek i zaginiony skarb, Dzwoneczek i uczynne wróżki) oraz bonusowa płyta z krótkometrażowym filmem Wielkie zawody w Przystani Elfów.
Film CDP.PL Pakiet Wróżki: Dzwoneczek + Dzwoneczek i zaginiony skarb + Dzwoneczek i uczynne wróżki + Wielkie zawody w Przystani Elfówpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ben 10 Ultimate Alien, część 5
Ben 10 Ultimate Alien, część 5 to sześć kolejnych odcinków serialu animowanego wyreżyserowanego przez Duncana Rouleau w Studiu Cartoon Network.
Film GALAPAGOS Ben 10 Ultimate Alien, część 5pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo! Wehikuł Tajemnic Scooby-Doo And The Mystery In Motion
Scooby-Doo! Wehikuł Tajemnic to film animowany to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest David Block, twórcą scenariusza Tom Sheppard, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jacek Bończyk, Ryszard Olesiński i Jacek Kopczyński.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo! Wehikuł Tajemnic Scooby-Doo And The Mystery In Motionpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo Pakiet Strachów Scooby-Doo and the Robots / Ghosts
Scooby-Doo Pakiet Strachów to pakiet filmów animowanych produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jacek Kopczyński, Ryszard Olesiński i Jacek Bończyk.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo Pakiet Strachów Scooby-Doo and the Robots / Ghostspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Śpiąca królewna Sleeping Beauty
Śpiąca królewna to film animowany produkcji amerykańskiej z 1995 roku. Reżyserem filmu jest Clyde Geronimi, twórcami scenariusza są Ralph Wright i Bill Peet, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jacek Borcuch, Ewa Smolińska oraz Marcin Sosnowski.
Film IMPERIAL CINEPIX Śpiąca królewna Sleeping Beautypełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Przygody Bolka i Lolka: Kosmonauci
Zestaw siedmiu odcinków polskiego serialu animowanego realizowanego w latach 1963-1964, który opowiada o przygodach Bolka i Lolka.
Film GM DISTRIBIUTION Przygody Bolka i Lolka: Kosmonaucipełny opis produktu
Studio Ghibli: Szkarłatny pilot
Włochy, lata 30. ubiegłego wieku. Za sterami czerwonego samolotu siedzi mężczyzna z głową świni. To słynny as przestworzy, znany jako Porco Rosso czyli Szkarłatny Pirat. Doskonały pilot i otoczony powszechnym szacunkiem bohater, który niezwykle skutecznie zwalcza powietrznych piratów, rabujących i porywających ludzi dla okupu. Ci jednak nie pozostają bezczynni. Wynajmują równie utalentowanego pilota, Amerykanina Donalda Curtisa, aby zlikwidował problem, jakim jest Szkarłatny Pilot. Bezlitosny Curtis nie cofnie się przed niczym, żeby wygrać z naszym bohaterem nie tylko pojedynek w przestworzach, ale też rywalizację o względy pewnej pięknej kobiety.
Studio Ghibli: Szkarłatny pilotpełny opis produktu
Bratz: Szczenięce lata
Gdziekolwiek malutkie Bratz wybiorą się, na pewno przytrafi się jakaś przygoda. Dołącz do Cloe, Sasha, Jade i Yasmin w przezabawnej eskapadzie po pustkowiach centrum handlowego. Kiedy okrutnik łapie na smycz szczeniaka należącego do bliźniaczek Nory i Nity, ich dobre przyjaciółki - malutkie Bratz, wkraczają do akcji. Po ucieczce i prześlizgnięciu się ochronie centrum, dziewczynki dzielą się na dwie drużyny: jedna spróbuje oszukać porywacza i odzyskać zwierzątko, druga skołuje 50 dolarów okupu, które żąda porywacz. Jednak to nie jedyna przygoda...Bratz nurkują w fontannie po monety, biorą udział w konkursie karaoke. Ale czy uwolnią szczeniaka? Jedyna rzecz, jaka jest pewna, to, że każdy, kto dołączy do drużyny Bratz, zostanie zwycięzcą.
Bratz: Szczenięce latapełny opis produktu
Chowder cz. 1 (odc. 1-5)
Akcja serialu rozgrywa się w Marcepanowie - mieście, w którym wszystko jest jadalne. Główny bohater marzy o tym żeby w przyszłości zostać szefem kuchni. Jednak jego łakomstwo jest bardzo dużą przeszkodą w osiągnięciu upragnionego celu. Chowder razem ze swoimi przyjaciółmi codziennie przeżywa masę nowych i szalonych przygód.
Chowder cz. 1 (odc. 1-5)pełny opis produktu
Film CDP.PL Toy Story 2 (Edycja Specjalna)
Toy Story 2 to amerykański film animowany z 1999 roku, którego reżyserem jest John Lasseter. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Robert Czebotar, Tomasz Sapryk, Emilian Kamiński, Edyta Olszówka.
Film CDP.PL Toy Story 2 (Edycja Specjalna)pełny opis produktu
Tomek i przyjaciele: Barwy klubowe
Tomek i barwy klubowe
W dniu dzisiejszym ma odbyć się ważny mecz piłkarski. Ta lokomotywa, która pierwsza skończy pracę zawiezie drużynę Wyspy Sodor na mecz. Tomek zapragnął, żeby to zadanie przypadło właśnie jemu. Szybko skończył pracę i był pewien, że będzie pierwszy. Jednak na miejscu okazało się, że jest tam już Kuba, ozdobiony w chorągiewki. Tomek postanowił znaleźć jakiś sposób, aby Kuba zmienił zdanie.

Damian gubi dzwon
Nadszedł dzień jarmarku. Damian musiał zawieźć do polerowania wielki dzwon z wieży zegarowej. Majster uprzedził go, że dzwon jest bardzo ciężki, a tory stare, więc ma jechać bardzo ostrożnie. Lokomotywa zasłuchała się jednak w dźwięk dzwonu. Im szybciej jechał, tym dzwon bardziej brzęczał coraz ładniej i głośniej. Nagle pojawił się problem.

Wolne popołudnie Tobika
Tobik po pracy chciał spędzić popołudnie na farmie. Jednak Gruby Zawiadowca zlecił mu trzy zadania. Zasmucił się, bo zajmą mu cały dzień. Postanowił poprosić o pomoc przyjaciół. Niestety nikt nie miał dla niego czasu. Tobik był naprawdę smutny, bo przestał wierzyć, że ma prawdziwych przyjaciół. Co było powodem?

Kłopotliwe drzewko Tomka
Zbliżało się Boże Narodzenie. Pan Handel dostarczył specjalny prezent dla Grubego Zawiadowcy. Była to bożonarodzeniowa choinka. Tomek miał odebrać drzewko i zawieźć je na Rynek. Niestety nie mógł znaleźć choinki. Nagle zobaczył ładunek przykryty plandeką, który kształtem przypominał drzewko. Zabrał go i wyruszył w drogę. Wybrał jednak złe tory i w efekcie platforma wpadła do wody.

Jak dobrze być Gabrysiem
Gruby Zawiadowca powiedział Gabrysiowi, że jeśli przejedzie całą wyspę na czas, ustanowi nowy rekord Wyspy Sodor. Gabryś zabrał węgiel Henia, aby mieć więcej siły. Jechał najszybciej jak potrafił i bardzo dobrze się czuł. Niestety Heniowi na zwykłym węglu, który zapychał mu tłoki, bardzo ciężko się jechało. Wyglądał naprawdę źle. Tomek powiedział o tym Gabrysiowi. Zaczęło go dręczyć sumienie.

Emilka i specjalne wagony
Gabryś ustanowił nowy rekord ciągnięcia Ekspresu. Emilka ma odebrać dwa specjalne wagony, które zostały świeżo odmalowane by uczcić rekord Gabrysia. Zły na Emilkę Diesel odebrał wagony zamiast niej. Emilka postanowiła je odzyskać, ale nie mogła dogonić przebiegłego Diesla, który ostatecznie ukrył wagoniki na bocznym torze. Dlaczego tak postąpił?
Tomek i przyjaciele: Barwy klubowepełny opis produktu
Piękna i bestia: Zaczarowany świat Belli
Wydaje ci się, że historia Pięknej i Bestii skończyła się wraz z odwróceniem złego czaru? Otóż nie! Przygoda rozpoczyna się na nowo!
Przeżyj magiczną przygodę wraz z jedną z najbardziej sympatycznych bohaterek Disneya i jej zaczarowanymi przyjaciółmi! Obejrzyj dalsze losy uwielbianego przez widzów na całym świecie i nagrodzonego dwoma Oscarami arcydzieła "Piękna i Bestia".

Dołącz do Belli, Bestii, Trybika, Płomyka oraz kilku nowych uroczych znajomych i przekonaj się, że miłość, praca zespołowa i przyjaźń mogą zamienić ponure zamczysko w olśniewający pałac idealny dla księżniczki, a prawdziwe piękno tkwi we wnętrzu każdego człowieka.
Ulubieni bohaterowie, wspaniałe piosenki i fascynujące materiały dodatkowe sprawią, że znów zakochasz się w pełnym śmiechu i zabawy, zaczarowanym świecie Belli.
Piękna i bestia: Zaczarowany świat Bellipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gnijąca panna młoda Tima Burtona (Kolekcja Tim Burton) Corpse Bride
Gnijąca panna młoda Tima Burtona to animowany film familijny brytyjsko-amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Główne role zagrali: Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Emily Watson.
Film GALAPAGOS Gnijąca panna młoda Tima Burtona (Kolekcja Tim Burton) Corpse Bridepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Stacyjkowo: Mroźne eskapady Chuggington
Stacyjkowo: Mroźne eskapady to film animowany produkcji brytyjskiej z 2008 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Sarah Ball, współtwórcy scenariusza to Mark Caven i Ian Carney, a w głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Krzysztof Szczerbiński oraz Beata Wyrąbkiewicz.
Film GALAPAGOS Stacyjkowo: Mroźne eskapady Chuggingtonpełny opis produktu
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Reksio i UFO
Reksio i UFO to film animowany dla dzieci produkcji polskiej. Na płycie znajduje się 7 odcinków przygód psa o imieniu Reksio.
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Reksio i UFOpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Lego Ninjago Rok Węży - Przygoda trwa. Pakiet Część 4-6 Ninjago: Masters of Spinjitzu
Lego Ninjago. Rok węży to film animowany produkcji duńskiej z 2012 roku. Reżyseria Peter Hausner, Martin Skov i Justin Murphy, scenariusz Dan Hageman, Kevin Hageman i Joel Thomas, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej użyczyli Grzegorz Kwiecień, Stefan Knothe oraz Grzegorz Drojewski.
Film GALAPAGOS Lego Ninjago Rok Węży - Przygoda trwa. Pakiet Część 4-6 Ninjago: Masters of Spinjitzupełny opis produktu
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Przygody wesołego Obieżyświata
Zestaw dziewięciu filmów animowanych stworzonych przez Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Na płycie znajdują się następujące animacje: Kaczki, Przygody wesołego obieżyświata, Pan Zegarek, Złota gwiazdka, Wszystko lata, Wspólny dom, Awantura w Przechwałkowie, Profesor Filutek w parku oraz Pojedynek profesora Filutka.
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Przygody wesołego Obieżyświatapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]