Film TIM FILM STUDIO Listy do M.
Listy do M. to polska komedia romantyczna w reżyserii Mitji Okorna. W filmie wystąpili: Agnieszka Dygant, Agnieszka Wagner, Katarzyna Zielińska, Maciej Stuhr, Paweł Małaszyński, Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak i Wojciech Malajkat.
Film TIM FILM STUDIO Listy do M.pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sabrina (polski lektor)
Sabrina to komedia romantyczna niemiecko-amerykańskiej produkcji z 1995. Reżyserem filmu jest Sydney Pollack. Główne role zagrali: Harrison Ford, Julia Ormond, Greg Kinnear, Nancy Marchand.
Film IMPERIAL CINEPIX Sabrina (polski lektor)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Co kryje miłość Manuale d'am3re
Co kryje miłość to komedia romantyczna włoskiej produkcji z 2011 roku, której reżyserem jest Giovanni Veronesi. W filmie wystąpili między innymi: Monica Bellucci, Robert De Niro, Carlo Verdone, Laura Chiatti, Donatella Finocchiaro oraz Riccardo Scamarcio.
Film KINO ŚWIAT Co kryje miłość Manuale d'am3repełny opis produktu
Film CDP.PL Ladykillers, czyli zabójczy kwintet (Kolekcja Filmowe Przeboje)
Ladykillers, czyli zabójczy kwintet to amerykańska komedia wyreżyserowana przez Joela Coena i Ethana Coena. W filmie występują: Tom Hanks, Irma P. Hall, Marlon Wayans, J. K. Simmons, Tzi Ma i Ryan Hurst.
Film CDP.PL Ladykillers, czyli zabójczy kwintet (Kolekcja Filmowe Przeboje)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Sztuki wyzwolone Liberal Arts
Sztuki wyzwolone to amerykańska komedia dramatyczna z 2012 roku, której reżyserem i scenarzystą jest Josh Radnor. W rolach głównych wystąpili Josh Radnor oraz Elizabeth Olsen.
Film MONOLITH VIDEO Sztuki wyzwolone Liberal Artspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Czy leci z nami pilot? (polski lektor)
Czy leci z nami pilot? to komedia amerykańskiej produkcji z 1980 roku wyreżyserowany przez Jima Abrahamsa, Jerry'ego Zuckera oraz Davida Zuckera. Główne role zagrali: Robert Hays, Lloyd Bridges, Leslie Nielsen.
Film IMPERIAL CINEPIX Czy leci z nami pilot? (polski lektor)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Anioł w Krakowie
Anioł w Krakowie to komedia polskiej produkcji z 2009 roku. Jej reżyserem oraz współtwórcą scenariusza jest Artur "Baron" Więcek. Główne role zagrali: Kamil Bera, Beata Schimscheiner, Grzegorz Dyduch, Krzysztof Globisz.
Film KINO ŚWIAT Anioł w Krakowiepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Idealny facet dla mojej dziewczyny (Damsko-Męska Kolekcja Filmowa)
Idealny facet dla mojej dziewczyny to komedia polskiej produkcji z 2009 roku. Jej reżyserem jest Tomasz Konecki. Główne role zagrali: Daniel Olbrychski, Danuta Stenka, Kinga Preis, Krzysztof Globisz, Marcin Dorociński.
Film TIM FILM STUDIO Idealny facet dla mojej dziewczyny (Damsko-Męska Kolekcja Filmowa)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Nie kłam kochanie (Damsko-Męska Kolekcja Filmowa)
Nie kłam kochanie to komedia romantyczna polskiej produkcji z 2008 roku w reżyserii Piotra Wereśniaka. Główne role zagrali: Piotr Adamczyk, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak.
Film TIM FILM STUDIO Nie kłam kochanie (Damsko-Męska Kolekcja Filmowa)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Loteria Lottery Ticket
Loteria to amerykańska komedia z 2010 roku, której reżyserem jest Erik White. W rolach głównych wystąpili: Bow Wow, Brandon T. Jackson, Naturi Naughton, Keith David, Mike Epps.
Film GALAPAGOS Loteria Lottery Ticketpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Telemaniak The Cable Guy
Telemaniak to komedia produkcji amerykańskiej z 1996 roku. Reżyserem filmu jest Ben Stiller, twórcą scenariusza Lou Holtz Jr., a w rolach głównych występują Jim Carrey, Matthew Broderick i Leslie Mann.
Film IMPERIAL CINEPIX Telemaniak The Cable Guypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Skandalista Larry Flynt The People vs. Larry Flynt
Skandalista Larry Flynt to komedia produkcji kanadyjsko - amerykańskiej z 1996 roku. Reżyserem filmu jest Milos Forman, twórcami scenariusza są Scott Alexander i Larry Karaszewski, a w rolach głównych występują Woody Harrelson, Courtney Love oraz Edward Norton.
Film IMPERIAL CINEPIX Skandalista Larry Flynt The People vs. Larry Flyntpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sex Story No Strings Attached
Sex Story to amerykańska komedia romantyczna z 2011 roku. Jej reżyserem jest Ivan Reitman. W rolach głównych wystąpili Natalie Portman i Ashton Kutcher.
Film IMPERIAL CINEPIX Sex Story No Strings Attachedpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Migawka z przeszłości Flashback
Migawka z przeszłości to komedia sensacyjna produkcji amerykańskiej z 1990 roku. Reżyserem filmu jest Franco Amurri, twórcą scenariusza David Loughery, a w rolach głównych występują Kiefer Sutherland, Dennis Hopper i Carol Kane.
Film IMPERIAL CINEPIX Migawka z przeszłości Flashbackpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Oferma The Patsy
Oferma to komedia produkcji amerykańskiej z 1964 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jerry Lewis, współtwórcą scenariusza Bill Richmond, a w rolach głównych występują Jerry Lewis, Peter Lorre oraz John Carradine.
Film IMPERIAL CINEPIX Oferma The Patsypełny opis produktu
Baby są jakieś inne (książka + film DVD)
Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich.
"Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. Niepoprawna komicznie i politycznie ilustracja powiedzenia Stephena Kinga: "Kobiety... nie można żyć bez nich, nie można żyć z nimi".
W książce, do której dołączona jest płyta DVD - wywiad z Markiem i Michałem Koterskimi, Lwem Starowiczem o kobietach, poczet polskich Miauczyńskich...
Baby są jakieś inne (książka + film DVD)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Czekając na miłość
Czekając na miłość to komedia amerykańskiej produkcji z 1995 roku w reżyserii Foresta Whitakera. Główne role zagrali: Whitney Houston, Angela Bassett, Loretta Devine, Lela Rochon, Gregory Hines.
Film IMPERIAL CINEPIX Czekając na miłośćpełny opis produktu
Film VISION FILM Delicatessen (Legendy Kina)
Delicatessen to czarna komedia francuskiej produkcji z 1991 roku, której reżyserami są Marc Caro i Jean-Pierre Jeunet. Główne role zagrali: Dominique Pinon, Marie-Laure Dougnac, Jean-Claude Dreyfus.
Film VISION FILM Delicatessen (Legendy Kina)pełny opis produktu
Film VITRAFILM Życie to impreza Life of the Party
Życie to impreza to amerykański dramat komediowy z 2005 roku, którego reżyserką i scenarzystą jest Barra Grant. W rolach głównych wystąpili Ellen Pompeo, Clifton Collins jr. oraz Eion Bailey.
Film VITRAFILM Życie to impreza Life of the Partypełny opis produktu
Film SOLOPAN Kanapa w Nowym Jorku Un divan a New York
Kanapa w Nowym Jorku to komedia romantyczna produkcji francusko - niemiecko - belgijskiej z 1996 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Chantal Akerman, współtwórcą scenariusza Jean-Louis Benoit, a w rolach głównych występują Juliette Binoche, William Hurt oraz Richard Jenkins.
Film SOLOPAN Kanapa w Nowym Jorku Un divan a New Yorkpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Wimbledon
Wimbledon to komedia romantyczna 2004 roku, której reżyserem jest Richard Loncraine. W rolach głównych wystąpili: Kirsten Dunst, Paul Bettany, Robert Lindsay, Sam Neill.
Film KINO ŚWIAT Wimbledonpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hot Shots! 2 Hot Shots! Part Deux
Hot Shots! 2 to komedia produkcji amerykańskiej z 1993 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jim Abrahams, współtwórcą scenariusza Pat Proft, a w rolach głównych występują Charlie Sheen, Valeria Golino oraz Rowan Atkinson.
Film IMPERIAL CINEPIX Hot Shots! 2 Hot Shots! Part Deuxpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Girl Guide (Ale Filmy)
Girl Guide to polska komedia z 1995 roku, której reżyserem i scenarzystą jest Juliusz Machulski. W filmie wystąpili Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Tomasz Tomaszewski, Stanisław Radwan, Andrzej Chrzanowski. Muzykę skomponował Paweł Kukiz i zespół Piersi.
Film GALAPAGOS Girl Guide (Ale Filmy)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT The Wash. Hiphopowa myjnia The Wash
The Wash. Hiphopowa myjnia to komedia amerykańskiej produkcji z 2001 roku, której reżyserem i scenarzystą jest DJ Pooh. W filmie wystąpili między innymi Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem oraz Shaquill O'Neil.
Film KINO ŚWIAT The Wash. Hiphopowa myjnia The Washpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dr Dolittle
Dr Dolittle to komedia amerykańskiej produkcji z 1998 roku w reżyserii Betty Thomas. Główne role zagrali: Eddie Murphy, Ossie Davis, Oliver Platt.
Film IMPERIAL CINEPIX Dr Dolittlepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Miłość na wybiegu (Kino polskie i wszystko jasne)
Miłość na wybiegu to komedia polskiej produkcji z 2009 roku. Jej reżyserem jest Krzysztof Lang. Główne role zagrali: Karolina Gorczyca, Marcin Dorociński, Izabela Kuna.
Film KINO ŚWIAT Miłość na wybiegu (Kino polskie i wszystko jasne)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Fenomen
Fenomen to komedia romantyczna polskiej produkcji z 2010 roku. Jej reżyserem jest Tadeusz Paradowicz. Główne role zagrali: Ewa Hornich, Alessandro Bertolucci, Rafał Cieszyński.
Film KINO ŚWIAT Fenomenpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Hi Way (Kino polskie i wszystko jasne)
Hi Way to komedia polskiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem jest Jacek Borusiński. Główne role zagrali: Jacek Borusiński, Dariusz Basiński, Maciej Słota.
Film KINO ŚWIAT Hi Way (Kino polskie i wszystko jasne)pełny opis produktu
Film GUTEK FILM Opowiedz mi o deszczu
Opowiedz mi o deszczu to komedia dramatyczna francuskiej produkcji z 2008 roku. Jej reżyserem jest Agnes Jaoui. Główne role zagrali: Jamel Debbouze, Agnes Jaoui, Jean-Pierre Bacri.
Film GUTEK FILM Opowiedz mi o deszczupełny opis produktu
Film GUTEK FILM Tamara i mężczyźni Tamara Drewe
Tamara i mężczyźni to brytyjska komedia obyczajowa z 2010 roku, której reżyserem jest Stephen Frears. W rolach głównych wystąpili: Gemma Arterton, Luke Evans i Dominic Cooper.
Film GUTEK FILM Tamara i mężczyźni Tamara Drewepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]