Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP355V5C
Notebook SAMSUNG NP355V5C
Film CDP.PL Lilo i Stich. Przygoda 3 Lilo & Stitch: The Series
Lilo i Stich to film animowany produkcji amerykańskiej z 2003 roku. Reżyseria Robert Gannaway, scenariusz Rob LaDuca i Victor Cook, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Zofia Jaworowska, Jarosław Boberek oraz Jacek Braciak.
Film CDP.PL Lilo i Stich. Przygoda 3 Lilo & Stitch: The Seriespełny opis produktu
Film JAWI Księżycowy Miś - Przyjaciele trzymają się razem Megapack Der Mondbär
Księżycowy Miś - Przyjaciele trzymają się razem to film animowany produkcji niemieckiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Michael Maurus, twórcą scenariusza John Patterson, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Cezary Kwieciński i Andrzej Chudy.
Film JAWI Księżycowy Miś - Przyjaciele trzymają się razem Megapack Der Mondbärpełny opis produktu
Film CDP.PL 101 Dalmatyńczyków 101 Dalmatians
101 Dalmatyńczyków to film familijny produkcji amerykańskiej z 1996 roku. Reżyserem filmu jest Stephen Herek, twórcą scenariusza John Hughes, a w rolach głównych występują Glenn Close, Jeff Daniels oraz Hugh Laurie.
Film CDP.PL 101 Dalmatyńczyków 101 Dalmatianspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Safari + 3 filmy gratis Konferenz der Tiere
Safari to niemiecki film animowany z 2010 roku. Jego reżyserami są Reinhard Klooss i Holger Tappe. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Tomasz Borkowski, Sławomir Pacek, Miłogost Reczek, Paweł Ciołkosz i Izabela Dąbrowska.
Film MONOLITH VIDEO Safari + 3 filmy gratis Konferenz der Tierepełny opis produktu
Nad rzeką której nie ma (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Małe prowincjonalne misteczko. Początek lat sześćdziesiątych. Młodzi chłopcy: Admirał, Ataman, Wódz i Pasza, spędzają wolny czas włócząc się po ulicach. Piją tanie wino i przesiadują z nudów na stacji kolejowej. Marzą o pięknym, pełnym przygód życiu. Pewnego dnia do miasteczka przybywa Marta, dziewczyna z obozu studenckiego. Między nią a Admirałem rodzi się uczucie. Chłopak zaniedbuje kolegów i cały czas spędza z Martą. Młodzieńcza miłość sprawia, że oboje stają się drażliwi. Dochodzi do zerwania. Gdy w miasteczku pojawiają się dwie nowe dziewczyny, Ewa i Myszka, które uciekły z domu, Admirał stara się wykorzystać okazję by prowokować odruch zazdrości u Marty, i oscentacyjnie adoruje Myszkę. Bez rezultatu. Chłopcy wyśmiewają się z niego, efektem jest pojedynek Admirała z Wodzem. Ale ta wrogość szybko przemija, a pojednanie zostaje przypieczętowane winem w kawiarni i burdą, po której cała paczka trafia do aresztu. Kończy się lato. Marta odjeżdża, niezdecydowana, jakby szukała kogoś wzrokiem na peronie... Chłopcy nocą idą nad rzekę, która w marzeniach wydaje się czymś wspaniałym. Rano widzą zwykłą rzeczkę swojego dzieciństwa.
Nad rzeką której nie ma (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Hydronauci: Morskie duchy
Poznajcie nowych przyjaciół z załogi statku kosmicznego przemierzającego morskie głębiny. Dzielna kapitan Neptuna, mewa Ponto, foka Balty i ośmiorniczka Oktawia tworzą zgrany zespół badający podwodne życie oceanu. Zapraszamy na wspaniałą przygodę z ekologią.
Hydronauci: Morskie duchypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Mustang z Dzikiej Doliny Spirit: Stallion of the Cimarron
Mustang z Dzikiej Doliny to amerykański film animowany z 2002 roku. Jego reżyserami są Lorna Cook i Kelly Asbury. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Matt Damon, James Cromwell, Daniel Studi i Chopper Bernet.
Film IMPERIAL CINEPIX Mustang z Dzikiej Doliny Spirit: Stallion of the Cimarronpełny opis produktu
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Wielkie odkrycie Thomas & Friends: The Great Discovery
Tomek i Przyjaciele to film animowany produkcji brytyjskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Greg Tiernan, twórcą scenariusza Britt Allcroft, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Waldemar Barwiński, Grzegorz Drojewski oraz Cezary Kwieciński.
Film CASS FILM Tomek i przyjaciele: Wielkie odkrycie Thomas & Friends: The Great Discoverypełny opis produktu
Żółw kontra zając
Główni bohaterowie filmu to dwa pałające do siebie nienawiścią zwierzęta w średnim wieku - żółw i zając, którzy decydują się na uczestnictwo w wielkim wyścigu. W przygotowaniach do imprezy pomagają im ich niegrzeczne dzieci.
Żółw kontra zającpełny opis produktu
Niezwykłe przypadki Flapjacka cz. 1
Flapjack jest małym chłopcem, który został wychowany przez wieloryba Bańkę w Sztormowie. Wkrótce jednak Bańka ratuje starego pirata Kapitana Knykcia, który opowiada różne historie o wyprawach morskich, napełniając w ten sposób chłopca pragnieniem wyruszania w taką podróż. Aby móc to osiągnąć, musi zdobyć sympatię kapitana, często pakując się przez to w kłopoty. Cała trójka spędza czas w porcie, aby zdobyć pieniądze, które pozwolą im ruszyć w podróż i zdobyć tytuł Łowcy Przygód.
Niezwykłe przypadki Flapjacka cz. 1pełny opis produktu
Pluszczaki: Chlapu, chlapu, chlap
Plusk za pluskiem, przygoda za przygodą! Historie Pluszczaków zabiorą Cię do fantastycznych krain, gdzie szczoteczki do zębów zmieniają się w drzewa, mydelniczki w żaglowce, a gąbki w pustynna wysepki.
Pluszczaki: Chlapu, chlapu, chlappełny opis produktu
Film CDP.PL Pocahontas (Magiczna Kolekcja) Pocahontas
Pocahontas to film animowany produkcji amerykańskiej z 1995 roku. Reżyseria Eric Goldberg i Mike Gabriel, scenariusz Philip LaZebnik, Susannah Grant i Carl Binder, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej użyczyli Cezary Morawski, Małgorzata Foremniak oraz Janusz Zakrzeński.
Film CDP.PL Pocahontas (Magiczna Kolekcja) Pocahontaspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie w świecie mody Barbie: A Fashion Fairytale
Barbie w Świecie Mody to amerykański film animowany z 2010 roku. Jego reżyserem jest Williama Lau. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Beata Wyrąbkiewicz, Karol Wróblewski i Brygida Turowska.
Film TIM FILM STUDIO Barbie w świecie mody Barbie: A Fashion Fairytalepełny opis produktu
Miś Uszatek (zestaw 4 płyt)
Box z 4 płytami DVD zawierający najlepsze odcinki przygód Misia Uszatka. Kultowy serial SE-MA-FOR-u o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Miś Uszatek - telewizyjny serial animowany dla dzieci i nazwa jego głównego bohatera, "misia co klapnięte uszko ma".
Miś Uszatek powstał 6 marca 1957 roku jako dzieło pisarza Czesława Janczarskiego oraz ilustratora Zbigniewa Rychlickiego. Początkowo Miś Uszatek gościł głównie w pisemku dla dzieci "Miś", którego był patronem, później stał się bohaterem licznych książek, tłumaczonych również na obce języki. Prawdziwa eksplozja jego popularności nastąpiła jednak dopiero w 1975 roku, kiedy to Studio Małych Form Filmowych Se-ma-for w Łodzi, na zlecenie Telewizji Polskiej rozpoczęło produkcję lalkowego serialu z Uszatkiem któremu głos dawał Mieczysław Czechowicz. Miś Uszatek był bohaterem popularnym głównie wśród dzieci w wieku przedszkolnym - takim dzieciom łatwo się było identyfikować z Uszatkiem, bo z jednej strony przypominał on dostępną wszystkim pluszową zabawkę, a z drugiej strony był poważnym partnerem, kolegą z przedszkola. Na dodatek okazał się bohaterem na wskroś współczesnym, nie tylko w zachowaniu czy języku, ale i w ubiorze, o co zawsze dbał projektant Zbigniew Rychlicki. Gwarancja dobrej zabawy.
Miś Uszatek (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Angelina Ballerina - Dziadek do orzechów
ANGELINA BALLERINA - DZIADEK DO ORZECHÓW - Zawiruj w walcu do krainy słodyczy razem z Angeliną Baleriną! Angelina jest podekscytowana wykonaniem nowego tańca podczas przedstawienia z okazji świąt Bożego Narodzenia, ale słodycze mogą doprowadzić ją do kłopotów. Kiedy zbyt duża ilość lizaków oraz fantastyczny keks mamusi powodują ból brzucha, Angelina uczy się, że dzielenie się z przyjaciółmi jest dużo bardziej satysfakcjonujące. Zajmuj miejsce w pierwszym rzędzie, żeby obejrzeć te przeurocze odcinki, a zatańczysz na żywo z muzyczną radością!
Angelina Ballerina - Dziadek do orzechówpełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa The Lion, the Witch and the Wardrobe
Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa to animowana ekranizacja powieści C.S. Lewisa. Film powstał w 1979 roku, a jego reżyserem jest Bill Melendez. W wersji oryginalnej postaciom głosów użyczyli Rachel Warren, Victor Spinetti, Stephen Thorne, Reg Williams, Sheila Hancock. Muzykę skomponował Michael J. Lewis.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa The Lion, the Witch and the Wardrobepełny opis produktu
Stacyjkowo: Hip Hip ciuchcie
W nowych, odjazdowych przygodach w 5 odcinakch Koko i Bruno będą mogli w praktyce wypróbować to, czego się nauczyli. Super Ciuchcia rozbije się w trakcie lotu na plan filmowy, a także wyruszy w kosmos, aby naprawić satelitę nawigacyjną. Super Ciuchcia to prawdziwie odrzutowy bohater i do tego gwiazda filmowa! Ciuchciaki Bruno, Koko i Wilson marzą, aby być jak on, a teraz mają szansę na spotkanie swojego super bohatera! To nie koniec emocji! Niebezpieczny most może zrujnować wielki dzień Bruna, a Nutka będzie udawać chorą, by uniknąć inspekcji ze swoim bratem bliźniakiem, Buczkiem.
Stacyjkowo: Hip Hip ciuchciepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka Big Top Scooby-Doo!
Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria Ben Jones, scenariusz Douglas Langdale. Głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ryszard Olesiński, Jacek Bończyk, Agata Gawrońska-Bauman, Beata Jankowska-Tzimas i Jacek Kopczyński.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka Big Top Scooby-Doo!pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie przedstawia Calineczkę (Megapack) Barbie presents Thumbelina
Barbie przedstawia Calineczkę to amerykański film animowany stworzony na podstawie baśni Calineczka. W wersji polskiej udział wzięli m.in. Beata Wyrąbkiewicz, Joanna Pach, Monika Pikuła i Barbara Kałużna.
Film TIM FILM STUDIO Barbie przedstawia Calineczkę (Megapack) Barbie presents Thumbelinapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2
Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2 to amerykański film animowany w reżyserii Jaya Olivy, będący adaptacją komiksu The Dark Knight Returns Franka Millera.
Film GALAPAGOS Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2pełny opis produktu
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Reksio Strażak
Reksio Strażak to film animowany dla dzieci produkcji polskiej. Na płycie znajduje się 7 odcinków przygód psa o imieniu Reksio.
Film CARISMA ENTRTAINMENT GROUP Reksio Strażakpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Paranorman ParaNorman
Paranorman to film animowany produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria Sam Fell i Chris Butler, scenariusz Chris Butler, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Joanna Węgrzynowska, Grzegorz Pawlak i Miłogost Reczek.
Film TIM FILM STUDIO Paranorman ParaNormanpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dzielny Despero The Tale of Despereaux
Dzielny Despero to film animowany z 2008 roku w reżyserii Sama Fella i Roba Stevenhagena. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Tomasz Bednarek, Joanna Kudelska, Miłogost Reczek i Paweł Szczesny.
Film TIM FILM STUDIO Dzielny Despero The Tale of Despereauxpełny opis produktu
Film CDP.PL Toy Story 3
Toy Story 3 to amerykański film animowany z 2010 roku. Jego reżyserem jest Lee Unkrich. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Robert Czebotar, Łukasz Nowicki, Andrzej Grabowski, Bartłomiej Kasprzykowski i Tamara Arciuch.
Film CDP.PL Toy Story 3pełny opis produktu
Film CASS FILM Patoruzito - Mały Indianin Patoruzito
Patoruzito - Mały Indianin to film animowany produkcji argentyńskiej z 2004 roku. Film w polskiej wersji językowej.
Film CASS FILM Patoruzito - Mały Indianin Patoruzitopełny opis produktu
Film CDP.PL Jake i piraci z Nibylandii: Łajbek uratowany! Jake and the Never Land Pirates
Jake i piraci z Nibylandii to amerykański serial familijny opowiadający o przygodach młodych piratów - Jake'a, Izy, Fajtka, papugi Czachusia oraz ich niezawodnego statku. Na płycie znajduje się pięć odcinków, w tym jeden podwójny.
Film CDP.PL Jake i piraci z Nibylandii: Łajbek uratowany! Jake and the Never Land Piratespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Fantastyczny Pan Lis Fantastic Mr. Fox
Fantastyczny Pan Lis to amerykański film animowany z 2009 roku, którego reżyserem jest Wes Anderson. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: George Clooney, Meryl Streep, Owen Wilson, Bill Murray, Willem Dafoe.
Film IMPERIAL CINEPIX Fantastyczny Pan Lis Fantastic Mr. Foxpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie i magiczne baletki Barbie in the Pink Shoes
Barbie i magiczne baletki to amerykański film animowany z 2013 roku, którego reżyserem jest Owen Hurley. Tym razem tytułowa bohaterka wciela się w rolę baleriny. Jej przygoda zaczyna się w momencie, gdy zakłada parę różowych baletek i wraz z najlepszą przyjaciółką przenosi się do fantastycznego świata baletu.
Film TIM FILM STUDIO Barbie i magiczne baletki Barbie in the Pink Shoespełny opis produktu
Mio i Mao: Niezwykłe przygody dwóch wesołych kotków (płyta różowa)
Dwa wesołe i rezolutne kotki czyli Mio i Mao zwiedzają swój wielobarwny, plastelinowy świat spotykając wciąż nowych, ciekawych jego mieszkańców. `Mio i Mao` to wesołe bajeczki, które przyniosą wiele radości nie tylko najmłodszym.
Na tej płycie znajduje się dziewięć odcinków przygód:
1. Paw
2. Owieczka
3. Mrówki
4. Kameleon
5. Gniazdo os
6. Pajączek
7. Żółw
8. Gąsiennica
9. Cykada
Mio i Mao: Niezwykłe przygody dwóch wesołych kotków (płyta różowa)pełny opis produktu
Film CDP.PL Klinika dla pluszaków: Siła przyjaźni Doc McStuffins
Klinika dla pluszaków to serial animowany z 2011 roku, którego główną bohaterką jest sześcioletnia dziewczynka potrafiąca leczyć zabawki. Na płycie znajduje się aż pięć niezwykłych odcinków!
Film CDP.PL Klinika dla pluszaków: Siła przyjaźni Doc McStuffinspełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]