Film GALAPAGOS Hobbit: Niezwykła podróż. Edycja specjalna (2 Blu-ray)
Hobbit: Niezwykła podróż to przygodowy film fantasy w reżyserii Petera Jacksona będący pierwszą częścią trylogii opartej na powieści Hobbit, czyli tam i z powrotem autorstwa J.R.R. Tolkiena. W rolach głównych wystąpili: Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Christopher Lee.
Film GALAPAGOS Hobbit: Niezwykła podróż. Edycja specjalna (2 Blu-ray)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Mroczny Rycerz - Trylogia (Limitowana edycja kolekcjonerska z albumem)
Pakiet trzech filmów fabularnych wyreżyserowanych przez Christophera Nolana: Batman Początek (2005), Mroczny Rycerz (2008) i Mroczny Rycerz powstaje (2012). Limitowana edycja kolekcjonerska zawiera 5 płyt Blu-ray, a na nich filmy i dodatki specjalne.
Film GALAPAGOS Mroczny Rycerz - Trylogia (Limitowana edycja kolekcjonerska z albumem)pełny opis produktu
Film CDP.PL Tron: Dziedzictwo TRON: Legacy
Tron: Dziedzictwo to amerykański film science-fiction z 2010 roku. Jego reżyserem jest Joseph Kosinski. W rolach głównych wystąpili: Jeff Bridges, Garrett Hedlund i Olivia Wilde.
Film CDP.PL Tron: Dziedzictwo TRON: Legacypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona to dramat fantastyczny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest David Fincher. Główne role zagrali: Brad Pitt, Cate Blanchett, Tilda Swinton.
Film GALAPAGOS Ciekawy przypadek Benjamina Buttonapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Z Archiwum X: Chcę wierzyć The X Files: I Want to Believe
Z Archiwum X: Chcę wierzyć to film fantastyczny amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Chris Carter. Główne role zagrali: David Duchovny, Gillian Anderson, Amanda Peet.
Film IMPERIAL CINEPIX Z Archiwum X: Chcę wierzyć The X Files: I Want to Believepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Hellboy: Złota Armia
Hellboy: Złota Armia to film fantastyczny amerykańsko-niemieckiej produkcji. Jego reżyserem jest Guillermo del Toro. Główne role zagrali: Ron Perlman, Selma Blair, Jeffrey Tambor, Seth MacFarlane, John Hurt.
Film TIM FILM STUDIO Hellboy: Złota Armiapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO King Kong
King Kong to film fantastyczno-przygodowy amerykańsko-nowozelandzko-niemieckiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Peter Jackson. Główne role zagrali: Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody.
Film TIM FILM STUDIO King Kongpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne Wojny - Kompletna Saga
Zestaw wszystkich epizodów Gwiezdnych Wojen - amerykańskiej sagi science fiction powstałej w latach 1977 - 2005, na którą składa się 6 części: Mroczne widmo (1999), Atak klonów (2002), Zemsta Sithów (2005), Nowa nadzieja (1997), Imperium kontratakuje (1980) i Powrót Jedi (1983).
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne Wojny - Kompletna Sagapełny opis produktu
Film CDP.PL Giganci ze stali Real Steel
Giganci ze stali to amerykańsji film science fiction, którego reżyserem jest Shawn Levy. W rolach głównych wystąpili: Hugh Jackman, Dakota Goyo, Evangeline Lilly i Anthony Mackie.
Film CDP.PL Giganci ze stali Real Steelpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Matrix Reaktywacja (Premium Collection) The Matrix Reloaded
Matrix Reaktywacja to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserami są Andy Wachowski oraz Larry Wachowski. Główne role zagrali: Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Keanu Reeves, Laurence Fishburne.
Film GALAPAGOS Matrix Reaktywacja (Premium Collection) The Matrix Reloadedpełny opis produktu
Film CDP.PL Jestem Numerem Cztery / Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
Zestaw dwóch amerykańskich filmów fantastycznych: Jestem Numerem Cztery (2011) oraz Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003).
Film CDP.PL Jestem Numerem Cztery / Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perłypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Powrót do przyszłości (steelbook) Back to the Future
Powrót do przyszłości to film science fiction produkcji amerykańskiej z 1985 roku. Jego reżyserem jest Robert Zemeckis. W rolach głównych występują: Michael J. Fox, Christopher Lloyd i Lea Thompson.
Film TIM FILM STUDIO Powrót do przyszłości (steelbook) Back to the Futurepełny opis produktu
Film CDP.PL Avengers
Avengers to amerykański film science fiction z 2012 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Joss Whedon. W rolach głównych wystąpili: Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth i Scarlett Johansson.
Film CDP.PL Avengerspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. II 3D (3BD) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
Harry Potter i Insygnia śmierci. Część II to amerykańsko-brytyjski film fantasy w reżyserii Davida Yatesa. W głównych rolach wystąpili: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson oraz Ralph Fiennes.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. II 3D (3BD) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Sucker Punch (Wersja rozszerzona, 2 BD)
Sucker Punch to fantastyczny film akcji wyreżyserowany przez Zacka Snydera. W rolach głównych wystąpili Emily Browning, Abbie Cornish, Jena Malone, Vanessa Hudgens oraz Jamie Chung.
Film GALAPAGOS Sucker Punch (Wersja rozszerzona, 2 BD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni: Powrót Króla
Władca Pierścieni: Powrót Króla to film fantastyczny nowozelandzkiej produkcji z 2003 roku. Reżyserem produkcji jest Peter Jackson. Główne role zagrali: Christopher Lee, Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen.
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni: Powrót Królapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Underworld: Bunt Lykanów
Underworld: Bunt Lykanów to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Patrick Tatopuolos. Główne role zagrali: Rhona Mitra, Bill Nighy, Michael Sheen.
Film IMPERIAL CINEPIX Underworld: Bunt Lykanówpełny opis produktu
Film SONY Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I 3D Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest David Yates. W rolach głównych wystąpili: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson i Helena Bonham Carter.
Film SONY Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I 3D Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX X-Men: Kompletna Saga
X-Men: Kompletna Saga to zestaw pięciu filmów akcji: X-Men, X-Men 2, X-Men Geneza: Wolverine, X-Men: Ostatni bastion i X-Men: Pierwsza klasa.
Film IMPERIAL CINEPIX X-Men: Kompletna Sagapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Mroczny Rycerz
Mroczny rycerz to fantastyczny film akcji amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Christopher Nolan. Główne role zagrali: Christian Bale, Gary Oldman, Heath Ledger, Maggie Gyllenhaal, Michael Caine, Morgan Freeman.
Film GALAPAGOS Mroczny Rycerzpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Atlas chmur Cloud Atlas
Atlas chmur to zrealizowany w 2012 roku amerykański dramat science fiction, którego reżyserami są Tom Tykwer, Lana Wachowski i Andy Wachowski. W filmie wystąpili: Tom Hanks, Halle Berry, Hugo Weaving, Susan Sarandon, Hugh Grant.
Film KINO ŚWIAT Atlas chmur Cloud Atlaspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kochanie zwiększyłem dzieciaka Honey I Blew Up the Kid
Kochanie zwiększyłem dzieciaka to film przygodowy produkcji amerykańskiej z 1992 roku. Reżyserem filmu jest Randal Kleiser, twórcami scenariusza są Thom Eberhardt i Peter Elbling, a w rolach głównych występują Rick Moranis, Keri Russell oraz John Shea.
Film IMPERIAL CINEPIX Kochanie zwiększyłem dzieciaka Honey I Blew Up the Kidpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Policja zastępcza The Other Guys
Policja zastępcza to amerykański film akcji wyreżyserowany przez Adama McKay'a. W rolach głównych wystąpili: Mark Wahlberg, Will Ferrell i Samuel L. Jackson.
Film IMPERIAL CINEPIX Policja zastępcza The Other Guyspełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Largo Winch
Largo Winch to film przygodowy francusko-belgijskiej produkcji z 2008 roku. jego reżyserem jest Jerome Salle. W rolach głównych wystąpili: Tomer Sisley, Kristin Scott Thomas, Miki Manojlović, Steven Waddington i Karel Roden.
Film KINO ŚWIAT Largo Winchpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Lawrence z Arabii Lawrence of Arabia
"Lawrence z Arabii" to dramat przygodowy produkcji brytyjskiej z 1962 roku. Reżyserem jest David Lean. Scenariusz napisał Robert Bolt. W rolach głównych występują: Peter O'Toole, Omar Sharif, Anthony Quinn.
Film IMPERIAL CINEPIX Lawrence z Arabii Lawrence of Arabiapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 8 części prawdy
8 części prawdy to film sensacyjny w reżyserii Pete'a Travisa. W filmie wystąpili: Dennis Quaid, Sigourney Weaver, Matthew Fox, William Hurt, Forest Whitaker, Bruce McGill, Edgar Ramirez, Zoe Saldana.
Film IMPERIAL CINEPIX 8 części prawdypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Protektor The Keeper
Protektor to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Keoni Waxman. Główne role zagrali: Steven Seagal, Liezl Carstens, Arron Shiver.
Film KINO ŚWIAT Protektor The Keeperpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Wydział 13 Diamond 13
Wydział 13 to film sensacyjny produkcji francusko - belgijskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Gilles Béhat, twórcą scenariusza Hugues Pagan, a w rolach głównych występują Gérard Depardieu, Asia Argento i Olivier Marchal.
Film KINO ŚWIAT Wydział 13 Diamond 13pełny opis produktu
Film BEST FILM Zwerbowana miłość
Zwerbowana miłość to film akcji polskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Tadeusz Król. W rolach głównych wystąpili: Sonia Bohosiewicz, Joanna Orleańska, Maria Seweryn, Krzysztof Stroiński i Robert Więckiewicz.
Film BEST FILM Zwerbowana miłośćpełny opis produktu
Film CDP.PL Deja Vu (Mocny seans)
Deja Vu to film sensacyjny w reżyserii Tony'ego Scotta. W filmie wystąpili: Denzel Washington, Val Kilmer, Paula Patton, James Caviezel.
Film CDP.PL Deja Vu (Mocny seans)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]