Losowy produkt
Notebook ASUS R700VM
Notebook ASUS R700VM
Film TIM FILM STUDIO Ao, Ostatni Neandertalczyk (EkoKolekcja) Ao, le dernier Neandertal
Ao, Ostatni Neandertalczyk to francuski film historyczno- przygodowy z 2010 roku, którego scenarzystą i reżyserem jest Jacques Malaterre. W rolach głównych wystąpili Simon Paul Sutton, Aruna Shields, Craig Morris. Muzykę skomponował Armand Amar.
Film TIM FILM STUDIO Ao, Ostatni Neandertalczyk (EkoKolekcja) Ao, le dernier Neandertalpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Marilyn Monroe kolekcja filmowa część 2
Zestaw trzech amerykańskich filmów fabularnych z udziałem Marilyn Monroe: Mężczyźni Wolą blondynki (1953), Jak Poślubić Milionera (1953), Proszę Nie Pukać (1952).
Film IMPERIAL CINEPIX Marilyn Monroe kolekcja filmowa część 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX W samo południe (Złota Kolekcja) High Noon
W samo południe to western amerykańskiej produkcji z 1952 roku. Jego reżyserem jest Fred Zinnemann. Główne role zagrali: Gary Cooper, Thomas Mitchell, Lloyd Bridges.
Film IMPERIAL CINEPIX W samo południe (Złota Kolekcja) High Noonpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Stara Baśń. Kiedy słońce było Bogiem
Stara Baśń. Kiedy słońce było Bogiem to ekranizacja powieści Ignacego Kraszewskiego w reżyserii Jerzego Hoffmana. W rolach głównych wystąpili Michał Żebrowski, Małgorzata Foremniak, Daniel Olbrychski, Bohdan Stupka, Marina Aleksandrowa. Produkcja należy do gatunku film kostiumowy, historyczny, baśń.
Film TIM FILM STUDIO Stara Baśń. Kiedy słońce było Bogiempełny opis produktu
Kurs tańca dla narzeczonych - pierwszy taniec
Orkiestra przygotowuje się do odegrania waszej ulubionej melodii, w sali zapada cisza, wszystkie oczy zwrócone są na was. Nadszedł czas na Pierwszy Taniec. Czy jesteście na to gotowi? Nasz kurs pomoże wam pewnie poczuć się na parkiecie w tak ważnym dla Was dniu.
  Kurs tańca zawiera:
 • Walc angielski podstawy
 • Walc angielski zaawansowany
 • Walc wiedeński podstawy
 • Walc wiedeński zaawansowany
 • Taniec użytkowy 2na1
1. JEDNO KLIKNIĘCIE pilota = przesunięcie o 1 figurę. Naszych kursów nie musisz przewijać po kawałku aby powtarzać ostatnie kroki, czyli koniec z uciążliwym przewijaniem a wszystko dzięki profesjonalnemu authoringowi wykonanemu w studio Printel Art & Media.

2. Profesjonalna Animacja czyli stopki i strzałki poprzedzające wykonany krok. Dzięki animacji nauka jest zdecydowanie prostsza, jesteś przygotowany do kroku który za chwilę nastąpi, animacja ukazuje krok w schematyczny, przejrzysty sposób. Animację możesz oczywiście wyłączyć w menu.

3. Udźwiękowienie zrealizowane w studio. Głos podłożyli znani z radia oraz TV zawodowi lektorzy, dzięki temu nauka nie męczy ucha wręcz przeciwnie aż miło posłuchać. Krystaliczny dźwięk w systemie DOLBY DIGITAL zawdzięczamy profesjonalnej obróbce w studio VOICELAND. Rytmiczną muzykę skomponował znany polski kompozytor Bohdan Palowski.

Tylko u nas:
 • Nauka odbywa się etapami od wprowadzenia, wyjaśnienia pozycji tanecznej w danym tańcu, trzymania. Następnie prezentujemy krok podstawowy osobno partner,osobno partnerka. Następnie ćwiczymy krok podstawowy razem z liczeniem lektora aby na koniec przejść do próby z muzyką. Kolejne figury uczymy wg powyższego schematu a na sam koniec jest połączenie poznanych figur w choreografie i ćwiczenia już z muzyką.

 • Ilość figur to nie wszystko, u nas znajdziesz połączenia poznanych kroków w układy choreograficzne, rady gdzie zatańczyć jaką figurę, co zrobić po dojściu do rogu sali itp. ponad to ćwiczenia techniczne i pomocne uwagi nauczyciela.
 • Kurs tańca dla narzeczonych - pierwszy taniecpełny opis produktu
  Fitness w parze
  Zestawy ćwiczeń dla par, opracowane przez najlepszych instruktorów. Zestawy ćwiczeń są stworzone specjalnie z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy lubią dbać o swoje zdrowie.
  Fitness w parzepełny opis produktu
  Winnetou w Dolinie Sępów (kolekcja Karola Maya)
  Farma Baumannów zostaje napadnięta przez bandę Sępów. Plądrując farmę, bandyci zabijają panią Baumann i kradną wszystko co cenne. Winnetou, Baumann i jego syn Martin przybywają za późno i nie udaje im się dorwać złoczyńców. Niebawem na farmie wizytę składa przyjaciel rodziny, Old Surehand, który razem z Winnetou próbuję odszukać mordercę. W międzyczasie banda Sępów napada na inną farmę w poszukiwaniu złota.
  Winnetou w Dolinie Sępów (kolekcja Karola Maya)pełny opis produktu
  Doktor Halina
  Spektakl Sceny Faktu opowiada sensacyjną historię agentki wojennego wywiadu, którą została uczennica, Halina Szwarc. Mając szesnaście lat wstąpiła do podziemnej organizacji na polecenie dowództwa podpisała volkslistę, ukończyła niemiecką szkołę i w 1940 roku rozpoczęła pracę konspiracyjną w wywiadzie głębokim na terenie Rzeszy: w Wiedniu , Hamburgu, Berlinie. Niemal do końca wojny była cenionym przez aliantów szpiegiem. Aresztowana przez gestapo w 1944 roku w rodzinnej Łodzi, torturowana i skazana na śmierć cudem uniknęła rozstrzelania. Z kolei w powojennej Polsce była prześladowana przez UB, utrudniano jej również karierę zawodową. Mimo to została profesorem medycyny, którą zaczęła studiować jeszcze po niemiecku, na polecenie konspiracyjnych władz. Do 1999 roku, kiedy to wydała swoje wspomnienia, pozostała bezimienna, a o jej niezwykłych losach wiedzieli tylko najbliżsi. Halina Szwarc, założycielka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Polsce, zmarła w 2002 roku. "Doktor Halina" to portret niezwykłej osobowości, o rzadko spotykanej sile woli i charakteru. To nieprawdopodobna, ale całkowicie prawdziwa historia kobiety, którą stać było na odwagę.
  Doktor Halinapełny opis produktu
  Dżem. 1979 - 1994 (edycja 2-płytowa)
  Wszyscy słyszeli Dżem z Ryszardem Riedlem, a teraz wszyscy będą mogli zobaczyć. Osiem koncertów zarejestrowanych przez telewizję w latach 1982 - 1993. Koncertów elektrycznych i akustycznych - ale zawsze na żywo i zawsze znakomicie. Od studiów telewizyjnych i radiowych, przez kluby i hale, po Teatr Wielki i Operę Leśną. A do tego cztery teledyski.
  Dżem z Riedlem pierwszy raz na DVD!
   Opis części: 1. Rockowisko 1981 2. Niewinni 3. Olsztyńskie Noce Bluesowe - Czy Dżem to blues? (1984 r.) 4. Łódzki wieczór muzyki bluesowej - TOP Blues Feeling (1986 r.) 5. Dżem live, cz.1 - koncert zarejestrowany w klubie Riwiera Remont (1991 r.) 6. Dżem live, cz.2 - koncert zarejestrowany w klubie Riwiera Remont (1991 r.) 7. Rawa Blues Festiwal ’92 - Dżem (1992 r.) 8. Bez prądu -koncert akustyczny, Łódź ’93 (1993 r.) 9. Dżem - koncert w Bydgoszczy (1993 r.)
  Dżem. 1979 - 1994 (edycja 2-płytowa)pełny opis produktu
  Dziewczyny z tamtych lat (zestaw 3 filmów)
  Dziewczyny z tamtych lat
  Film dokumentalny o młodych kobietach pokolenia wojny, Powstania Warszawskiego, dzielnych, pięknych Polkach, walczących o niepodległość ojczyzny, a po wojnie "w nagrodę" spędzających długie lata w kazamatach ubowskich.

  1 sierpnia
  Dokument przedstawia kolejne etapy Powstania Warszawskiego, zestawione z jego rocznicami świętowania na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Szczególnie wtedy, gdy wspominanie tego wydarzenia było zakazane, tu wśród grobów powstańczych, zapalonych zniczy, czuło się naprawdę wolną Polskę.

  Minęła rocznica
  Wyjątkowo uroczyste obchody 60 rocznicy Powstania Warszawskiego posłużyły jako tło filmu o tamtych pamiętnych 63 dniach, by powiedzieć to, co jeszcze nie zostało powiedziane.
  Dziewczyny z tamtych lat (zestaw 3 filmów)pełny opis produktu
  Góra Góry
  Dramat dokumentalny, którego bohaterem jest dominikanin, ojciec Jan Góra. Człowiek-legenda, duszpasterz uwodzący tłumy, niezmordowany organizator i charyzmatyczny duszpasterz młodzieży. Monika i Witek, dziennikarka telewizyjna i operator, przygotowują reportaż o ojcu Janie w ośrodku duszpasterskim na Jamnej. Przybywa tu współczesna polska młodzież, wiedziona wiarą lub ciekawością, młodzież zraniona kryzysami rodzinnymi i młodzież szalejąca z nadmiaru energii czy talentu. Para młodych bohaterów, w wywiadach z dominikaninem, poznaje historię Jamnej - miejsca promieniującego swoistą duchowością, a także odkrywa motywy działania i tajemnicę sukcesu zakonnika, ale i gorycz upokorzeń, jakich doznał. "Góra Góry" prezentuje różne postawy, trudne wybory młodych i ich duchowych przewodników. W tych wyborach jest zapisana nasza współczesność.
  Góra Górypełny opis produktu
  Kabaret Dudek
  Spotkamy się na Nowym Świecie. W telewizyjnej kawiarni. Koncert w radiowej Trójce.Telewizja Polska zarejestrowała dwa czarno-białe programy w stałej siedzibie kabaretu - kawiarni "Nowy Świat" w roku 1972 i 1973. Po zakończeniu działalności "Dudka" jeszcze dwa, w kolorze, tym razem w scenerii telewizyjnej kawiarni "Kaprys" w 1979 i 1980 roku, z udziałem Janusza Gajosa, który jako jedyny aktor nigdy wcześniej nie pojawił się w kabarecie. Płyta DVD zawiera materiały z okresu występów kabaretu w kawiarni "Nowy Świat" i występu w telewizyjnej kawiarni "Kaprys". Płyta DVD II przedstawia specjalny program, nagrany 27 lutego 1994 roku w studiu radiowej Trójki, fragment koncertu w Sali Kongresowej, poświęconego Hance Ordonównie oraz fragmenty prób kabaretu.
  Kabaret Dudekpełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Przełęcz złamanych serc Breakheart Pass
  Przełęcz złamanych serc to western amerykańskiej produkcji z 1975 roku. Jego reżyserem jest Tom Gries. Główne role zagrali: Charles Bronson, Ben Johnson, Richard Crenna.
  Film IMPERIAL CINEPIX Przełęcz złamanych serc Breakheart Passpełny opis produktu
  Film IMPERIAL CINEPIX Zawodowcy The Professionals
  Zawodowcy to western amerykańskiej produkcji z 1966 roku. Jego reżyserem jest Richard Brooks. Główne role zagrali: Burt Lancaster, Lee Marvin, Robert Ryan.
  Film IMPERIAL CINEPIX Zawodowcy The Professionalspełny opis produktu
  Leila i Nick
  Nick Keller traci pracę za pracą. W oczach swojej rodziny uchodzi za wyjątkowego nieudacznika. Jako ostatnią szansą dostaje dorywcze zajęcie klinice psychiatrycznej. Tam niemal w ostatniej sekundzie udaremnia samobójczą próbę młodej Leili. Skutki okazują się nieprzewidziane. Leila ucieka z ośrodka i pojawia się nagle przed drzwiami jego mieszkania: w koszuli nocnej i boso. Nick, który jeszcze nigdy nie wziął odpowiedzialności za nikogo poza samym sobą, robi wszystko, aby Leila wróciła do szpitala. Leila jednak już postanowiła - zostanie u niego na zawsze. Leila, która dziwi się światu dziecięcymi oczyma, i Nick udają się na wspólną podróż - niedobrana para, która szarpiąc się ze sobą, zbliża się do siebie... i przeżywa przy tym przygodę, która odmieni ich życie... na zawsze.
  Leila i Nickpełny opis produktu
  Oskarżeni
  Dramat dokumentalny odsłania kulisy autentycznego zdarzenia stanu wojennego, postrzelenia sierżanta milicji Zdzisława Karosa oraz procesu młodych ludzi, oskarżonych w jednej z najgłośniejszych spraw sądowych tego okresu.
  18 lutego 1982 roku dwóch nastoletnich członków podziemnej organizacji "Siły Zbrojne Polski Podziemnej" zaatakowało w warszawskim tramwaju funkcjonariusza Milicji Obywatelskiej. Celem ataku na młodego sierżanta było zdobycie broni: w wyniku szamotaniny milicjant został postrzelony i pięć dni później zmarł w szpitalu.
  Spektakl przedstawia tragedię grupy młodych ludzi zaprzyjaźnionych z księdzem Sylwestrem Zychem, który pomawiany był o inspirowanie zbrodni. W wyniku śledztwa zapadły wysokie wyroki (do 25 lat więzienia) odbyte częściowo przez oskarżonych (ostatni zostali zwolnieni w 1988 r.). Niespełna trzy lata po wyjściu z więzienia, w lipcu 1989, ksiądz Zych został zabity przez "nieznanych sprawców".
  Oskarżenipełny opis produktu
  Kolory miłości
  Kajal i Pooja rywalizują o względy tego samego chłopaka. Pewnego dnia odkrywają że są siostrami, a ich rodziców rozłączył przed laty los. Chcą zrobić wszystko by na powrót wrócili do siebie.Tymczasem nie zamierzają zrezygnować z walki o przystojnego wybranka.
  Kolory miłościpełny opis produktu
  Pakiet filmów dla kobiet (zestaw 3 filmów)
  Bądź piękna - film instruktażowy pokazujący jak wyglądać i poruszać się jak modelka. Porady dotyczące makijażu, fryzur, ubrania. Precyzyjne i cenne wskazówki dla każdej modnej dziewczyny.Gimnastyka twarzy - masaż twarzy jest jednym z najbardziej precyzyjnych masaży, które można wykonać zarówno w celach leczniczych, relaksacyjnych, a przede wszystkim kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Jest wiele odmian masaży twarzy, obecnie wiele z nich promowanych jest przez firmy kosmetyczne, inne na stałe już zagościły w gabinetach. Masaże firmowe stanowią specyficzną mozaikę technik wykonywanych wraz z użyciem odpowiednich preparatów, w celu oczyszczenia skóry, ujędrnienia jej, profilaktyki zmian skórnych oraz zrelaksowania twarzy.Idealny makijaż - program pokazuje nam jak wyglądać pięknie i naturalnie, a także jak unikać typowych błędów robiąc sobie makijaż. Znani i fachowi styliści, kosmetyczki i wizażyści w bardzo krótkim czasie nauczą nie jedną panią prawidłowego i szybkiego kursu makijażu. Pokażą i doradzą, jakich używać podkładów, aby unikać wrażenia maski na twarzy. Dobiorą profesjonalnie kolor do każdej karnacji, a także do każdego typu skóry. Wszystkie sekrety podkładu, pudru, różu, cieni do powiek, tuszu do rzęs, szminki. Tajemnice wizażystów. Sztuczki, które ułatwiają makijaż.
  Pakiet filmów dla kobiet (zestaw 3 filmów)pełny opis produktu
  Łucja i jej dzieci
  Oparta jest na autentycznej, opisywanej w prasie makabrycznej historii dzieciobójstwa. Zbrodnia została popełniona w jednej z polskich wsi. Jednak spektakl nie jest próbą rekonstrukcji konkretnych wydarzeń. Tytułowa bohaterka jest postacią, o której losie i wyborach ostatecznie decyduje ból i poczucie winy. Matka trojga dzieci zmuszona zostaje przez rodzinę męża do zamordowania noworodka. Wstrząsający obraz zrealizowany w konwencji paradokumentu urasta do wymiaru antycznej tragedii.
  Łucja i jej dziecipełny opis produktu
  Najlepsze horrory z Korei 1 (zestaw 3 filmów)
  Telefon
  Ji-won jest dziennikarką, która opublikowała reportaż o przestępstwach seksualnych. Od tego czasu sama staje się obiektem prześladowań ze strony tajemniczego psychopaty dzwoniącego do niej o każdej porze dnia i nocy. Prawdziwy koszmar zaczyna się jednak, gdy jej teleon odbiera przypadkowo córeczka koleżanki. Wkrótce na świat wychodzi mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich.

  Opowieść o dwóch siostrach
  Siostry Su-mi i Su-yeon powracają do domu po długiej chorobie. W domu czeka na nich na pozór sympatyczna macocha budząca jednak w starszej z dziewczynek nieufność a w młodszej paniczny lęk. Nocą zaś w domu zaczynają się dziać rzeczy niepokojące i tajemnicze. Czy siostry cierpią na urojenia, czy może domostwo nawiedzają duchy? Jaki makabryczny sekret skrywa piękna lecz tajemnicza macocha? Tylko odpowiedź na te pytania może zapobiec krwawemu finałowi.

  Czerwone pantofelki
  Sun-jae rzuca niewiernego męża, wyprowadza się z córką i planuje zacząć wszystko od nowa. Niestety, zamiast spokoju życie obu kobiet pogrąża się w otchłani paranoi i koszmaru – wszystko za sprawą pary seksownych, różowych pantofelków, które Sun-jae znalazła w wagonie metra. Szybko okazuje się, że najwidoczniej przeklęte buciki nie tylko doprowadzają ich właścicieli do szaleństwa, ale również potrafią zabić.
  Najlepsze horrory z Korei 1 (zestaw 3 filmów)pełny opis produktu
  Bollywood (zestaw 4 filmów)
  Indian Babu
  Piękna Dil ma poślubić Abhaya - tak zdecydowała rodzina. Przed ślubem dziewczyna musi przejść operację serca w Londynie. Tam zakochuje się z wzajemnością w czarującym piosenkarzu rockowym. To uczucie nie podoba się rodzinie Dil i powoduje szereg poważnych komplikacji. Czy miłość pary zakochanych okaże się silniejsza od przeciwności losu.

  Mazaa mazaa
  Nastoletnia Jassi zawsze marzyła, by być popularną, piękną i starszą. Pewnego dnia jej marzenie w cudowny sposób zostało spełnione - dziewczyna budzi się jako piękna i ponętna 25-latka. Początkowo zagubiona w nowym ciele, z czasem zaczyna radzić sobie coraz lepiej korzystając z nieznanych dotąd uciech dorosłego życia. Piękna kobieta o duszy nastolatki - z tego mogą być tylko kłopoty.

  Moja miłość przyszła mailem
  Piękna Roja i przebojowy Raja nawiązują romans, pisząc do siebie emaile. Młodzi szybko zakochują się w sobie, są jednak przekonani, że mieszkają w różnych częściach świata. Tymczasem siedzą w tej samej kawiarence internetowej. Niestety ich miłość - tak idealna w cyberprzestrzeni - w realnym świecie napotyka nieprzewidziane przeszkody.

  Świątynia miłości
  Unikalna, przepełniona wspaniałymi scenami tanecznymi opowieść o wielkiej miłości. Starożytna świątynia Khajuraho sławna jest na całym świecie z erotycznych posągów i płaskorzeźb. Podobno to one zainspirowały powstanie Kamasutry - słynnej hinduskiej księgi miłości. Oto osadzona w tych przepięknych murach współczesna historia o wielkim uczuciu między wierną tradycjom Naveen a przybyłym z Europy Muktą. Czy zakochani pokonają przeciwności losu i postąpią tak, jak dyktują im serca?
  Bollywood (zestaw 4 filmów)pełny opis produktu
  Tygodnik Moralnego Niepokoju (cz. 4)
  Każdy ma prawo popełnić artystyczne samobójstwo - powiedziała Nina Terentiew, wówczas dyrektor programu 2 TVP, zgadzając się tym samym na kręcenie przez nas Tygodnika Moralnego Niepokoju. Miał być rok, w końcu przez trzy lata co tydzień ukazywał się premierowy niemal półgodzinny odcinek. Zrobiło się ich ponad 70, ale sami dokładnie nie wiemy ile, bo byliśmy tak zajęci, że nie mieliśmy czasu liczyć. Ponieważ materiału jest bardzo dużo, żeby państwa nie katować, wybraliśmy co lepsze naszym zdaniem rzeczy. Aby obejrzeć te co gorsze trzeba je odnaleźć samemu. Życzymy miłego oglądania w imieniu Spikerki, Pana Karola, Dyrektora, Mrównicy, Smółki, Taty i Mariusza, Gwidona i Romka, Psychoanalityka oraz całej masy imiennych i bezimiennych Postaci.

  "Wszystko co firmuje "Kabaret Moralnego Niepokoju" polecam z czystym sumieniem i bez wahania. Zachwyciłem się oglądając ich debiut wiele lat temu i stan ten trwa. Robert Górski jest autorem, który - wraz z Całą Resztą kabaretu - już kilka razy rozśmieszył mnie do łez. Ponieważ nie jestem egoistą, życzę, żeby państwa też. Jestem pewien, że im się uda." - Jacek Fedorowicz.

  "Nie widziałem jeszcze tej płyty. Można powiedzieć, że dawno czegoś tak dobrego nie widziałem" - Maciej Stuhr.
  Tygodnik Moralnego Niepokoju (cz. 4)pełny opis produktu
  Żegnaj małpko
  Akcja filmu toczy się w Nowym Jorku. Bohaterami filmu są: młody elektryk pracujący w teatrze feministek, zdziwaczały megaloman właściciel muzeum starożytności oraz włoski anarchista. Wśród tych dziwnych postaci oraz nietypowych i zaskakujących sytuacji, pojawia się mały szympans, osierocony przez King Konga.

  Film nagrodzony na MFF w Cannes w 1978 roku. Podobny w klimacie i specyficznym poczuciu humoru do innych dzieł Marco Ferreriego, jest zdecydowanie mniej pesymistyczny, przekazuje pozytywne wartości życia.
  Żegnaj małpkopełny opis produktu
  Divertimento. Starsi Panowie Dwaj (zestaw 4 płyt)
  Po raz pierwszy w Polsce (i na świecie) prezentujemy Państwu na DVD cykl "Divertimento", będący kontynuacją legendarnego Kabaretu Starszych Panów. I znów wyśmienite sceny i postacie kreowane przez plejadę naszych gwiazd nie tylko komediowych - jest chociażby mistrz Holoubek - i znów podróż do stylowej Krainy Abstrakcji. I choć żal, iż aktorsko nie wspiera już Pana B (J. Przybora) Pan A (J. Wasowski), to jednak pisane nadal wspólnie piosenki radują ucho, jak perły oko. Obowiązkowa gratka nie tylko dla miłośników tego niezwykłego tandemu.
  Divertimento. Starsi Panowie Dwaj (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
  Z drugiej strony równika (zestaw 2 filmów)
  Orzeł kontra rekin
  Oryginalne love story rodem z Nowej Zelandii. Zabawna opowieść o dwojgu społecznie nieprzystosowanych ludziach oraz o sposobach, w jaki próbują zdobyć miłość. Lily jest trochę dziwaczną i samotną kelnerką, we śnie i na jawie marzy o romantycznych uniesieniach. Jarrod, bohater z jej snów, to osobliwy odludek i sprzedawca gier wideo. Ostatnią dekadę spędził na planowaniu zemsty na prześladowcach ze szkoły średniej. Kiedy tych dwoje spotka się na party pod hasłem "Przebierz się za swojego ulubionego zwierzaka", staną oko w oko jako anemiczny rekin i wyleniały orzeł. Lily poświęci wszystko, aby zdobyć swojego wyśnionego orła?

  Z drugiej strony
  W czasie piekielnie upalnego weekendu krzyżują się losy wyrwanych z nieprzewidywalnej codzienności ludzi. Nick właśnie otrzymał druzgoczącą diagnozę lekarską, której szczegóły pozna dopiero w poniedziałek. Wracająca z pogrzebu Meryl jest świadkiem tragicznego wypadku. Andy nagle dowiaduje się o nieplanowanej ciąży swojej dziewczyny. Przejmujące losy bohaterów łączą się w gęstej mieszaninie bólu, szczęścia i cierpienia. Śmierć i strach towarzyszą gorącej afirmacji życia.
  Z drugiej strony równika (zestaw 2 filmów)pełny opis produktu
  Spis cudzołożnic
   Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 1994
  • Nagroda za pierwszoplanową rolę kobiecą
  • Stanisława Celińska
  • Nagroda za dialogi - Jerzy Stuhr
  • Nagroda za dialogi - Jerzy Pilch
  • Nagroda Specjalna Jury - Jerzy Stuhr
  • Nagroda Stowarzyszenia Kobiet Filmu i Telewizji - Złote Jabłko
  Gustaw pracuje naukowo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest polonistą. Pewnego razu otrzymuje od dziekana zadanie oprowadzenia po Krakowie szwedzkiego humanisty. Ku zdziwieniu Gustawa, przybysza nie interesują miejscowe zabytki. Chętnie natomiast zabawiłby się w damskim towarzystwie. Polski humanista postanawia za wszelką cenę spełnić życzenie Szweda. Nerwowo wertuje swój wiekowy notatnik w poszukiwaniu dziewczyn. Czas jednak zrobił swoje, a te niegdyś piękne i chętne w niczym nie przypominają siebie sprzed lat.
  Spis cudzołożnicpełny opis produktu
  UFO. Prawda czy fikcja?
  UFO, duchy, kręgi w zbożu i inne tajemnicze zjawiska nieustannie wzbudzają kontrowersje. Zastanawiasz się, ile w nich prawdy? Wyniki badań naukowych w połączeniu z dużą dozą zdrowego rozsądku i poczucia humoru pozwolą Ci poznać wszystkie argumenty za i przeciw. Z nami przekonasz się, że dociekliwy umysł wystarczy, aby odnaleźć się w świecie zjawisk paranormalnych. Seria liczy 10 odcinków.
  UFO. Prawda czy fikcja?pełny opis produktu
  Honor i hańba (zestaw 3 filmów)
  Humer i inni
  Na karwie procesu jednego z szefów Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, Adama humera, który toczył sie w sądzie w Warszawie, przedstawiona została sytuacja w powojennej Polsce. Zbrodnicza działalność rządów komunistycznych w Polsce pod kuratelą Moskwy.

  On wierzył w Polskę
  Film opowiada o życiu i śmierci Emila Fieldorfa "Nila", jednego z najwybitniejszych dowódców Armii Krajowej i przywódców ruchu oporu, zamordowanego przez Urząd Bezpieczeńswa w powojennej Polsce.

  W sprawie Generała Fieldorfa
  Przez 10 lat wolnej Polski córka Generała Emila Fieldorfa "Nila" walczy o postawienie przed sądem winnych śmierci jej ojca. Zamordowano bohatera, winni tego mordu nie ponoszą kary.
  Honor i hańba (zestaw 3 filmów)pełny opis produktu
  Mike Leigh (zestaw 4 filmów)
  Mike Leigh jest jednym z najbardziej znanych brytyjskich reżyserów filmowych i teatralnych. Stworzył w kinie specyficzny styl łączący wnikliwą obserwację rzeczywistości z groteską i poetyką absurdu. Jego ulubionymi bohaterami są "zwykli" ludzie w codziennych sytuacjach, których portretuje z dużą czułością i realizmem. Reżyser jest znany jest ze specyficznej metody twórczej, której podstawowymi elementami są długotrwałe przygotowywanie aktorów do ich ról oraz improwizacja. Alison Steadman, David Thewlis,Timothy Spall czy Katrin Cartlidge to stali współpracownicy Mike`a Leigh. Zapytany o własne kino wspominał: "Moje filmy, nawet jeśli mają polityczną motywację, tworzą obraz złożony, kompleksowy, nie dają jednej określonej wykładni. Widz pozostaje z pytaniami, na które musi sam znaleźć odpowiedź".

  Limitowana kolekcja zawiera cztery pełnometrażowe filmy Mike`a Leigh:
  • Życie jest słodkie - tragikomedię o codziennych problemach młodej rodziny, nagrodzony na festiwalu w Cannes
  • Nadzy, brutalny, ale podszyty czarnym humorem portret młodego społecznego outsidera
  • Współlokatorki - kameralne studium trudnego wejścia w dorosłe życie
  • Topsy-Turvy niezwykle barwną opowieść o twórcach popularnych w Wielkiej Brytanii operetek.
  Bonusem wydania są trzy filmy krótkometrażowe: Zmysł historii, Krótkie i kręcone oraz wyreżyserowany przez Davida Thewlisa: Helllo, hello, hello.
  Mike Leigh (zestaw 4 filmów)pełny opis produktu
  Film MONOLITH VIDEO Chłopak Znikąd Nowhere Boy
  Chłopak Znikąd to film biograficzny produkcji kanadyjsko - brytyjskiej z 2010 roku. Reżyseria Sam Taylor-Wood, scenariusz Matt Greenhalgh, a w rolach głównych występują Aaron Taylor-Johnson, Anne-Marie Duff oraz Kristin Scott Thomas.
  Film MONOLITH VIDEO Chłopak Znikąd Nowhere Boypełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]